Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Live session review

    Kuna hetkel endal tilt ja suurt midagi teoksil pole, siis oleks nõus hetkel kellegi teise sessi piiluma ja koos situatsioone/soovitusi arutama/jagama jms.

    Programm mida ekraani-jagamiseks vaja läheb on Mikogo, googeldage download Mikogo...

    Kellegil mikrogrinderites hetkel abi vaja läheks, siis ma oleks nõus aitama.


    Põhimõtteliselt teemat saame edasi arendada nii , et kui keegi sessi alustab ja tahab, et mõni teine pokkerihuviline vaatama tuleks...postitab siia mikogo koodi ja siis saame "ühis-sessid" teha jne...usun, et kõik saavad aru, mis selle teemaga mõeldud on...

    Igatahes on hetkel keegi online, kes sooviks oma mängust väiksestviisi tagasisidet saada?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Live session review

    Üldiselt väga hea mõte aga arvan, et nädalavahetused (eriti laupäevad) on sellisteks projektideks kõige halvemad.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Üldiselt väga hea mõte aga arvan, et nädalavahetused (eriti laupäevad) on sellisteks projektideks kõige halvemad.
    hetkel lihtsalt mul oli aega ja seda ei pea ju päeva järgi vaatama, ma ei näe takistust, et keegi esmaspäeval postitab oma mikogo session id siia ja kes soovib see joinib.

    hetkel üritasimegi andresega esimest sessi teha, aga kuna tal kõu ühendus, siis sellest ei tulnud neti aegluse tõttu midagi välja.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live session review

    Väga mõistlik Davy, aitad teisi, siis keegi aitab ka sind, kui abi vajad kunagi ;D Samuti väga huvitav tildi ravim.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Väga mõistlik Davy, aitad teisi, siis keegi aitab ka sind, kui abi vajad kunagi ;D Samuti väga huvitav tildi ravim.
    Tasuta lõunaid ei ole olemas ;D

  6. #6
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    hetkel üritasimegi andresega esimest sessi teha, aga kuna tal kõu ühendus, siis sellest ei tulnud neti aegluse tõttu midagi välja.
    Paraku jah. Kõu upload, mida oleks sellisel üritusel kõvasti vaja, on täiesti nullilähedane. Õnneks on mõnel teisel päeval võimalus ka korralikuma interneti asustatud kohas viibida.

    To Ranka: Üldjuhul on jah laupäevad küllaltki käest ära enamustel, kuid isiklikult on mul viimased 4-5 laupäeva olnud küllaltki rahulikud. Ülikooli nädala lõpetan neljapäeval, ehk nv algab päev varem ning kolme päeva ei ole isu niisama maha juua ja läbustada. Seega neljap, reede kaovad ära, kuid laupäev on minu jaoks juba kaine päev.

  7. #7

    Re: Live session review

    Kas su coaching sess on juba piiratud või võtad veel mõne inimese(endast räägin siis)? :)

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kas su coaching sess on juba piiratud või võtad veel mõne inimese(endast räägin siis)? :)
    Buildup kirjuta siia millal täna... ärkasin just ja kukkusin kohe pikali...nii et ise lähemal ajal pokkeri ei hakka mängima :) ...

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Live session review

    sa mängid full ringi?

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Live session review

    Mängib jah.

    Eile tegime ka päris korraliku sessi. Alguses mängisin umbes 2h ning Davy vaatas ja kommenteeris läbi Skype mängu. Väga A+ ettevõtmine, mille pärliteks oli paar päris valusat kätt.
    Ala, kus panime vastase kindlalt overpairi peale peale flopppi, endal AA käes. Saime turnist ta allinni ning riverisse naeratas K ning full stack oligi läinud KK venna vastu, kes callis kõik mu betid, kuni allinni jõudsin.

    Hiljem võtsime ette viimase 30k kätt ja sorteerisin mõned välja mõned kaotavamad ning võitvamad käed. Tagantjärgi tuleks ka vaadates sellised väiksemaid käsi, kus olen foldinud peale vastase Cbet'e jne, sest need ongi olukorrad, kus ma ise ei suuda mitte aggressorina olles postflopis õigesti mängida.
    Igatahes selleks hetkeks, kui käsi analüüsisime, siis ühines meiega ka Buildup ning koos Mikogo ja Skype'ga oli väga viis tegutsemine. Arvan, et kindlasti annab selline asi hetkel NL10/20 grinderitele tohutult juurde. Kui kellegil veel soovi, siis kindlasti võib mingi hetk midagi uuesti korraldada, sest erinevad arvamused ja otsused situatsioonide kohta on just parim õppimine.

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live session review

    See oli Teil võimas ettevõtmine. Ise arvan, et selline õppe sess üle neti, annab kõvasti rohkem, kui tavaline stattide analüüs. Eriti, kui mängu vaatab üle kõrgemates limiitides mängiv inimene. Suht kähku leitakse leake ja kindlasti jääb rohkem meelde.

  12. #12
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    See oli Teil võimas ettevõtmine. Ise arvan, et selline õppe sess üle neti, annab kõvasti rohkem, kui tavaline stattide analüüs. Eriti, kui mängu vaatab üle kõrgemates limiitides mängiv inimene. Suht kähku leitakse leake ja kindlasti jääb rohkem meelde.
    Just. Esile kerkisidki mõned vead, mida läbi stattide ei saagi näha. 3-bet sizeing, combo drawide mängimine ning Cbeti adjustimine olid ehk kõige suuremad parandused :).

  13. #13

    Re: Live session review

    ma oleks praegu nõus mängima ja õpetusi saama kellel on aega Stars NL 10 oleks mikogo panen kah kohe peale

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Live session review

    Panen kohe aja kirja! Mis kell teile tavaliselt sobiks?

    Pakun välja aja kuskil 21-22 Täna õhtul või homme õhtul?

    FR Nl10

  15. #15

    Re: Live session review

    Mulle sobib ükskõik mis aeg, mis sullegi, Davy

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mulle sobib ükskõik mis aeg, mis sullegi, Davy
    Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?

  17. #17

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?
    ma paneks ka siis järgmine nädal, ehk viitsib keegi vaadata. 6max. kahte lauda mängin hetkel korraga.

  18. #18

    Re: Live session review

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Ok pead natukene ootama, sest hetkel endal nädalavahetusel monstergrind käimas ja esmaspäeval plaanis staketavaga tegeleda...äkki leian järgmine nädal aega...sobib?
    muidugi

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Live session review

    NOVEMBER OLI SIIS!

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Live session review

    lol monstergrind jätkub järelikult :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES