Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 40 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 794
  1. #681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Suur asi mõni% siia sinna.

  2. #682
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Suur asi mõni% siia sinna.
    :(

  3. #683
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    FR NL20/30 Ongames. Note'na, starsis viimase 33k käe peale on nonsd kaotused rohkem kui poole väiksemad.

    Kust ja miks ma lekin?

  4. #684

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    SB-lt tõmba kõvasti tightimaks . Ikka väga kõvasti

  5. #685
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    SB-lt tõmba kõvasti tightimaks . Ikka väga kõvasti
    Mille järgi sa seda vaatad? Ta foldib SB-d 80%+ kopikatega ja steal% ka madal (mis võiks olla kõrgem).

    Mida mina muudaksin:
    1. Stealiksin rohkem (alla 35% ma seda näha ei tahaks) AGA 29% ei ole ka vale!
    2. Ma ei ole enam 6max/FR-i stattidega nii kursis aga tõenäoliselt SB-d ja BB-d kaitseks rohkem just 3bettides.
    3. CBetiksin rohkem (vähemalt 60%)
    4. Foldiksin vähem cBetile (40%)

  6. #686

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tal on SB VPIP pm sama mis button ja co. Ma usun küll, et ta peaks sealt tightimaks võtma end
    Viimati muudetud J0kker poolt : 27.11.11 at 16:44

  7. #687
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    3. CBetiksin rohkem (vähemalt 60%)
    4. Foldiksin vähem cBetile (40%)
    Cbettida üritan ikka palju, aga kuna floppi näeb ongames rohkem inimesi (tundub vähemalt nii), siis arvan, et madalam cbet % tuleb sellest, et rohkem mw potte ja seal ei taha cbettida. Üritan parandada.

    Oskad sellele nonsd joone kuristikku kukkumisele ka mingit põhjust tuua ja kuidas seda parandada saaks?

  8. #688
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Cbettida üritan ikka palju, aga kuna floppi näeb ongames rohkem inimesi (tundub vähemalt nii), siis arvan, et madalam cbet % tuleb sellest, et rohkem mw potte ja seal ei taha cbettida. Üritan parandada.

    Oskad sellele nonsd joone kuristikku kukkumisele ka mingit põhjust tuua ja kuidas seda parandada saaks?
    Kui tahad nonsd rohkem ülesse, siis soovitan vaadata dragthebar'ist milwaukee2 mängu:
    http://www.dragthebar.com/poker-vide...ach=Milwaukee2

    Rohkem mängu positsioonilt, rohkem agressiivsust, rünnata LP-st 3bet-iga regulare, isoleerida fishe, mängida blindidelt väga agrolt, varastada palju, vajadusel barreldada lõpuni, setmineda harva.
    Sisuliselt teha kõike seda, mida mina eriti ei tee ja mis IMO on rohkem NL100+ pärusmaa, aga mida ma ka tean ja mind see nonsd absoluutselt ei huvita ka :D Kui vastased reeglina mängivad oma käsi julmalt üle, siis on IMO rumal üritus non-sd ilusti jooksma saada.
    Paistab, et sa oled ka kehvalt jooksnud ning see mõjutab paratamatult mängu.

  9. #689
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Kui tahad nonsd rohkem ülesse, siis soovitan vaadata dragthebar'ist milwaukee2 mängu:
    http://www.dragthebar.com/poker-vide...ach=Milwaukee2

    Rohkem mängu positsioonilt, rohkem agressiivsust, rünnata LP-st 3bet-iga regulare, isoleerida fishe, mängida blindidelt väga agrolt, varastada palju, vajadusel barreldada lõpuni, setmineda harva.
    Sisuliselt teha kõike seda, mida mina eriti ei tee ja mis IMO on rohkem NL100+ pärusmaa, aga mida ma ka tean ja mind see nonsd absoluutselt ei huvita ka :D Kui vastased reeglina mängivad oma käsi julmalt üle, siis on IMO rumal üritus non-sd ilusti jooksma saada.
    Paistab, et sa oled ka kehvalt jooksnud ning see mõjutab paratamatult mängu.
    Tema non-showdown joon on plussis, kuna ta callib tõsteid ainult siis kui fish on avaja/callinud tõste. Teiseks ta on väga agressiivne barreldaja. Üldiselt vaadake rohkem «total winnings» joont ja ärge laske muudel joontel oma loomuliku mängustrateegia arengut segada.

  10. #690
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Jah, halvasti jooksmise ajal ongi kõige suurem soov mängu parandada, kuna tahaks isegi halva jooksu ajal $ võita + pikema halva jooksu ajal kaob enesekindlus ja hakkan kahtlema endas osades kohtades.

    Iseenesest väga ei ole muretsenud ka nonsd joone pärast, on ta alati allapoole minemas või vahest harva be üle mingi sample( arvatavasti siis kui hästi jooksen) . Aga kui võrrelda seda just starsi omaga, siis hakkasin kahtlema, kas midagi on valesti. Kahtlustan ise seda, et jätan kuskil valuet võtmata ja lasen liiga kergelt sd'le.

    rünnata LP-st 3bet-iga regulare, isoleerida fishe, mängida blindidelt väga agrolt, varastada palju
    Seda kõike teen, aga olen suht valiv, kuna seda teha - toetun statidele palju ja kindla readita ei pauguta. (varastamisel jälgin vähem)

  11. #691
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    6max/5max NL10. Arvasin, et võidan aga tegelt vist mitte. See, et liiga LAG olen on juba käsile võetud ja edaspidi hakkan kulgema 22/18, aga vigu peab kusagil veel olema.



    Need help.

  12. #692

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    pane rohkem state, praegustes midagi väga silmatorkavat pole. Fold to cbetid, af'd jne.
    cc% tõmbab nsd miinusesse, võta väiksemaks(offs bw'd nt). Vpip ja prf vahe hoia väiksemana. Sqz võiks vähemalt 7 olla.
    IMO flop cbet sellise vpipi kohta liiga kõrge. 55 vms peaks suht lagi olema sellise rangega.
    Viimati muudetud con poolt : 15.02.12 at 04:58

  13. #693
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    flopi cbeti ei loe vpip protsendist vaid PFR % ja see on täiesti okei siin.

  14. #694
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Palju on normaalne W$SD?

    Endal mingi 40 kanti umbes.

  15. #695
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Palju on normaalne W$SD?

    Endal mingi 40 kanti umbes.
    50 ja üle.

  16. #696
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ok. Endal 39 hetkel, ei tea kas seda saab normaalseks pidada?

  17. #697

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Siin on minu statsid, väga oleks vaja abi. Graafik ka. Kuniks graafik tõuseb, mängisin NL2-s, sealt kus swing hakkab, läksin NL5-te üle. PFR protsent on 40 K käe peale väike, aga viimastes sessides on see umbes 10% ligi olnud ja sellest liigsest limpimisest olen üritanud lahti saada. Probleem on minuarust see, et ma ei suuda overpairi maha panna, flashback ranka blogist tuleb meelde "lihtsalt ei suuda donkide vastu overpaare foldida ning baluga teoreem kisas kõrva, et foldi oma fucking overpaar ära". Kui ma suurimaid kaotuseid vaatan, siis enamus neist on mingi lolli käega nuppude panemine, nt KK PF3bet ja siis madalal boardil raisin kõigi nitima venna beti ja callin tema 3bet shove vms. Ehk siis marginaalsete kätega nuppude panemine ja callimine, isegi sellel hetkel teades, et ilmselt olen taga...tihti on selline "pohhui, ma ei tea kui ma nüüd ei võida teda" - mind state mingist eelmisest coolerist ka ja nii see raha on kadunud. Nüüd olen üritanud ka laudu vähemaks võtta, NL2 lasin 12 lauda suhteliselt robotit, noted ja adjustimine oli minimaalne, nüüd max 8 lauda, ehk peaks isegi 6, et paremini adjustida ja reade saada? Igatahes NL5 tulemused masendavad. Kui ma mõne sessi olen marginaalsete kätega natuke ettevaatlikumalt mänginud, siis näiteks suhteliselt kergelt 2 buyini plussi, järgmine sess ka 3 buyini plussi, siis tuleb ahnus ja unustan kaotused ning tulevad järjekordsed suutmatus AA foldida - stiilis käed, kui keegi annab kõige obv telli, et tal on nuts. Lisasin ka selle stati, et kui flopis CB, siis turnis ei lase teist barrelit ja callin river beti. See on kahtlaselt suur minuarust kohati, ehk siis teine suur leak vist, selline tunne, et "vahet pole, olen juba veits pot commited, ei hakka foldima riveri beti peale kuigi tuleks". Kas keegi hea inimene vaataks graafikuid ning statse ja veel mingeid leake ja paneks puid alla:)

    http://www.upload.ee/image/2080337/statsid.jpg
    http://www.upload.ee/image/2080420/graph.png

    Nt seal 40000 käe juures mängisin korralikult ja ettevaatlikult, overpairid viskasin ka teatud olukordades maha ja tundus, et töötab, kuniks coolerid, tilt ja nuppude panemine jälle.
    Viimati muudetud simenkon poolt : 15.02.12 at 21:43

  18. #698
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Panen ka oma statsd siia,äkki keegi oskab mõne targa sõna öelda.
    Ilmselgelt ma ei biidi
    Tegu 6max nl10-16

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  19. #699
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    sb ja bb completed liiga tihti, rohkem fold/3bet, BTN kindlasti loosemaks vaja võtta, 3b BTN rohkem ja isoleeri., samuti võtaks MP ja CO loosemaks. rohkem agressiivsust. kõik miinus blindidelt - nagu ütlesin foldi rohkem või 3beti, complete ainult heade oddsidega hea suure poti käega (pocketid jne)

  20. #700
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Blindid on nii või naa miinuses, aga jah, -82bb/100 on ilmselgelt liiga palju..

Lehekülg 35, kokku 40 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES