Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 40 EsimeneEsimene ... 283637383940 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 794
  1. #741
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    kust hem2-s saab vaadata statte positsioonide järgi?
    Teiste reports tabide seas on mul ka "position". Ei mäleta kas defaultis ka oli, kui polnud siis pead kuskild lisama ta sinna.

  2. #742
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Teiste reports tabide seas on mul ka "position". Ei mäleta kas defaultis ka oli, kui polnud siis pead kuskild lisama ta sinna.
    tänud!

  3. #743
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    viitsib keegi pilgu peale visata mu stattidele. tean, et sample on olematu(2 päeva jagu), aga mida kiiremini leak'idele jälile saan, seda parem. kindlasti on midagi väga mäda, aga hetkel jooks ka halb olnud.

    Viimati muudetud nalg poolt : 12.04.13 at 12:22

  4. #744
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    kas asi on minus või näebki kirbu sitta ainult ?

  5. #745
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    sinus

  6. #746
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    lol, pärast posti muudeti ära..
    Käsi ja state liiga vähe et üldse midagi öelda

  7. #747

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***


    Nüüdseks siis miski 100k käsi ja mõtlesin et lisan pildi ,et kas palju leake sees... põhiliselt nl2-5 trio ja stars ja 6max
    Viimati muudetud cpkr poolt : 23.04.13 at 18:46

  8. #748
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nüüdseks natuke rohkem käsi mängitud. Oleks tänulik, kui keegi aidata viitsib. Ei biidi hetkel limiiti. Co ja btn pfr ei taha kasvada, kuigi avan sealt 67s+ , J8 , A2 kätega. 3bet statsid proovin 60/30/10 hoida, algul oli hullem, nüüd olen sinna poole liikumas. 4bet statside kohta ei oska midagi arvata. Ideaalis kas peaks W$SD% 50-60% ja WTSD% 25-35% kandis olema?

    NL5





    Viimati muudetud nalg poolt : 25.04.13 at 13:35

  9. #749
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ilmselt sa ei isoleeri absoluutselt limpereid. aga ka 12/10 stiiliga on võimalik kindlasti kenasti võita.
    80% cbet ja 40% vaid turn. Kuna su range nagunii nii kitsas, siis vb proovi rohkem barreldada häid boarde.
    Isoleerimise tunde võtta Pastiilalt. Ilmselt miski paar tundi ja muutud võitvaks. tätte garantii pmst.

  10. #750
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nii, olen ammu juba seda elu siin foorumis jälginud. Ise olen mänginud pokkerit ca 5 aastat, millest mingi hetk oli puhas fun ja niisama erinevate turniiride mängimine. Siis mingi hetk sai tõsisemalt mängitud ja siis jälle mingi aeg niisama naljaviluks toksitud. Viimane kuu sai juba vähe korralikumalt asjaga tegeletud aga tulemus on jama. Oma peas on nagu tegelikult mõningad vead välja koorunud, aga kindlasti on neid hulgim. Tegelikult on mul trackitud käsi kordades rohkem, aga mingi hetk tuli arvuti vahetus jms jutud ja siis läks mingi osa käsi kaduma.
    Igatahes kõiksugu näpunäited on teretulnud, vaatepilt on viimase kuu kohta igatahes suhteliselt õõvastav.







    Mina tänan!
    Viimati muudetud marxx762 poolt : 30.04.13 at 16:11

  11. #751

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sul on PFR sama igas psoitsioonis, kui EP ja MP on PRF 12% ok, siis CO ja buttoni pealt hakka rohkem käsi mängima ehk julgemalt varastama blinde. CO võiks mingi 18% ringis olla ja button 20%+

    Teine asi on see, et su VPIP/PFR vahe on liiga suur, ehk sa callid teiste raise liiga palju poolkõvade kätega ning pead lihtsalt alla andma, kuna ei hiti floppi ja pead cbeti peale foldima. Kui hitid, siis saad pähe nõrgema kickeriga vms. Big blindi peal ürita rohkem foldida kehvemad käed või siis restealida/3bettida Ax kätega

  12. #752
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Veel näpunäiteid, uus kuu puhas leht ees. Peab hakkama kuuma andma.

  13. #753
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Esiteks SB 21/11 on suht räige gap, compliidi vähem,steal, resteal rohkem, tableselect ja ära istu maha kuhu juhtub. BB peal callid liiga palju ja annad enamasti c-beti peale alla, 3bet kõvasti kõrgemaks. BTN 21/14, mul on full ringis see kohati 30/25, kui blindidel on ebamugav vastane siis saad alati lauda vahetada, vägisi pole vaja. EP,MP saad tihti 3beti otsa, maksad selle kinni ja foldid cbetile? 4bet rohkem ja kasuta hudi ära,selleks see ongi, et teiste nõrkusi enda kasuks pöörata. Squeeze, fold to 3bet, coldcall statid ei tee ka paha ja üldiselt tundub, et fr peaks paremini sobima nende numbrite põhjal.

  14. #754
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    imo see peakski Fr olema (vaata reggi early ja middle käte arvu).

  15. #755

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere
    Mängin starsis NL 10 ja lisan enda statistika ja sooviks teada mis valesti on või mida saaks parandada ,et mäng paremini toimiks.




    Ette Tänades
    Kristjan

  16. #756
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    kle, mis teed?

  17. #757
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kristjan88 Vaata postitust
    Tere
    Mängin starsis NL 10 ja lisan enda statistika ja sooviks teada mis valesti on või mida saaks parandada ,et mäng paremini toimiks.






    Ette Tänades
    Kristjan

    move up

  18. #758
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Esiteks SB 21/11 on suht räige gap, compliidi vähem,steal, resteal rohkem, tableselect ja ära istu maha kuhu juhtub. BB peal callid liiga palju ja annad enamasti c-beti peale alla, 3bet kõvasti kõrgemaks. BTN 21/14, mul on full ringis see kohati 30/25, kui blindidel on ebamugav vastane siis saad alati lauda vahetada, vägisi pole vaja. EP,MP saad tihti 3beti otsa, maksad selle kinni ja foldid cbetile? 4bet rohkem ja kasuta hudi ära,selleks see ongi, et teiste nõrkusi enda kasuks pöörata. Squeeze, fold to 3bet, coldcall statid ei tee ka paha ja üldiselt tundub, et fr peaks paremini sobima nende numbrite põhjal.
    Jah, tihti on tõesti nii, et on mingi suited connector pildid nt aga vastane on suhteliselt agro, siis tõesti olen enamasti loobunud kui flop mingit tõmmet ei anna või kui pihta ei saa. Fold to 3 bet-i stati kasutan, aga kuidas panna enda kasuks tööle squeezi ja cold calli?Et mis ma nendest kahest näitajast välja võiksin siis enda jaoks lugeda? fold to 3bet on protsentuaalselt normaalne juba kuskil 50+% ? nl5-s (mida ma hetkel mängin) ja nl10-s mõlemad fr, on väga palju cold call-e.

    Tänud info eest.

  19. #759
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Pidasin silmas seda, et võiksid tuua need statid enda mängu iseloomustamiseks. Fold to 3bet on sõltuv su enda mängust, seda ei saa üheselt võtta, 7/4 niti jaoks on 50% palju. Teiseks agro vastu pigem mängiks K2-te kui 89s. Mänguliselt ei tohi kunagi ära unustada seda, et flopi tabab märkimisväärselt harvem kui pihta saad. See kehtib absoluutselt kõigile, seepärast ongi oluline positsiooni hinnata, isoleerida ja varastada.
    Viimati muudetud reggie poolt : 06.05.13 at 16:35 Põhjus: Trükiviga

  20. #760

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere. Olen online pokkeriga tegelenud pea 2 kuud, millest rahalauda olen mänginud umbes kuu. Äkki keegi targem oskaks välja tuua minu leakid ning millest tuleb minu graafik sellina nagu ta on. Mõistan et sample on väga väike veel, aga sooviks vead võimalikult kiirelt välja juurida. Kui ma vaatan teiste inimeste graafikuid siis enamasti on need sujuvalt üles või alla, non SD läheb sujuvalt alla 0 ja SD oma üle või siis seal läheduses ning C won ja All-in EV kuskil seal vahepeal üksteise lähestiku. Minu graafik on täielik pudru ja kapsad minu jaoks.

    Mai kuu graafik.
    http://www.upload.ee/image/3320408/May_18.png

    Statsid.
    http://www.upload.ee/image/3320463/Stats.png

    Mänguks on NL2 FR.
    Viimati muudetud CageB poolt : 19.05.13 at 10:12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES