Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 54 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 1062
  1. #341

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas onuark Vaata postitust
    praegu mingid rõvedad kuufaasid või midagi??? :D :D :D
    mul endal ka väga sick sessid olnud viimased, sellest tulenevalt ka ei taha palju volüümi anda. Rõve on lihtsalt kui igakord kaotab, aga noh.. peame üle olema :)
    gl edaspidiseks.
    lol @ kuufaasid :D

  2. #342

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    endalgi viimased 2nädalat mingit ilge paska tulnud ja mindset puru.
    Samas täna 6turnat ja neist 4-jal cashisin + headsup turnal sain bountiga ka pool tagasi. Seems good :)

  3. #343

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Minu jaoks 60/40 ütleb liiga vähe, et AK-ga broke preflop minna 100bb juures. See oli esimese posti käsi. 60/40 tähendab, et ta on loose ja tõstab ka pf, aga ei tähenda, et ta broke läheb 100bb juures kehvemaga kui AK. 3b state vaja vaadata, et kas on näiteks 1-2x 3betinud nende väheste käte jooksul, mis sul kogunenud on.
    Käsi kokku 70, 3b 12%. Ehk tema 3-bet range ikka suht üüratu, isegi selle väheste kätearvu peale.

  4. #344

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    See 99 oli küll julge call tundmatu vastase vastu turnis OESDga, kerge tilt oli ka?
    Tilti ei olnud. Ei ole juba kaua aega tilti tõttu sittasid otsuseid teinud väga. Eks ta esmapilgul tundub loose call jah, aga usun (hetkel ei mäleta enam), et ju te nende eelneva 4 käe jooksul oli midagi sellist korda saatnud, mis sundis mind seda calli tegema. Nagu näha, ei eksinud seekord. Ega ma mingi maniakk ei ole, et võhivõõraste vastu niisama second pairiga bustosse olen nõus minema :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 20.09.10 at 10:53

  5. #345
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    ei tea jah, pokker on muutunud raskemaks vms.. mul ka selline jama, et ei suuda enam näidata stabiilsust, hetkel isegi NL50s kõib selline EKG graafikul, et lase aga olla... selist stabiilset tõusu mis eelmine aasta või aasta alguses oli, pole juba ammu näinud.. maitea mis tegema peab...

  6. #346
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Käsi kokku 70, 3b 12%. Ehk tema 3-bet range ikka suht üüratu, isegi selle väheste kätearvu peale.
    Pakun, et see 12% võrdus mingi 1/8 või 1/9 korda. 60/40 70 käe peale tähendab, et ta on raisenud 28 kätt, mille hulgas on ka 3bet käed, mis ei tee seda 12% kindlasti mitte üüratuks. Aga no eks igaüks otsustab ise kuidas ta statistikat tõlgendab.

  7. #347
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ei tea jah, pokker on muutunud raskemaks vms.. mul ka selline jama, et ei suuda enam näidata stabiilsust, hetkel isegi NL50s kõib selline EKG graafikul, et lase aga olla... selist stabiilset tõusu mis eelmine aasta või aasta alguses oli, pole juba ammu näinud.. maitea mis tegema peab...
    hahaha. EKG. :D

  8. #348
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    hahaha. EKG. :D
    nohh tead ju küll.. selline umbes:


  9. #349
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    tean tean. :)

  10. #350

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tänane sess +5bi ja olen rahul, kuigi vahepeal läks spewiks ära mäng. Samas huvi pärast vaatasin oma lifetime nl100 graph ja eluisu tuli tagasi. Beatin küll, kahjuks ainult 4,55bb/100, aga põhimõtteliselt saan hakkama. Osad võivad küll väita, et see on väga ok winrate, aga tegelikult teades, kui sitasti ma mängin ja kui tohutul hulgal ma olen BI suuruseid vigu teinud, siis väidan, et hea winrate on kindlasti täna 8-10 bb/100. Alla selle on selline käib-kah. See, et PTR näitab, et üle 5bb/100 winnereid on ainult mõned üksikud, näitab ainult, et mängu tase on kokkuvõtvalt ikka sitt, mis sitt. Kahju ainult, et ma ei ole leidnud motivatsiooni pühendada aega õppimisele. Kurb..

    Graph:




    Järgmist heaterit ootama jäädes,

    Kotkas

  11. #351
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Kõva vend ikka!

  12. #352
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    retsept!

  13. #353

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Hakkab pihta jälle. Mis kuradi kõva vend? :) Sina, Pastilaa, oled suuteline seda limiiti beatima vähemalt 2-3bb suurema winratega väga lõdva randmega. Ma ei saa aru, miks sa raiskad oma aega (ja tegelikult ka raha) NL50. Sina, kes sa ennast pidevalt harid ja täiendad pokkerivallas, võiksid seda sama asja teha juba ammu NL100. Ma mõistaks sind, kui oled selline BE või kaotav mängija, et ei saa limiidis ülesse tulla, kuna eeldatavasti järgneb sellele bustoland aga sa oled ju tegelikult suurelt võitev ja väga hea mängumees. Rolli peaks ka vist jaguma, ma eeldan :) Ja põhiline on see, et nendel limiitidel ei ole mingit ulmevahet. Vahe on oluliselt väiksem, kui NL25> NL50. Ahsoo, üks suur vahe on tegelikult - profit on umbes poole suurem :) Edu.

    Sulle, Pikk, samad sõnad sisuliselt. Ma küll päris täpselt ei ole su tegemistega kursis viimasel ajal, aga siis, kui mina hakkasin üldse pokkeriga NL10 pihta, u. aasta tagasi, mängisid sina võitvalt NL25. Ma mäletan, et vahtisin su fraafikut veel alles hiljuti silmad punnis ja suu ammuli. Minu meelest oled sa siiani selles limiidis? Eksin? Kui oled, siis ma tõesti ei saa aru, miks. Mitte paha pärast, aga lihtsalt see on nii mõistetamattu mulle. Päriselt ka :)


    Edu mõlemale.

  14. #354
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Hakkab pihta jälle. Mis kuradi kõva vend? :) Sina, Pastilaa, oled suuteline seda limiiti beatima vähemalt 2-3bb suurema winratega väga lõdva randmega. Ma ei saa aru, miks sa raiskad oma aega (ja tegelikult ka raha) NL50. Sina, kes sa ennast pidevalt harid ja täiendad pokkerivallas, võiksid seda sama asja teha juba ammu NL100. Ma mõistaks sind, kui oled selline BE või kaotav mängija, et ei saa limiidis ülesse tulla, kuna eeldatavasti järgneb sellele bustoland aga sa oled ju tegelikult suurelt võitev ja väga hea mängumees.
    No reaalsus on ikka selline, et ma ei suuda pooltki sellist volüümi näidata nagu sina - kuigi ka sina mängid tööasjade kõrvalt. Eelmistel kordadel "suure pauguga" uude limiiti peale lennates sain valusalt vastu näppe - võtan rahuga ja mõnuga nüüd pokkerit ja edasi liikumist. Maksimaalse enesekindluse pealt tahaks edasi minna nüüd - ilmselt lähikuude jooksul kindlasti. Ja kindlasti mängin ma oluliselt vähem, kui lugemise, videode vaatamise ja foorumis trollimise peale kulutan !

    Edu sullegi!

  15. #355
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Njah. Julgust Sul ikka on, et sellise graafiku julged panna. 5bb winrate pole isegi koos.

    Arenguruumi on ikka maa ja ilm.

  16. #356

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Njah. Julgust Sul ikka on, et sellise graafiku julged panna. 5bb winrate pole isegi koos.

    Arenguruumi on ikka maa ja ilm.
    Lõpulausest saan aru ja olen 101% nõus, aga posti esimene pool ei jõua kohale

  17. #357
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Lõpulausest saan aru ja olen 101% nõus, aga posti esimene pool ei jõua kohale
    iroonia obv.

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
    Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
    hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
    pikk jutt sitt jutt
    peace!

  19. #359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    No reaalsus on ikka selline, et ma ei suuda pooltki sellist volüümi näidata nagu sina - kuigi ka sina mängid tööasjade kõrvalt. Eelmistel kordadel "suure pauguga" uude limiiti peale lennates sain valusalt vastu näppe - võtan rahuga ja mõnuga nüüd pokkerit ja edasi liikumist. Maksimaalse enesekindluse pealt tahaks edasi minna nüüd - ilmselt lähikuude jooksul kindlasti. Ja kindlasti mängin ma oluliselt vähem, kui lugemise, videode vaatamise ja foorumis trollimise peale kulutan !

    Edu sullegi!
    Aga miks peab volüümi näitama?

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
    Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
    hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
    pikk jutt sitt jutt
    peace!
    Päris jube julgus peab olema, et quitida töö 25NL mängides, omades ise peret + laenu. Retsept!

  20. #360
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    veidi teised tagamaad olid, aga ei viitsi siin kotka - aka kõrgelt lendava masteri päevikus kribada.
    aitab siis offtopicust
    varsti avan taas oma päeviku :)

Lehekülg 18, kokku 54 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES