Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 110 EsimeneEsimene ... 1119202122233171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2187
  1. #401
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    aGDSHdjfhmfgnx


    Nii fucking fishised lauad,tra aga hitivad koguaeg.näited sessist.

    1.Donk raisk.Vend callis iga Ax any beti preflopis,hittides A,maha ei pannud kunagi,no tra ja nüüd siis see ka veel.Viimane käsi.
    Flopi bet veits madal millegipärast,nägin numbreid valesti või :-\ aga see poleks tulemust muutnud!
    ( Click to show/hide )


    Vennal varastamine 30.peal,selles konkreetses lauas varastas iga kord.tra.noh.Sooviks Hero Move kohta abi/infi.
    2.
    ( Click to show/hide )


    kena cooler ju.
    3.
    ( Click to show/hide )


    Ja nii all the time.lihtsalt turn ja river keeravad seti nii metsa.
    4.
    ( Click to show/hide )


    Lahe trips.Aga no pm vend any top pairiga möllas eelnevalt lauas...ja muidugi ilus käsi limpimiseks villiani poolt eks:)
    5.
    ( Click to show/hide )


    6.Stiilinäide fishidest:
    ( Click to show/hide )


    Mnjah.perse jälle miinus sessid hakkavad pihta,eile suutsin veel paar + sessi saada(loe:mõni käsi pidas kah.wow).aga täna mnjah.
    Aga tegelikult KK ja KJ ülemängitud käed?Ma poleks KJ nii hullanud,kui oleks mingi normaalne vend sealt stealinud,aga iga käsi stealis ja no nüüd siis ilus AK käes:/
    Nõuandeid?

  2. #402

    Re: noname @ Pacific

    Selliseid käsi pole mõtet postitada, kus AA saab riverisse second paari kui te juba all in olete ja see kus QQ oli sul käes ja flopis AKx, need ju nii loogilised ja arusaadavad, seal pole midagi seletada, vaatan et sa otsid vist kõik kaotatud käed üles ja siis postitad nad siia, su mentaliteet on nii negatiivne ja seda blogi loen ma samuti ja vaatan oh on ikka õnnetuid inimesi ja siis lähen õnnelikult mängima ja imestan et näe mul juhtub ka ja ma polegi ainus ning saan sellisest negatiivsuse pahmast nagu sinu blogi ( mis lausa kiirgab seda ) superhea mängimise oleku.

  3. #403
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas Pumper
    vaatan et sa otsid vist kõik kaotatud käed üles ja siis postitad nad siia.
    ei otsi.üldiselt sessi suuremad kaotatud käed otsin ülesse:).
    Viimastes postitustes siis just need käed,kus oleks pidanud mängima hoopis teistmoodi.
    nt kas sa oleksid viimases postituses break läinud tripsiga või kuidas oleksid Sina seda kätt mänginud?
    KK,kas Hero paneb ikkagi niimodi nuppe,kui flush maas?v nt KQs käsi pole ju cooler,oleks võinud foldi ülesse leida?Jne.
    No eks ikka ole neid "võite" kaa ja ma ei hakka pigem AA preflop AI käsi siia postitama,kui see pole nagu mingi elu cooler(naq nt KKvsQ10vsA10,kus flop oli 10 10 ;D).




  4. #404
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: noname @ Pacific

    Esimene käsi KK-ga, minu meelest oleks pidanud juba turnis ettevaatlikum olema, riveri overbet on täiesti donki move!
    Õpi sette foldima.

  5. #405

    Re: noname @ Pacific

    Trips TTT ilusti folditud. KQ võib callida, kuna väike pot ja vastane ei tundu mingi kõvem sõna olevat - callid oma reatõmbega ilusti tänavad maha, ei hiti fold, hitid call või reraise, antud juhul Q hittimisega on call õige, ainus koht kus näen poti võitmise kohta on flopi reraise.
    KKK trips oleks pidanud poti võimalikult väikse hoidma just alates turnist kui mast maha tuli ja flopis oleks pidanud pot size beti panema kui draw-d on maas.

    Pane need käed, kus sa ise tead, et oled midagi valesti teinud või leiad, et keegi oleks ehk veel paremini teinud.

  6. #406

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Esimene käsi KK-ga, minu meelest oleks pidanud juba turnis ettevaatlikum olema, riveri overbet on täiesti donki move!
    Õpi sette foldima.
    Mis õpetus see selline on? Donky jne, seda ei ole vaja selgitada inimestele, seda võid sa endamisi teada, kes on donkey ja kes mitte, selgita lahti ka palju oleks pidanud bettima kus ja miks?

  7. #407

    Re: noname @ Pacific

    1. Kas teedki 6maxis pres 5BB Betti (nagu standard)? o limbiga?
    Flopi bet oleks pidanud olema pot bet, arvestades et fish või donk vastas.
    neile ju meeldib callida mastitõmbeid jne, siis teha see neile ka maksimaalselt kalliks.
    Ja turnis on mast ja teed flopi betti, s.t pot betti, hmm. Riveri bett on nagu mille jaoks?
    Kas sa ei oleks suutnud foldida setti?

    2.Kui vastas ei ole regulari, siis oleks turnil ikka ise bettinud, et teada kas vastasel on vaja raisida või hakkab ise callima, 2 tänavat callida peaaegu hea käega ei ole minu arust hea.
    Igatahes oleks turnil bettinud 1.5 ja kui vastu oleks saanud raisi, mõtleks foldile või kui callib siis riveris oleks checki/foldi teinud.

    3.Täitsa tavaline cooler, eriti veel kui sb siukse käega mängis.

    4.Turnis on suht blank kaart ja flopis nägid et maas on ohtlik rea võimalus?
    eeeee kjadhgkasjg miks turnis nii odavat betti teed?

    5. Ei saa su riveri checkile pihta, miks checkid?



  8. #408
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas sawcrish
    1. Kas teedki 6maxis pres 5BB Betti (nagu standard)? o limbiga?
    Flopi bet oleks pidanud olema pot bet, arvestades et fish või donk vastas.
    neile ju meeldib callida mastitõmbeid jne, siis teha see neile ka maksimaalselt kalliks.
    Ja turnis on mast ja teed flopi betti, s.t pot betti, hmm. Riveri bett on nagu mille jaoks?
    Kas sa ei oleks suutnud foldida setti?

    2.Kui vastas ei ole regulari, siis oleks turnil ikka ise bettinud, et teada kas vastasel on vaja raisida või hakkab ise callima, 2 tänavat callida peaaegu hea käega ei ole minu arust hea.
    Igatahes oleks turnil bettinud 1.5 ja kui vastu oleks saanud raisi, mõtleks foldile või kui callib siis riveris oleks checki/foldi teinud.

    3.Täitsa tavaline cooler, eriti veel kui sb siukse käega mängis.

    4.Turnis on suht blank kaart ja flopis nägid et maas on ohtlik rea võimalus?
    eeeee kjadhgkasjg miks turnis nii odavat betti teed?

    5. Ei saa su riveri checkile pihta, miks checkid?


    1.Üldiselt jah 5BB olles UTG,Olles BTN,4BB.Väga harva võin ka panna BTN 5BB,aga ei näe küll sellel limiidil mingit probleemi 5BB panemisega.Jeh madal flopi bet,märkasin seda isegi!EI SUUTNUD JEH...Mistake
    2.hmm.sedand küll jah...mast tõmbas vedelax,aga alla ka ei tahtnud anda:(
    5.Millega villian siin callida võib alates flopist?Sa sellele ka teinekord mõtled?Riveriks olid tripsi-,rea-,masti võimalused villianil.Ei leia siin betti,pigem foldi?

  9. #409
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Väike sess seljataga.

    1.Vastane 13/10 statsidega.Kas siin keevitame flopis otsa või võib vastas set/2 paari olla?Leian,et väga halvasti mängitud käsi minu poolt ja flop oli see koht kus nuppe panna...
    ( Click to show/hide )


    1.1 check raise tähendab üldiselt tugevat kätt vastas,kuid mitte alati.Ei leia küll foldi siin.
    ( Click to show/hide )


    mnjah.Turn check/fold oleks OK olnud vast:/
    2.
    ( Click to show/hide )


    Kaks kätt,kus oleme OOP ja missed flop.Vastased Vpip 30 ja teisel Vpip 60.Siin on any kaart käes,kui ei hittinud ja selline madal flop,pole jätkupanusel mõtet ja check/fold?
    3.
    ( Click to show/hide )


    3.1 sama siis,kas hero teeb jätku panuse olles ise OOP või check/fold.Antud hetkel oleks muig hittinud turnis...vastased jälle fishid,VpIP 40+
    ( Click to show/hide )

  10. #410

    Re: noname @ Pacific

    Esimeses käes flopi call on küll natukene inetu.

  11. #411

    Re: noname @ Pacific

    5 käsi
    5.Millega villian siin callida võib alates flopist?Sa sellele ka teinekord mõtled?Riveriks olid tripsi-,rea-,masti võimalused villianil.Ei leia siin betti,pigem foldi?
    No kui sa ei leia betti siis leia kohe fold mitte call????

  12. #412
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: noname @ Pacific

    1. vot huvitav jah... mina vast calliksin lõpuni ära ja paneksin note kuidas mees seti mängib. tavaliselt mängivad inimesed seti ühte moodi.. teine ais.. minreraise ja callimine? (aggrodonk nagu ma olen.. ma üldjuhul keevitan minreraisedele ise uuetsi otsa kui ei usu vastast) callides pead sa teadma mida sa turnis teed.. sa ometi ei läinud ju oma 2-outerit tõmbama.. seega otsus peab olema tehtud flopis.. kas lähed lõpuni või foldid.. mina vast overpairiga oleks call-call tüüpi lähenemise võtnud... seti kohta paneb ta turnil üsna suure beti.. ehk seal võib midagi muud olla... tahab vist poti maha saada.. seega tal mingi KT vms tüüpi käsi..

    2. taaskord minreraise.. ära calli neid krdi minreraisesid.. kui mehed ei tea betsizingut siis tuleb neid selle eest karistada.. fold või paned otsa... laud on hea.. ja mina mängiks siin oma drawd agressiivselt.. kui hitime saame suured rahad koju..

    3. maitea.. sõltub vastastest ja minu imagest lauas.. vahest panen kahe vastase vastu cbeti vahets mitte... turni fold ei ole imho halb.

    3.1 emm.. halloo... 1/4 potsize bet.. CO callib.. CO'l on mingi ****.. draw või muu jama.. check-reraise siin raudselt.. BB beti suurus ja CO call näitavad nõrkust.. ja sinu check-raise oleks siin vastastele ootamatu ja näitaks pigem tugevust... CO'l 99% kidnlalt flushi tõmme.. arvestades kõiki tänavaid ja riveri foldi..

  13. #413
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas Pumper
    Mis õpetus see selline on? Donky jne, seda ei ole vaja selgitada inimestele, seda võid sa endamisi teada, kes on donkey ja kes mitte, selgita lahti ka palju oleks pidanud bettima kus ja miks?
    OK, ilmselt sõnastuse toon oli üleliigne, vabandan. See tuli puhtalt emotsioonist, sest tegu ei ole esimesi käsi mängiva inimesega, blogi on aktiivne, ohtralt on käsi postitatud, seepeale taoline mäng oli mulle suureks üllatuseks.

    Samas tuleb teinekord kehvemini ka öelda, ehk jääb meelde:)
    Mina küll ei pahandaks, kui keegi minu blogis mõne käe peale mind donkiks sõimab:)

    Tsitaat Algselt postitas noname
    aGDSHdjfhmfgnx

    1.Donk raisk.Vend callis iga Ax any beti preflopis,hittides A,maha ei pannud kunagi,no tra ja nüüd siis see ka veel.Viimane käsi.
    Flopi bet veits madal millegipärast,nägin numbreid valesti või :-\ aga see poleks tulemust muutnud!
    ( Click to show/hide )
    Siit siis minu kaks senti, kuidas ise oleks mõelnud.

    Flopis suurem bet. Mastitõmme maas, pole vaja lasta odavalt callida, pot-size paras. Seda nii üldiselt, antud kätt poleks see muutnud, sest villain sai ka top paari, aga me tahamegi siin, et top paar calliks.
    Turnis tuli mast maha. Kuna meil on ikkagi monster käes, siis teeks bet/fold, ca 1/2 potti.
    Kuna meid calliti, siis riveris check-fold. Väikse beti puhul teeks ehk crying calli, aga üldiselt on board selline, et mina olen õppinud siin sette ja overpaare foldima.

  14. #414
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas sawcrish
    5 käsi
    5.Millega villian siin callida võib alates flopist?Sa sellele ka teinekord mõtled?Riveriks olid tripsi-,rea-,masti võimalused villianil.Ei leia siin betti,pigem foldi?
    No kui sa ei leia betti siis leia kohe fold mitte call????
    Jeeš,fold oleks vast kõige mõttekam olnud.

  15. #415
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Tervist.

    Tegin täna väikse video NL6 sixmäx.
    Mingi tunnijooksul peaks uploaditud olema,siis viskan lingi siia.türgel.lobisesin vist ikka liigapalju ja mõni kommentaar oli ikka mööda ;D
    aga seda kõike saab mõne tunnikese jooksul kuulda ja näha!

  16. #416
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    no ei saa uploadida.
    Lihtsalt 75% ja jookseb kokku:s

    Aa ja midagi huvitavat ka.
    niii sess +9$,mõtlesin,et ei viitsi enam ja laksisin laudu kinni,jäi veel see laud,ah checkime flopi ära,oo.ilus,flop,ah panen automaatselt re-raise ja natuke suurema (4x siis) ja oo AI,nii poisil on JJ+ käes,im sure.No lahe oligi...ja no irw river.Täna siis neli sessi,kõigil kolmel sessil tõmbasin ennast miinusesse viimaste kätega.über.türnüfflid,järgmine kord peab lobby kinni panema,siis sellist jama ei kordu ;D

    tagasihoidlik käsi:

    ( Click to show/hide )


    Hakkasin mõtlema,et millal ma viimati nii sain mingi seti riverist...ega ikka ei mäleta küll...

    panen siis video uuesti uploadima.Loodan,et hommikuks olemas.

    Ööd!

  17. #417
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Irwww..
    nagu mis asja:D

    sessi viimane käsi.Ütlesin endale veel,et võiks aabitsad kätte tulla,siis saaks selle fishi tühjaks teha,ime meigast raisk.
    Türgel.mäletate rääkisin,et ei mäleta,millal riverist seti sain?Näe sain,aga no irw.järgmise sessi lõpus lükkab aabitsad ja kunnid foldi.over and out!

    vend siis selline:30 kätt 88/50 statsidega.easy.second pair AI!

    ( Click to show/hide )

  18. #418
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Milline nutz mäng.

    Vastane 86/42 3bet 14%.
    Pidevalt re-raises,seega ma ei mõelnud ka siin,et tal võib 7 olla.
    Irw.Runner runner rida.mida veel.

    ( Click to show/hide )

  19. #419
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: noname @ Pacific

    maisaa aru mis sa nendest badbeatidest siia postitad? maiviitsi su topicusse enam vaadata uute postide puhul.. me kõik saame bad beate (eriti leits).. pane parem siia käsi kus vajad nõu.. või kui oli miski huvitav käsi.. kus oli hea read või kaval nõks vms.. oleks vähe huvitavam seda päevikut lugeda..

  20. #420
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: noname @ Pacific

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    maisaa aru mis sa nendest badbeatidest siia postitad? maiviitsi su topicusse enam vaadata uute postide puhul.. me kõik saame bad beate (eriti leits).. pane parem siia käsi kus vajad nõu.. või kui oli miski huvitav käsi.. kus oli hea read või kaval nõks vms.. oleks vähe huvitavam seda päevikut lugeda..
    kussu kussu.

    Tuleb tuleb...teen sessi ära
    Ma lihtsalt ei saa sellistest vendadest aru.no tra kuidas ta saab siin AI minna.jumala gay ju.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES