Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1062

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?

  2. #2

    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?
    klapiks kui ta sulle iga kord terve stacki ära maksaks.

  3. #3

    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?
    Parem on mõelda nii, et sellise sizingu juures võid Sa 3.5 foldi teha, enne kui pead tema 7bb'se 3Beti ära võitma, et BE olla.
    Minu 30% kanti jääva BTN steali juures jätab see mulle pmst 8% range, millega pean vastu võitlema, et ma tema 3bettide vastu kaotajaks ei jää, see on juba päris tugev range ja kergesti mängitav. Sealhulgas on siis ka palju lihtsalt Ace high ja King high käsi, mida kasutame 4Bet bluffideks ning ultra tugev range, mis toob meile enamgi kui need 14 bb'd.

    Kuna enamus 3Bette on ikkagi täielik crap, siis ei saa Sa arvestada, et Sa kaugeltki 50% kordadest mingi stacki kättesaamisest hittimise puhul mõelda saad.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES