Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1062

Niitvaade

  1. #1

    [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

    Niisiis, TERE!

    Minu nimi on Erik ja olen 27a. vana. Pokker on minu jaoks suhteliselt värske teema. alustasin Netis mängimisega u. 3 aastat tagasil. Vahelduva eduga olen teinud väiksemaid sissemakseid u. 5000-6000 kanti ja olen alati jõudnud bustolandi mõne hetkega. Iga kord olen maksund näiteks 2x150 eeku sisse väikese vahega ja õnneks siis on mõistus koju tulnud, et nüüd aitab. Olen tagunud valdavalt rahalaudasid ja asjast mitte midagi teades ikka roninud sinna lauda, kuhu näiteks sissemakstud 15$ parasjagu lubab istuda min. Buy-In nöol lootes võita niimoodi suuremat raha kiiremini, kuna potid on ju suuremad. Umbes juuli kuus tegin otsuse, et kuna vaba aega palju, siis enam raha raiskamisega ei tegele ja võtan asja korralikumalt ette. Soetasin esimese asjana endale Sklansky Pokkeriteooria (uskumatult **** tõlge, ei mahu pähe, kes lasi sellise asja trükki???) ja hakkasin tudeerima. Esialgu oli tekst raamatus minu jaoks nii raske, et saavutasin tildi mõne tunni lugemise jooskul ja viskasin raamatu nurka. Millaski mõne nädala pärast üritasin uuesti. Ühtlasi avastasin enda jaoks pokkeriprod.com foorumi ja erinevate infokanalite koosmõjul hakkasin asja kergelt donkama. Raamatus lugesin iga peatüki lugesin hoolega läbi 2-3 korda ja lõpuks hakkasin sotti saama, mis on oddsid, käte ranged, c-bet, 3-bet jne. Mis põhiline - suutsin hoomata, milliste asjaolude kokkulangemisel on võimalik olla pokkeris võitev mängija. Ühesõnaga üks tuluke lõi peas põlema.

    Nüüdseks on olemas ka Sklansy No limit Hold´em theory and pratice. Selle lugemine on parasjagu käsil. Mängimisest nii palju, et nädalake tagasi tegin jälle 250.- sissemakse, millega proovisin Triobetis erinevaid, kuni 10+1$ SNG-sid. Õnnestus saada mõned 2 ja 3 kohad ning nagu ikka, siis 2,5+0,25 ka paar võitu. Kandsin võidetud raha kiirelt välja tagasi ja lolli peaga olen ükshaaval proovinud erinevaid SNG-sid jälle mängida. Kahjuks ei ole viimasel ajal õnne olnud ja võidud on jäänud tulemata. Blindede tõustes kuivab stack kolinal kokku ja hea kaardi tulemata on väljakukkumine kiire tulema.

    Ahjaa, pühapäeval avastasin enda jaoks sellise toreda koha nagu Olympicu pokkeriklubi. Registreerisin ennast sinna ära ja saavutasin 88 osavõtja seas esimesel korral live tournal 22 koha. Olin rahul ja sain massive kogemuse. Kahjuks komistasin vastase riveris täis tõmmatud gutshot rea otsa, millega kaotasin enamuse stackist ja viimane käsi 78s läksin preflop all-in. Vastas oli A3o. Kahjuks coinflipp edu ei toonud ja oligi player out. Üldjoontes jäin oma mänguga rahule ja tõdesin seda, et üldine tase oli kohutav. Oleks õnne natukene rohkem olnud, oleksin rahadesse pingutanud :)

    Praegu on mul järgmine plaan:

    -ajaviiteks toksin edasu madala sisseostuga SnG-sid ja freerolle. Lihtsalt praktika mõttes.
    -muretseda legaalne HEM proffessional
    -teha Starsi vähemalt 150$ sissemakse
    -Starsis alustada NL10 laudade mängimist. Kuna kindlasti esimene busto tuleb kiiresti, siis pärast seda võtan jällegi mängimisega aja maha ja loodan, et keegi inimene tutvuks mu mängitud kätega ja jagaks mõned näpunäited. Enne uut sissemakset ei tee, kui saan ise reaalselt aru oma leakidest.
    - hakkan sellesse teemasse postitama oma kahtlaseid käsi.
    - hetkel otsin internetist materjali Bankroll managemendi kohta ja üritan endale selle alustalad selgeks teha.
    - ja nüüd kõige helesinisem unistus - Teise suurema sissemaksega PokerStarsi üritan saada jalad alla ja aasta ajaga jõuda NL100 laudadesse. Arvan, et paari kuu pärast on mul pilt klaar, mis sellest plaanist saab.


    Ühesõnaga olen võtnud plaani pokkeriga supiraha teenimise "kõik või mitte midagi stiilis". Ehk kui ma kahe kuu pärast ei suuda NL10 võitvalt mängida, siis panen pillid kotti ja kustutan selle sama teema siit foorumist.

    Kui keegi leiab, et plaan on ihan persestä, siis andke kohe märku.

    Seniks soovin endale edu.
    Tänan tähelepanu eest!
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 27.07.14 at 17:33

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES