Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 54 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1062
  1. #221
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Nice going!

  2. #222

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Kena hiiter peale tulnud. Tõi vast su masendusest/sitast tujust välja :D

  3. #223

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kena hiiter peale tulnud. Tõi vast su masendusest/sitast tujust välja :D

    Hea tunne muidugi - peaasi, et nüüd heast jooksust ajendatuna kontsentreeritust ei kaotaks ja lollusi tegema ei hakkaks nagu mul pahatihti kombeks on. Üritan teha lühemaid sesse ja päevas mitu tükki korraga.

  4. #224

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Ise olen ka hakanud lühemaid sesse tegema. Pikad sessid reeglina mul just kõige paremini ei lõpe

  5. #225
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Mega kiirelt oled arenenenud, nimekaim!

  6. #226

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mega kiirelt oled arenenenud, nimekaim!
    Avaldan saladuse, et selle "arengu" taga on suhtelisel agressiivne BR management (seda utsitab tegema ka Blue systemi autor) ja hea õnn. Teoreetilise poole arendamisega olen tegelenud nii vähe, et piinlik lausa. Theroy and practice siiani lõpuni lugemata, sama lugu Blue Systemiga. Mindseti olen selle eest 2 korda läbi lugenud aga ikka tolku pole.

    Mängupraktika, heade regide pidev jälgimine ja Pastilaaga tehtud sessid ja soovitused on mind aidanud edasi ainult. Samuti loen muidugi hoolga nii selle foorumi kui ka 2+2 strateegiapostitusi ja üritan kaasa mõelda, kuigi ise head nõu anda ei oska.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 17.07.10 at 14:29

  7. #227

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Kuna kuulõpp läheb tihedaks, siis mängimiseks aega enam väga ei jää. Vb tuleval nädalavahetusel teen veel ühe pikema sessi, aga rohkem ei jõua vist. Kuu eesmärk oli 3500$ koos boonustega ja peab tõdema,et vaatamata suht rõvedale downswingile kuu alguses on see 3,5k$ koos. Kuna eesmärgid peavad suured olema, siis järgmine kuu ei jää muud üle, kui 5K$ profitit üritada toota.

    Juuli graafik siiamaani:




    Pakkusin ennast vahepeal appi mõnele mikros maadlejale. Leidsin ühe õnnetu, kes juba 300k kätt nl10 ja break even. Esimesed ühissessid on tehtud ja mäng on juba minu silmis tunduvalt parem. Seda näitavad ka tulemused õnneks. Kui tal on huvi, siis las avaldab enda nime ise siin.
    Kui ta enam abi ei vaja, siis võtan privaboxist järgmise kodaniku ja üritan samuti aidata. Privasid tuli palju, aga kahjuks kõiki aidata ei jõua kuid loodan, et 2-3 inimest saaks veel ette võtta lähinädalatel.
    Ja sellel reedel katsun siis selle lubatud video ka lõpuks ära teha.

  8. #228
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Oo, kena profit.

    Kui mugavalt sa ennast 3bet potides tunned? Ja kust raha sinu arust tuleb, kas regularidelt või heast tableselectist?

    Edu edaspidigi.

  9. #229

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tabelselecting on põhiline. Üritan jälgida Hr. Pastilaa õpetussõnu selles osas - ma ei istu lauas, kui minust paremal käel 3 kohta ei istu vähemalt 1 50bb deep fishi. Teen uusi laudu pidevalt ja üritan fishidega HU olla. Minu HU mäng on õudne muidugi, aga õnneks fishide mäng on õudus kuubis.


    3-betted pottidga on asi see, et tunnen ennast mugavalt, kui on head readid.


    Hea näide on üks täna mängitud käsi, kus talitasin ainult readide toel ja ei eksinud. Usun, et esmapilgul tundub spewi, aga näed - töötab.

    4-beti PF callisin ainult selle pärast, et mehe kohta on read: "4-betib squeezi ülilightilt, kui ei hiti, siis 1/2 pot c-bet, kui hitib, siis 3/4 pot c-bet"

    Ja täna, kõmaki - vend jälle 4-betib mind. Tema varajane positsioon on ebaoluline, kuna utg-MP2 avab võrdselt.

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    BTN: $102.70
    SB: $100.00
    BB: $100.00
    UTG: $68.10
    UTG+1: $102.50
    MP1: $118.25
    MP2: $83.00
    Hero (CO): $121.75

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 9 9
    UTG calls $1, 1 fold, MP1 raises to $4, 1 fold, Hero raises to $12, 4 folds, MP1 raises to $27, Hero calls $15

    Flop: ($56.50) T 7 T (2 players)
    MP1 bets $29.00, Hero raises to $94.75, MP1 folds

    Final Pot: $114.50
    Hero wins $111.50
    (Rake: $3.00)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 21.07.10 at 12:11

  10. #230
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Huvitav. Kui mul read, et 4betib liiga palju, siis ma pigem 5b shoven preflop, sest 4bete ma üldse ei armasta callida (va monsteriga fishi vastu).

  11. #231
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Kõik tore, kuid mis põhjusega 99'ga 3betid IP?

  12. #232

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    No ma oleks siin bettinud siin any two-ga (sõna otseses mõttes, kas või 27o-ga). Just selle readi pärast.
    Kuigi jah, natuke mõeldes, oleks 99-ga callida ja setmineda rohkem +ev vist.

    Minu arusaamise järgi 5-bet shovega see häda, et ma ei saa siit elus sitema käega calli vist. Samas callides 4-beti ta põrutab flopil igal juhul barreli. Kuna read oli olemas betsize kohta, siis sain rahuliku südamega ise shoveda.

    Kuna olen fish, siis mu mõttekäigud võivad olla väga põõsastes. Selle jaoks ongi õnneks foorumid, et saada siit asjalikku tagasisidet. Ehk ühesõnaga, kommenteerige mu mõttekäiku :)

  13. #233
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Ma ei usu, et regulari on +EV setmineda, kuna ta avab laialt, siis tal nagunii midagi pole. -andres- mõtles vast positsioonis ülemängimist.

    Tõsi 5b shovedes ma ei loodagi calli nõrgemalt, aga loodan fold equityile. Kui mind callitakse, siis 99-ga on mul 33% equityt (AK,JJ+). Tegin mingi EV arvutuse ka ja peaks piisama kui villaini 4bet ranges on 60% folditavat kraami. 60% vist isegi natuke palju. Ei viitsi pead vaevata. :)

    badvariance blogis oli ka kunagi mingi jutt PP-de ja Axs-ga 5bet shippimisest kui sa "tead", et villain 4b lightilt. Aga ma ei leia seda enam. :(

    Ja standard see kindlasti mul pole.

    P.S. Praegu oli sul muidugi super read, aga mul tavaliselt pole.

  14. #234
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Nende vastu, kes 4betivad lightilt või isegi 3betivad mega palju, peaks shovemine iga poketiga põhimõtteliselt kasumlik olema, isegi 3beti peale juba osad prod shovevad 4beti asemele iga poketiga, sest ei ole väga vahet kas sul on seal JJ-22 näiteks, kui vastane callib nii või naa shove aa, kk, qq, ak, aqs jne ehk mingi 25-30% rangest ja ülejäänud kaartidega enamus ajast ehk umbes 70% foldib shovele, siis fold equity on nii suur, et see move peaks muutuma kasumlikuks. Ning isegi kui callivad, siis meie väiksel poketil on võimalus 30% võita, näiteks ak, aqs vastu või siis suckoutides :)

    4beti callimist ei kujuta küll ette ehk ainult kk või aa seda teha, eriti 99 või mingi muu käega, isegi kui peaks olema mingi read, sest boardi tulevad tihti ülekaardid ja väga raske on seal ikka siis shoveda või mis iganes, sest kunagi ei tea ju millele ta võib pihta saada seal oma light 4betiga jne.... parem ikka kohe shoveda ja tihti dead money ära koristada.

    edit: isegi 3beti callimine ju nutune teema, rääkimata siis 4beti callimisest.

  15. #235
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    4beti callimist ei kujuta küll ette ehk ainult kk või aa seda teha, eriti 99 või mingi muu käega, isegi kui peaks olema mingi read, sest boardi tulevad tihti ülekaardid ja väga raske on seal ikka siis shoveda või mis iganes, sest kunagi ei tea ju millele ta võib pihta saada seal oma light 4betiga jne.... parem ikka kohe shoveda ja tihti dead money ära koristada.

    edit: isegi 3beti callimine ju nutune teema, rääkimata siis 4beti callimisest.
    See on halb imo. Info tuleb panna olulisuse järjekorda. Kõige olulisem ei ole siin käes light 4bet, vaid konkreetne read. Kuna konkreetne read on antud, siis tuleb eeldada, et see on tõsi, mitte "aga äkki ikka sai pihta". Postflop edge peaks sellises olukorras suurem olema kui preflop oma.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 23.07.10 at 01:27

  16. #236
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    4bet potis on tavaliselt väga raske mingit edge leida, sest stack to pot ratio on madal.

  17. #237

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tänan kõiki tagasiside eest.
    Ma pean ülesse tunnistama, et ma olen üks suur ****, kuna ei ole siiani saanud tehtud lubatud videot. Isegi aega on nagu olnud, aga ei ole pealehakkamist.

    Suutsin esmaspäeval haigeiks jääda ja ikkagi suure portsu käsi läbi mängida, nii et see paar posti tagasi tehtud kuu kokkuvõtte on tiba enneaegne saanud. Aga praeguseks on lõpp selle kuuga ja üritame uuesti.
    Eelmises postis mainisin, et järgmise kuu profiti eesmärk on 5K$, aga praegu läks nii, et tegin selle ette ära juba see kuu. Nüüd järgmine kuu ei teagi, kuhu latt seada, aga võtan eesmärgiks siiski 5K$ veelkord korrata.

    Ametlikult tänase päeva kursiga koos boonustega sai juuli selline:

    Cashi profit: 4606$
    Boonused: 956$
    Kokku: 5562$

    Pean vist rahul olema. Ja ülla, ülla - winrate on arvestatav ainult € laudades (4BB/100), $ omades kusine 1BB/100 nagu ta oli ka NL50 mul.


  18. #238
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    unreal... tore et hästi läheb.. suudaks ma ka midagi ligilähedastki saavutada, mul kuu kasum alla 1k

  19. #239

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    unreal... tore et hästi läheb.. suudaks ma ka midagi ligilähedastki saavutada, mul kuu kasum alla 1k
    Anna volüümi, küll ta tuleb

  20. #240
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Väga silmapaistev! Pinguta ja tee video ka ikka ära, kasvõi nl50

Lehekülg 12, kokku 54 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES