Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 54 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1062
  1. #41
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    vastasel oli 8 outi

    aga noh playing safe

  2. #42
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    wat

  3. #43
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    http://www.thehandconverter.com/hands/378785 Kas turni fold on õigustatud?

    sellest k2est räägime
    a 7 outi mitte 8 mybad

  4. #44

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Kus oled?

  5. #45
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    http://www.thehandconverter.com/hands/378785

    ja sa imestad miks asi allamäge läheb....kui majasid hakkad foldima siis on midagi valesti!

  6. #46

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Ma ei saa üldse aru mis siin toimub :o

  7. #47

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    http://www.thehandconverter.com/hands/378785

    ja sa imestad miks asi allamäge läheb....kui majasid hakkad foldima siis on midagi valesti!
    Vat see on HITT. Avastasin kusjuures alles praegu, et ma olengi maja maha visanud :D Ma saan aru, et mängides olin täiesti tiltis ja kujutasin ette, et vastane sai parema seti, kui mina, aga ma täna hommikul vaatasin neid käsi HEM-is üle ja ma ei saanud siis ka aru??? Vat see on tase :P
    See mingi standard move ei ole muidugi. Ja ma ei saa ka aru, mis siin teemas toimub? Ei saa osadest kommidest midagi aru...

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Kas sa tõesti panid vastase 9 pocketi pealt, et turnis viitega maja maha viskasid? Mulle tundub, et sa said aru, et sul on 5 kolmik ja vastane võis saada 9 kolmiku, muud põhjust ma ei oska öelda miks foldisid.

  9. #49
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Ei saa osadest kommidest midagi aru...
    Selle koha peal peab Sinuga nõustuma.

  10. #50

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Kas sa tõesti panid vastase 9 pocketi pealt, et turnis viitega maja maha viskasid? Mulle tundub, et sa said aru, et sul on 5 kolmik ja vastane võis saada 9 kolmiku, muud põhjust ma ei oska öelda miks foldisid.
    Täpselt nii oligi. TILT oli oma töö teinud selleks hetkeks. Aga nagu ma juba ennem mainisin, ei saa ma aru, kuida sma seda ei avastanud siis, kui seda kätt siia foorumisse postitasin. Keegi hea moderaator võiks mõtetu iba ära kustutada.

  11. #51
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    las see iba jääb siis näed ise ka millist jama tiltis peaga näppudest tuleb :D

  12. #52

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Kuna kärsitus on üks mu voorusi, siis tegin põhimõtteliselt ikkagi kohe uue sissemakse 200$ plaaniga ikkagi jätkata NL10 pusimist. Paistab, et nüüd üle kivide jakändude läheb tiba paremini. Võtsin sellise taktika, et mängin 6 lauda korraga, et paremini asja jälgida ja kui tuleb mõõn peale, siis panen lauad kohe kinni. Loodan, et on abi.
    Kusjuures, eile avastasin enda jaoks öise mängu. Kella 3 paiku lööb lauad jube fishiseks. Keskmine VPIP tubades on 40% samas, kui päevasel ajal on tavaliselt see 15-20. Ehk tootlikus on öösel kõvasti suurem.


    Graafik:
    ( Click to show/hide )



    Ja statsid viimaste sesside kohta. Paistab, et olen leidnud endale sobiva stiili. Viimased sessid statsid väga sarnased ja ise tunnen, et olen vastastest valdavalt üle.
    ( Click to show/hide )


    Mõned käed ka:

    http://www.thehandconverter.com/hands/385185 Ütleks selle peale, et kõik mis hiilgab ei ole kuld :). Arvasin, et vastasel 2 paari ja ei söendanud kohe kuidagi maha visata.
    http://www.thehandconverter.com/hands/385187 Kui teine Q lauda tulin, siis olin kindel, et tal ei ole pocket mutte. Aga näh, võta näpust.

    Muuseas, tegin ka camtasi studioga ühe videojupi oma sessist. Salvestasin AVI formaati ja nüüd on mingi 1GB fail mul. Mis nipiga on see võimalik väiksemaks saada? Laseks selle ülesse kuhugi, et saaksite mu mänguga tutvuda ja ehk mõndasid näpunäiteid jagada.

  13. #53

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Esimeses käes, vastasel 2 paari ? Pigem võiks olla Ässa kolmik ikka?

    Mõlemad käed standard coolerid... Sette ja majasid küll suurema seti/ maja kartuses foldida ei saa

  14. #54

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Esimeses käes, vastasel 2 paari ? Pigem võiks olla Ässa kolmik ikka?

    Mõlemad käed standard coolerid... Sette ja majasid küll suurema seti/ maja kartuses foldida ei saa
    Arvasin, et tal mingi pocket. Ässadega oleks ta ehk juba ramminud postflop. Aga ma ei ole just kõige kirkam kriit siin karbis, nii et võin ka segast peksta vahepeal :)

  15. #55

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Nonii - alustan siis sellest, et vahepeal, millaski enne jõule mõtlesin, et otsin endale kellegi treeneri moodi asja, kes viitsiks natuke minu mänguga tegeleda. Lõppes see sellega, et kodanik Ranka oli nõus mu käed üle vaatama ja natuke kommenteerima minu mängupilti. Pikemalt saab sellest lugeda selles teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3000.0.html

    Ma tänan eelkõige Rankat, et viitsis aidata. Igatahes alguses mulle tundus, et Ranka õpetused on vilja kandnud ja mäng hakkas minema. Suutsin 21K käega mängida 24 BI plussi ja elu oli lill. Graafik sellest perioodist, mis sai mängitud peale Ranka õpetussõnu:


    Kõik oli hästi ja koos boonustega õnnestus bankroll saada 500$ peale. Siis otsustasin lennata edasi NL25 laudadesse, mis hakkas roosiliselt. Esimese sessiga õnnestus teha +160$ ja mõtlesin, et nüüd lõpuks olen ma tegija selles suhtes, et mikrolimiidis mängimine on easy ja nüüd läheb kõik ainult ülesmäge. Kahjuks kõik muutus järgmisel päeval, kui hakkas peale jama, mida ei osanud uneski näha. Kukkusin kolin alla tagasi. Algul muidugi NL25 sain niimoodi lutti, et ise ka ei usu. Sealt edasi jälgisin bankrollmanagementi reeglit ja liikusin tagasi NL10, et uuesti ennast ülesse grindida, aga võta näpust. ENAM EI OSKA. Graafik, kus on kõik käed, mis mängitud pärast Ranka õpetussõnu:



    Ja siin on käed, kus filtreeritud kõik NL10 käed. Limiit, mida ma kujutasin ette, et beadin täie rauaga:



    Pea on tühi mõtetest. Ei oska edasi liikuda kuhugi poole. Loen järjekindlalt 2+2 foorumi threade, aga ei oska sealt õpitut oma mängus kuidagi rakendada. mida rohkem loen, seda fancymat mängu tegema hakkan ja pigem saan sellest kahju kui kasu.

    Seega otsin ikkagi treenerit, kes ehk natuke viitsiks mõõduka tasu eest mu mängu jälgida. Arvan, et suurim kasu oleks paarist sweatsessionist. Seal saaks vahetut tagasisidet oma mängule ja arvan, et kõige paremini hakkab midagi külge siis, kui sa õpid seda kohe jooskvalt läbi praktika. Ise ei teagi, keda paluda. Ranka on überguru ja tema vaevalt, et viitsiks minuga tegeleda. Pealegi ei suudaks ma temale maksta teda rahuldavat summat. Seega võivad ennast pakkuda kõik, kes tunnevad, et beadivad mikrolimiiti korralikult. Minu pärast võib see olla ükskõik kes, peaasi, et suudab mängida solid, võitvat mängu. Siin foorumis sümpatiseerivad oma mänguga minule isiklikult näiteks vapsik, musterpuppet, kardpleier jne. Ühesõnaga treener ei pea olema mingi gigahüper teoreetiliste teadmistega pokkerivallas vaid piisab sellest, kui ise beadib mikrosid :) Kui keegi tunneb huvi, siis andku märku.

    Tegin ka väikse videojupi NL10, kus suutsin samuti maha dongata paar BI. Kui kedagi huvitab, siis saab selle alla laadida siit: http://www.upload.ee/files/336570/nl10_2010.wmv.html

    Krt, nüüd võtan aja maha päevaks-paariks ja ootan uut heaterit. Sest tuleb ju välja, et ainult heater on see, mis suudab minule kasumit toota :P






  16. #56

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Üks käsi, kus kaotasin peaaegu pool BI. Kas oleks pidanud mängima teistmoodi? Turnil foldida ei oleks saanud ju, kuna oddsid käsikisid masti tõmmata?? Aga ikkagi, ei saa ma aru kuidas ma suutsin mastitõmbega pool BI maha dongata.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($12.70)
    Button ($25.30)
    SB ($10.70)
    BB ($9.75)
    UTG ($9.85)
    UTG+1 ($18.55)
    MP1 ($10.55)
    Hero (MP2) ($10.40)

    Preflop: Hero is MP2 with J , A
    3 folds, Hero bets $0.40, CO calls $0.40, Button calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($1.35) 4 , 6 , 10 (3 players)
    Hero bets $0.90, CO calls $0.90, 1 fold

    Turn: ($3.15) Q (2 players)
    Hero bets $1.50, CO raises $3, Hero calls $1.50

    River: ($9.15) 2 (2 players)
    Hero checks, CO bets $8.40 (All-In), Hero folds

    Total pot: $9.15

  17. #57

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    turn pigem c/c!

  18. #58

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    FR küll ei mängi, aga ma oleks turnil rohkem bettinud mingi 2.2$ vms. Villian näeb su 1/2 psb betis pigem nõrkust, a ma ei tea kah mis need minr tähendada võivad nitiringis :D Q on mingilmääral scarecard kah, niiet sobiv doublebarreldamiseks.

  19. #59

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Olgu veel lisatud, et villian oli mingi 60/20 donk. Tema minu min.reisist vaevalt, et midagi välja luges. Praegu laduks isegi sinnapoole, et turn C/C. Kuigi Ranka on kusagil maininud, et drawdega panusta ka turnil. Eks mulle sealt selline komme ongi külge jäänud.

  20. #60

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Huvitav, ei ole saanud mingit tagasisidet coachi otsingu küsimuses. Kas ei ole siis siin foorumis inimesi, kes oleks huvitatud väikse lisaraha teenimise võimalusest?

Lehekülg 3, kokku 54 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES