Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 25 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 483
  1. #41

    Re: ed HU blog

    PT3 ongi paras sitt, kui pätsifikus mängisin sis pani kuu lõpuks ikka paari $k-ga mööda :D :D Nd ostsin HEM-i mis on minuarst ikka kordades parem

  2. #42
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    PT3 ongi paras ****, kui pätsifikus mängisin sis pani kuu lõpuks ikka paari $k-ga mööda :D :D Nd ostsin HEM-i mis on minuarst ikka kordades parem
    Krt, ma mõtlen pidevalt kas ümber vahetada aga ei suuda ikka :D.

  3. #43
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    oh vitto kuidas sai nüüd mängitud alles. kuna praegusel kellaajal on raske 2 heads up lauda kiiresti lahti saada siis avasin natuke ka FR laudu ja isegi ka SH.
    läks hästi, 200$ kahjumist jäi alles ainult 40 ehk siis enamus kahju on parandatud.
    nüüd kohvi juua pesus käia ja kooli, yes!! :-*

    aga mul nüüd üks küsimus. näiteks praegu mul BR 900$ aga pokertracker näitab novembrikuu kasumit 1,124$ (br ise vähem kuna olen ka natuke välja võtnud) nüüd see imelik osa. vahepeal oli mul BR (eile) 1100$ peal pacificus ja pokertracker näitas siis ise mingi 1200$. nüüd viimasel ajal olen koguaeg kahtlustanud, et ta jätab millega arvestamist vahele äkki või mis teema on, oskab keegi öelda?
    mul tundub, et ta on mingi kahjumi välja jätnud või midagi on ta ära unustanud
    Vahest jätab mõne käe vahele (Pacificu viga).

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    yee, kuldstaatus käes pacificus :D täna hommikul just sain. jäin küll sessiga 1bi võrra kahjumisse aga pole hullu

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    http://www.pokerhand.org/?4917196 ATo vs X. miks ma seda kätt välja tõin, küll te ise näete kui floppi vaatate ;D päris kena, kahju et ma makstud ei saanud ainult.
    turnis callisin, kuna see bet pot to flop oli tal standard, slowplayisin, lootes, et ta saab turnis endale full house'i, mida aga ei juhtunud.

    ja siis see käsi http://www.pokerhand.org/?4917204 A 5 vs Q 2
    täiesti lõpp :D ainuke loogiline põhjus ta mängimisele on see, et ta vist arvas endal flushi olevat kuna see mis ta turni ja riveril teeb, see pole normaalne. tildis ta ka ei tundunud olevat.

    muidu bankrolliga iseenesest läheb päris hästi. eks kuu lõpus postitan tulemused.
    lootsin first-deposit boonuse ka ära avada, aga ei tule vist välja... :( 28. novembrini aega (e 4päeva) ja vaja veel 900punkti kokku ajada, mis iseenesest heads upis väga raske pole aga siiski 4 päevaga NL30 - ei.

    tra no võimatu seda avada lihtsalt. saatsin ka neile kirja, et äkki saaks ikka mingi osa kätte sellest boonusest ja nende vastus oli "no, but you can try our high stakes tabeles to clear the bonus" :-X :-X tüüpiline kasiinoettevõte

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    vaikus enne tormi :D
    igatahes, sai vahepeal viimsi laivis mängimas käidud, turnal lendasin shortstackina käega 44 välja kus turnis sai vastane enda ässale pihta.
    siis läksin cäshi kus püsisin mitmekordselt kasumis ja siis see viimane käsi.
    saan kaardid kätte, vaatan esimest kaarti: A siis vaatan teist, samuti A. peas käis läbi YESS ja panin kohe oma pokerface'i pähe. ok korralik bet, vaatan tehakse raise mulle, viskan talle veel otsa ja vastas on TT, kes sai muidugi endale neliku kätte... :-[

    praegu loksun bussis lõuna-eesti poole, õnneks siin wifi olemas aga mitte kõige parem. mängisin natuke pokkerit ka siin, sain full house kätte, pot oli suur ja järsku DISCONNECTED, mul oli et ***** küll. õnneks sain viimastel sekunditel tagasi ja jõudsin all in minna ja võitsin ära, jei. nüüd enam ei julge selle wifiga mängida.

  7. #47
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    Mängisin just 20+2$ 10k garanteeritud turnat. 560 mängijat.
    82 said raha, esimene koht oli 2,5k, teine 1,5k ja kolmas 1k.
    olin täpselt mullis 11. positsiooniga, laua chipleader teeb UTG minreisi, hoian KK, viskan talle 3x peale ta callib
    lauas 9 8 6 mul oli üks K niisiis panin bet pot ja reisis mind all in. näitas 77 millest üks oli siis tuli üheksa mul oli et jeee sain masti ja siis chipid läksid ta juurde järsku, ta sai straight flushi. >:( >:( >:( >:(
    tra mis haige v**djas lihtsalt.
    luckys nii ära
    just kirjutasin chatti "who wants to be the bubble boy" ja just ise lendasin välja mullina, second chipleader at the table olin

  8. #48
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    Mängisin just 20+2$ 10k garanteeritud turnat. 560 mängijat.
    82 said raha, esimene koht oli 2,5k, teine 1,5k ja kolmas 1k.
    olin täpselt mullis 11. positsiooniga, laua chipleader teeb UTG minreisi, hoian KK, viskan talle 3x peale ta callib
    lauas 9 8 6 mul oli üks K niisiis panin bet pot ja reisis mind all in. näitas 77 millest üks oli siis tuli üheksa mul oli et jeee sain masti ja siis chipid läksid ta juurde järsku, ta sai straight flushi. >:( >:( >:( >:(
    tra mis haige v**djas lihtsalt.
    luckys nii ära
    SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICK

    /aga küll võit ja siis pidu.. tuleb ;D

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ed HU blog

    pea püsti ja neljapäev viimsis näeme

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    pea püsti ja neljapäev viimsis näeme
    jep, sain üle juba sellest, halb, et nii juhtus, aga sitta kah.
    igatahes, uus kuu ja sai siis ka esimesed mängud tehtud. eelmise kuu kokkuvõtet veel ei lisa, kuna mõned käed on puudu (vahepeal sai ringi tripitud ja sõbra arvutist mängitud, ootan pacificu emaili oma kätega).

    tänasest päevast siis, kui see turna biit (bad beadiks siiski veel ei nimetaks) välja arvata läks päris hästi.

    see on siis ajavahemikus 1-4am. nüüd siis teed jooma, natuke trenni ja kooli, yeah!! :D

    nüüd see kuu plaanin ka platinum staatuse kätte saada, läheb raskeks aga tehtav.
    btw, teab keegi, kas pacificust saab raha kiiremini kätte otse hansapanka kandes või ennem läbi moneybookersit?

  11. #51
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ed HU blog

    GL@HU peaks ka sinna passifikusse mingid daalad tekitama tundub väga fishine olevat.
    hetkel AP poker ja ei teagi mis viga aga käima ei saa mängu:S nüüd üritan rohkem käsi uppida foorumi, et vigu leida jne, aga vb olen lihtsalt santa.


  12. #52
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    tänud. soovitan küll jah, üks asi seal on kerge raha teenida ja teine, soft on ülimõnus.
    oot sa mängid muidu ka HU või midagi muud? tee enda blogi kuhu postita igasugu käsi, siis hakkavad mängijad kommenteerima (arvatavasti ka mina kui hu käib jutt) ma tean et minul on sellest väga palju abi olnud, et Codecci jt siin kommenteerivad mu mängu :)

    aga igatahes, tänasest päevast, ainult üks sõna, SICK!! :o
    algul läks nagu ikka rahulikult siis kohtusin mingi vennaga, kes satus nö monkeytilti. algul võitsid ta minult paar bi siis sain ma talt need tagasi ja järsku vaatasin chatti, vend oli kirjutanud "lets 3 table" mul oli et no tavai miks mitte.
    seal samamoodi hakkasid suuremad potid mulle tulema ja vend käis peale et tahab 1-2 blindidega laudadesse hu minna mängima. muidugi ma ei nõustunud.
    paar huvitavat kätt ka meie vahelisest battelist.
    lisan ka juurde, et mõned callid on ära seletatud sellega kuna 50% kordades ta tegi mulle reraise ja kui mul oli positsiooni siis ma kasutasin juhust ära, olenemata kaartidest.

    http://www.pokerhand.org/?4938934 AK vs QK ütlen ausalt, et selle käe mängu üle pole ma just eriti uhke, aga tol hetkel (jälgides ta mängu) tundus gutshot straight draw ja 2 overcardi päris hea.

    http://www.pokerhand.org/?4938946 AK vs AQ ok nüüd mul üks küsimus. seni ma ei julge seda küll teha (vb kui nad suited) aga kas on üldse mõistlik AQ käega preflop nii agressiivselt mängida, nagu vastane seda tegi?

    http://www.pokerhand.org/?4938958 66 vs 44

    http://www.pokerhand.org/?4938960 AA vs Q9 my cracked aces :( :(

    muidugi olin ma alguses ise ka natuke tildis ja tegin väga idiootseid muuve aga sain enda mängu tagasi rajale ikka, tundus, et tema mitte. üldse peangi enda kõige suuremaks tugevuseks the lack of tilt'i.
    sain temat mitu BI kasumit ja kokkuvõttes päev nägi välja selline:


    detsembri esimene päev ja 200$ profit, ei kurda ;D

  13. #53
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Nüüd vaid igapäev kuni lõpuni nii ja ongi nuts kuu olemas !! :D

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    jah :D täna väga mängida ei jõudnud, homme ka onlines ei jõua väga palju kuna viimsi live ja peale seda ONYXile, mis toimub Korteris and is going to be SIIICKKK so no poker

  15. #55
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    I love poker, http://www.pokerhand.org/?4947411 QQ vs 23s against a titled player
    Minu graafik ka siis pacificus mängides, olen selle üle päris uhke :D

  16. #56
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    Miks üles ei liigu juba? :P

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    bankrolli pärast :-\ nimelt mul see hetkel 1100$ peal. natuke raha raisanud suuremate mtt peale ja cash out (mida ma enam ei tee)

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    no tra küll jälle lendasn 20+2$ turnal peaaegu mullis välja AK vs KQ >:( 90% kordadest saan mulli juurde ja alat lendan seal välja

  19. #59
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    no tra küll jälle lendasn 20+2$ turnal peaaegu mullis välja AK vs KQ >:( 90% kordadest saan mulli juurde ja alat lendan seal välja
    irw, oli ca sama palju osalejaid?
    aga küll suur hit tuleb ära muretse ;DD

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    poole vähem oli seekord osalejaid, aga siiski esikoht 1300$ :-\

Lehekülg 3, kokku 25 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES