Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Master Classics of Poker kampaania on väga edukalt lõppenud ning me alustame uue, veelgi põnevama pakkumisega mida TrioBetis enne ei ole olnud: Aussie Millions satelliidid!

    Aussie Millions on väga populaarne live turniir mis toimub Austraalias, Melbuorne’is asuvas Crown kasiinos. Loodame sellele jaanuaris toimuvale turniirile saata suure esinduse ning alustame satelliitidega juba 09.11.2009.

    Paketi väärtus on €10,000 ja sinna hulka kuulub $10,500 AUD põhiturniiri pilet, ööbimine 10-ks ööks Crown Promenade hotellis ja €2,150 reisi- ja taskuraha.

    Põhiturniirile garanteeritakse kaks paketti ja seda on võimalik võita kahel Monthly Final turniiril mille pilet maksab €1,350. Kõige väiksema osalustasuga satelliidid on iga päev toimuvad €4.50 Daily satelliidid.

    Satelliitide kava (CET)

    Igapäevased satelliidid
    Iga päev kell 01:30, 15:30, 18:00, 19:45, 22:00
    Buy-in: €4+€0.50
    2 piletit garanteeritud Daily Finals turniirile.

    Daily Finals
    Esmaspäevast reedeni (pühapäeviti, kui ei toimu Monthly Final turniiri) kell 20:00.
    Buy-in: €25+€2.50. Kolm €10 re-buyd 60 min. jooksul + €10 add-on.
    2000 punkti ja 12 min. tasemed.
    2 piletit garanteeritud Weekly Final turniirile.

    Weekly Satellites
    Toimub igal ööl enne Weekly Final turniiri algusega kell 00:30, 15:30, 18:00, 19:45, 22:00.
    Buy-in: €25 + €2.50.
    1 pilet garanteeritud Weekly Final turniirile.

    Weekly Finals
    Igal laupäeval kell 20:00.
    Buy-in: €165+€10. 1 re-buy €50 eest 60 min. jooksul + €50 add-on.
    2500 punkti ja 15 min. tasemed.
    2 piletit garanteeritud Monthly Final turniirile.

    Monthly Final
    Buy-in: €1250 + €100.
    5000 punkti,20 min. tasemed.
    1 pakett garanteeritud Aussie Millions turniirile mõlemal finaalturniiril!
    Algab 06.12 and 03.01 at 20:00.

    Aussie Millions paketi väärtus on €10,000 ja sisaldab:
    Põhiturniiri osavõtumaks $10,500 AUD (ca. €6500).
    Ööbimine 10-ks ööks.

    €2,150 reisi- ning taskuraha.

  2. #2

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Lahe uudis, ise üritan kindlasti, eelmisest korrast sain hamba verele ja hing ihkab tagasi. Samas kardan, et need satikad väga populaarsed ei saa olema, mis muidugi lubab ennustada korraliku overlayd põhisatikal.


  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Weekly Finals võib ka kõva olla, sest keskmisel satikalt kvalifitseerujal ei ole €50, et rebuy-d teha.

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    peab 5 euriga moneymakerit tegema. Saab hungry jacksi aborigeene vaatama minna

    aga just vaatasin täna 2009 Final tabelit.väga sick cooler laud oli ikka

  5. #5

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Weekly Finals võib ka kõva olla, sest keskmisel satikalt kvalifitseerujal ei ole €50, et rebuy-d teha.
    Mul tekib täitsa küsimus, et kuidas sellist 1rebuy satika formaati mängida, kus rebuy veel odavam kah. Et rebuy teha bustides, mitte kohe?

  6. #6

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    overlayd ei maksa oodata, Master Classicu turniiridele jagati umbes 15 €8000 paketti välja ja sinna oli vist ka kaks-kolm paketti gtd (kui mälu ei peta), kõik satika astmed olid väga populaarsed. Aga seda küll, rebuy'sid ja add one tegi ehk iga kolmas-neljas.

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Sattusin praegu sellele teemale, tuli üks mõnus nali meelde:

    Olin oktoobri lõpus Sydneys. Enne reisi õnnestus mingi värdjas spordivigastus saada, mis tegi kõndimise väga vaevaliseks. Sõber, kellega kohapeal kokku sain, sõi antibiotikume (no alko). Otsisime siis Sydney kesklinnast ühe urka, kus pokkerit mängida. Nii halba taset ei ole ma isegi ühelgi home gamel näinud. Donkid mängisid seal mingit freeze-out turniiri. 10 minuti järel oli selge, et ainus, mis võitu peaks takistama, oleks tüdimus. Aga seltskond oli tore. Käed, mida seal mängiti olid umbes sellised:
    - UTG open-raiseb 40bb all-in. UTG+1 mõtleb hetke ja callib. Üks näitab A4o ja teine A2o.
    - Mina avan UTG+1. Minust vasakult tädilt tuleb call. Järgmine paneb raise, järgmine peale seda all-in, vast umbes 100bb. Mina foldin AK, tädi võtab pika mõtlemisaja. Mõtleb ja juurdleb. Lõpuks callib. Temast vasakul vend ägiseb ja foldib. Tädi näitab ette 22. 4-betitud potis all-in callida 22-ga :) Kusjuures, paar kätt enne seda olin sõbrale ütelnud, et see tädi on kogu seltskonnast (ca. 15-20 inimest) kõige adekvaatsem.

    Ühel hetkel läks sõber ära. Jäin üksi, jõin kohalikega õlut ja mulisesime, täitsa toredad ja sõbralikud vennad olid. Paari tunni pärast oli võit käes. Mingi 300 AUDi cashi + Aussie Millionsi Super Satellite pilet kusagile. Ja veel mingid joogid ja muud puru. Aga siis läks asi halvaks. Üks tont küsis satika piletit endale. Ma pakkusin, et osta mingi mõistliku hinnaga ära. Selle peale läks asi kurjaks. Otsustati, et mulle tuleb tingimata lõuga anda. Kõik olid nõus. Seisin leti ääres ja ootasin, kuidas raha loeti. Teised vennad seisid selja taga, et 'nüüd lähme välja'. Majal oli täiesti savi. Suht ebamugav olukord. Eriti kui isegi kõndida ei saa korralikult (s.t. kaklemine või ära jooksmine pole ka outid). Lõpuks ajasin midagi, et toodagu mulle baarist üks coca ja tooja saab pileti endale vms. Kõige kurjem vend (kes 2. koha oli saanud) tallas otsejoones baari. Teised jäid vahtima veel midagi. Ma tallasin ka vaikselt baari poole. Aga exit oli samas ja enne kui nad aru said, õnnestuski nahhui tõmmata. Aga satika pilet jäi kahjuks sinna. Tasuta joogid ka, ofc :)





  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    muidugi nad said vihaseks kui tuleb mingi ida-eurooplane ja paneb mängu kinni kohe seal :D fustratsioon, mis sugune. Jama et satikast ilma jäid, aga kas see olii mingi live satikas veel või mis moodi sa seda seal mänginud veel oleksid?

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: TrioBet Aussie Millions Satelliidid

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    muidugi nad said vihaseks kui tuleb mingi ida-eurooplane ja paneb mängu kinni kohe seal :D fustratsioon, mis sugune. Jama et satikast ilma jäid, aga kas see olii mingi live satikas veel või mis moodi sa seda seal mänginud veel oleksid?
    See oli live satikas jah. Toimus päev peale seda kui tahtsin Sydneyst edasi minna. Selle pärast ei tahtnud reisiplaani muutma hakata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES