Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    Ja algusest - nlhe juurde tagasi, 6max 10nl-...

    Kuna ma olen püstitanud isikliku süsteemsuse ja stabiilsuse rekordi sellega, et püsisin ühe mängu ja lausa ühe limiidi juures 3 päeva/14K käe jooksul, siis graafikud+päevik+projekt obv kohe asjakohane. :P
    nlhe ja eriti cashi juurde insipireeris tagasi pöörduma 2+2 tasuta-raamatute-promoga (kui teete, siis Everest ja Party on kindlalt kiired variandid) saadud no limit hold'em: theory & practice ja vastavast foorumist leitav Ryan Fee 6maxi üllitis, kummagi kohta ei saa öelda, et ma oleksin nad läbi töötanud, aga parajasti nii palju, et oleks isu tegeleda.

    neljap.-laup. 12.-14.nov. (päeva-muutumise punkt on 5. a.m.)



    Edasine plaan 6max nhle suhtes: mingit kätearvu eesmärki per nädal ei sea, midagi muud endal mujal või muul ajal mängida ei keela, aga projekti piires mängin korraga (s.o. samaaegselt) ainult vastavaid laudu. Üles liigun siis, kui õige aeg on :P

  2. #2

    Re: Ja algusest - nlhe juurde tagasi, 6max 10nl-...

    Üks põnev stiiliõpetuse tund ka saadud vastase käest ... (vt allpool valge):D

    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($9.52)
    UTG ($8.33)
    Hero (BB) ($11.30)
    SB ($15.90)

    Preflop: Hero is BB with 7, J
    2 folds, SB calls $0.05, Hero checks

    Flop: ($0.20) 6, 10, 7 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($0.20) J (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.19, SB calls $0.19

    River: ($0.58) 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.42, SB calls $0.42

    Total pot: $1.42

    Results below:
    SB had K, K (two pair, Kings and sixes).
    Hero had 7, J (two pair, Jacks and sevens).
    Outcome: SB won $1.35

  3. #3

    Re: Ja algusest - nlhe juurde tagasi, 6max 10nl-...

    23,sth kätt praeguse seisuga projekti raames, viimane ots segamini 25nl-ga (4,3K kätt) ja miski 200 käe 50nlga (ikka 6mx). Nädala sees polnud eriti aega, reede+ laupäevaõhtu/tänahommik põhiliselt ja raha poolest viimane ots 3K käe jagu ca $70 miinust. Suht sloppy olin ka ja pole viitsinud midagi ära kasutada v.a. obv kohad ja proven mouthbreederid (s.o. siis natuke veel hullemad kui mina :D), 50NLs lasin pm ultranitti (gladiaatoripunktide pärast mängisin ja jõudsin kergelt peksa ka saada, FR-s tegin tasa, aga see ei kuulu projekti sisse).

    Nädalavahetuse-efekt ilmselt, aga punane joon teeb "kena" jõnksu allapoole, see mulle ei meeldi, aga ok. Täna plaanis mängida ja natu vbl mõelda ka ja vaatab.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ja algusest - nlhe juurde tagasi, 6max 10nl-...

    palju roll on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES