Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 40 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 794
  1. #161
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere Lauriiii,

    11,7/5,9 tähendab seda, et oled liiga kaartides kinni, ära ei tohi unustada positsiooni Alguses tuleb mängida tightilt, siis on endal ka kõvasti kergem. Seda sa ka teed aga tight stiili kasutades pead olema kindlasti agressiivsem. Sinu range on selline, et pead oma kaartidelt rohkem valulet võtma ehk peaksid PFR% kindlasti tõstma, näiteks 12/10 stiilis mängima.

    Agg factor on liiga madal sellise range-ga mängides, seega pead ka postflopis kindlasti agressiivsemalt mängima hakkama.

    Ja ranget ja agressiivsust peaksid hakkama just tõstma positsioonis olles, eriti CO-lt, sest sealt oled tõesti väga vähe mänginud.

  2. #162

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere!

    Algatuseks muidugi suured tänud Rankale ja TIGRANOle, et nad selle foorumiga tegeleda viitsivad ning ESTPatrickule väga heade videote eest! Foorumit olen lugenud detsembri lõpust päris palju ja nüüd avan ka postitusearvu, kuna vajan abi. Mängin peamiselt NL25 ja viimased 60000 kätt on olnud break-even. Äkki keegi viitsib veidi süveneda stattidesse ja leida suuremad vead. Kui midagi on puudu, siis ütelge.








  3. #163

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas -Siim-
    Tere!

    Algatuseks muidugi suured tänud Rankale ja TIGRANOle, et nad selle foorumiga tegeleda viitsivad ning ESTPatrickule väga heade videote eest! Foorumit olen lugenud detsembri lõpust päris palju ja nüüd avan ka postitusearvu, kuna vajan abi. Mängin peamiselt NL25 ja viimased 60000 kätt on olnud break-even. Äkki keegi viitsib veidi süveneda stattidesse ja leida suuremad vead. Kui midagi on puudu, siis ütelge.
    Tervitus!
    Olemasoleva info põhjal jäid silma sellised asjad:
    - 3Bet foldid liiga vähe. Ilmselt callid tihti PP-dega ja ehk üritad setti hittimata neid vahest isegi edasi mängida. Kui see on nii, siis see on leak, kui pole siis on hästi. Igatahes vaata endal see üle, millega 3bette callid, vaevalt, et Sul 40% juhtudest on käsi, millega 3beti vastu mängida.
    - Flop Cbet on kõrge 77%, mis on hea, kuna ka edukus on kõrge. Aga tõenäoliselt Cbetid peaaegu alati ka korraliku käega, siin võib olla võimalus lisaraha teenida jättes näiteks AK-ga KJ3r boardi hittides Cbet tegemata ja lasta vastasel oma JT-ga bettida, ehk anna vastasele võimalus eksida. Kui lased Flop Cbeti 10% võrra allapoole, võid võita lisaraha ja teha enda lugemise vastasele raskeks. Hetkel oleks mul küll kiusatus Sind floatida.

    Muidu tundub kõik kena, SB-d mängid kuidagi paljuvõitu. Showdowne oled võitnud ka veidi vähevõitu, see võiks ikka üle 50% olla, ehk on olnud keskmisest kehvem jooks, vaata igaksjuhuks üle, millega showdowni lähed - kas pole liiga tihti TPGK tüüpi käsi näiteks.

    Kui on isu rohkem analüüsida, vaata siin on mõned lingid: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg50062
    Edu!

  4. #164
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ee.. jube huvitav.. mul suht sarnased statid.. ainuke erinevus, et mul river agrofaktor ikka 2*suurem ja pole nii väga erinev eelnevatest tänavatest.. valuebet more ? vaatame mis targemad arvavad..

  5. #165
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Foorumi liige chrosmos küsis stattide kohta nõu, andke endast parim

    oskate soovitusi anda, mida peaksin oma mängus muutma? mis stätid peaks olema kõrgemad, mis madalamad?

    põhiliselt NL50 6-max, 10K kätt, winrate 21.13/100BB

    VPIP 17.4, PFR 11.6, 3Bet 3.8, Postflop Agg 1.9, Postflop Agg% 27.2, W$SF 41.2, WTSD% 26.4, Won at SD 60, Flop CBet% 63.4, Turn CBet% 56, River CBet% 57.1, Fold to Flop CBet 58.1, Fold to Turn CBet 28, Fold to River CBet 31.8

  6. #166
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Foorumi liige chrosmos küsis stattide kohta nõu, andke endast parim

    oskate soovitusi anda, mida peaksin oma mängus muutma? mis stätid peaks olema kõrgemad, mis madalamad?

    põhiliselt NL50 6-max, 10K kätt, winrate 21.13/100BB

    VPIP 17.4, PFR 11.6, 3Bet 3.8, Postflop Agg 1.9, Postflop Agg% 27.2, W$SF 41.2, WTSD% 26.4, Won at SD 60, Flop CBet% 63.4, Turn CBet% 56, River CBet% 57.1, Fold to Flop CBet 58.1, Fold to Turn CBet 28, Fold to River CBet 31.8
    Nagu Fortune mainis on viimaselajal küsitud väga suure winratega mängijate poolt nõu, et mis võiks paremini olla. Kahjus ei ole midagi lisada, sest mängid ju väga hea winratega, midagi lisaks soovitada ei julgeks.

    Isiklikult ei ole oma stattides nii väga kinni, kui just halvasti ei mängi, siis võib vaadata, et mis mängu ma teinud olen. Statid kujunevad ise vastavalt laudadele jne, tuleb ainult keskenduda vastastele ja parimat mängu lauas teha nende statte vaadates.

  7. #167

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    - 3Bet foldid liiga vähe. Ilmselt callid tihti PP-dega ja ehk üritad setti hittimata neid vahest isegi edasi mängida. Kui see on nii, siis see on leak, kui pole siis on hästi. Igatahes vaata endal see üle, millega 3bette callid, vaevalt, et Sul 40% juhtudest on käsi, millega 3beti vastu mängida.
    Hakkasin selle peale mõtlema ja enda arust foldin isegi liiga palju 3betile. Kuna ma kasutasin vahepeal PokerTrackeri trialit, siis sealt mäletan, et Fold to 3bet oli 80 ringi. Importisin kõik käed sinna ümber ja seal näitabki Fold to 3bet 81. Ei teagi kuidas selline vahe saab olla, käte arv ja kasum on mõlemas täpselt sama. Samuti näitab PT3 W$SD 51.39. Imelik, kumb nendest õige on, seda ei tea, aga see Fold to 3bet 81 tundub tõesem, kuna callin enda arust suhteliselt vähe.


  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas -Siim-
    Hakkasin selle peale mõtlema ja enda arust foldin isegi liiga palju 3betile. Kuna ma kasutasin vahepeal PokerTrackeri trialit, siis sealt mäletan, et Fold to 3bet oli 80 ringi. Importisin kõik käed sinna ümber ja seal näitabki Fold to 3bet 81. Ei teagi kuidas selline vahe saab olla, käte arv ja kasum on mõlemas täpselt sama. Samuti näitab PT3 W$SD 51.39. Imelik, kumb nendest õige on, seda ei tea, aga see Fold to 3bet 81 tundub tõesem, kuna callin enda arust suhteliselt vähe.
    3bet vastu mängimisel kõige olulisem vaadata, et mis vastasega tegu, mis on ta 3bet%, fold% vs 4bet... kui otsustab callida, siis peaksime oletama, et kas vastas nit ja saame oddsid seti püüdmiseks või on tegemist vastasega, kes reedab oma käe tugevust postflop mängides +kui palju ta võiks anda meile respekti postflop mängus. btw.see teema käis hiljuti high stakes pokkeris lauast läbi, 3bet'i callida ja siis flopis check/foldida, et sellise mänguga küll plussi vist ei jää :D

    Flopis oled jube agressiivne, võib-olla on see hea, ma ei tea, aga mina nii mängida vähemasti NL25 peal ei oska, sest respekti seal eriti ei saa. Sa vist prõmmid isegi multi-way potis ESTPatricku või durri kombel, üritades kõiki foldima sundida. Sellise agressiivsuse peale peaks punane joon ikka ilusamini jooksma. Vahest targem flopi agressiivsust veidi lahjendada ja suunata osa sellest teistele tänavatele. Samuti oleks mõistlik võtta 5-10 suuremat kaotust ja postitada need foorumisse, olgu siis need käed nii jubedad ja vigu täis kui tahes. Võib-olla ebaedu võti peitubki peamiselt just suurte pot'ide mängimises. Overpairiga liiga kergelt bustosse, AK mängida pidevalt üle jne.
    Edu!

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    mhhh 21BB/100-le ja tahad midagi muuta?
    sellist winrate koged rämeda heateriga ainult.
    või sa ennetad juba eos downswingi? :)

  10. #170
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    oleks pidanud vist need winrated välja jätma, soovin lihtsalt veel hullemini laksata.

    aga targem oleks vist kindlaid käsi postidada, kus olen natuke halba mängu teinud

  11. #171
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    a ja kas see non-showdown winnings peaks olema heal mängijal plussis?

  12. #172
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos
    a ja kas see non-showdown winnings peaks olema heal mängijal plussis?
    Kui armastad väga bluffida, siis on ta kindlasti plussis. Samas võib sellega kannatada tegelik winrate. Samas sõltub selle joone suun päris palju mängustiilist. Tight playeritel madalatel limiitide üldjuhul see joon ikkagi langeb.

  13. #173
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos
    a ja kas see non-showdown winnings peaks olema heal mängijal plussis?
    Sorry!, aga 21BB/100 ja peamiste statside alusel mängust vigu otsida, et veelgi paremaks saada, see on nagu ideaalselt aatomikella täpsusega töötava käekella putitamine.
    yup, targem on kindlaid käsi postitada!

    non-showdown winnings joont tuleb vaadata seoses limiidi/vastaste, laua(fr,6max) ja enda stiiliga.
    NL50 FR, TAG stiil, ma arvan, et heal mängijal jääb punane joon pigem veidi miinusesse. Samas mingi 10k käe sees võib ta ka plussi jääda.

  14. #174

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Tere Lauriiii,

    11,7/5,9 tähendab seda, et oled liiga kaartides kinni, ära ei tohi unustada positsiooni Alguses tuleb mängida tightilt, siis on endal ka kõvasti kergem. Seda sa ka teed aga tight stiili kasutades pead olema kindlasti agressiivsem. Sinu range on selline, et pead oma kaartidelt rohkem valulet võtma ehk peaksid PFR% kindlasti tõstma, näiteks 12/10 stiilis mängima.

    Agg factor on liiga madal sellise range-ga mängides, seega pead ka postflopis kindlasti agressiivsemalt mängima hakkama.

    Ja ranget ja agressiivsust peaksid hakkama just tõstma positsioonis olles, eriti CO-lt, sest sealt oled tõesti väga vähe mänginud.
    Tänud asjaliku ülevaate eest! Vaikselt olen juba enda mängu vastavalt ka muutnud aga seni veel edutult :)

  15. #175

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere kõik see pokkeripro pere olen paar päeva foorumit lugenud ja see on olnud väga õpetlik...RESPECT :)

    kahjuks ei saanud ma aru kuidas siia postida oma HEM-i statide pilti.....väga vabandan :)

    Seega selgitan mis mul oma statide analüüsis (NL5,10 9k kätt seni) kohe väga tervalt silma jäi:

    SB ja BB positsioonide miinused on kohutavalt suured, SB mingi 30% väiksem kui BB see vist tuleb liigsest limpimisest ehk selle miinuse saaks küll väiksemas aga kas on mingeid rusikareegleid kuidas mängida blinde....ise arvan, et peab vist rohkem hambaid näitam ;D (agg).

    Vaatasin eraldi 6 maxi ja FR ning ohoo miinused on ainult 6maxis aga FR olen mänginud ka kordades vähem seega ei saa ma ma väga detailseks minna kuna kätte arvud lähevad liiga väikeseks. Seega küsimus ikkagi samas kas blinde mängitakse agresiivsemalt või on nende positsioonide mängimiseks eraldi strateegia?

  16. #176

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Blindid ongi enamusel miinuses, põhjuseks ikka surnud raha, mis sisse pead panema.
    Igal teisel positsioonil on aga võimalik kehv käsi ilma raha sisse panemata maha visata.

  17. #177
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere vinnipuhh,

    Üljduhul SB ja BB ongi kõikidel full ring ja 6-max mängijatel miinuses. See on asjade loomulik käik, sest pokker ju tegelikult ongi mäng blindidele, kui poleks blinde, siis kõik ootaks oma AA või KK ülejäänud foldiks ja mängul kaoks mõte. Enamus ajast ei ole blindidel olles kätt, millega kaitsta oma blindi, eriti kehva on kaitsta blinde sellepärast, et oleme positsioonist väljas.

    Kuidas kaitsa blinde on väga raske vastata, statistiliselt mingeid numbreid ei oskagi öelda. Pokker on mäng vastastega ning alati tuleb mängida erinevalt iga vastase vastu ja lähtuda võiks üldjuhul vastase buttoni või CO Blindi stealimise % ja teha sellest omad järeldused.

    Kui vastane varastab blindi 35%+, siis peaks hakkama vastast lightimalt 3bettima ja oma blinde kaitsma suurema rangega.

    Kui vastane varastab 10%, siis peame olema ülimalt ettevaatlikud, kui hakkame blinde kaitsma, sest õhuga ta meie blindi varastama ei tule.

    Pokerstove aitab tuua väikese ettekujutuse, milline on vastase range, millega ta stealida võib. Näteks võid ka võtta vastase range aluseks ja katsta blindi umbes 30% tema rangest.

    i

  18. #178

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tänud vähemalt tean, et ei pane siis väga puuse. Vaatasin et keskmiselt 9k käega olen SB-l kaotanud 100% -selt aga BB-l 65%-selt. Aga see teadmine vist ei anna meile midagi . Ainuke võimalus surnudrahaga tasaarveldust teha on vist stealimise teel. Praegu on CO ja BTN stealid vastavlt 12% ja 17% seda vist selgelt vähe?

  19. #179
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kõik sõltub, kui kindlalt Sa positsiooni mängid, mis limiidiga on tegu, sest madalas limiidis keegi ei respecti Su steale nii või naa, aga kindlasti stealid liiga vähe, sest minul on mõlemad CO kui ka BTN 30%+, mis peaks olemas suht okei %

  20. #180

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    **** mult kyll kuskilt nõu saada pole vist enam .. Perfect statid 5k kätt .. ja ei midagi ... ilmselt ainuke nõu tuleb remonditöökojast mis bemmil j2lle viga on

Lehekülg 9, kokku 40 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES