Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 110 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 2187
  1. #1961
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [NL100] SN TEHTUD!

    Mul sõbranna läks Aussi paar kuud tagasi ja praegu töötab traktori peal (lol). Ütles, et 18 aud tunnis on palk.

  2. #1962
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: [NL100] SN TEHTUD!

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Vägev, jutusta jah Austraaliast. Endale tehti ka pakkumine paari kuu pärast Austraaliasse minna. Kuigi palk pidi olema ca 12 $ / h ainult. Mingi farmitöö. Tõsiselt kaalun seda varianti, sest kardan, et eluaeg pokkeriga laineid ei löö ja ära ei ela. Ning see Eesti kliima on nii rõvekole ja üleüldse siin ei hoia mind miski.
    12$ kuidagi väga vähe ikka ?? See pole miinimumki ma ka kardan.
    Aga oot, kas ma lugesin õigesi, et suitsupakk maksab 18 AUD?? wotf.

  3. #1963
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: [NL100] SN TEHTUD!

    Kui noname rääkis Austraalia dolalritst siis jah. Minu pakutud palk oleks 12 USD

    Edit: Iseensest äge oleks lihtsalt Austraalia minna, oma senise tööga jätkata, elu nautida ja kui enam pokkeriga leiba ei teeni, hakata vaatama mis edasi saab:)

  4. #1964

    Re: [NL100] SN TEHTUD!

    nu samas pead töötama mingi aja ka ametlikult, et mingeid makse maksma ei peaks (kuskilt kõrvu jäänud)

    Suitsupakk pidi jah 18 AUD-d olema. Pole ju hullu midagi kui võrrelda tunnipalkasid eesti vs auss kuskil farmi/talutöös :D

  5. #1965
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Maailma vallutamas

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Kui noname rääkis Austraalia dolalritst siis jah. Minu pakutud palk oleks 12 USD

    Edit: Iseensest äge oleks lihtsalt Austraalia minna, oma senise tööga jätkata, elu nautida ja kui enam pokkeriga leiba ei teeni, hakata vaatama mis edasi saab:)
    Jep rääkisin Austraalia dollarist.1USD =1.0655 AUD.väga väike vahe igatahes.
    12$ on kuidagi vähe jap.Siin baarides saavad baardiaamid mustaltki 14$ kätte (lambi urkas).

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Loeks kindlasti, väga huvitav on igasugune võõra riigi elu jms, kui ise pole käinud, aga tahaks minna.

    Edu ja kui aega leiad, siis postita siia ka midagi (koos piltidega).

    Pilte hetkel pole,sest ei ole digikat (ei ostnud Eestist enne tulekud..kiireks läks)
    Mingipäev kavatsen ära osta mingisuguse seebikarbi.

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    nu samas pead töötama mingi aja ka ametlikult, et mingeid makse maksma ei peaks (kuskilt kõrvu jäänud)

    Suitsupakk pidi jah 18 AUD-d olema. Pole ju hullu midagi kui võrrelda tunnipalkasid eesti vs auss kuskil farmi/talutöös :D
    Jep.
    3.kuud peab tegema farmitööd (Working-Holiday Visa).

    Hetkel pole tööl käinud nüüd mitu päeva ja nüüd lähipäevil teen Construction White Cardi kursuse ära ja ehitusele tööle minek.Telgi töö sai läbi (väga väga lebo oli)
    Enne kaardi kätte saamist ei tea täpselt mis töö ja kus,see selgub aga töökoht on iseenesest olemas.(loodan,et mitte mingite a.la segukottide vedamine ei tule ette ).
    Vahepeal teinud pole suurt midagi.Lebos,linna peal,pokkerit veits ja külma õlle joonud (Eestist rahakogunud inimesena ütlen,et ka see on suht suur luksus nagu ka suitsupakk).
    Ahjaa..Ükspäev läks läbi Sydney kesklinna Chinese New Year Parade.Eeldasin,et on huvitavam (me jõudsime muidugi suht hilja,kui paraad läbi hakkas saama.vb algus oli huvitavam) aga rahval oli huvi suur.

    Neti sain ka nagu nö korda.Nüüd kasutan OPTUS neti pulka (obv palju parem,kui kohalik wifi levi) ja saan rahulikult pokkerit mängida.
    Tegin Pacifikusse väikese deposiidi ja hetkel mängin NL100 4-6.lauda .
    Tase tundub küll kohati nagu mingi NL2 Starsis.Ikka väga väga palju raha annetatakse õhuga (Jackpot lauad siis*).

    Siin oleku Graafik NL50-NL100 so far:
    ( Click to show/hide )


    Viimane sess oli üpris kehv.
    Kõik käed lihtsalt hittisid vastastel ja ma muidugi maksin

    nt:
    ( Click to show/hide )



    Riveri call oli ikka väga raske,aga lootsin,et ehk on slowplaytud KK või riverdatud A5x.
    (Pacifiku regularid Open Limbivad Axs*).
    ( Click to show/hide )


    Üks hea lugu ka ja ööd.(Kell siin 04:00 hommikul).
    ( Click to show/hide )

  6. #1966
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Maailma vallutamas

    Tere jälle.

    Mõtlesin vahelduseks siia midagi kirjutada.(mitte pikalt)
    Ilmadega pole väga vedanud,enamus ajast on taevas pilves ja päikest näeb suht harva.
    Õnneks pühapäeval oli ilus päikesepaisteline ilm.Käisime maja rahvaga Coogee rannas.
    Ühel hispaanlasel oli mingisugune seebikarp kaasas ja tegi paar pilti ja videot rannas :
    Video rannast
    ( Click to show/hide )

    Pildid (kes videot ei viitsi tõmmata)
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    (Need parima kvaliteediga pildid)
    Rannas väga kaua polnud (ca 2h) ja obv põlesin ära ja seljapealt tuleb nahka
    Võrku oli sellise ilmaga ka ikka väga hull mängida.

    Tööst nii palju,et valge kaardi tegin ära (ca 6h läks aega tegemisega) ja eile käisin Strathfieldis ehitusel tööl.Täna oli vaba päev ja homme tööle jälle.
    Esimene päev oli igatahes lebo

    Eile käisime sõbraga baaris õhtul (majast 10m kaugusel ) ja tegime "mõned" õlled ja mängisime piljardit.Nii kehvasti pole mul kunagi piljardis läinud ja seis jäi 6-3.sõbra kasuks.
    Halb aura jätkus ka täna pokkerit mängides.Ei hakanud rohkem edasi mängima,hiljem vb uus katse.
    W$SD 0%
    ( Click to show/hide )


    selliselt hititi siis (turni DB showe peale tundus,et flopi check oli väga hea idee.Snap call ja dohh).
    ( Click to show/hide )


    Regulaarselt imetakse ikka.(sellise dongi vastu oleks võinud flopil isegi suurema cbeti teha,turnil oligi plaan c/showe (teadsin,et ta betib turni pea iga kord,kui olen checkinud).Bet/foldida oleks ju välistatud!?!?
    ( Click to show/hide )


    juhtub.
    ( Click to show/hide )


    Graafik Aussies mängides:
    ( Click to show/hide )


    Õnneks EV joon ei tööta PT3,kui Pacifikus mängin.Seega pole õrna aimugi mida see näitab ja ei huvita ka enam väga.

    Ps.
    Digika ostan arvatavasti esimesest palgast.(iga nädal makstakse siin palka)
    Siis ehk rohkem pilte/videoid
    bye.
    Viimati muudetud noname poolt : 07.02.12 at 08:35

  7. #1967
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Maailma avastamas.

    Esimene käsi QQ:
    Turnil oleks mul küll vastik ägin - kergelt ei calliks turni.

    Teine käsi AA:
    Turnis ma betiks ise edasi. Üsna tihti võib sealt check back tulla siis 1) Jääd valuest ilma 2) Annad tasuta riveri 3) Saad kergem otsuse teha juhuks kui peaks raise tulema aga no obv top setti me ei foldi kuigi board on tõmbeid täis.

    Muidu on suht coolerid midagi parata pole endal samasugune jooks hetkel. Pea püsti ja edasi grindida.

  8. #1968
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Maailma avastamas.

    Hey hey.

    Mängisin täna veits PLO100.
    Enam seda viga ei tee
    Tase on seal sellegipoolest väga kehv IMO.
    2h 2.tabledes ja tulemus väga keh.2h jooksul paar setti ja paar rida,mis kõik ära kräkiti.

    ( Click to show/hide )

    W$WSF 13%
    paar kätt.Kes viitsib,võib kommenteerida alates PF.

    Vastane agro lohh.Oli eelnevalt TP+FD bustoks flopil läinud.
    ( Click to show/hide )


    Cooler?
    ( Click to show/hide )


    2.vaala vastu PF ok?
    ( Click to show/hide )


    kõik imetakse välja
    ( Click to show/hide )

  9. #1969
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Maailma avastamas.

    Sick flippamine ma muud ei oska öelda :D. Ei näe kätes küll, et midagi kardinaalselt valesti oleks.
    Super stnrd Omaha käed vast.

  10. #1970

    Re: Maailma avastamas.

    Kas on standard callida nende madalate paaride ja double suited kaartidega?

  11. #1971
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Maailma avastamas.

    Jamh ma seda üldse ei vaadanud, vaatasin aint flopi actioneid ja kuidas sisse sai :D.
    Aga nagu ma aru olen saanud siis väikeste pocketitega floppi vaadata Omahas ei ole eriti hea anyway.

    See 55T4 double suited hea näide. Tundub kena käsi aga omahas suht standard leak, et armutakse siuksesse kätte ära kui reaalsuses on see umbes rääbis. Hitidki oma väikse seti siis tihti on sul ikkagi madal set käes mis omahas pole just parim asi, pole vast mõtet juba in the first place floppi vaadata. Lisaks see double suited ka, kui hitid oma flushi oleme jälle olukorras kus peame otsuse tegema, kuna nii madalad flushid pole tavaliselt ju head.

    Ps. pole mingi omaha pro aga aastate jooksul igasugu limiite mänginud up to PLO100 aga nii palju ikka jagan mis on normid starting handid ja kui light ära stackida.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.02.12 at 11:48

  12. #1972
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Maailma avastamas.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas on standard callida nende madalate paaride ja double suited kaartidega?
    Kindlasti mitte.Kui aga näed eelnevalt,et pushitakse flopist FD,2pair,Overpairidega,siis IMO suht OK callida IP madalate poketitega.
    (kui ei,siis parandage)
    2.käes tuli küll flop 5way ja seal vast raskem mängida madalat setti.3way aga OK jällegi.

  13. #1973
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Maailma avastamas.

    hey

    Mõtlesin veits pokkerist kirjutada.

    Viimase nädala jooksul olen käinud sõbraga paar korda Live turnasi mängimas.(LIVE kogemus mul suht 0).

    Esimene turna oli mingis Aussie baaris.Buy in 12$, 10.mängijat.
    Kaart ei jooksnud üldse.J8s sain Double up kui JKxxss turnil läksid nupud JT vastu (river xs )
    Paar kätt hiljem 88 Limbin,2 mängijat limbib veel ja agro donk showeb 44ga(plaan töötas ja showen (nõks üle 10bb alles).
    Fish minust vasakul teeb crying calli AJo ja shorty snap callib TT.River J ja 3.players OUT
    7. koht

    Teine turna oli roxbory hotellis .400$ Guaranteed.
    15$ Buy in, 13.mängijat.
    Tükk aega maltsa kuni sain JJ.
    Raisen,saan 3beti ja kaks cold calli.Showen ja coldcallija callib 44.Turn 4 ja vsjo.
    9. koht

    Kolmas turna oli eile.Freeroll,1000$ Guaranteed (omadele jopedele ainult,aga saime turna korraldajaga hästi läbi ja saime mängu ), mängijaid 34.
    Kaart hakkas jooksma ja olin vahepeal chippleader.
    kuskil 16.mängijat alles,Leian UTG-lt AKo,raise ja UTG1 showeb A7s (mingi donk vanamees) ülejäänud foldivad ja ma snapin.Floppi 7 ja gg.(oleks ChipL olnud jälle kui oleks pidanud ).
    Sõber langes suht alguses KKvsAJ,Jxxx turnil nupud ja river A.
    15. koht

    Egas midagi.Kuna õlle oli ka parajalt juba joodud ja mõned väljalangejad otsustasid Sit & Go teha (22$ Buy In),siis otsustasime seda mängida.
    Üks mängija tegi jooki pidevalt välja ja ega seda mängu väga ei mäletagi enam.Seda tean,et sain 88vsAT PF AI pähe.(mul 88).Sõber jäi teiseks ja saime oma Buy In tagasi.
    (diil oli,et võidetud summa spliti).

    Kuna hetkel tööl ei käi,siis üritan Pacifikus ikka mõned tunnid päevas NL50-Nl200 mängida.
    Kehv kaardi jooks jätkus ka täna Onlines.

    NL50-NL200.(FR laudu suht vähe,seega peab erinevaid limiite mängima ja 6.maxi ei mängi VEEL).
    ( Click to show/hide )


    eile mängis NL200s üks muhe vastane.
    et oleks aimu,kui muhe,siis tema graafik :
    ( Click to show/hide )


    Tegemist oli siis 85/69 3bet 52% agro vaalaga.

    Plaan oli hea.
    Kuna ta eelmine käsi kaotas stacki,siis oli ta iga kord järgmine jaotus showenud viimased sendid ja alati callis SBl olev räme fish any2-ga.Kahjuks oli seekord nuts fishil.
    (muidugi oleks ma võinud PF tõsta,sest ta oleks 3beti nagunii teinud...aga teine fish poleks vb enam callinud...nii tundus kindlam).

    ( Click to show/hide )


    Lõpuks sain ka nutsi,kui tal full stack alles veel oli.GG
    (turnil vaatasin tõesti valesti ja panin ta täpselt AI omastarust,aga vahet pole vast).
    ( Click to show/hide )


    2.kätt järjest Open Showenud.Obv call.
    ( Click to show/hide )


    Üks kehvasti mängitud käsi ka.
    Vastane ülipassiivne.Ikka pean ju suruma
    FOLD FOLD FOLD.
    ( Click to show/hide )


    GL
    Viimati muudetud noname poolt : 19.02.12 at 09:44

  14. #1974
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Maailma avastamas.

    ei saa mainimata jätta, aga see sõna on "shove" mitte "showe". sorri, lihtsalt kriibib silma.

  15. #1975
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Thumbs up Re: Maailma avastamas.

    Good Point!





    happens.

  16. #1976
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Maailma avastamas.

    See AA on ikka küll päris jubedalt turnis mängitud, nagu kohe lunid suck outi.

  17. #1977
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Maailma avastamas.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    See AA on ikka küll päris jubedalt turnis mängitud, nagu kohe lunid suck outi.
    Miks jubedalt? Sa check/foldid?

  18. #1978
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Maailma avastamas.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    See AA on ikka küll päris jubedalt turnis mängitud, nagu kohe lunid suck outi.
    wat. Pre+flopis on enamus raha sees, see, mis kaardid veel lauda tulevad, ei muuda midagi.

  19. #1979
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Maailma avastamas.

    Miks jätta mingi totakas 10$ bet riverile sellisel fucked up boardil. ma saan aru kui board oleks 5553, et teeme tsirkust agro fishiga.
    Olgugi, et fish midagi % ei tea aga nii on ikka potensiaalne võimalus, et imetakse ära (antud käel lausa correct oddsid). Ja siis saab foorumisse tulla ja postitada bad beat story.

  20. #1980
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Maailma avastamas.

    Sa arvad et see muudab midagi? See ei muuda absoluutselt mitte midagi. Kui ta turni beti callib siis ta callib selle ülejäänud 9$ riveril obv IGA käega.

    Ja üleüldse on turni nõme maha teha. Noname kirjutas selgelt, et vaatas valesti - tahtis allin panna tegelt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES