Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 40 EsimeneEsimene ... 273536373839 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 794
  1. #721
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

    9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



    graph

    ( Click to show/hide )



    Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.

  2. #722
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

    9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



    graph

    ( Click to show/hide )



    Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.
    Agressioni statid tunduvad madalavõitu.
    BB ja SB on ka rohkem miinuses kui peaksid olema.

    SB-lt on sul suurem VPIP kui BTN-lt ? wat ?

  3. #723
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    SB on küll leak.
    Lisaks liiga loose ka oled. Selles mõttes, et kui sa oma arust lag oled, siis selline VPIP PFR saavutatakse ka ohra 3betiga, mitte lihtsalt järgi callimisega.

  4. #724
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tänud. SB kõrge VPIP tuleb sellest, et ei taha fishide vastu marginaalseid suited käsi maha panna ja sealt tõmban kohe siis tightimaks, kuna 3bettida pole neid ka mõtet, sest lihtsalt ei foldita.

    On midagi mida veel vaadata?

  5. #725
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tänud. SB kõrge VPIP tuleb sellest, et ei taha fishide vastu marginaalseid suited käsi maha panna ja sealt tõmban kohe siis tightimaks, kuna 3bettida pole neid ka mõtet, sest lihtsalt ei foldita.

    On midagi mida veel vaadata?
    Kui villain mitte midagi ei foldi, siis sa peaksid hakkama Ax ja Kx hande rohkem väärtustama ja 67s jms small garbaget vähem väärtustama.

  6. #726
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mikrolimiitides ei pea SB pealt viimast võtma. Võta tightimaks jep

  7. #727

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mängin micro limiite, mis on numbriliselt mu mängu pekki keeranud, kuid toimib. Proovisin NL10-s õnne ja hävisin. Mängisin halvasti ja tundsin, et minust sõidetakse üle.
    Millises suunas peaks oma statte arendama, et NL10-s lootust oleks. Hetkel on 3bet ja 4bet mul NL2 tasemel ,mis vähendab variatsiooni, seetõttu ka graafikul suuremad swingid puuduvad. Samuti olen ehk liiga passiivne?
    Tänud nõuannete eest.





  8. #728

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ma ei ole kindlasti pädev kedagi õpetama, aga üldine graafik näeb Sul ju ülihea välja! Kas on põhjust teha kaalukaid järeldusi 640 käe põhjal? Hävisid ju ainult 2 BI võrra, kusjuures pool sellest kahjumist tuli ühe käega. Kui bankroll lubab, siis mina üritaksin uuesti.

  9. #729

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kuna ise veel noob siis mingeid õppeid ei hakka andma aga minu arust PFR suht väike võrreldes VPIPga. Mai tea see vist tähendab seda et limbid liiga palju ? Aga samas 16bb/100 mega winrate ju, peaksid NL10 hakkama saama kyll

  10. #730
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Tallinn, Estonia
    Postitusi
    54

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    VPIP ja PFR cap on selgelt liiga suur, st mängid preflop liiga passiivselt. Isoleeri rohkem positsioonis ja 3-bet-isoleeri.
    Postflop aggressiivsus tundub samuti probleemne. Pead kindlasti hakkama otsima rohkem spotte, kus on võimalik thin valuet saada. fishide vastu marginaalse käega mõtle, mis kätega ta sind callida võib ja kui suure betsize ja siis tee otsus vastavalt sellele (kui on üle 50% nõrgemaid käsi ta ranges, mis callivad, siis panusta). Samuti betsize võib nende passiivsete fishide vastu palju rohkem varieeruda (ei pea alati panustama pool potti kuni pott).

    GL!

  11. #731

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Olen nõus, et PFR väike. See tuleneb nö laua dünaamikast, sest sageli on laud passiivne ja limbitakse tugevate kätega, kuid post flop makstakse ikkagi välja, kui pihta saan. Kui tean, et näen mitme vastase vastu spekulatiivse käega 1BB eest floppi siis on see pikas perspektiivis kasumlik!?
    Samuti isegi positsioonis on raske mängida 2-3 vastase vastu, kes limp-callivad pre ning c-bet-i (nende range on pm universum). See toodab hetkel kahjumit, vb olen liiga paranoiline ning ei julge mitme vastase vastu top pairi-ga stackida, kui ees on bet ja raise... Alati panen vastase vähemalt 2 paari peale ja patsutan end foldides õlale, sest "fish oleks hiljemalt riveris parema käe saanud". (Analoogsed kaotused jäävad ikka paremini meelde)

    NL 10-t silmas pidades mängin, vist liiga fishiselt. Üldiseks liiniks on positsioonis premium käega limperi isomine, c-bet ja siis check fold. Üli märgasid floppe ma ilma outsideta ei c-beti, kas peaks neid barreldama hakkama. Või nitisemalt bettima, vaid siis, kui on käsi või hea draw?

    Kas peaksin arsenali lisama chek-raise bluffe, kui käsi nö polariseeritud (bluff või nuts). NL4 see igaljuhul ei toimi või on teistel minukohta reade, vaevalt et neil kogu aeg nuts on.

    Ühesõnaga kui showdowniga või c-betiga poti ei võida siis saavad ideed otsa. Abi?

  12. #732
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sample väike obv aga mingi pildi tahaks ette saada, et äkki peaks juba midagi muutma, natuke imelik 9K BE joosta kui vahetan laudu korralikult ja mängin enamus käsi fishide vastu bumhuntida. Keskmiselt on 5 lauda.

    9K kätt siis nl16, Esimesed 5k kätt harjusin sisse ja oli lihtsalt külm jooks.



    graph

    ( Click to show/hide )



    Ehk keegi poetab mõne tarkusetera.
    selliste statsidega peaks olema SB plussis. ära võta tightimaks preflop vaid muuda midagi postflop. ma 25nls sain sarnaste numbritega SB plussi üle 50k käe sampli. BB peal oled liiga passiivne postflop. Agg% ei tohiks kuidagi alla 30 langeda arvestades su teisi positsioone, pigem peaksid püüdma mängida sarnaselt SB agrole. tundub solid minuarust

    ja limpide karistamine peaks räiges plussis olema, esimene asi mis viga võib olla, et paned liiga väikselt PF. IP pot ja OOp ma paneks 6bb. töötab nagu sarm
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 14.02.13 at 16:18

  13. #733

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    BB pealt tuleb kogu rangega paugutada!


  14. #734
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 837

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Lekin nagu SOB


  15. #735
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kuna blogist abi ei saanud, siis äkki tuntakse siin rohkem huvi statside vastu ja osatakse nõu anda.

    NL10 stats:

    Graafik alltime
    ( Click to show/hide )


    Player details
    ( Click to show/hide )


    Positsioonid, järjestatud VPIP järgi kahanevalt
    ( Click to show/hide )


    Statistika
    ( Click to show/hide )

    ------------------------------------------------------

    NL16 stats(sample veidi väike, kuid üldmulje vast saab):

    Graafik
    ( Click to show/hide )


    Player details
    ( Click to show/hide )


    Positsioonid, järjestatud VPIP järgi kahanevalt
    ( Click to show/hide )


    Statistika
    ( Click to show/hide )

  16. #736

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ma ei viitsi ausalt öeldes sellise sample puhul neid statse küll vaatama hakata. Nl10 biidid 7bb/100. See suht fine ju. Anna volüümi ja kogu samplet . Nl16 on 4,2k kätt. See on hariliku grinderi ühe sessi pikkus. Olematu sample, et mingit statistikat jälgida või arutada selle üle.

  17. #737
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Selge, kogun siis samplet edasi ja vaatab mis saab. Üks küsimus ainult, et millest järeldad NL10 WR 7BB/100 ? Olen ma millestki valesti aru saanud, kui juhindun graafikust kus kirjas 3,57BB/100 ?


    Keegi ehk seletab ära, mis vahe on Won per 100 hands ja BB won per 100 hands? Ehk siis ma olen poole vähem luuser kui ma tegelikult pidasin end olevat?

    Vaatasin, et NL5 olen võitnud 0,42$ won per 100 hands järgi, see tähendab, et reaalselt võitsin 8,4BB/100 käe peale? The fuck ma arvasin terve aja, et ma ei biidi üldse neid limiite, kuna teistel alati winrate vähemalt 2x kõrgem :D

    Ja, et keegi sama idioot poleks nagu mina, siis selgitus:

    "BB/100 = Big Bets per 100 hands. A big bet is 2x the big blind.

    So, if you have a winrate of 3 BB/100 or 3 ptbb/100 in a $0.5/$1 NL game, you would be winning 6 bb/100 or $6 per 100 hands.

    The reason why BB/100 and ptbb/100 exist is because of limit Hold’em. “Big bets” are double the big blind and are used on the later streets in limit Hold’em. When PokerTracker first came out it measured winrates using double the big blind for both limit and no limit games, so to save confusion the notation "ptbb/100" was used."
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 05.03.13 at 19:04

  18. #738

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    See on pt graafkk ja see näitab winratet, mille ühikuks on PTBB ehk pokertracker big blind, mis on võrdne 2bb. Miks ta nii on, ära küsi .

  19. #739

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ja mõtle loogiliselt. 10bb/100 teeb ju 10$ 1000 käe peale.

  20. #740
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    kust hem2-s saab vaadata statte positsioonide järgi?

Lehekülg 37, kokku 40 EsimeneEsimene ... 273536373839 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES