Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
Unusta ära see fold to cbet. Ei usu, et sul on enamuste vastaste kohta piisavalt käsi, et selle najal otsuseid teha. 2-3k kätt hakkab alles õieti näitama, kui kasumlik/kahjumlik on vastast c-bettida, et see puht matemaatiliselt kasumlik oleks. Loomulikult ma ei räägi meestest, kelle ftcb on 90+% kasvõi 300 käe peale. Nendele mina panen ATC-ga põhimõtteliselt. Ürita ikka boardi jälgida ja selle põhjal c-bet tulistada. Kui vastase range ja turn lubab, siis pauguta ka second barrel. Vajadusel ka 3-barrel. ÄRA MUUDA oma betsize regularide vastu olenevalt oma käest. Nad närivad sind läbi lõpuks. Mul selline kuri kahtlus, et su BE staatus ongi tingitud sellest (olen su päevikut jälginud pikalt), et mängid liiga straight-forward, sind on lihtne lugeda ja mõtleval, heal vastasel on sinu vastu kerge õigesti mängida. Roheliste mehikeste vastu c-beti ainult for value. Nad ei foldi ju. Minu nl25 c-bet oli 73% ja usun, et see vahemik 70%-75% ongi optimaalne.
PS: räägi Pastilaaga coachimisest, ehk ta viitsib sindki aidata. Minu mäng sai sealt teise hingamise.
PPS: Pastilaa, kui oma esimesed 10K$ kokku saan, saadan sulle kulleriga shampanja :redface
:
Õige jutt. Ise sain just tänu temale mängu käima. Vahe peal oli asi juba päris nutune.

Ja endal on cbet olnud 70-90. Erilist vahet tegelikult winrates olnud pole.