Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 54 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1062
  1. #141

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    nl50 see graph?

  2. #142

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    nl50 see graph?
    Ikka, ikka. NL100 shoti ei julge veel võtta. Mõtlesin, et peaks mõned videod enne tirima ja asja tutkima natuke. Kardan, et söövad mind seal koos sule ja karvadega ära

  3. #143

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    naah ei usu. kui siis rohkem 3bettimist vb
    anyway nice... 10bi on alati tore saada, krt endal vist 7bi max p2evas

  4. #144
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Väga ilus!!

  5. #145
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kena värk!

    P.S. ise eelistan pea alati voblereid .
    Nice graph tõesti, endal vist 8BI max, aga noh kõigest nl10.



    Eriti Rapala voblerid. Nuts.

  6. #146

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Kuu on alanud suhteliselt ok minu jaoks. BB üle 10bb/100 ja ise olen rahul arvestades seda, kui sitalt ma tegelikult mängin. Homme plaanin NL100 shoti võtta, eks näis mis sealt tuleb. Loodame parimat :)




    Statsid 20/18, avan suure rangega sittade mängijate vastu. Samas flop c-bet 50%, turn c-bet 45%. Paistab toimivat praegu.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 05.06.10 at 13:52

  7. #147
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Haha väga kena, kui ma su esimest postitust lugesin olin ma päris kindel ,et siit midagi muud peale busto ei tule,kuid siiski.....
    Edu sulle:)

  8. #148
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Kadestamist väärt areng.
    gg!

  9. #149

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Väga soliidne O.o Tahaks ka

  10. #150

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Krt küll, rohkem nii ei tee, et päeval töölt koju laekudes hakkan pokkerit mängima, töömõtted peas, telefon heliseb iga 10min tagant jne. Teist päeva jutti olen ennast juba korralikult päeval miinusesse tildanud ja siis õhtul, kui laps on magama pandud ja rahu majas, siis jälle teen A-mängu ja pean mängima selle nimel, et nulli tagasi saada miskitmoodi.

    Täna oli suht masendus peal, aga õnneks oli hero tõeline comeback king :)
    Eilne graafin analoogne. Krt bb/100 langeb, kui selliseid lükkeid teha pidevalt. Enam väsinuna ei mängi, luban.



    Ahjaa - olen siin korduvalt NL100 shotti lubanud võtta, aga ei ole mune rsk. Bankroll tänu tõsisele cashoudile see kuu ka selline piiripealne hetkel (2300$) ja lugedes, mis swinge siin osad kodanikud läbi elavad, kaob isu ära proovida :) Scared money tunne peal. Aga mäletan, et veel mõned kuud tagasi tundsin NL25 mängides sama moodi, kui võtsin shotte NL50. Keegi mul silma ei viitsi peal hoida NL100 proovides esimene kord? Kambakesi julgem tunne :D
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 08.06.10 at 22:12

  11. #151

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Kuna juuni hakkab läbi saama ja enam arvuti taha mängima ei satu, siis mõtlesin, et teeks kokkuvõtte ära. NL50 olen tulemusega rahul. Eurolauad toidavad ja winrate on stabiilne 9bb/100. Dollarilaudased millegi pärast hakkama ei saa ja viimasel ajal olen neid üldse vältinud. Eks põhjus see, et fishe $ laudades tublisti vähem, keda tühjaks teha. Sellel kuul olen erilise hoolega kirjutanud note mängijate kohta ja on ikka hea küll, kui saad neid kasutada. Varem eriti ei pööranud notedele tähelepanu ja tänu sellele olen kindlasti nii mõnestki dollarist ilma jäänud. Peab mainima, et viimane Estpatricku artikkel notede tegemise kohta on kuld ja mulle isiklikult suureks abiks olnud.
    Jätkuvalt teen vahest igavuse peletamiseks HU nl50 ja ka see toidab suht hästi. väga kehvasid mängijaid on lademetes saadaval ja money extractimine ei ole mingi küsimus nende käest. Peab lihtsalt kannatus olema. HU strateegi on lihtne - positsioonilt paugutan 90% kätest ja ootan sobivat floppi, et raha sisse ajada. Mingit HU metat ei harrasta ja betin ainult for fat value. Sellega hoian oma dollarikontol hinge sees, muidu oleks teine FR laudades vist juba otsa saanud mu sittade oskuste juures :)
    Hea meel on selle üle, et olen hakanud tänu rohkele notede kirjutamisele lahti hammustama väga heade regide mängu (pokerarb, chirak1982, Dr.Game jne) ja suudan nende vastu edukalt mängida.
    Paar korda proovisin ka NL100 laudu, aga seal on mäng nii agro, et ei julge lauas olla. Scare money tunne on peal ja tänu sellele mäng sitt. Kuna ohtrasti ka cashoute teinud see kuu, siis bankroll ei ole just sobivaim NL100 lammutamiseks ja otsustasin, et järgmine kuu veel kindlasti NL50 mängin. Katsun ennast cashoutidega tagasi hoida ja 5000$ banrolli tekitada. Siis võtan ühe tõsise 10bi stop-loss shoti. Usun, et minu mängustiiliga peaks NL100 sobima küll iseenesest, kuna olen ise ka suht agro ja statsid 19/17/4. 3-bet 5, squeeze 6. Lihtsalt peab harjuma, et vastased ei ole just ka papist poisid ja "fold" käik nende poolt muutub aina haruldasemaks . Fishid jäävad muidugi fishideks.

    Tänu kõrgele VPIP on ka variatsioon suur ja graafik üpriski suurte kõikumistega, aga usun, et teen suht korralikku mängu juba.

    Juuli eesmärk:

    -Profit koos boonustega 3500$
    -Lugeda lõpuni juba paar kuud tagasi alustatud Blue system, mis kahjuks poole peal unarusse jäänud.
    -Jätkata u. 9bb/100 lainel.


    Juuni graafik:


  12. #152
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Hea töö!
    Ei ütleks, et $ fishe vähem, pigem tundub just nl50 euro laudades häid regulare rohkem=))
    gl

  13. #153
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    väga bueno areng sul! edu tegemistes!

  14. #154

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    No ütleme nii, et selle arenguga on nii ja naa. Raamatuid olen lugenud vähe ja üldine strateegia on ikka väga kehva. Aga kuna mängitud käte arv on suht suur, siis pigem on välja kujunenud kogemusel põhinev intuitsioon, mille najal saan laudades hakkama. Standard olukordades muidugi oddse arvutan, aga see on lihtne. Keerulisemates olukordades equityt arvutada mängu kestel ei mõista näiteks. Aga usun, et teen enamusajast siiski OK mängu, kuna olen valinud sellise taktika, et kui ikka kindel ei ole, siis parem foldin, mitte ei aja raha sisse.

  15. #155

    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Sain just blufiga hakkama, mis läks mulle väga kalliks maksma. Panen selle spetsiaalselt siia ülesse, et jääks mulle meelde, et ei ole vaja selliseid õudsaid käsi mängida. Muuseas, kas oleks pidanud flopil otsa kütma? Tegu eurolauaga. Ja vastane harilik 12/10 reg.

    Ahjaa - olen nüüdsest NL100 reg. Loodan, et kaardijumal on minuga nendel rasketel esimestel päevadel, kuni scared money tundest üle saan. Eile jooksin küll 300$ alla EV, aga õnneks vaatamata sellele suutsin päeva plussis lõpetada.


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    SB: $101.35
    BB: $100.00
    UTG: $40.70
    UTG+1: $101.50
    MP1: $100.00
    MP2: $60.00
    CO: $6.40
    Hero (BTN): $210.40

    MP2 posts a big blind ($1.00)

    Pre Flop: ($2.50) Hero is BTN with Q A
    2 folds, MP1 raises to $5, 2 folds, Hero calls $5, 2 folds

    Flop: ($12.50) 4 K A (2 players)
    MP1 bets $9.00, Hero calls $9

    Turn: ($30.50) 5 (2 players)
    MP1 bets $20.00, Hero calls $20

    River: ($70.50) J (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $176.40, MP1 calls $66 all in

    Final Pot: $202.50
    MP1 shows T Q
    Hero shows Q A
    MP1 wins $200.50
    (Rake: $2.00)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 02.07.10 at 20:30

  16. #156

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Kuu algus on läinud NL100 väga hästi.



    Alguses mingi 1k kätt ka nl50. Kuu eesmärk on koos rb-ga 3500$ ja suund on igatahes praeguse seisuga õige. Esmapilgul tundub NL100 KÕVASTI fishisem, kui NL50. Isegi dollarilaudades jagub fishe ja olen oma $ kontole ka hea lisa saanud. Vahepeal kuivas suht kokku juba ja ainult mõned BI olidki seal järgi. Kaalusin vahepeal $ lauad üldse ära unustada ja keskenduda ainult € laudadele.
    Krt, üha enam käib peast mõte läbi, et saadaks tööasjad pimedasse kohta ja hakkakski ainult pokkerist elatuma, aga kardan, et oma laisa loomu tõttu lähen siis päris loheks käest ära. Praegu ikka peab ennast kell 8 ülesse ajama ja päev otsa ringi toimetama. Selle tõttu ei ole aega ennast eriti arendada raamatute taga ja vaba aeg kulub rohkem mängimisele. Keda huvitab, siis olen elukutselt ehitusel objektijuht igapäevaselt.
    Kuidas HU lauad muidu NL100 on? Kas sama fishised nagu NL50?
    Ahjaa - tekkis selline mõte, et annaks siinsele kekskonnale midagi enda poolt tagasi ka ja seoses sellega olen nõus aitama mõnda mikromeest, kes ei saa hakkama oma limiidil. Kedagi otseselt coachima ei hakka, kuna ei oska ju isegi korralikult mängida, aga mõne ühissessiooni olen nõus tegema küll. Usun, et suudan BE mängija ree peale aidata küll.
    Kusjuures vaatasin siin enda märtsi kuus mängitud käsi (olin märtsis NL25 BE) ja tuleb välja, et istusin 100K käelise downswingi otsas. Analüüsisin kõiki kaotatud suuri potte ja süda läks pahaks vaadates, kuidas kaart jooksis mul. Set vs. kõrgem set, kus olin stackid sisse ajanud, lugesin 100K käe peale kokku näiteks 54 korda . AA PF AI, ja villain sai raha endale, juhtus 18 korda. jne, jne. Nii ei saagi ju rallit sõita ja graafik peabki olema jube swongine.

    Ühesõnaga, kui mõni mikromees (kuni NL10 esialgu) tahab abi, siis PM.

  17. #157
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Viimasel ajal päris tihti sinu blogis uudistamas. Päris mõnus on ikka lugeda kui ilusti üks klõbistaja üles poole liigub (Y) Edu tegemistes :)

  18. #158

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Tänan, et keegi huvi tunneb.

    Lisan ka all-time graafiku nalja pärast siia:



    Lisanduvad boonused samuti mingi 2500$ umbes

    Algus oli ikka väga vaevaline. Ei teagi tagant järgi mõeldes, milles asi oli. Igatahes mingist momendist hakkas asi minema. Suure tõuke andis mulle detsembri kuus Ranka, kui viitsis jõulu kingiks minu käed üle vaadata ja kommenteeris mu mängu ning millaski hiljem (aprillis vist) tegime mõned sessid Pastilaaga. Mõlemad tõusud on graafikul kenasti näha :) Suured tänud mõlemale mehele. Püüan kunagi selle miskit moodi tasuda Teile.

    Ahsoo, ei maksa muidugi unustada Estpatricku videosid, mis on mu mängu teinud väga lahtiseks. Mu stasid on u. 19/17, 3-bet on 7 ja squeeze ka sinna 6-7 kanti.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 03.07.10 at 18:36

  19. #159
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Very nice tõesti jälgin isegi seda päevikut ja näed, kuidas sa pokkerit reaalselt biidid. Krt selliseid graph'e on isegi pisut kade vaadata :D, aga lisavad ka motivatsiooni, et ehk isegi.

    Edu tegemistes.

  20. #160

    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    400 ja 500 vahel kõva hüpe, mis seal juhtus ?

    Ilus graafik muidugi, hea silmale vaadata.

Lehekülg 8, kokku 54 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES