Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 54 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1062
  1. #441
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on rasvane. NL200 uus üritus.


  2. #442

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on rasvane. NL200 uus üritus.

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    mis te seletate, iga fish ikka 6-maxi ei beadi
    mlle meeldib see lause.
    kusjuures, enamus grindivad FRi.


    btw ment, ma mõtlesin et sa vaid FRi peal?
    kui palju sa 6maxi mängid +?

  3. #443
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on rasvane. NL200 uus üritus.

    selle jaoks on olemas ju PTR.

  4. #444
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tänud hoiatamast, ei lähe siis niipea NL200, isegi kui roll koos. Võib-olla ainult korraks piilun, no nii paarsada kätt moe pärast.

  5. #445
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    ma enne aastalõppu põhimõtteliselt teen shoti:-) sest aasta eesmärkides oli jõuda NL200'sse.. aga kui sealt kolinal pikki kuppu saan.. siis kiirelt tagasi NL100sse..

  6. #446

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    November algas hästi, aga siis nl200 lõi "kerge" swongi sisse. Eesmärgid olid 5K$ profitit ja vähemalt 7bb/100 nl100.
    Profiti eesmärk koos rakebackiga täpselt poolenisti täidetud ja nl100 winrate 7,9bb/100 vaatamata 10bi downerile kuu lõpus.

    November kokku:



    NL100:



    Cash: 1047$
    Boonus: 1500$
    Kokku: 2547$

    Vaatamata järjekordsele hävingule NL200 olen kuuga rahul. NL200 annab kõvasti mõtlemisainet, aga HH sobrades avastasin õnneks, et tildatud ja spewitud sai ka märkamatult palju. Järgmine kuu katsume paremini.

    Detsembri eesmärgid:

    -Võtta maha 200000VPP milestone
    -rahaline profit 5K$
    -saada NL200 ka jooksma, mängida vähemalt 20K kätt 4bb/100
    -NL100 näidata sama winratet, mis novembris.

  7. #447
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    ( Click to show/hide )

  8. #448

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Update

  9. #449

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Pole midagi huvitavat peale selle, et laupäeva hommikul, ilge pohmakaga, lõin NL200 lahti ja suutsin maha tildata 10bi vist 1500 käega umbes. Sess lõppes sellega, et panin kasiinosõltlase kombel NL100 kõrgematele limiitidele piirangu peale. Ei arvanud endas olevat mängurile iseloomulikke omadusi, aga vb. kuskil sisimas see ikkagi hingitseb ja lööb vahepeal valla Enne sessi leppisin iseendaga kokku stop-lossi 5bi, mida ma ei suutnud jälgida. See ajabki kõige rohkem endast välja, et kui loll saab üks inimeseloom olla . Lõi kohe paariks päevaks rivist välja.
    Piirangu võtan maha siis, kui roll on 15K$. Aga hiljemalt veebruaris :D Tahaks ikkagi järgmise aasta lõpuks mid.stakesi vaikselt biitima hakata. Esialgu piisaks nii 2-3bb/100.
    Kodulimiit, NL100, läheb eduliselt ja viimased 50K kätt 8,5bb/100 ja ei nurise. Oma arust hakkab see õige tunnetus tulema ja mäng muutub lihtsamaks. Loodan, et tegu pole jälle mingite kaardijooksu eripäradega :) Murekoht siiani BB positsioon, mis on jätkuvalt u. -45bb/100. Ja asi nimelt selles, et ei oska OOP 3-beted pottides hakkama saada.
    Üldiselt selle kuu põhieesmärk oli 200K milestone vabastada ja sellega saan kohe-kohe ühele poole. 9500VPP jäänud. Kui need tehtud, siis puhkus aasta lõpuni. pokkerit katsun mitte mängida ja keskenduda natukenegi selle vahva kaardimängu õppimisele.

  10. #450

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    10BI NL200s on maha tildata ikka päris ränk, seda annab tagasi teenida >< Tahaks huvi pärast teada millised need starsi NL200 lauad on siis...
    enivei edu!

  11. #451

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Üks vähe huvitavam käsi ka, kus on hea näide, mis juhtuma hakkab, kui vastase flop raise CB on 24% (11K käsi) ja väike read ka juures, et raise-foldib kuival, madalal flopil.


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    CO: $73.55
    BTN: $108.10
    SB: $109.90
    BB: $69.50
    UTG: $107.70
    Hero (UTG+1): $134.25
    MP1: $100.00
    MP2: $103.45

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A J
    1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP2 calls $4, 4 folds

    Flop: ($9.50) 7 J 9 (2 players)
    Hero bets $6.00, MP2 raises to $19, Hero calls $13

    Turn: ($47.50) 2 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $27.25, Hero calls $27.25

    River: ($102.00) 4 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $53.20, Hero calls $53.20

    Final Pot: $208.40
    Hero shows A J
    MP2 shows Q A
    Hero wins $206.40
    (Rake: $2.00)

  12. #452
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Flop on ju vägagi wet, kõiksugu str8 draw'd + FD on laual, nii et väga kahtlane, et sellisel boardil otsustab bluffida.

  13. #453

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Üks vähe huvitavam käsi ka, kus on hea näide, mis juhtuma hakkab, kui vastase flop raise CB on 24% (11K käsi) ja väike read ka juures, et raise-foldib kuival, madalal flopil.


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    CO: $73.55
    BTN: $108.10
    SB: $109.90
    BB: $69.50
    UTG: $107.70
    Hero (UTG+1): $134.25
    MP1: $100.00
    MP2: $103.45

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A J
    1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP2 calls $4, 4 folds

    Flop: ($9.50) 7 J 9 (2 players)
    Hero bets $6.00, MP2 raises to $19, Hero calls $13

    Turn: ($47.50) 2 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $27.25, Hero calls $27.25

    River: ($102.00) 4 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $53.20, Hero calls $53.20

    Final Pot: $208.40
    Hero shows A J
    MP2 shows Q A
    Hero wins $206.40
    (Rake: $2.00)

    Kusjuures andsin NL200s ükspäev samasugusele vennale 2BI ära. Raise cbet 25% ja mõlemal korral oli tüübil set. 2 poti järjest pm, mul siis mõlemal korral ülepaar (AA ja KK)

  14. #454

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Flop on ju vägagi wet, kõiksugu str8 draw'd + FD on laual, nii et väga kahtlane, et sellisel boardil otsustab bluffida.
    See ei puutu väga asjasse, et flop hetkel wet. Kuna PF on ta suht tight, siis ei hiti see flop tema range just suurel määral ja enamus tõsted ongi setid (for value umbes 7-10%), drawd, mis kohale ei jõudnud ja kõvasti ÕHKU. Kuna tegu on NL100 BE ja NL50 kergelt võitva mängijaga, siis oli suht easy otsus minu jaoks. Eriti riveril, kus ükski võimalik draw kohale ei jõudnud. Lisaks sain jällegi kuldaväärt note talle külge. Kui oleksin seti otsa komistanud, siis bad luck.

  15. #455

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kusjuures andsin NL200s ükspäev samasugusele vennale 2BI ära. Raise cbet 25% ja mõlemal korral oli tüübil set. 2 poti järjest pm, mul siis mõlemal korral ülepaar (AA ja KK)
    Käte sample on väga oluline antud riidi juures, kuna paika hakkab see stats loksuma alles millaski 5K+ käe juures.

  16. #456

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Käte sample on väga oluline antud riidi juures, kuna paika hakkab see stats loksuma alles millaski 5K+ käe juures.
    Mul enamuse regide kohta 20k+ sample

  17. #457
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Mu arust väga nice hand. :)

  18. #458

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Mõtlesin, et ärataks enda päeviku ka ellu tagasi.

    See aasta algas košmaariga. Jooksin 130K kätt NL100 BE ja see lõi mindseti korralikult loksuma. Hakkasin arvama, et kõik eelnev on olnud puhas luckbox ja tegelikult ei beadi mitte midagi. Ei jäänud midagi muud üle, kui limiiti vahetada, aga korralikule gamblerile kohaselt ei liikunud mitte alla vaid hoopis ülesse, NL200 proovima. Täna on mängitud 130K kätt ja 4,5bb/100, mis on minu meelest suht rahuldav tulemus NL200. Natuke teeb muret EV joon, mis kaugeneb pidevalt profiti kõverast. Ei teagi, kas istun kuskil heateri otsas? Oma arust küll mitte ja pigem tegu mingi anomaaliaga mis on tingitud minu mängu stiilist. Selle aasta üks plaanidest oli kevadeks 2/4 ja 3/6 hakata proovima, aga hetkel arvan, et esimene katsetus lükkub natukene edasi. Asi nimelt selles, et panin töö juures avalduse lauale ja lähen sügisest kõrgkooli. Elu vajab elamist ja pidevad cashoudid ei luba rollil sellise hooga kasvada nagu võiks. Seega olen elukutseline üliõpilasest grinder alates sellest kuust. Edu mulle!!!

    Kuna olen nüüdsest professionaalne mängur, siis ma ei saa lubada endale vigast mindsetti, mis on mind siiani pidevalt piinanud. Minu põhi mure on see, et ma hakkan tihti mängima siis, kui ma tegelikult tunnen juba ette, et ma ei ole suuteline tegema oma A-mängu. Sellele järgneb tavaliselt katastroof, kui just hea jooks mind ei saada, mis teeb tuju rõõmsaks ja toob mänguisu tagasi. Kui jooks on natukenegi hapra võitu, siis kannatus katkeb ja hakkan tegema lauslollusi. Näiteks ei suuda ma sellises olekus enam normaalselt mängida 3-betitud pottides. Ma ei usu mitte ühtegi vastast ja ma muutun väga isiklikuks kõigi suhtes, kes vähegi agressiooni näitavad. Eriti btn vs blind situatsioonides. Isekeskis mõeldes olen jõudnud järeldusele, et sellistel momentidel lööb vist välja kuskilt kerge mänguri pisik ja hasardipoiss. Arvan, et see on jäänud sisse aegadest, mis jäävad juba aastate taha. Omal ajal (u. 8-10 aastat tagasi) sai kasinnides käidud päris tihti aparaatide taga isumas ja vahest ka black jack mängimas. Mingeid suuremaid probleeme ei olnud ja pääsesin suhteliselt terve nahaga, aga mäletan paari korda küll, kus sai kalanäoga 4-5K eeki aparaati taotud ja siis oksemaik kurgus, tühjade taskutega koju longitud. See näitab, et ma ei kontollinud ennastjuba siis. Usun, et mingi jama on sellest ajast sisse jäänud ja see viib mind vahest seisundisse, kus ma enam ei kontrolli oma mängu ja siis tulebki kõigi pokkerimängijate suurim vaenlane TILT.

    Kuna ma järgmised aastat plaanin asja väga tõsiselt võtta, siis on plaan pöörduda psühholoogi poole, kes teeks mu mindseti korda, kuna olen kindel, et terve mindset on eduka pokkerikarjääri alus. Mis iganes see psühholoog ka ei maksa, see tasub ennast kuhjaga ära.

    Ahsoo, üks asi veel - kuna järgmisel aastal peaks aega hakkama olema rohkem, kui kunagi vähem, siis õnnestumise korral (aasta lõpuks midstakes) hakkan püüdma supernova elite vip taset. Tahaks olla esimene eestlane, kes sellega kakkama saab. Muidugi vaadates seda kasvulava, siis usun, et ma ei ole ainukene, kes seda järgmine aasta püüdma läheb :) Aga annan endast kõik, et see saavutada järgmine aasta kuna mis siin salata, rakeback on ikka väga suur osa profitist ja ei saa jätta seda võimalust kasutamata, et minu fpp kordaja oleks 2013 rohkem, kui x3,5.


    Selle aasta graph kuni siiani:




    Hakkan päevikut regulaarselt jällegi täitma alates tänasest, nii et stay tuned :)

    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 10.05.11 at 17:56

  19. #459

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    GL õpingutel, kindlasti +EV otsus.

  20. #460
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Rõõm näha päevikut elus jälle. Väga ilusad numbrid graafikul (Y). Kui küsida tohib vana oled ja mida õppima lähed ?
    Julge otsus töölt ära tulla, aga kõrgharidus tuleviku mõttes on muidugi tähtis. Soovin edu edastistes tegemistes.

Lehekülg 23, kokku 54 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES