Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 54 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1062
  1. #1

    [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

    Niisiis, TERE!

    Minu nimi on Erik ja olen 27a. vana. Pokker on minu jaoks suhteliselt värske teema. alustasin Netis mängimisega u. 3 aastat tagasil. Vahelduva eduga olen teinud väiksemaid sissemakseid u. 5000-6000 kanti ja olen alati jõudnud bustolandi mõne hetkega. Iga kord olen maksund näiteks 2x150 eeku sisse väikese vahega ja õnneks siis on mõistus koju tulnud, et nüüd aitab. Olen tagunud valdavalt rahalaudasid ja asjast mitte midagi teades ikka roninud sinna lauda, kuhu näiteks sissemakstud 15$ parasjagu lubab istuda min. Buy-In nöol lootes võita niimoodi suuremat raha kiiremini, kuna potid on ju suuremad. Umbes juuli kuus tegin otsuse, et kuna vaba aega palju, siis enam raha raiskamisega ei tegele ja võtan asja korralikumalt ette. Soetasin esimese asjana endale Sklansky Pokkeriteooria (uskumatult **** tõlge, ei mahu pähe, kes lasi sellise asja trükki???) ja hakkasin tudeerima. Esialgu oli tekst raamatus minu jaoks nii raske, et saavutasin tildi mõne tunni lugemise jooskul ja viskasin raamatu nurka. Millaski mõne nädala pärast üritasin uuesti. Ühtlasi avastasin enda jaoks pokkeriprod.com foorumi ja erinevate infokanalite koosmõjul hakkasin asja kergelt donkama. Raamatus lugesin iga peatüki lugesin hoolega läbi 2-3 korda ja lõpuks hakkasin sotti saama, mis on oddsid, käte ranged, c-bet, 3-bet jne. Mis põhiline - suutsin hoomata, milliste asjaolude kokkulangemisel on võimalik olla pokkeris võitev mängija. Ühesõnaga üks tuluke lõi peas põlema.

    Nüüdseks on olemas ka Sklansy No limit Hold´em theory and pratice. Selle lugemine on parasjagu käsil. Mängimisest nii palju, et nädalake tagasi tegin jälle 250.- sissemakse, millega proovisin Triobetis erinevaid, kuni 10+1$ SNG-sid. Õnnestus saada mõned 2 ja 3 kohad ning nagu ikka, siis 2,5+0,25 ka paar võitu. Kandsin võidetud raha kiirelt välja tagasi ja lolli peaga olen ükshaaval proovinud erinevaid SNG-sid jälle mängida. Kahjuks ei ole viimasel ajal õnne olnud ja võidud on jäänud tulemata. Blindede tõustes kuivab stack kolinal kokku ja hea kaardi tulemata on väljakukkumine kiire tulema.

    Ahjaa, pühapäeval avastasin enda jaoks sellise toreda koha nagu Olympicu pokkeriklubi. Registreerisin ennast sinna ära ja saavutasin 88 osavõtja seas esimesel korral live tournal 22 koha. Olin rahul ja sain massive kogemuse. Kahjuks komistasin vastase riveris täis tõmmatud gutshot rea otsa, millega kaotasin enamuse stackist ja viimane käsi 78s läksin preflop all-in. Vastas oli A3o. Kahjuks coinflipp edu ei toonud ja oligi player out. Üldjoontes jäin oma mänguga rahule ja tõdesin seda, et üldine tase oli kohutav. Oleks õnne natukene rohkem olnud, oleksin rahadesse pingutanud :)

    Praegu on mul järgmine plaan:

    -ajaviiteks toksin edasu madala sisseostuga SnG-sid ja freerolle. Lihtsalt praktika mõttes.
    -muretseda legaalne HEM proffessional
    -teha Starsi vähemalt 150$ sissemakse
    -Starsis alustada NL10 laudade mängimist. Kuna kindlasti esimene busto tuleb kiiresti, siis pärast seda võtan jällegi mängimisega aja maha ja loodan, et keegi inimene tutvuks mu mängitud kätega ja jagaks mõned näpunäited. Enne uut sissemakset ei tee, kui saan ise reaalselt aru oma leakidest.
    - hakkan sellesse teemasse postitama oma kahtlaseid käsi.
    - hetkel otsin internetist materjali Bankroll managemendi kohta ja üritan endale selle alustalad selgeks teha.
    - ja nüüd kõige helesinisem unistus - Teise suurema sissemaksega PokerStarsi üritan saada jalad alla ja aasta ajaga jõuda NL100 laudadesse. Arvan, et paari kuu pärast on mul pilt klaar, mis sellest plaanist saab.


    Ühesõnaga olen võtnud plaani pokkeriga supiraha teenimise "kõik või mitte midagi stiilis". Ehk kui ma kahe kuu pärast ei suuda NL10 võitvalt mängida, siis panen pillid kotti ja kustutan selle sama teema siit foorumist.

    Kui keegi leiab, et plaan on ihan persestä, siis andke kohe märku.

    Seniks soovin endale edu.
    Tänan tähelepanu eest!
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 27.07.14 at 17:33

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    See sissekanne 150$ alustamaks nl10 on selline piiripeal tõesti. Soovitatav on alati 40BI omada iga limiidi jaoks full ringis. Samas sul on ju alati võimalus madalamale minna, nä kui kukud alla 100$ või 75$, et kohe ei pea ju bustosse mängima, kui alguses vedama ei saa

    Edu

  3. #3

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Kui keegi leiab, et plaan on ihan persestä, siis andke kohe märku.
    Teretulemast aga ma leian küll, et plaan on ihan persestä :) Ma ise ka väga algaja (esimesed rahamängud ehk paar kuud tagasi) ja see on nüüd küll selgeks saanud, et ei saa 6 kuuga trollijuhiks (ehk alustada suurtest panustest)

    Õpi selle foorumi kaudu põhitõed ja harjuta NL2 laudades. Ei ole vaja mingit 150$ likku panna. Ise tegin 2x10$ millega läksin busto ja nüüd juba kolmanda depoga olen 20$ plussipoole teenima hakanud. Alusta NL2 ja kui seal toimima hakkab siis liigu ülespoole. Igatahes palju palju edu!

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tervist !
    Mina erinevalt eelnevast arvan et kui paar tuhat eesti krooni pole suur probleem (jätad ühe reedeõhtu vahele noh) siis tasuks kindlasti niimodi alustada (eriti kui esimene kokkupuude pokkeriga oli 3a tagasi ja paar raamatut kah läbi loetud).
    Väga väikeste laudade tase on masendav - jah sa võid seal plussi jääda - aga kui eesmärk on pokker selgeks saada siis jäta need lauad vahele. Kas tahate tõesti öelda et inimene kes alustab pokkerimängu peaks alustama play-money laudades? Play-money ja NL2 on sisuliselt samad asjad.
    Ja live turniiride kohta - eeldan et käisid pyhapäeval seal mängimas? Well selle turniiri nimi on new players teksas ja tase ongi madal.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    mina arvan ka.. olgu see sissemakse kasvõi väiksem.. aga ranka tabeli selgeks õppimist ja harjutamist alusta NL2 NL4 laudadest...

  6. #6

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    samas 27 aastane vend kellel on eeldatavasti töökoht olemas, ei ole mingit adre laksu mängides 20 kulli eest, puhta mõttetu imo :) peab ikka nii täirstama et sabinat oleks kaa :D

    olympsi pühapäev on masendav.

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Mäletan, kui nl10 grinderid alustasid siin foorumis oma mängmist Toweri pokkeritoas, siis väga vähestel oli roll üle 200$, nad suutsid ennanst üles mängida 100-200$ rolliga nl10, sest väiksemaid limiite Toweris pole. Mõnel üksikul mängijal läks roll väikseks ja oli juba oht bustoks minna, aga nemad improviseerisid võttes lauda 100bb asemele nä 50bb jne, kuni said jälle normaalselt mängida.

    Muidugi Tower ja Stars on kaks eri asja, Toweri grinderitel tulid boonused järjest peale, mis aitasid ka kiiresti bankrolli kasvatada ja ohtusi vältida.

    Ühesõnaga sõltub palju enda oskustest ja rahakotist. Ise alustaks samuti nl10, sest nl2 jne on nagu playmoney, ehk Starsis tõesti on parem tase ja seal kannatab õppida madalamast.


  8. #8

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Selge - ma võtan need soovitused arvesse. Ehk siis alustan madalamast limiidist. Ranka tabel on suureks abiks ja alati kõrval lahti, kui lauadki lahti.
    Ühtlasi jälgin pidevalt ka pokkerivideod.com videosid. Neid siis erilise hoolega, pidevalt paus-play klõpsides.

    Tänan!

  9. #9

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    20BI rull NL10 jaoks kärab küll imo, pead ikka väga palju biite või väga sitasti mängima et kiiresti busto minna tavaliselt kuni 5 BI kõikusied olnud mul mis polegi väga hull :)

  10. #10
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    samas 27 aastane vend kellel on eeldatavasti töökoht olemas, ei ole mingit adre laksu mängides 20 kulli eest, puhta mõttetu imo :) peab ikka nii täirstama et sabinat oleks kaa :D
    QFT, ma soovitaks NL25 alustada, 1-2 lauda korraga (kui 6max).

  11. #11

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    QFT, ma soovitaks NL25 alustada, 1-2 lauda korraga (kui 6max).
    Võiks siis tegelt proovida ka Olympicus juba automaatidel mängida kui põnevust väheks jääb. Ma sain aru, et autoril on huvi oma mängu arendada ja saada võitvaks mängijaks, mitte oma rahaga niisama gamble teha. Kui niisama ajaviiteks raha gambleda siis wtf... alustaks kohe NL600 kandist - põnevust tohhuijaa. Kui huvi areneda siis ikka step-by-step.

  12. #12

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Oh, head soovitused :)

    Ahsoo - tekkis küsimus, kas pokerstars on õigeim ruum minu projekti alustamiseks või peaks hoopis millegi muuga algust tegema? Ise arvan, et vahet ei ole.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    vaadates PS viimast lobby uuendust siis see on teh nuts!

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Mul küll mingit uuendust ei ole veel...

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    vaadates PS viimast lobby uuendust siis see on teh nuts!
    ära toida teiste lootusi :D

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    okok .....kusjuures ise mängin FTs

  17. #17

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Vahepeal natuke vett merre voolanud ja mõned asjad oma plaanist teoks tehtud.

    -Soetasin legaalse HEM´i
    -Tegin sissemakse starsi, 150$


    Kui sissemakse oli tehtud, alustasin kohe NL10 cashis proovimist. Paugutasin alguses 8 laual ja esimesel päeval tundus, et kas tõesti nii lihtne see ongi. Raha tuli kolinal koju. 6000 kätt ja +90$. Aga siis tuli mingi jama sisse ja hakkas asi allapoole kiskuma. Tänaseks olen jõudnud sinna tagasi, kust alustasin. Esmapilgul tundub, et downswingi põhjuseks on läinud mõningane actioni puudumine ja üldiselt sitemaks muutunud kaardijooks. See omakorda tekitab viha ja tagasitegemise tunnet, mille tõttu hakkad mängima üha loosemalt, mis omakorda tähendab sitemaid lehti ja sellega seodnuvalt sitemaid tulemusi. See kajastub ka välja toodus statsides. Muidugi ükski pocketpair enam ei hiti ja kõik pocket AA saavad preflop AI minnes valusalt vastu pükse. Aga see peaks olema mööduv nähtus nagu ma aru olen saanud. Võtan nüüd aja maha natukeseks, vaatan EstPatricku NL10 õppevideot ja üritan rahuneda. Keegi targem võiks mu statse vaadata ja öelda, kui midagi väga väära silma hakkab. Lootust maha matnud ei ole ja järgmise sessi ajal katsun taasleida disipliini. Kui veel allapoole kukun, siis olen varsti mudas omadega ja isu võib ära kaduda.

    Lisan graafiku:




    Ja statsid:






  18. #18

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Oi kurja, mingid ilgelt suur valge osa on iga pildiuga kaasas. Vabandan. Kui aega leina, siis korrigeerin pilte ja ka postitust.

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Oi kurja, mingid ilgelt suur valge osa on iga pildiuga kaasas. Vabandan. Kui aega leina, siis korrigeerin pilte ja ka postitust.
    pane pildid spoilerisse

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Kaotavatel sessidel oled päris palju looseim ning ka agro faktor on väiksem. Mindset korda ja siis edasi.

Lehekülg 1, kokku 54 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES