Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 54 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1062
  1. #281
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kui PS Supernova nii hea lisa on, miks siis näit. ranka ja patrick Starsist ära kolisid, nemad ju peaks olema võimelised seda levelit saavutama...
    Mina ei oska sellele vastata. Aga mainiksin ära, et see aasta tehti VIP-programm osaliselt ümber, lisati stellarid, 100k milestone ja minu teada tehti teised milestoned suuremaks(võibolla mitte kõik kokku, aga vähemalt esimesed), ehk RB on nüüd suurem kui aasta tagasi, kust hossi antud %-d võivad pärineda.

  2. #282
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kui PS Supernova nii hea lisa on, miks siis näit. ranka ja patrick Starsist ära kolisid, nemad ju peaks olema võimelised seda levelit saavutama...
    Ei ole küll nemad, aga eeldan, et vastus sama: parem RB ei kaalu üle softimat mängude taset.

  3. #283
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ei ole küll nemad, aga eeldan, et vastus sama: parem RB ei kaalu üle softimat mängude taset.
    ok, PKR on kindlasti softim, aga palju FTP softim on... eks targemad teavad mis teevad.

  4. #284
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    FTP on ka päris kindlasti softim kui võrrelda sama mängijat mõlemas toas, ei viitsi näiteid otsida momendil :( . Põhjus see, et FTP-s ei saa paljud head starsi regid rakebacki ja sellepärast nad ongi starsis sunnitud mängima. Loomulikult see tasemevahe nendes kahes toas pole võrreldavgi näiteks Starsi ja PKR-i tasemevahega.

    edit: ja kõik, kes suudavad SNE teha, on ka ilmselgelt Starsis

  5. #285

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Mängude pehmusest rääkides soovitan vaada Dragthebar.com lehelt DiscoBisco NL100 õppevideo mõlemat osa. Salvestatud paar kuud tagasi. Mängitud FTP-s ja solid rege (vähemalt statside järgi) on igas lauas max 3-4, ülejäänud loosepassiv fishid ja 1 megavaal ka. 3-bettimist ei toimugi praktiliselt selles kokku 2 tunnises videos. Starsis iga paari käe tagant keegi 3-betib lauas ja mäng tundub oluliselt karmim.

  6. #286

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Vaatamata sellele, et vahepeal sain korralikult põske, siiski suurem enamus käsi pidas. Õnnestus paar regside hullu bluffi ka vahele võtta blindide võitluses ja üldiselt jään nädala vahetusega rahule. Paar maha donkatud BI on mudugi hinge kraapimas. Enim hädas olen blindide võitluses 3-betted pottides heade regide vastu. Tekib nagu kerge aukartus teinekord NL100 tippude vastu ja siis hakkan metatama, slowtama või valedes kohtades foldima. Selline tunne, nagu ta näeks mu kaarte rsk. Peaks tegelikult üritama vältida sellised olukorda, aga ego vist ei lase. Ajab vahepeal ikka kopsu üle maksa küll, kui tekib tunne (üldjuhul petlik), et keegi sihilikult peedistab sind ja pidevalt 3/4-betib. Ja nii need lollused tulevad.

    EDIT: lisan graafiku ka:



    Kuu ise ka mingi 800 plussis.

  7. #287

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    kuhu sa oma kuu teenistuse siis panid kui peale pea +1000$ sessi on kuu vaid 800$ plussis?

  8. #288
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Swingib.

  9. #289

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kuhu sa oma kuu teenistuse siis panid kui peale pea +1000$ sessi on kuu vaid 800$ plussis?
    Kuu on olnud, jah, täielik rollercoaster.

    Mehed, et ei tea kui hea tunne on, kui käed jälle pidama hakkavad, fishid ei floppa oma 47o-ga 2 paari, regid ei saa oma nut FD-sid kokku ja set vs set olukorras on herol kõrgem set. Mmmmõnus....


    Käed alates peale laupäeva hommikust sessi Pastilaaga






    Viimane kord, kui tegime koos sessi, millaski aprilli lõpus, siis toimus sama asi - hiiter tuli külla.
    Järgmise downeri ajal ma tüütan sind jälle ´

    Tegelikult Dragthebar.com coach DiscoBiscoga käib hetkel kirjavahetus ja selle nädala lõpus teeme esimese sessi, kui saame ajad klappima.

    Muuseas, lubasin mingis teemas Pastilaale šhampuse saata kulleriga koju, kui esimesed 10K$ kaardimänguga teenitud saan. Tänaseks on see eesmärk täidetud. Kui boonused ka otsa liidan, siis on see summa tegelikult juba u. 15K$.
    Viska oma aadress mulle PM ja anna teada, millal sul keegi kodus viibib. täidan oma lubaduse.

    PS: Kui sul on mingeid muid eelistusi peenemate napside osas, siis võid julgelt ära märkida.

    Aasta lõpuks on eesmärk teenida 95000 VPP, et vabastada 3400$ milestone boonus. Lisaks tahaks uuel aastal limiidis ülesse liikuda. Eks näis, mis sellest plaanist saab. Fakt on see, et ilma õppimata ei juhtu mitte midagi.

  10. #290
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Solid areng mees! Mäletan veel, kui koos mängisime Starsis NL10 laudu (üldsegi mitte nii ammu) ja nüüd ma ei näe enam su tagatulesidki:)
    Puhas kadedus pureb mu sees, aga selline hea kadedus, mis sunnib tööd tegema.

    Endal praegu ideaaleesmärgiks uueks aastaks NL100 jõuda, see päevik on hea motivatsioonipumpaja.

  11. #291
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Muuseas, lubasin mingis teemas Pastilaale šhampuse saata kulleriga koju, kui esimesed 10K$ kaardimänguga teenitud saan.

    PS: Kui sul on mingeid muid eelistusi peenemate napside osas, siis võid julgelt ära märkida.
    Wow! Sellest lubadusest kuulen esimest korda . Ma ise hea meelega vahetaks selle šampuse tulevikuks sinuga sesside vastu - mul tunne, et läheb niipidi hoopis vaja endal. Ilma naljata!

    P.S. Šampuse sõber ei ole. See üks lemmikutest:
    ( Click to show/hide )

  12. #292
    Bännitud Kasutaja Maison avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Usa
    Postitusi
    43

    Thumbs up Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Respect!

  13. #293

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Maison, ma tänan. Kas sa mängid starsis sama avatariga nagu sul on foorumis?

  14. #294
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    super värk kotkas!

  15. #295
    Bännitud Kasutaja Maison avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Usa
    Postitusi
    43

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    jep

  16. #296
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tsitaat Algselt postitas Maison Vaata postitust
    jep
    Selge pilt :).

  17. #297

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Pean tunnistama, et see kuu on suht läbikukkumine antud volume juures. Kuu alguses tabas harilik swong ja nii ta läks. Aga praeguseks vist olen august välja saanud.





    August kokku:

    mänguline kasum: 2309$
    boonused: 1500$
    Kokku: 3809$

  18. #298

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Kle päris peen kuu ju :)
    gl sir

  19. #299
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    viimased 5000 kätt on ikka korralik hiiter, ilus kui käed peavad

    edu!

  20. #300

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tänan kõiki heade soovide eest.

    Elus esimene NL200 shot:


    Kommentaariks lisaks nii palju, et osad regid on ikka ÜLIAGROD ja selgelt liiga agrod. Kuna mul olematu image seal veel, siis natuke laudu jälgides suudan neid ilusti abuseda õnneks. Seda võib järeldada ka nonSD joone järgi. Usun, et mäng on beatitav vabalt, kui vähegi suudaksin ennast kontrolli all hoida ka nendel päevadel, kui kaart ei jookse just kõige paremini. Laudu on vähe, age need, mis on, nendes fishe ikka leidub. Väga palju on nitiperseid, kes oma fpp-sid korjavad 24-tabledes. Ühesõnaga easy game tundub esmapilgul. Eks näis, mis juttu ma siis räägin, kui 50K kätt mängitud on. Loodan, et ma ikka jõuan nii kaugele :D
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 01.09.10 at 18:00

Lehekülg 15, kokku 54 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES