Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 40 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 794
  1. #41

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Selline küsimus, et mis on passaive att. to steal, mis agresssive ja mis normaalne limit NL100.

  2. #42

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    äkki oskab keegi asjapulk ka kommenteerida midagi, ma küll pokertrackeriga alles vähe käsi mänginud aga mingine pilt on olemas.

    statid siis 1000 käe kohta NL10's:
    VP$IP: 21.76
    PFR: 12.12
    W$WSF: 40.68
    WTSD: 24.15
    W$SD: 52.68
    AF: 4.88
    AFq: 56.50
    Att to steal: 17.86

    kui 10k kätt koos on eks siis paistab mis vahe sisse on tulnud :) aga lihtsalt edaspidiseks, et kas jätkan samas vaimus või peaks juba midagi muutma hakkama?

  3. #43
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tõmba natuke tightimaks, NL10s calli veidi vähem.
    Viska flop agg, turn agg, river agg ka. Enamjaolt on see alustajatel põhiline viga, ka mul, et flopis üliagressiivne, kuid järgnevatel tänavatel loobume liiga kiiresti korralikust käest.

  4. #44

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Tõmba natuke tightimaks, NL10s calli veidi vähem.
    Viska flop agg, turn agg, river agg ka. Enamjaolt on see alustajatel põhiline viga, ka mul, et flopis üliagressiivne, kuid järgnevatel tänavatel loobume liiga kiiresti korralikust käest.
    Flop AF:4.46
    Turn AF:9.42
    River AF:2.38

    riveril kuidagi väike, või on see norm?

    eks see ole tingitud ka äkki sellest, et cbeti callitakse kaks tänavat ära ja riveriks on juba midagi neil olemas ning mind surutakse potist välja.

  5. #45
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ideaalne oleks, kui näitajad oleksid kõik ~4 kanti. Võib ka natuke langeda vast, eks targemad oskavad paremini rääkida.
    Ma kartsin, et pigem on mingi 8/3/2 vms, nagu mul alguses oli. Aga samas pole neid state nii hullult jälgida vaja. Kui suur sample ja mingi hirmus viga silma paistab, siis tuleb mängu korrigeerima hakata, eriti kui winrate väga väike või lausa negatiivne.

  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    äkki oskab keegi asjapulk ka kommenteerida midagi, ma küll pokertrackeriga alles vähe käsi mänginud aga mingine pilt on olemas.

    statid siis 1000 käe kohta NL10's:
    VP$IP: 21.76
    PFR: 12.12
    W$WSF: 40.68
    WTSD: 24.15
    W$SD: 52.68
    AF: 4.88
    AFq: 56.50
    Att to steal: 17.86

    kui 10k kätt koos on eks siis paistab mis vahe sisse on tulnud :) aga lihtsalt edaspidiseks, et kas jätkan samas vaimus või peaks juba midagi muutma hakkama?
    '
    Jällegi tahan mainida, et advekaatset vastust ei saa 1000 käega. Kui mängid full ringi, siis vpip ja pfr on kohutavad, eriti nl10, kuna ma ei näe positsioonilist väljavõtet, siis ma ei tea miks on vpip ja prf nii suur vahe, kas limbid või callid positsioonis palju aga kindlasti see vahe on liiga suur ja vpip on liiga kõrge, erti kui mängimist alles alustad, siis võiks tightim olla ja õppida mängima tightimalt ja siis, kui oskusi rohkem palun väga mängi loosimalt, sest siis tead mida teed ja iga su otsus on põhjendatud.

    Agresiivsuse näitajad on ka suht paigast ära, sest 4, 9 , 2.5 on suht huvitavad, tavaliselt nagu andres mainis on flopi agressiivsus kõige suurem. Turn 9 on kindlasti üli suur ja ei ole kindlasti põhjendatud aga su käte arv on ka väike ja ei oska põhjust kohe välja tuua. Edaspidi katsu lihtsalt hoida agressiivsuse näitajad suht koos näiteks 5,4,3 või midagi sellist, siis on sinu vastu raskem mängida Kindlasti, kui statte postitad pane alati flop, turn cbetid ja fold to flop cbet.

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    DETSEMBER:

    [img width=750 height=462]http://www.hot.ee/farik666//detsember_08.jpg[/img]

    [img width=750 height=290]http://www.hot.ee/farik666//dets_reports.jpg[/img]

    Detsembri esimesed 5 päeva tegin super mängu enda arust.. ja terve järgnev kuu täielik FAIL.. braindead nagu oleksin.. ei biidi NL10 starsis või siis break-even mäng... kuu keskel ei mängind pmõtselt üldse.. ja kuu lõpu poole sai ikka bankrolli reeglit mindud lõhkuma ja NL25 ja NL50 lolli minna mängima... see on see kiire tõus ja langus graafikul...

    Pmõtselt panen ise põhjuseks pühade aegu sogase peaga mängimise...väsinud olles... liiga palju laudu korraga (vahepeal 16)...

    Edaspidi jätkan Starsis NL10 ja max 8 lauda... see kuu olen 2 päeva teind 5-6 laual ja silmagamärgatav kasum on sees.. niiet rõhk läheb kvaliteedile mitte kvantiteedile.. ja proovin hoida pokkerit ka nii et oleks minginegi MOTIVATSIOON, sest kui mängida iga päev ja break-even sis kaob täielik isu.. õnneks sain tööle, kus tööpäeva pikkus on 12-14 tundi..niiet osadel päevadel ei saa üldse pokkerit mängida... see eest on vabadel päevadel isu ja tahtmine suurem..

    Ootan proffidelt kommentaare ja näpunäiteid, aitäh!


  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kuna keegi mulle respekti minu päevikus ei anna siis pean seda siit otsima


    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Nüüd on siis möödas terve detsember ja aeg kokkuvõtteid teha:

    Bankroll hektel: 282$

    Detsembri graafik näeb välja sellinne 1.12.2008 - 31.12.2008
    [img width=750 height=390]http://mb4.live.hot.ee/rps/D/993198.jpg[/img]

    Detsembri eelviimane nädal 22.12.2008-28.12.2008:
    [img width=750 height=386]http://mb4.live.hot.ee/rps/D/993894.jpg[/img]

    Detsembri viimane 3 päeva 29.12.2008 - 31.12.2008
    [img width=750 height=390]http://mb4.live.hot.ee/rps/D/993898.jpg[/img]


    Detsemberit võib lugeda õnnestunud kuuks - kõik oli tip top. Väiksed downswingid sain break evenisse ja midagi katastroofilist ka ei juhtnud. Mängisin rohkem käsi see kuu. Kokku tuli 13 000 kätt. See on positiivne kuna eesmärk oli mängida 10k käsi.


    Detsembri statisika ka:
    [img width=750 height=210]http://mb4.live.hot.ee/rps/D/993199.jpg[/img]

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    respect ;D

  10. #50

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ära nuta antnx. Minu päevikut vaadatakse veel vähem ;D

    Respect. Eile läks sul ka vist päris hästi. Istusid 30 doltsiga lauas.

  11. #51
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Ära nuta antnx. Minu päevikut vaadatakse veel vähem ;D

    Respect. Eile läks sul ka vist päris hästi. Istusid 30 doltsiga lauas.
    Kindasti päevikuid vaadatakse aga kuna foorumis on palju huvitavat ja pusimist, siis kommenteeritakse ainult tõesti, kui on mingi väga huvitav teema või vajad tõsist nõu. Kindlasti peaks postitama küsivaid lauseid, kui tahate vastuseid millegile

  12. #52
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Minu 10k kätt downswingi.. kas asi on luckis, halvas kaardijooksus või tõesti mängin sitasti?

    [img width=750 height=419]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/downswing.jpg[/img]
    [img width=613 height=149]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/statsid.jpg[/img]

  13. #53
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mängid FullRingi? Kui nii, siis oled kindlasti liiga loose micro jaoks. 3bet ka kuidagi liiga suur, samas seda nii väga kommenteerida ei oska.

    Edit:// Button ja CO peavad kindlasti tootma, viska mõningaid käsi ka foorumisse ülesse. Hard decisions ja endas kahtlevaid käsi.

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    mängin NL10 ja NL20

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tahan veelkord mainida, et kui postitate statte, siis statid ei piirdu ainult VPIP, PFR %, on olemas cbet flop, turn, fold to cbet flop, turn, agg näitajad, blidn steal, blind defence jne Lisage kõik võimalikud statid ritta, ennem kui postitate.

    Samuti tuleks viisakusest alati ära märkita kas mängite full ring või short handed, sest alti peab küsima seda üle, kuna statid on enamustel suht loosed, et võivad ka shordi omad olla.

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    On ju näha, et poiss mängib 6maxi.

  17. #57
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    On ju näha, et poiss mängib 6maxi.
    Kuidas nii kindlalt näha? Graafikut vaadates mõtleksin just, et liiga loose mäng full-ringis on kukkumiste põhjus.

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    [img width=613 height=149]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/statsid.jpg[/img]

  19. #59
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    See on HEM'i standard position graafik ju. HEM kohe algselt ei paku iga positsiooni kohta eraldi, vaid viskab nii FR kui ka SH kohta sellise.
    Tuleb uus report file tõmmata, et näeksime FR-i täpsete positsioonide kohta :/.

  20. #60
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    sorry mehed. minu viga. mangin nl10 ja nl20 full ringi. praegu passin tallinna lennujaamas ja ootan londoni lendu. selleparast ei saa ka muid statse postitada. aga ma arvan et olen hakanud liiga looselt ja agressiivselt m'ngima ja see on ka downswingii pohjuseks. uritan hsti palju stealida late positisioonist igast k2tega ja teen alati cont bette ja uritan potti omale saada. et mis ma siis muutma peaks... k2te range v2iksemaks v6tma ja v2hem stealima... kysim2rki pole siin rsk >D

Lehekülg 3, kokku 40 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES