No ostsin see n2dal laptopi ja hem micro limit registrikoodi 2ra. lapakaga rahul, aga HEMiga on jamad.
HEM l2ks sin t88le, aga siis tegin updatei 2ra ja enam HEMi lahti ei saa. peksab ikka ja j2lle sama errorit:
Xenocode Virtual Appliance Runtime: This application has encountered an error 0xD0000008. Please contact the publisher of this application for more information"

Olen reinstallinud HEMi mitu korda, updatega ja ilma, reinstallinud postgre ja huiatki. Regasin 2ra 2p2 foorumis ja HEMi foorumis, ei ole abi saanud. Päev läks raisku ja tulemust pole. Tundub, et mina olen sunnitud jätkama trackerita.

Tegelikult on see yldse mingi windoosa error imho. Guugeldasin, et teada saada selle errori tähendust. Leidsin midagi sellist:
0xD0000008 not enough storage is available to process this command

Vaevalt mul siin riistvara syydi on millesti, lauaarvuti mul kaks korda sitemate n2itudega ja funkab HEM.
Et noh, yks kursakaaslane ytles h2sti: "Ei ole olemas sitta operatsioonisysteemi, on sitad kasutajad", aga noh, FUCK VISTA, sellist jama on keeruline pikemalt kommenteerida.