Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 40 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 794

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kui keegi arvab, et teeb mängus suuri vigu aga ei ole selles kindel ning kasutab ükskõik millilst pokkeri programmi (Holdem Manager, Poker Tracker, Poker Office ...) siis siia võib postitada oma screen-shotid oma statistikast/graafikutest teistele analüüsimiseks.

    Tegin eraldi teema, sest siis on kõik statid ja ka nõuanded koos ja lihtsam otsida või sirvida kindlat probleemi.

  2. #2
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Minu eelmine postitus oli siis järgmine:

    Selle Ranka poolt toodud käte rangega (foorumis saagem prodeks ja jäägem eestlasteks) on tihti nii, et istud flopis õnnetult pisikese paariga ja maas on 3 ülekaarti või hoiad käes flopiga saadud keskmist v isegi kõrgemat paari aga ega vastane ka nüüd palja õhuga floppi ei sisene. Enamjaolt visatakse küll cont beti peale maha kuid kui callitakse, siis on suur küsimärk - mis tal on. Mahaviskamised on väiksed võidud aga potist loobumine on juba tera suurem kaotus ja taga olles peale surumine võrdub tavaliselt oma buy-ini kaotusega.

    Selle jutu peale tahtsin küsida, et oskab keegi HEMi statti või statte öelda, millega saaks hinnata vastase postflop käitumist. Et eraldada mustad lambad valgetest - kes on võimeline callima lõpuni madalaima või keskmise paariga või ebarentaabli drawiga versus need tegelased kes callivad oma flopatud seti/rea/majaga. Cbet ja fold to Cbet ei sobi kuna mu sample on väike (10K käsi sh: 3K totaalset donki, 4K shortstackerit ja 3K valgustatud donki). Kas peale showdowni stattidest annaks midagi välja imeda?


    Lisan valgustatud donki osa graafiku ja statid

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Selle Ranka poolt toodud käte rangega (foorumis saagem prodeks ja jäägem eestlasteks) on tihti nii, et istud flopis õnnetult pisikese paariga ja maas on 3 ülekaarti või hoiad käes flopiga saadud keskmist v isegi kõrgemat paari aga ega vastane ka nüüd palja õhuga floppi ei sisene. Enamjaolt visatakse küll cont beti peale maha kuid kui callitakse, siis on suur küsimärk - mis tal on. Mahaviskamised on väiksed võidud aga potist loobumine on juba tera suurem kaotus ja taga olles peale surumine võrdub tavaliselt oma buy-ini kaotusega.

    Selle jutu peale tahtsin küsida, et oskab keegi HEMi statti või statte öelda, millega saaks hinnata vastase postflop käitumist. Et eraldada mustad lambad valgetest - kes on võimeline callima lõpuni madalaima või keskmise paariga või ebarentaabli drawiga versus need tegelased kes callivad oma flopatud seti/rea/majaga. Cbet ja fold to Cbet ei sobi kuna mu sample on väike (10K käsi sh: 3K totaalset donki, 4K shortstackerit ja 3K valgustatud donki). Kas peale showdowni stattidest annaks midagi välja imeda?
    Sõnum kopeeritud teemast: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,189.0.html

    Et saada vastasest õiget aimu ja teada, mis kaartidega ta callib siis ei piisa enam ühest statist vaid juba tervest statistika komplektist ehk tema iseloomust. Kui vastane on väga loose (VPIP üle 30), siis on tegu mängijaga, kes reeglina (aga ei pruugi) mängib üle kõike käsi - alates tõmmetest või callib kõik betid ära A2-ega 2KQT7 boardil.

    Seega 1) oleks VPIP - mida loosem vastane seda tõenäolisem on, et ta mängib igat kaardi üle või drawib liiga kaugele ja seega peaksid top paariga julmalt value bettima ja isegi 2nd paariga kõlbab valubettioda.

    Teine stat oleks AF ehk Agression Faktor, mida peaksid kombineerima koos VPIP-ga. Kui vastasel on suur VPIP (30%) ja väga madal AF (1 või väiksem) ja sample on ca 100 kätt, siis tea, et su vastas on tõenäoliselt callingstation, kes ei pane maha mitte ühtegi tõmmet ja võib callida isegi äss kõrgega igal tänaval su betid ära. Sellist vastast beti nagu hull top paari või paremaga ning kui ta raiseb su beti, siis tea, et tal on reeglina käsi, mis on sinu top paarist parem ning top paari võid väga lihtsalt maha visata. Samuti sellist vastast beti 2-nd paariga ja isegi 3-rd paariga! Sest ta callib väga lihtsalt. Reeglina callingstationitel on ka "Went to Showdown" stat kõrge - 30% või suurem! Antud strateegia "standard" nimi on "The Hammer"

    Kui AF on suur (3 või suurem), VPIP on loose (30%+) siis tea, et tegu on tõenäoliselt maniaakalse vastasega, kes samuti mängib kaarte üle aga erinevalt callingstationist ta ei calli vaid betib ja raiseb! Ta on natuke ohtlikum vastane, kuna teda on raskem või peaaegu võimatu lugeda ning sa ei saa kunagi teada, kas su top paar on nüüd hea või mitte. Reeglina sellised mängijad on võimelised all-in bluffima iga paari, iga tõmbe kui ka täiesti külma õhuga. Seega ära top paari nende vastu foldi! Kui board on kuiv (tõmbeid ei ole) ja ta betib siis kasuta strateegiat "the Rope-a-Dope" (kui keegi oskab seda tõlkida siis andke teada, kuidas see Eesti keeles kõlaks). Selle strateegia mõte on, et ulata maniakile köis ja las poob end ise üles. Ehk maakeeli ära ise beti - lase tal bettida ning sina soodsatel olukordadel calli (positioonil) või siis kasuta check-raise (Out of position). Ta betib end ise surnuks. Reeglina sellistel vastastel on W$WSF (Won Dollar When Saw Flop) stat hästi suur - 50%+. See stat tähendab, et kui tihti (%) võitis poti, kui nägi floppi. Ehk nad võidavad väga palju potte, bettides julmalt ja sundides vastaseid foldima!

  4. #4
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tänud. Õhtul katsetan. Oma graafiku ja stattide lingi sain ka korda. Neid showdowni statte pole varem vaadanud. Hetkel vaatan ennasti:
    1) W$WSF=33% - poti_võit_peale floppi / flopi_nägemised How often you won the pot when you saw a flop.
    2) WTSD%=37% - showdownide_arv / flopi_nägemised How often you go to showdown when you’ve seen a flop
    3) W$SD%=39% - võidud_showdownidelt / showdownid How often you win a positive amount when you see a showdown

    Nagu ma aru saan olen ma callingstation? WTSD% on > 30. Ja eeldusel, et enamik potte koosneb endast, ühest vastasest, blindidest ja mõnest limperist, siis W$SD=39% showdownides kaotav mängija? Rankal on WTSD% ca 20 ringis ja W$SD% üle 50%. Uhh, täie õigusega räme fish olen. Ranka, mis su W$WSF on ?


  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr

    Selle Ranka poolt toodud käte rangega (foorumis saagem prodeks ja jäägem eestlasteks) on tihti nii, et istud flopis õnnetult pisikese paariga ja maas on 3 ülekaarti või hoiad käes flopiga saadud keskmist v isegi kõrgemat paari aga ega vastane ka nüüd palja õhuga floppi ei sisene. Enamjaolt visatakse küll cont beti peale maha kuid kui callitakse, siis on suur küsimärk - mis tal on. Mahaviskamised on väiksed võidud aga potist loobumine on juba tera suurem kaotus ja taga olles peale surumine võrdub tavaliselt oma buy-ini kaotusega.


    Kui alguses oskuseid napib, siis võite ju alati käte range veel vähendada, et vältida raskete otsuste tegemist postflopis, kindlasti ka variatsoon on väiksem. Postflop mäng vajab juba rohkem oskuseid, sest ei saa mängida konkreetselt tabeli järgi. Peate teadma, millised flopid on kasumlikud tegemaks jätkupanust, ning kui teete jätkupanuse, mis on teie järgmine plaan.

    Samuti ei ole võimalik võita igat poti nagu arvad ning taga olles võidu peale surumine ei ole ka loose mängijate vastu mõistlik. Seda arvamust kinnitab ka Sinu stat WTSD% mis on ülimalt suur 39.7% (25% kandis peaks olema umbes) ja viitab antud olukorras liigsele püüdlikusele igat potti võita taga olles ning võimalik ka, et kardad panustada ees olles.

    Selle jutu peale tahtsin küsida, et oskab keegi HEMi statti või statte öelda, millega saaks hinnata vastase postflop käitumist. Et eraldada mustad lambad valgetest - kes on võimeline callima lõpuni madalaima või keskmise paariga või ebarentaabli drawiga versus need tegelased kes callivad oma flopatud seti/rea/majaga. Cbet ja fold to Cbet ei sobi kuna mu sample on väike (10K käsi sh: 3K totaalset donki, 4K shortstackerit ja 3K valgustatud donki). Kas peale showdowni stattidest annaks midagi välja imeda?
    See ei ole enam, nii lihtne. Fold to Cbet flopis, turnis on väga oluline, isegi kui sample on väike, parem ikka kui mitte midagi. Flopi, turni, riveri agressiivsus faktorid on tihti abiks, samuti chek-raise jne

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Tänud. Õhtul katsetan. Oma graafiku ja stattide lingi sain ka korda. Neid showdowni statte pole varem vaadanud. Hetkel vaatan ennasti:
    1) W$WSF=33% - poti_võit_peale floppi / flopi_nägemised How often you won the pot when you saw a flop.
    2) WTSD%=37% - showdownide_arv / flopi_nägemised How often you go to showdown when you’ve seen a flop
    3) W$SD%=39% - võidud_showdownidelt / showdownid How often you win a positive amount when you see a showdown

    Nagu ma aru saan olen ma callingstation? WTSD% on > 30. Ja eeldusel, et enamik potte koosneb endast, ühest vastasest, blindidest ja mõnest limperist, siis W$SD=39% showdownides kaotav mängija? Rankal on WTSD% ca 20 ringis ja W$SD% üle 50%. Uhh, täie õigusega räme fish olen. Ranka, mis su W$WSF on ?
    WOW! WTSD - 37%?????? Kui suur see sample on?


  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ma ootaks ka kommentaare oma stattide kohta (graafikut ei postita, see liiga jube) kuna mäng on lausa kohutav viimasel ajal.. ei saa aru mida valesti teen.. kolisin tagasi NL5 et bankroll managmenti järgida... ja seal suudan enamvähem break-even olla.. kuigi seal peaks ammu juba olema võitev mängija..

    Lisaks veel niipalju, et ennem olin primas 6max mängija ja NL10 oli mäng + poolel. Siis tuli suur paus pokkerimängu ja kui nüüd 1,5 kuud tagasi uuesti alustasin, siis primas full ringi ja nüüdseks olen kolinud Starsi, kus ka üritan Full ring NL5 imesid teha... kuid ei õnnestu... 6max ja FR ikka öö ja päev..

    Enda nõrkusteks pean, et ei suuda foldida kätt, kui vastane on tugevust näidanud.. ja vbl cbetin liiga palju.. preflop raise ja cbet flopis.. toovad mulle ränka kahjumit.. kuna annan turnil alla kui vastane panustab.. ja muidugi all in käigud... ei suuda jälle maha panna kätt.. palju on olnud ka muidugi bad beate.. aga see ei tohiks olla näitaja... NL5 peaks olema juba ammu edasi kolind NL10. Enne raisk ei lõpeta kui ükskõik mis limiidil võitev mängija olen ja seda full ringis siis.

    statid siis 11039 käe kohta:

    VP$IP: 13.6
    PFR: 9.1
    3bet%: 3.7
    WTSD%: 22.8
    W$SD%: 48.7
    Agg: 4.05

    Kui veel midagi vaja siis postitan.

    Ootan näpunäiteid !

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    farik666, su statid paistavad solid, WTSD on suht OK, ainult W$SD% on madala võitu ja see ehk tähendab, et sa jooksed natuke halvemini?

    Mängi edasi ja anna update 20,000 käe juures.

  9. #9
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    WOW! WTSD - 37%?????? Kui suur see sample on?
    Sample on 3K kätt. Kardangi, et $ kaob sellesse mutiauku. Et võidan cont betiga väikeseid potte, vahel kaotan suuri ja vahepeal, kui olen võimeline cont betist loobuma, siis callin ikka vastase gayraise riveril ära.

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Ma ootaks ka kommentaare oma stattide kohta (graafikut ei postita, see liiga jube) kuna mäng on lausa kohutav viimasel ajal.. ei saa aru mida valesti teen.. kolisin tagasi NL5 et bankroll managmenti järgida... ja seal suudan enamvähem break-even olla.. kuigi seal peaks ammu juba olema võitev mängija..

    Lisaks veel niipalju, et ennem olin primas 6max mängija ja NL10 oli mäng + poolel. Siis tuli suur paus pokkerimängu ja kui nüüd 1,5 kuud tagasi uuesti alustasin, siis primas full ringi ja nüüdseks olen kolinud Starsi, kus ka üritan Full ring NL5 imesid teha... kuid ei õnnestu... 6max ja FR ikka öö ja päev..

    Enda nõrkusteks pean, et ei suuda foldida kätt, kui vastane on tugevust näidanud.. ja vbl cbetin liiga palju.. preflop raise ja cbet flopis.. toovad mulle ränka kahjumit.. kuna annan turnil alla kui vastane panustab.. ja muidugi all in käigud... ei suuda jälle maha panna kätt.. palju on olnud ka muidugi bad beate.. aga see ei tohiks olla näitaja... NL5 peaks olema juba ammu edasi kolind NL10. Enne raisk ei lõpeta kui ükskõik mis limiidil võitev mängija olen ja seda full ringis siis.

    statid siis 11039 käe kohta:

    VP$IP: 13.6
    PFR: 9.1
    3bet%: 3.7
    WTSD%: 22.8
    W$SD%: 48.7
    Agg: 4.05

    Kui veel midagi vaja siis postitan.

    Ootan näpunäiteid !
    Nii on rakse analüüsida, kui postitate ei tasu häbeneda oma teiste statide näitajaid. Rohkem pole öelda, kui et full ringis sellise VPIP peaks olema W$SD% suurem, kui 50%. Antud juhul on alla 50% ja se võib tähendada, et callid suuri bette oma TPGK (top paari, hea kikkeri) või ülepaaridega. Mainisid ka ise, et "Enda nõrkusteks pean, et ei suuda foldida kätt, kui vastane on tugevust näidanud." , mis võib olla täiesti tõene.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere! postitan ka oma statsid ja asjad siia, et saaks vähegi aimu milles on viga minu mängus. 70 000 käe kohta ei tohiks sellist break evenit olla. On olnud küll mitmeid päevi kus teenin 100$ päevas ja lõpetan ilusti sessi ära , aga siis tuleb teine päev jälle -100$ kus AA,KK,AK,QQ vastu ei pea. Vähemalt tundub et ma ei ole pikemas perspektiivis kaotav mängija? kui juba 70k kätt olen elus olnud. Tähtis ei oleks mul suur võit, vaid väiksem varitatsioon. Kade kohe vaadata kuidas kõigil graafikud ilusti tõusu teel on. seega sooviksin võimalikult head informatsiooni mida peaksin tegema teisiti. tavaliselt mängin pokerstarsis ja vähemalt 12 lauda korraga. ootan näpunäiteid,Tänud!

    http://img706.imageshack.us/gal.php?g=positsioon.jpg

    ei saanud millegi pärast neid pilte siia spoilerina panna..
    E:limiit NL25 ja PL25

  12. #12

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nonii. Ehk viitsib keegi mu statsid üle vaadata ja öelda, mida veel muuta saaks? Ei õnnestu kuidagi see mäng enam.Tänan !



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us


  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    No jooks on nagu ta on.. ühtegi seti ei hiti ja kui hitin siis vastane tõmbab rea v maja või kõvema seti, A high mast riverdatakse alati majaga... ja kui otsustangi ntks K high mastiga mängida siis vastas on A high mast jne.. muidugi on ka erandeid.. pmõtselt kui mul on solid käsi, siis ma tean juba edasist käe käiku, kui on draw'd või palju outse ja oddisd soodsad siis ka tean mida teha...

    Kõige suuremad probleemid on ntks AKs preflop raisen ja saan 2 callerit, flop 86T... cbet ja persevest jälle callib... sellistes olukordades pmõtselt hoian ise köie otsast...

    Vbl mängin ka liiga vähe...üritan 1000 kätt päevas, aga 4laual ei tule nii palju... rohkem ei taha laudu võtta ka, kuna keskendumine hajub.

    @Tigrano, mis statte veel postitan?

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Lisan oma statid kah
    Mängind kuskil 7k käsi

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Sample on 3K kätt. Kardangi, et $ kaob sellesse mutiauku. Et võidan cont betiga väikeseid potte, vahel kaotan suuri ja vahepeal, kui olen võimeline cont betist loobuma, siis callin ikka vastase gayraise riveril ära.
    Siin puudub loogika. Minu strateegia järgi peaks sa olema nit, kes mängib postflopis Fit&Fold moodi. Kui hittis siis betib ja proovib saada all-in, kui ei hiti siis annab alla. See peaks tähendama seda, et sa showdownile jõuad harva, nii 18-20% juhtudel.

    Sample on küll väike aga mulle tundub, et sa lähed liialt showdownile ehk teed cbeti ja siis hakkad miski 2-nd paariga check-callima turni ja riveri või tihti callid vastaste bette. Ei oska nii konkreetselt öelda aga kui 10k käe juures on sul went to SD suurem, kui 30%, siis on kindlasti suur jama! (tegelt 30% oleks väga hea, kui sa käsi super hästi loed :P)

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Lisan oma statid kah
    Mängind kuskil 7k käsi
    POSITSIOON, POSITSIOON JA VEELKORD POSITSIOON! Saage aru, et hilistelt positioonidelt tuleb mängida rohkem käsi! Uuri mu strateegia rangesid MP3, CO ja Button ning võrdle neid UTG rangedega ja näed, et tohutult loosemad on ranged!

  17. #17
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ma ei näe mitte midagi antnx posti all peale selle et ta on 7k kätt mänginud.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ma ei näe mitte midagi antnx posti all peale selle et ta on 7k kätt mänginud.
    klõpsa piltidel.

  19. #19

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
    Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
    Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.
    TULE TAEVAS APPI

Lehekülg 1, kokku 40 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES