Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 40 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 794
  1. #641
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ahti Vaata postitust
    @ levis
    ikka pokerstars ja HEM seni alati õigesti näidanud IMO. Kokku 500K+ kätt
    No väga karm jooks sul, usu mind, ma tean, ma olen mänginud isegi ühes kuus 300k kätt...

    Ootan ikka targematelt abi, et kuidas HEM'ist vaadata kui palju on bb pealt resteal success %?
    tänan!

  2. #642

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keegi mu stattid ka üle saab vaadata ja nõu anda, mida paremaks tuunida?

    VP$IP: 13.90
    PFR: 10.42
    W$WSF: 39.47
    WTSD: 29.10
    W$SD: 53.78
    AF: 2.65
    AFq: 47.24
    CBet F: 72.93
    3Bet: 3.15
    Fold to 3Bet: 77.11
    Att to steal: 28.61
    Fold BB to steal: 89.29
    Fold SB to steal: 88.73
    Küsiks ära, et mis limiit ja mis tuba? Ja kui suure sample peale on statsid.
    Igastahes vpip ja pfr suuremaks. Steali rohkem!! 28 on ikka väga vähe. 35+ on juba okei :)
    w$wsf on väike....oled nit ega tee move..tundub, et mängid ainult kaarti.
    Cbet flop..oleneb nüüd limiidist täiesti.. 73 on suht fain.
    3bet on väike...3beti rohkem. Bindidel olles karista stealereid ja samas positsioonis võid ka 3bettida kui vastase fold to 3bet on suur. Ei pea alati AK,KK+ omama selleks.

    Ja fold bb/sb to steal...need on väga suured sul..minu jaoks oled sa blindidel täiesti dead money ja varastaks any2-ga, sest sa lihtsalt foldid nii palju.

    edit: muidugi ära hakka nüüd lihtsalt any2-ga lahmima, 3bette tegema, stealima jne... loe ikka vastavaid artikeid nende kohta. Internet on seda infot täis!

  3. #643

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Postitan ka oma statsid ja sooviks nõu nende kohta. Tean et sample pole just kõige suurem, kuid mingi hinnangu vast saab anda juba.



    E:See tuli küll nüüd väike pilt. Peale klikides avaneb suurem ja paremini nähtav =D
    Viimati muudetud lollir poolt : 14.04.11 at 11:41

  4. #644

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Vahest sb avad päris looselt,aga samas sa ei kaota ka sealt palju(vb tuleneb see heaterist:D). 3bet call on minu meelest kõrge,aga muidu tundub ok.

  5. #645

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***







    Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
    Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

    Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.
    Viimati muudetud renks64 poolt : 30.04.11 at 19:09

  6. #646

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tervist!!! Mul probleem siis selline, et nonshowdown joon paneb taevasse ja teeb natuke murelikuks, et kas teen õigesti või teen kuskil midagi väga valesti. Käsi on küll vähe aga äkki keegi teadjam mees oskab midagi öelda mida teisiti teha või jätkata samamoodi.





    Viimati muudetud axly00 poolt : 05.05.11 at 03:12

  7. #647
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mis siin ikka, bluffid ainult, barreldad nagu torust tuleb ja fold ei ole sinu joaks. Tavalselt võidetakse ikka showdowniga enamus oma raha aga on ka erandeid.

  8. #648

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    oskab keegi 6max super turbo sng statide kohta midagi öelda, sample kahjuks väike.

    ( Click to show/hide )

  9. #649
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mis siin ikka, bluffid ainult, barreldad nagu torust tuleb ja fold ei ole sinu joaks. Tavalselt võidetakse ikka showdowniga enamus oma raha aga on ka erandeid.
    See on vist üks erandeid? statsid sis peaksid olema 98/100/100. tegemist heads upiga :)


  10. #650
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    See on vist üks erandeid? statsid sis peaksid olema 98/100/100. tegemist heads upiga :)

    vapse. kuidas tal see õnnestub?
    mai saa aru.
    any 2 any pos showdownil kaotab koguaeg.

  11. #651
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Neid mehi ikka on, kes võidavad enamus NS-ga, kahtlemata huvitav stiil.

  12. #652
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas renks64 Vaata postitust






    Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
    Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

    Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.

    Cold Callid liiga palju , ava CO ja BTN ilt rohkem käsi.

  13. #653

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    NL10 6max. Käsi vast vähe aga statsid peaks ülevaate andma. Kus vead ? ty




  14. #654
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Statside järgi peaks biitima küll, aga palju sõltub ka laudade keskmisest tasemest.
    Kui on palju fishe ja laudade VPIP on suur, siis ma tõmbaks VPIP\PFR veits tightimaks ja mängiks ainult value peale, eriti 3bette.
    Kui on vähe fishe, siis mängiks loosemalt, abuseks rohkem LP positsioone 3bettides regulare ja oleks väga hoolas blindidest mänguga.
    Blindidest ma ise tightim, aga sul paistab praegu toimivat, niiet anna kuuma!

    EDIT: kui ma saan õigesti aru, siis sa foldid 3betile vähem kui 67%? see paistab kindlalt leak olevat, filterda välja need olukorrad ja vaata mis toimub. Samuti, cbet\double barreli statid võiksid ka väiksema gapiga olla, otsi kohti kus barreldada saaks.
    Viimati muudetud tdx poolt : 11.08.11 at 14:30

  15. #655
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    Kui on palju fishe ja laudade VPIP on suur, siis ma tõmbaks VPIP\PFR veits tightimaks
    Kuidas see loogiline saab olla? Vastupidi ju - kui palju fishe on, siis saab just loosemalt avada, kuna nad mängivad nii laia rangega vastu. Nt UTG QJo on easy raise, kui taga on 2-3 fishi, kes callivad mitmete domineeritud kätega..
    Steal% võiks üldiselt ikka ca 10% võrra suurem olla - positsioonis võidad palju potte ilma SDta, seega igasugust suited kraami jm võid julgelt avada, kui suuri 3bettoreid selja taga pole.

  16. #656
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tight lauas mängime looselt ja loose lauas tightilt, see ju basic teooria.
    Probleem on selles, et 3 fishi vastu sul puudub fold equity ehk su QJo läheb flopil mucki 66% ajast => NSD läheb kuristikku. EP range ma tõmbaks fishide vastu korralikult koomale. Regide vastu on loose EP range jälle hea, kuna nad kardavad mida sa repid.

  17. #657
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kui regide vastu EP loosemaks tõmmata, siis pigem ikka madalamate suited connectorite arvelt - QJo väärtus seisneb selles, et seda TPGK mängida value peale, mida fishide vastu teha ka saab. Ja obv ei lähe 66% ajast mucki.. 1. sa floppad ka drawsid sellega, mida barreldada 2. ega see et vastane fish on, ei tähenda, et tema vastu AINULT hittides saab cbettida floppi - nt A73r, 226r, K52r jms boardil foldivad nad ju ikka oma J7 vm crapi enamus osa ajast.

  18. #658

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mäng nl50 short HU. Tore oleks kui keegi oskaks midagi õelda mis valesti on. Vähemalt väga suured leakid






  19. #659

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    6max nl10+nl25, kaardijooks on halb küll ja sample väike aga siiski äkki hakkab midagi silma, mida valesti teen?

    graafik
    ( Click to show/hide )


    statsid
    ( Click to show/hide )


    positsioonid
    ( Click to show/hide )

  20. #660
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Anlüüsi oma mängu blindidelt, kogu kahjum sealt alguse saanud.

Lehekülg 33, kokku 40 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES