Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 483

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    ed HU blog (recovering from bustoland)

    hei, vähesed teavad mind siit (aga siiski keegi teab ;D), igatahes, nimeks edgar ja püstitan siia oma päeviku.
    eesmärgiks on sellega vältida idiootseid tegusi ja muidugi ka vastukaja käte kohta, mis ma siia postitama hakkan loodetavasti igapäevaselt.
    alustasin bankrolli kasvatamist augustis 20dollariga NL full ringis. vahepeal olin sng peal, siis jälle FR siis short handed mängu peal ja nüüd lõpuks ometi olen suutnud endale välja valida õige mängustiili - heads up.

    igatahes, hetkel bankroll 700$ peal ja mängin hu NL30 @ pacific poker. (jah, ma tean, et riskantne brm, aga kindlad piirid seatud ja selles limiidis mängides ma tunnen end väga mugavalt)
    hetkel näeb novembri graafik välja selline


    selle kuu nö eesmärgiks on 800$(profit, mitte terve bankroll kokku). ma olen suht kindel, et saan isegi rohkem, kuid 800$ just selle pärast, et vältida tiltimist ega hakata kaotatud raha taga ajama. näiteks kui olen 1000$ peal ja peaksin päevaga 200$ kahjumisse jääma, siis ei hakka ma seda raha taga ajama, kuna tean, et kuu eesmärk on mul täidetud.

    edit: postitan siia ka filtreeritud graafiku ehk siis ainult heads upi oma.
    (esimene graafik on nii NL10 SH kui ja HU)
    niisis, heads up november:

    cheers :)
    Viimati muudetud eddi poolt : 14.04.10 at 11:35

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES