Vahepeal natuke vett merre voolanud ja mõned asjad oma plaanist teoks tehtud.

-Soetasin legaalse HEM´i
-Tegin sissemakse starsi, 150$


Kui sissemakse oli tehtud, alustasin kohe NL10 cashis proovimist. Paugutasin alguses 8 laual ja esimesel päeval tundus, et kas tõesti nii lihtne see ongi. Raha tuli kolinal koju. 6000 kätt ja +90$. Aga siis tuli mingi jama sisse ja hakkas asi allapoole kiskuma. Tänaseks olen jõudnud sinna tagasi, kust alustasin. Esmapilgul tundub, et downswingi põhjuseks on läinud mõningane actioni puudumine ja üldiselt sitemaks muutunud kaardijooks. See omakorda tekitab viha ja tagasitegemise tunnet, mille tõttu hakkad mängima üha loosemalt, mis omakorda tähendab sitemaid lehti ja sellega seodnuvalt sitemaid tulemusi. See kajastub ka välja toodus statsides. Muidugi ükski pocketpair enam ei hiti ja kõik pocket AA saavad preflop AI minnes valusalt vastu pükse. Aga see peaks olema mööduv nähtus nagu ma aru olen saanud. Võtan nüüd aja maha natukeseks, vaatan EstPatricku NL10 õppevideot ja üritan rahuneda. Keegi targem võiks mu statse vaadata ja öelda, kui midagi väga väära silma hakkab. Lootust maha matnud ei ole ja järgmise sessi ajal katsun taasleida disipliini. Kui veel allapoole kukun, siis olen varsti mudas omadega ja isu võib ära kaduda.

Lisan graafiku:




Ja statsid: