Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 54 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1062
  1. #481

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Selle käe kohta paluksin line-check teha. Vastane hea regular, 17/13/3,5. Turn chk-raise 21% 19 korra peale. Eelnevat HU historyt ei ole. Noted puuduvad.
    Kuna laud oli nii megakuiv ja meil positsioon, siis ei tahtnud turni re-raiseda.

    Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1304009
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $200.00
    BB: $321.65

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 6
    Hero raises to $6, BB calls $4

    Flop: ($12.00) A 8 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $6.00, BB calls $6

    Turn: ($24.00) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $18.00, BB raises to $54.65, Hero calls $36.65

    River: ($133.30) 4 (2 players)
    BB bets $255.00, Hero calls $133.35 all in
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 11.05.11 at 18:36

  2. #482

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Madis mind võtku......lmao
    Läheb läheb

  3. #483
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    2nd barrel seal on obv valuebet sinu poolt tema silmis. Ma ei usu, et hea mängija üritaks sind su value handi pealt maha bluffida, kuid tema turn checkraise value rangest oled sa ka taga. Ei jää muud üle kui foldida.

    Ma checkiks flopil järgi btw aga kuna HU on väga sõltuv vastasest, ei ole võimalik täpsemaid kommentaare anda.

  4. #484
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Selle käe kohta paluksin line-check teha. Vastane hea regular, 17/13/3,5. Turn chk-raise 21% 19 korra peale. Eelnevat HU historyt ei ole. Noted puuduvad.
    Kuna laud oli nii megakuiv ja meil positsioon, siis ei tahtnud turni re-raiseda.

    Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1304009
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $200.00
    BB: $321.65

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 6
    Hero raises to $6, BB calls $4

    Flop: ($12.00) A 8 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $6.00, BB calls $6

    Turn: ($24.00) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $18.00, BB raises to $54.65, Hero calls $36.65

    River: ($133.30) 4 (2 players)
    BB bets $255.00, Hero calls $133.35 all in
    IMO see on fold. A6/set. Kui väga win-every-pot-syndrome regular võib callida aga siiskis close.

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    2nd barrel seal on obv valuebet sinu poolt tema silmis. Ma ei usu, et hea mängija üritaks sind su value handi pealt maha bluffida, kuid tema turn checkraise value rangest oled sa ka taga. Ei jää muud üle kui foldida.

    Ma checkiks flopil järgi btw aga kuna HU on väga sõltuv vastasest, ei ole võimalik täpsemaid kommentaare anda.
    Floppi ma checkiks järgi siis kui vastane on check-raise happy, kui ei siis bet ja tõenäoliselt bet ka turn. Teeb rohkem vigu.

  5. #485

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tänan vastuste eest!

    Mai kuu algus oli paljulubav. Kahjuks asjalood muutusid ja nagu naksti tulin NL200 mängudes 30bi alla. Tulemuseks lõpetasin esimest korda elus kuu kahjumiga. Kuna see kuradi NL200, mis tundub niiiiii kuradi raske, sai jällegi komistuskiviks, siis on suus natuke mõru maik. Kuu keskel, kui olin veel 2,4K up, tegin heas usus, et küll kõik sujub, suhteliset suure cashoudi ning lisaks kukkusin kokkuvõttes profiti tipust ~5,5K$. Loomulikult sai selle tõttu bankroll hea obaduse ja otsustasin alla tagasi kolida. Kuna olen nüüd 100% grinder (eile lõppes tööleping ), siis riskide võtmine ei tule kõne allagi. Bankroll olgu turvaline!!! Kui olen vähemalt 4K$ tagasi suutnud grindida (kui olen...), siis lähen proovin uuesti. Igatahes nüüd, kus on 3 kuud tõsisemalt NL200 proovitud ja jälle uuesti alla mindud, saan aru, et tasemevahe nendel limiitidel PS keskkonnas on ikka päris meeletu. Hea on see, et NL100 tundub peale seda kadalippu niiiii lihtne et löö või katust. Heater võiks ka veel külla tulla, siis oleks väga bro. Kuigi seal peaks olema võimalik ka "ilma jooksuta" rohelist joont kasvatada kuna weak-tight rege, kes foldivad kõik peale nutsi on päris palju. Tähelepanelikumad mehed abusevad neid korralikult.

    Enda mänguga mai kuus jäin suurtes piirides tegelikult rahule, kuna konkreetselt spewimiste nahka üle 5-6 bi ei läinud. See on minu jaoks ikka supertulemus


    Juunis kavatsen rahulikult NL100 lasta ja hoida head winrate.


    Graafik:

    EV joon teeb lahedaid vigureid





    Pokkerimehe vanasõna: "Kõik jooned saavad ükskord kokku."

  6. #486

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    BTW, graafikult on lahedalt näha, mismoodi ma käisin peale suure poti kaotamist NL2 närve rahustamas. Lasin 24table ja mingi 3000 kätt jutti. Sain lahti 8BI ja väga mõnus tunne oli pärast. Sattusin kellegi regist eestlasega HU mängima. Ma ei tea mida see vend minust mõtles, aga ma panin ikka täiega :D Nagu durrrrrr rsk surusin. Kusjuures ma suckoutisin mitu BI endale. Tervitused sulle!!!
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 01.06.11 at 17:32

  7. #487
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    No vast tuled välja. NL200 on raskem tõesti, peamine mure on see, et ei saa soovitud arvu laudu lahti nii, et igas lauas oleks üks fish. FR läheb alates NL400+ juba väga nutuseks laudade arvu poolest...

  8. #488

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    BTW, graafikult on lahedalt näha, mismoodi ma käisin peale suure poti kaotamist NL2 närve rahustamas. Lasin 24table ja mingi 3000 kätt jutti. Sain lahti 8BI ja väga mõnus tunne oli pärast. Sattusin kellegi regist eestlasega HU mängima. Ma ei tea mida see vend minust mõtles, aga ma panin ikka täiega :D Nagu durrrrrr rsk surusin. Kusjuures ma suckoutisin mitu BI endale. Tervitused sulle!!!
    see on mõnus viis närvide rahustamiseks + suht odav :D

    gl, rohkem poste ja graphe!

  9. #489
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    punkt, punkt, koma, koma .... kes jätkab?

  10. #490

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Kuna viimasel ajal on paar inimest PM-s uurinud, kuidas läinud, siis mõtelsin, et puhuks siia päevikusse ka elu sisse. Ega viimasest aastast midagi eriti toredat ei olegi rääkida. 2011 august otsustasin teatud härrade eeskujul HU proovida ja kuni esimese tõsise downerini läks päris kenasti. Downer HU mõistes on teatavasti omamoodi tähendusega ja see lõi mul jalad suhtkoht alt ära. Kuna volume on seal reeglina väike ja swongid sügavad, siis suutsin mäletamist mööda 3 kuud miinust toota. Kuna elu vajas elamist ja cashoudid olid möödapääsmatus sellel momendil, siis kahanes roll minimaalseks, mindset oli juurikani p*r*s*s ja igasugune usk endasse, kui online pokkerimängijasse kadus päris ära. Vahe peal sai suurest masendusest juba HTHUSNG proovitud ja isegi tööpakkumisi uuritud :) Aasta lõpus võtsin aja päris maha mõneks nädalaks ja mõtlesin asjade üle järele. Jõudsin järeldusele, et HU mängijat minust ei saa, kuna ma ei suuda ennast talitseda, muutun maru kiiresti isiklikuks vastase suhtes ja distsipliin kaob. See omakorda viib lahmimiseni, mis teatavasti pokkeris tähendab katastroofi. Sain aru, et ega muud varianti ei ole, kui Fr tagasi siirduda ja proovida otsast peale. Ma mäletan, et rolli oli selleks ajaks mingid närused 2800$ ja pangaarvel hakkas juba ka ots paistma seega riskida ei olnud võimalik ja võtsin alustuseks NL25 ette. Alguses ei saanud vedama, kuid mingi aja möödudes hakkas tunnetus tekkima ja sain rolli õiges suunas liikuma. Õnneks oli veel mingi tagavara raha olemas mis säästis cashoutidest ja sain rolli kenasti ülesse. Märtsi alguses võtsin NL100 shoti ja õnneks jäin pidama. Millaski aprillis hakkasin NL200 vaikselt sättima ja jaanipäeva paiku võtsin NL400 ka juurde. Tõsise bummimisega on võimalik isegi seal minusugusel raha teenida. Stiililt olen korralikult alla käinud. Varasemast 18/14 on saanud 14/11. Proovin smallball pokerit mängida sealjuures näha võimalikult palju showdowne. Suureks plussiks antud stiili juures on minimaalne variatsioon. WR on kehva ja õppida on kõvasti, kuid tunne on hea ja usun, et praegu läheb olukord ainult paremaks. Plaanis on ka meie foorumi FR gurudelt mõni tund coachingut välja võluda, eks näis, kelle ma nõusse saan.

    Graafik ka peale FR tagasi siirdumist:



    Boonustega olen teeninud ~10K$, seega 6 kuu teenistuseks on jämedalt ~30K$, mis on rahuldav. Tunnihinnaks teeb see ~35$, mis ei ole samuti paha ju. Oleks viitsimist, mängiks rohkem.

    Ma ei tea, mitmes kord ma seda juba ütlen aga järgmine aasta tuleb 100K$ aasta igatahes!!! :) Kuna regpooli ilmselgelt ei biidi, siis SNE jääb minu jaoks kahjuks ära. vähemalt järgmisel aastal kindlasti.

    Plaanin edaspidi seda päevikut tihedamini updateda.

  11. #491

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    nice graph!

  12. #492
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    nice graph!
    +1

  13. #493
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Superhea lugemine ja ilus graafik

  14. #494
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.


  15. #495
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    gg kotkas!

  16. #496
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    wpwp

  17. #497

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Täna tõmbasin HEM2 triali prooviks. Sain isegi käima esimese korraga ja tegin zoomis proovisessi. Kohe sai seleks, et selle mängu dünaamikaga sobib kõikse paremini agressiivne surumine. Esimese katsetuse kohta sain stackid päris hõlpsasti ülesse ja ausalt öeldes hakkas täitsa meeldima. HEM2 kohta ei oska veel midagi ütelda, eks hakkan õhtul tutkima.


  18. #498

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    zoom meeldis mulle ka selle hetkeni kui mõistsin, et see surumine on hea, aga ka vastased võivad seda teha. Väga tihti läksin bluffcatchima ja tasus ennast ära..kuniks hetkeni kui enam ei "tasunud" ja siis lagunes mäng igatepidi.

  19. #499
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    see on uue limiidi heater, lõpeta enne kui hilja

  20. #500

    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    see on uue limiidi heater, lõpeta enne kui hilja
    Eks kogu selle pokkeriga peaks lõpparve tegema, enne kui downer tuleb :)

Lehekülg 25, kokku 54 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES