Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 69, kokku 110 EsimeneEsimene ... 1959676869707179 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 2187
  1. #1361
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Español Grinder

    http://www.segundamano.es/malaga/rin...29_s&st=u&c=59

    Lihtsalt esimene mis 1000 euroga silma jäi. ja 5 magamistoa ja 3 vannitoaga. Kindlasti saab ka odavamalt :) natukene võiks uurida inimestelt kes seal on ise olnud ja eluoluga kursis.

  2. #1362
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    http://www.segundamano.es/malaga/rin...29_s&st=u&c=59

    Lihtsalt esimene mis 1000 euroga silma jäi. ja 5 magamistoa ja 3 vannitoaga. Kindlasti saab ka odavamalt :) natukene võiks uurida inimestelt kes seal on ise olnud ja eluoluga kursis.
    Vapsee, seal võiks isegi grindida

  3. #1363

    Re: Español Grinder

    BTW uuriks kuda te oma molud ja asjad sinna kaasa vedasite? Lasite mingi eri moodi pakkida või ostsite koha pealt uued vms?

  4. #1364
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Español Grinder

    Kui seda kirjeldust seal mõne bangalo kohta lugeda (ei oska spaini aga god bless google), siis hinnad on seal nädalate kohta.

    semana - nädal
    mes - kuu

    Aga see on ennegi teada, et inglisekeelsetel lehtedel küsitakse rohkem nutsu.

  5. #1365
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Kui seda kirjeldust seal mõne bangalo kohta lugeda (ei oska spaini aga god bless google), siis hinnad on seal nädalate kohta.

    semana - nädal
    mes - kuu

    Aga see on ennegi teada, et inglisekeelsetel lehtedel küsitakse rohkem nutsu.
    enamus nädalate kaupa. tingida saab 25-40 % eriti praegusel aastaajal. suvel veidi keerulisem. 1k on praegu max, mida kuus maksta.

  6. #1366

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    ei ajanud midagi karvupidi kokku.
    Palun otsige villa 3-4 magamistoaga, fully furnished, pool, norm asukoht (malagas 50km raadiuses) mis maksab teie antud kuni 1200euri kuus. (toad ei tohi olla nõmedas hispaania stiilis...enamvähem ikka ameerika/euroopa moderne stiil)
    Vaadake kui palju jääb teile sõelale
    midagi ikka leiab :)

    http://www.thinkspain.com/spanishpro...tus=4&banyos=2

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    olen isegi maksnud talle poole kogu maja rendist kinni, kuigi majas elas kokku 9 inimest:) so uncool. aga mul praegu ükskõik, sest kedagi ei kottinud kui ma sellest rääkisin varem. suure huraaga minek. Seal kandis on mega olla, aga no oktoobri-novembri kuus maksta 6k nägu ehk teid on seal 4+1(poku naine).come on see teeb oma 24-30k kuus. ise ka usud et tegelikult maksavad majad nii palju seal? uskumatu, et inimesed ka ei muutu....
    Ja saan ma õigesti aru, et senjoor Poku elab koos oma senjoriitaga samas majas? See on ikka hämmastav tase, võtta mingi 2-3x tegelikust enam renti ja ise elada veel tasuta samas majas :)
    Viimati muudetud erplander poolt : 29.10.10 at 21:08

  7. #1367
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Español Grinder

    hea business ju

  8. #1368

    Re: Español Grinder

    Naah imo võiks see teema lõppeda, iniemsed elavad kus tahavad ja nii kuidas tyahavad ..

  9. #1369
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Naah imo võiks see teema lõppeda, iniemsed elavad kus tahavad ja nii kuidas tyahavad ..
    Mu meelest väga hea, et loodetavasti veel õigel ajal jaole saadi. Erplanderi lingitu ikka annab hea ülevaate reaalsusest. Toredad tüübid ju - parastada ja kahju tunda pole küll vaja. Loodan, et saate korda asjad ja ballama hakata! Gl!

  10. #1370
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Naah imo võiks see teema lõppeda, iniemsed elavad kus tahavad ja nii kuidas tyahavad ..
    minu poolt on teema lõpetatud nüüd. Lihtsalt häiris, et rääkisin seda juttu enne nende minekut ja siis ei huvitanud see kedagi. nüüd näen mis toimumas ja lihtsalt ei saanud ütlemata jätta. gl guys.

  11. #1371

    Re: Español Grinder

    me uurime neid maju ja värki praegu. Homme istume kõik maha ja vaatame valitud välja ning hakkame läbi helistama ja lähme kohapeale vaatama. Muidugi on meil tähtis ka asukoht, sest väga ei viitsi mingi suuremast linnast kaugel elada.

    Soovitan praeguse teema koha pealt Pokut mitte laimata, sest maja valisime kõik koos kuulutustest + ise rääkisime omanikuga silmast silma ja käisime maja vaatamas. Antud lehes oli ka antud hind välja toodud, seega petuskeem on välistatud.

  12. #1372
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Español Grinder

    Seda vaid juhul kui Poku omanikku ei tea.

  13. #1373
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Seda vaid juhul kui Poku omanikku ei tea.
    ( Click to show/hide )

  14. #1374
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Seda vaid juhul kui Poku omanikku ei tea.
    LoL, usun ma jah, et Poku planeeris seda "ulmelist röövi" nii peensusteni

  15. #1375
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Español Grinder

    Irw x files, ok siis korras

    lihtsalt tahtsin nö tuttavaid varem hoiatada, et äkki võimalik mingi petuskeem. Aga kui nii koos ja värki siis küll kõik fine.

    GL !

  16. #1376
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
    LoL, usun ma jah, et Poku planeeris seda "ulmelist röövi" nii peensusteni
    Mis peensusteni, see on ulme-easy. Räägib paari vennaga kohapeal kokku (algne kohaüür on 1k €, nt), et teeme sellise deali, et ma toon teile üürilised pooleks aastaks, n-ö 1500 euri kuus, teil jääb vaid panna kuulutus, et 2k€(€500 pokule) kuus on koha üür. Seejärel teevad kuulutuses väiksed modifikatsioonid. Seejärel te vaatate neid kohti, millest nt kolmega on pokul ära räägitud. Seejärel ta võtab neid vastavalt sõelale nii, et alles jääksid tema omad + võimalikult vähe teisi. Seejärel pakub välja, et oi, vaadake seda kohta, super, ja te lähete karjaga kaasa (see ei pea nii olema, piisab küll vähesest mõjutusest või suuremast õnnefaktorist). Teie pole ometigi hinnaklassiga kursis. See ei ole küll 100% hittiv petuskeem, aga eduka läbiviimise korral it's up to 70%, et õnnestub. imo. Teenib koha üürija +500€ more than expected ja poku saab elukoha+€500 kuus. Oletame, et kolmest valitakse üks välja, seejärel ütleb ta teistele kahele, et sorry, ei õnnestunud.

    BTW! ma ei süüdista Pokut millestki. ma räägin lihtsalt võimalustest veidikenegi kavalama mõtlemise puhul + läbirääkimisoskused + manipuleerimisoskus + usutavus - teatud inimesed saaksid sellise dealiga ilusti ühelepoole.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 30.10.10 at 13:17 Põhjus: kirjavead - sorry, ei viitsi parandada

  17. #1377
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Mis peensusteni, see on ulme-easy. Räägib paari vennaga kohapeal kokku (algne kohaüür on 1k €, nt), et teeme sellise deali, et ma toon teile üürilised pooleks aastaks, n-ö 1500 euri kuus, teil jääb vaid panna kuulutus, et 2k€(€500 pokule) kuus on koha üür. Seejärel teevad kuulutuses väiksed modifikatsioonid. Seejärel te vaatate neid kohti, millest nt kolmega on pokul ära räägitud. Seejärel ta võtab neid vastavalt sõelale nii, et alles jääksid tema omad + võimalikult vähe teisi. Seejärel pakub välja, et oi, vaadake seda kohta, super, ja te lähete karjaga kaasa (see ei pea nii olema, piisab küll vähesest mõjutusest või suuremast õnnefaktorist). Teie pole ometigi hinnaklassiga kursis. See ei ole küll 100% hittiv petuskeem, aga eduka läbiviimise korral it's up to 70%, et õnnestub. imo. Teenib koha üürija +500€ more than expected ja poku saab elukoha+€500 kuus. Oletame, et kolmest valitakse üks välja, seejärel ütleb ta teistele kahele, et sorry, ei õnnestunud.
    BTW! ma ei süüdista Pokut millestki. ma räägin lihtsalt võimalustest veidikenegi kavalama mõtlemise puhul + läbirääkimisoskused + manipuleerimisoskus + usutavus - teatud inimesed saaksid sellise dealiga ilusti ühelepoole.

    irwww, ulmevend oled. huumorinurka. ja muidugi on Pokul kohalikus toidu- ja alkopoes omanikuga kokulepe, et kui eestlased tulevad siis omanik vahetab käbedalt hinnad ära, bensiinijaamast ja kõrtsidest rääkimata. televisioonist ja internetist ma ei hakka teile üldse rääkima, see on juba selline kõrgem pilotaaz, kõik eestlased kes hispaanias pesitsevad, elavad Poku poolt loodud infoväljas !

  18. #1378
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Español Grinder

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    irwww, ulmevend oled. huumorinurka. ja muidugi on Pokul kohalikus toidu- ja alkopoes omanikuga kokulepe, et kui eestlased tulevad siis omanik vahetab käbedalt hinnad ära, bensiinijaamast ja kõrtsidest rääkimata. televisioonist ja internetist ma ei hakka teile üldse rääkima, see on juba selline kõrgem pilotaaz, kõik eestlased kes hispaanias pesitsevad, elavad Poku poolt loodud infoväljas !
    Sa oled reaalse ärivaistuga vend!:)

  19. #1379
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Español Grinder

    OMG OMG OMG:

    Kas te lõpetate selle kuradi jama ära siin lõppude lõpuks. SM ütles juba oma päevikus et neil ajab see scammi jutt korralikult sita keema ja mingit motti pole et päevikusse sissekandeid teha. Lõppude lõpuks on see "Pokkeri" teemaline foorum ja tahaks siin pokkeri kohta lugeda. Olge head ja lõpetage see võimaluste otsimine kuidas ikka saaks scammida, eriti veel nyyd kus sellest on juba juttu tehtud ja selle sees olevad inimesed on ise öelnud et pole seal mingit scammi.

    Grinderitele edu ja jaksu, ootan huviga järgmisi sissekandeid teie tegemistest!

  20. #1380
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Español Grinder

    SM ju ütles, et sente ei loeta :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES