Tere,

Nyyd on siis aeg nii kaugel, et oma mõistus otsas ja loodan et ehk leian abi siit. Praeguseks hetkeks olen cashiga tegelenud 3 täis nädalat ja 1 päeva peale. Olen siis teinud nädalasi tsykleid, peale mida löön arvud kokku ja vaatan, mida viimased seitse päeva pokkeri ruumis mulle toonud on. Esimene nädal oli super, 7 päeva järjest mängu ja tulemus +350, siis paari päevane paus mängust ja teine nädal +200(kaks miinus päeva tulid sisse, kuid siiski päevad kus plussi jäin oli keskimine kasum isegi suurem kui esimesel nädalal. Kolmas nädal hakkasid asjad juba raskelt minema. Üks päev nullis, 2 päeva miinuses ja 4 plussis, pluss päeavad oli nii väikesed ja tulid läbi hädade ja lopuks nädala kasum +100. Kolmandal nädalal võtsin ka väikese shoti NL25, tund aega mängu ja -1BI. Otsusatsin et viin nädala lõpule NL10 ja lähen uuele katsele uuel nädalal. Mõeldud tehtud, nyyd siis värskelt NL25 shot lõpetatud ja sess lõppes pea -4BI. Sample on kyll väikene aga siiski tunnen et midagi on nagu puudu, ei lähe need asjad nii nagu soovin.

Kuna esimene nädal oli kena siis olen nyydseks aru saanud et ilmselt istusin terve aja hiiteri otsas ja nyyd hakkab õige pokkeri reaalsus ka minuni jõudma. Praeguseks hetkeks on tunne et midagi on konkreetselt minu mängust puudu ja midagi liiga palju. Enda suurimateks vigadeks arvan olevat põdejas ja suutmatus vastase käsi lugeda. Miks põdejas? Ei julge riveril value betti teha kui konreetselt nuts või seconf nuts käes ei ole. Pidevalt TPTK checkin riveril maha kuna ei suuda vastast käele panna, vastane callib mu cbetid nii flopil ja turnil ja siis mul juba tekibki tunne et nyyd olen kotti saanud. kuigi reality on see et siiski enamus aja istub vastane nõrgema kikkeriga voi second paariga. Loomulikult kõik oleneb vastasest aga viimase lausega pidasin silmas seppa kelle VPIP on 30+. Käte lugemisega lihtsad lood, regulare suudan lugeda(nii võrd kui võrd) ja nende vastu oskan ka nii öelda pokkerit mängida ja ka õigel hetkel foldida. Nyyd võiks tunduda ju lihtne öelda, et mängi siis regulariga............aga ei, neilt ei saa raha kätte. Regularide pärast ma nagu ei muretsegi. Võidan neilt vähe, neile annan vähe, action toimub ainult siis kui 2paari+ käed kokku satuvad.

Aga probleem mängijatega kelle VPIP 30+. Ma ei suuda nende käsi ja ka nende käike lugeda miks nad midagi teevad. Nende vastu ei suuda ma ka niisama lihtsalt foldida, sest tegu siiski rahvakeeli donkidega enamasti. Mul ei jõua kunagi kohale mida tähendavad nende donk betid, min betid, min raised. HEM-st vaatasin yle oma vs. player kaotused ja tagusin nimed PTR-st läbi kus esimesest 14-st nimest tervelt 11 on miinuses tiksuvad mängijad.

Kuna olen põdejas ja ei suuda vastase käsi lugeda siis minu suurim leak on donkide vastu(ma arvan). Olukorras kus mul top paar+ või mega drawing handi käes pole, foldin ma igasugusele dongi poolt tehtud betile. Kui donk on callinud mu cbetid siis riveril on mõistus otsas ja näen kuidas ma value tulle viskan. Kuigi tean et kui suudaks neid natukenegi lugeda siis õiges kohas 3bet, 4 bet A kõrgega, middle-low paariga, ajaks isegi dongi oma õhu pealt minema ja suudaks oma kätest value kätte saada. Aga tõde on see, et just nendega ongi vaja mängida et oma teenistus kätte saada, sest regular lihtsalt ei maksa.

Ühesõnaga, olen mängija kes mängib kaarte, mitte mängijat. Kui kaardid minuga koos tööd ei tee olen hädas.

Kui keegi oskab minu poolt kirjutatud jutu põhjal mulle nõu anda voi on kysimusi siis andke aga tuld, igasugune õpetussõna on teretulnud.

Lisan siia ka oma graafikud ja stasid HEM-st.

http://www.upload.ee/image/383611/Main_stats.JPG
http://www.upload.ee/image/383612/Position.JPG
http://www.upload.ee/image/383613/Graafik.jpg

Igasugune nõu ja abi on oodatud!

Vabandan kui jutt on kohati segane voi kirjavigadega. Kui millestki tekstis aru ei saa kysige julgelt, selgitan.