Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 25 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 483
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    ed HU blog (recovering from bustoland)

    hei, vähesed teavad mind siit (aga siiski keegi teab ;D), igatahes, nimeks edgar ja püstitan siia oma päeviku.
    eesmärgiks on sellega vältida idiootseid tegusi ja muidugi ka vastukaja käte kohta, mis ma siia postitama hakkan loodetavasti igapäevaselt.
    alustasin bankrolli kasvatamist augustis 20dollariga NL full ringis. vahepeal olin sng peal, siis jälle FR siis short handed mängu peal ja nüüd lõpuks ometi olen suutnud endale välja valida õige mängustiili - heads up.

    igatahes, hetkel bankroll 700$ peal ja mängin hu NL30 @ pacific poker. (jah, ma tean, et riskantne brm, aga kindlad piirid seatud ja selles limiidis mängides ma tunnen end väga mugavalt)
    hetkel näeb novembri graafik välja selline


    selle kuu nö eesmärgiks on 800$(profit, mitte terve bankroll kokku). ma olen suht kindel, et saan isegi rohkem, kuid 800$ just selle pärast, et vältida tiltimist ega hakata kaotatud raha taga ajama. näiteks kui olen 1000$ peal ja peaksin päevaga 200$ kahjumisse jääma, siis ei hakka ma seda raha taga ajama, kuna tean, et kuu eesmärk on mul täidetud.

    edit: postitan siia ka filtreeritud graafiku ehk siis ainult heads upi oma.
    (esimene graafik on nii NL10 SH kui ja HU)
    niisis, heads up november:

    cheers :)
    Viimati muudetud eddi poolt : 14.04.10 at 12:35

  2. #2

    Re: ed HU blog

    hu4rollz+?? trq ma OT zu teeeeeeemat Q!!!!1 traaa mine eisaaand eitea ja sõbet sai tr ama jube 2 kuud kuivel oponud fakk rsk!1
    sa ooed bumhunter!1!!!!!!!11

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    tundub, et ma vist ainuke siit, kes otsustas laupäeval kaine olla :) :)

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ed HU blog

    Edu päeviku pidamisel ja foorumis.

    Kas muidu HU mängudes võetav rake madalas limiidis on Pacificus okei, Ongames näiteks on näha silmaga kuidas sööb ;D

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    Ei oska teiste kohtadega võrrelda, aga ikka sööb korralikult ära küll jah :-[
    tänan

  6. #6
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Edu ed !
    Huvitav, et blogi otsustasid siin avada :D.

    btw EdDominates@NL30hu :D

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
    tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

    got kings and got action
    :D
    http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
    päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    kõik kes täna mu lauda istuvad on kas shortstäkkerid oma 6 dollariga kohal või siis 20$ stäkiga, kes teevad kohe hit n runi kui paar $ plussi jäävad :( :'( ???
    tehti just 15 dollariga hit and runi jälle >:( tahaks kellelgi munad maha võtta, selline tuju. ehk siis hetkel pole mul tark pokkerit mängida, paus

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
    tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

    got kings and got action
    :D
    http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
    päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D
    ära jäta cbettimata seda floppi

    donkbet muidu ei ole eriti hea lüke ja check-raise on, aga 3bet potis see ei kehti, s.t. 3bet potis see ei ole donkbet vaid cbet, suur vahe

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
    järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
    edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
    muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
    järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
    edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
    muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X
    kuidas saad lambist Ax peale panna selle järgi ainult, et ta callis 3beti preflop?

    check-raise on PALJU-PALJU tugevam kui cbet

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    okei, sitta kah, kustutasin viimase arutelu ära mis just kirjutasin :)
    igatahes, järgmine kord mõtlen siis mitu korda üle

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    tänane päev läks päris rahulikult. 1407 kätt ja 5h mängimist. ehk siis täna ma enam ei mängi, palju muid asju teha
    profit 180$


    ei kurda ;D

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    tilt tilt tilt tilt >:( >:(
    alustasin tänast päeva oma kindla strateegia järgi, algus oli kõik hea, sai paar riverdamist pole hullu, tuli riverdamisi juurde, >:( ja läksin närvi.

    üks väga *mõelge mingi ropp sõna siia* käsi:
    http://www.pokerhand.org/?4890542 KK vs A8
    räägin teile ka natuke sellest tegelasest, et saaksite käe käigust aru. nimelt selline vend, kes on nõus the nutsi checkima kuni riverini välja ja isegi riverit võib checkida ja kui korda jõuab mu juurde ja ma natuke betin viskab ka laksult all in. seda tegi ta koguaeg.
    sellest ka mu checkimine, teadsin, et ta sai ässale pihta ja checkisin lõpuni, positsioon oli minu käes ja olin täiesti kindel, et ta läheb riveris järjekordselt hulluks.
    kui tuli teine äss oli mul kohe et "oh, full house", kohe kui tuli 8 riverisse lõi mul kohe pirnikese pea kohale, et äkki on tal suurem full house, enam polnud taganeda kuskile...
    flopist kui oleksin bettinud oleksime samamoodi all inis lõpetanud (eriti peale turni)

    kokkuvõttes siis päevakasum -32$ mis polegi iseenesest väga jube, 1BI, niiet vedas isegi, arvestades kuidas ma tiltisin. nüüd lõpetan ka päeva ära, muidu tõmban end veel rohkem miinustesse, pole täna just kõige paremas vormis.



    regular HU mängijatele, kuidas te mängite passiivsete mängijate vastu, kes callivad alati ja ükskõik mida
    kui mul positsiooniline eelis ja betin siis alati call, cbetile JÄLLE alati call, turnis muidugi enam ei julge bettida.
    lihtsalt foldin koguaeg ära nõrgemad kaardid ja mängin ainult top hände? ehk siis very tight

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ed HU blog

    Hmm, isegi kui ta riveril hullutaja tüüpi on.. on minu silmis flop/turn check vale. Vaja ju, et ta ikka kinni maksaks + sittade oddsidega paremaks tõmbaks ?!

    btw Käi msni !! :D

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Hmm, isegi kui ta riveril hullutaja tüüpi on.. on minu silmis flop/turn check vale. Vaja ju, et ta ikka kinni maksaks + sittade oddsidega paremaks tõmbaks ?!

    btw Käi msni !! :D
    olin natuke närvis ta peale :D mõtlesin, et kui ta viskab riveris all in ja ma callin oma võidukäega (mida ma enne riveri rereraisi arvasin) siis saan talle korralikult vastu teha ja talle näkku naerda (mitte otseses mõttes muidugi), TILT :-[

    lisan ka juurde, kui oleksin täie mõistuse juures ja teise vastase vastu, siis jah oleksin ikka agressiivsem olnud, selle tõttu lõpetan ka tänase päeva, terve päev lihtsalt mingeid imenippe korraldan :) :)

    edit2, märkasin, et selle tänase naljaga langes "$ won without showdown" joon ka ikka päris korralikult :-X
    vedas, et ainult sellise kahjumiga välja tulin

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    mõtlemine on natuke fishine sul... kui tead, et sai ässale pihta, siis ta ei foldi ju seda ei flopis ega turnis, miks mitte potti ehitada?

    passiivsete calling stationite vastu võitmise võtmesõna on VBET ja super thinilt, 3rd pair riveril - tihti no see vbeti koht

    kui nad betivad või raisevad siis nende range on super polarized, nt kui sul kolmas paar riveril ja loose-passive mängija betib siis su käsi on selles olukorras sama mis top paar - bluffcatcher

    sellised mängijad ei vbeti kunagi thinilt, enamasti ei vbeti isegi top paari, seega neil on alati kas totaalne õhk või totaalne nuts kui betivad


  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    natuke fishine on tõesti (arvatavasti selle, kuna mängustaaž ulatub vaevalt üle ühe aasta kui freerolli ajad sisse arvata), selles ma ei kahtlegi, aga õnneks pole ma täiesti lootusetu juhtum, kuna bankroll siiski kasvab stabiilselt.
    aga Codecci, räägi kui tegu on calling stationiga, mis käsi sa üldse mängid? ma mõtlen just mida sa teed preflop mängus. ütleme hoiad käes A3o ja oled buttoni peal. muidu oleks mul endal kindel standard positsiooni bet heads upis, et näidata välja agressiivsust ja sellega hiljem tugevad käed ära peita, aga kui sa tead, et sind callitakse 95% ajast siis on mõtet üldse reisima hakata selle käega?
    sesmõttes, et sellise käega midagi mängitavat hittida on just päris raske, eriti kui vastane ei taha foldida

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ed HU blog

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    natuke fishine on tõesti (arvatavasti selle, kuna mängustaaž ulatub vaevalt üle ühe aasta kui freerolli ajad sisse arvata), selles ma ei kahtlegi, aga õnneks pole ma täiesti lootusetu juhtum, kuna bankroll siiski kasvab stabiilselt.
    aga Codecci, räägi kui tegu on calling stationiga, mis käsi sa üldse mängid? ma mõtlen just mida sa teed preflop mängus. ütleme hoiad käes A3o ja oled buttoni peal. muidu oleks mul endal kindel standard positsiooni bet heads upis, et näidata välja agressiivsust ja sellega hiljem tugevad käed ära peita, aga kui sa tead, et sind callitakse 95% ajast siis on mõtet üldse reisima hakata selle käega?
    sesmõttes, et sellise käega midagi mängitavat hittida on just päris raske, eriti kui vastane ei taha foldida
    ei ole ju, hitid A saad muretult 3 barrelit panna, ta callib 3rd paariga maha

    ma avan miski 75% kätest kuskil, kõigi vastu pmst samamoodi (nittide vastu rohkem)

    võid ju veidi vähem avada kui postflop end väga mugavalt ei tunne, mingi 66%, aga A-sid ära küll foldima hakka

    top 66% on:
    ( Click to show/hide )

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ed HU blog

    okei, tänud sulle. pean su neid viimaseid soovitusi natuke seedima. hommikul mängima hakates loen kindlasti üle veel

    ja blogisse tänase päeva kohta veel, ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin pooletunnise sessiooni ikka lisaks veel, kuna tundsin, et mõistus on täiel kohal nüüd
    sain tänase päeva breakeven'ks
    todays profit 0.80c$ ;D

Lehekülg 1, kokku 25 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES