Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 205
  1. #21

    Re: Online nosebleedide teema

    Kui ma esimest päeva vaatasin, kui nad just olid alustanud, siis oli üks väga suur pott, kus isuldur callis turn suure beti(raise, ei mäleta), kui 3 mastikaarti oli maas. Riverisse tuli 4 mastikaart ja isildur tegi rämeda overbeti ja durr callis. Isilduril oligi selle masti A, aga turni call tundus täiesti ajuvaba. Sealt alates algas mingisugune haige metagame nende overbettidega, pidevalt lahmiti riveris neid sisse, üsna nõrkade kätega. Minuarust sealt tuligi see Isilduri suur kasum, tal jooksis kaart paremini ja mõlemad callisid neid overbette suht lightilt maha, aga isilduri kaart hoidis rohkem. Mingisugust hullu skillivahet ma küll ei märganud ja mingeid väga suuri lollusi. Tohutult variatsioonikat mängu tehti lihtsalt.

  2. #22
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kes veel ei tea, siis FTP-s lammutab uus kutt Isildur1, kes viimase nädalaga ~5M võitnud, millest ~3 durrrrilt. Täna öösel alustasid Antoniusega HUPLO-ga ja nüüd on kolinud ka NLHE laudadesse.

    Uus suurim pot online pokkeri ajaloos:

    Full Tilt Poker $500/$1000 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

    Patrik Antonius (BB): $439479.50
    Isildur1 (BTN/SB): $450494.50

    Pre Flop: ($1500.00)
    Isildur1 raises to $3000, Patrik Antonius calls $2000

    Flop: ($6000.00) 5 7 Q (2 players)
    Patrik Antonius checks, Isildur1 bets $5000, Patrik Antonius raises to $21000, Isildur1 calls $16000

    Turn: ($48000.00) A (2 players)
    Patrik Antonius requests TIME, Patrik Antonius bets $48000, Isildur1 raises to $192000, Patrik Antonius raises to $415479.50 all in, Isildur1 calls $223479.50

    River: ($878959.00) 8 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $878959.00
    Patrik Antonius shows 6 A Q 9 (a straight, Nine high)
    Isildur1 shows Q T K A (two pair, Aces and Queens)
    Patrik Antonius wins $878958.50
    (Rake: $0.50)


    Sess kokku on juba $1.5M PA kasuks, viimase 24h tulemusi saab jälgida siit
    kas PLO on standard top2 turnis r/c AI 4 BI?

  3. #23

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    kas PLO on standard top2 turnis r/c AI 4 BI?

    jälgi re-drawsid
    kuigi isilduri redraw polnud just kõige parem, aga kui käe käiku vaadata, siis sel hetkel võis olla top2 väga hea, kyll aga mina oleks isilduri asemel käe maha visanud...olgugi et 50% stackist sees, aga sel hetkel kui seal sulle uuesti bet pot kütetakse...siis su top2 ei saa never hea olla :D

    samas...ei tea ka...vb ei viskaks minema, aga fakt on see, et selline mängustiil tekitab omahas väga suure variatsiooni :)

  4. #24
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Online nosebleedide teema

    Antoniusel lisaks ju veel nutflushdraw+gutshot.

  5. #25
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Antoniusel lisaks ju veel nutflushdraw+gutshot.
    nojh aga isaduril ainult 4 outi..

  6. #26
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Online nosebleedide teema

    NLHE-s mängid ju samamoodi, kui vastase ranges suurel hulgal combodrawsid?

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Online nosebleedide teema

    huvitav on see, et kui vaadata 24h kõige enam kaotanud tüüpe.. siis enamikel juhtudel tegemist PLO'ga

    http://www.highstakesdb.com/live-results.aspx

  8. #28
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    NLHE-s mängid ju samamoodi, kui vastase ranges suurel hulgal combodrawsid?
    jh aga NLHE ei ole PLO

    edit.. imelik on just see et ta on nõus sellise enam vähem käega nõus 4 buy ini sisse toppima..

    ma arvasin et selleks on vaja top seti ja NUT FD :)

  9. #29
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Online nosebleedide teema

    heads up on teine teema, top2 tundub suht hea kui on mitu drawd lauas.

  10. #30

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    jh aga NLHE ei ole PLO

    edit.. imelik on just see et ta on nõus sellise enam vähem käega nõus 4 buy ini sisse toppima..

    ma arvasin et selleks on vaja top seti ja NUT FD :)
    jap, plo pole nlhe...
    samamoodi nagu nlhe HUs käib pidev lammutamine, nii õhu ja drawidega..siis mõtle mis PLOs on
    ma ise mängin ja õpin aina rohkem plo HUd (deep laudu kah), see on suht ulme :D.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    jap, plo pole nlhe...
    samamoodi nagu nlhe HUs käib pidev lammutamine, nii õhu ja drawidega..siis mõtle mis PLOs on
    ma ise mängin ja õpin aina rohkem plo HUd (deep laudu kah), see on suht ulme :D.
    Ma pole PLO-s küll eriline käsi, aga live gamel (eriti Tartu Olympicus, olen vist 3-4 korda seal dealer's choice mängima juhtunud) on tavaliselt keskmine pott kordades suurem kui NLHE's. Kuni selleni välja, et ma olen ise PLO'd valinud kui vähegi sponsoreid oli lauas. NLHE's võid panna pf 4xBB beti ja enamjaolt folditakse. PLO's standardina callib enamik maha. Sest flop võib nii palju variante anda ju! Nädalavahetusel mul tuli endal moroni tunne, kui ainsana pf foldisin saasta. Mida rohkem sellele mõtlen, seda rohkem tundub PLO kergemini beatitav kui Texas.

  12. #32

    Re: Online nosebleedide teema

    obv, et plo potid on suuremad kui holdemi omad (kui on sama limiit).

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    obv, et plo potid on suuremad kui holdemi omad (kui on sama limiit).
    Kasvõi intellektuaalse diskussiooni jaoks, miks see obv peaks olema? Miks peaks keegi riskima ühes formaadis pidevalt suurema summaga? Ma saaks aru fixed limit vs. no limit. Aga antud juhul on PLO vs Texas ja PLO kasuks.

    Võtame näiteks NLHE HU mängu ja jätame bluffid kõrvale: Sa üritad ees olles bettida, taga olles foldida ja drawida kasumlikult. Igal ajahetkel on su käsi kas ees või taga vastasest (või harv juht võrdne). Ees olles tahad raha sisse saada, taga olles üritad poti väiksena hoida või foldida. Vastase overbette callid tugevama käega ja hoiad sellega head mängijaid neid tihti tegemast.

    PLO's on ka igal ajahetkel (pf, flop, turn, river) üks vastastest ees. Variatsioon võib suurem olla, kuna drawsid on rohkem. Aga kas see tähendab, et peaksid keskmises potis rohkem riskima ja/või overbette callima (või ise bettima)? Showdownil on ikkagi vaid üks võitja.

    Selgita mulle, miks see obvious on.

  14. #34
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kasvõi intellektuaalse diskussiooni jaoks, miks see obv peaks olema? Miks peaks keegi riskima ühes formaadis pidevalt suurema summaga? Ma saaks aru fixed limit vs. no limit. Aga antud juhul on PLO vs Texas ja PLO kasuks.

    Võtame näiteks NLHE HU mängu ja jätame bluffid kõrvale: Sa üritad ees olles bettida, taga olles foldida ja drawida kasumlikult. Igal ajahetkel on su käsi kas ees või taga vastasest (või harv juht võrdne). Ees olles tahad raha sisse saada, taga olles üritad poti väiksena hoida või foldida. Vastase overbette callid tugevama käega ja hoiad sellega head mängijaid neid tihti tegemast.

    PLO's on ka igal ajahetkel (pf, flop, turn, river) üks vastastest ees. Variatsioon võib suurem olla, kuna drawsid on rohkem. Aga kas see tähendab, et peaksid keskmises potis rohkem riskima ja/või overbette callima (või ise bettima)? Showdownil on ikkagi vaid üks võitja.

    Selgita mulle, miks see obvious on.
    Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.

  15. #35
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.
    this

  16. #36

    Re: Online nosebleedide teema

    Pealegi saad sa lubada endale tihedamini kaotada väiksemaid summasid, et flopi näha, kuna kui juhtud hittima, siis makstakse üsna tihti see hästi kinni. Teisisõnu implied oddsid on omahas paremad, ma saan nii aru.

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Pealegi saad sa lubada endale tihedamini kaotada väiksemaid summasid, et flopi näha, kuna kui juhtud hittima, siis makstakse üsna tihti see hästi kinni. Teisisõnu implied oddsid on omahas paremad, ma saan nii aru.
    See läheb tagasi mu alguse küsimuse juurde - miks sulle parem käsi tihedamini kinni makstakse? Hea vastane ei peaks seda ju tegema. Ma ise võin NLHE-s ka 27o ära callida üliaggro donki, kes mulle 2 paari hittide kõik välja maksab. Hea mängija ei maksa lihtsalt.

    Aga LenCi vastus on hea. Teistpidi ütleb see vist, et Omahas hindavad inimesed tihemini oma kätt kõrgemalt kui see väärt on. Või siis arvavad end omavat fold equityt kui neil seda pole. Minu küsimus ongi, et kas see on 'leaked play' või mitte. Ma pole ise päris kindel.

  18. #38
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    See läheb tagasi mu alguse küsimuse juurde - miks sulle parem käsi tihedamini kinni makstakse? Hea vastane ei peaks seda ju tegema. Ma ise võin NLHE-s ka 27o ära callida üliaggro donki, kes mulle 2 paari hittide kõik välja maksab. Hea mängija ei maksa lihtsalt.

    Aga LenCi vastus on hea. Teistpidi ütleb see vist, et Omahas hindavad inimesed tihemini oma kätt kõrgemalt kui see väärt on. Või siis arvavad end omavat fold equityt kui neil seda pole. Minu küsimus ongi, et kas see on 'leaked play' või mitte. Ma pole ise päris kindel.
    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Sest on väiksem piir eesolemise ja maasolemise vahel, mistõttu stackid lähevad tihedamini sisse.

  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Online nosebleedide teema

    Mul tuleb natuke donki tunne selle diskussiooni peale :)

    Aga kas selle loogika järgi on conclusion õige, et Omahas hindavad vastased tihedamini oma kätt valesti (sest vahed on väiksemad) ja on seetõttu valmis potti rohkem panustama, arvates, et on ees?

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Online nosebleedide teema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Mul tuleb natuke donki tunne selle diskussiooni peale :)

    Aga kas selle loogika järgi on conclusion õige, et Omahas hindavad vastased tihedamini oma kätt valesti (sest vahed on väiksemad) ja on seetõttu valmis potti rohkem panustama, arvates, et on ees?
    eip..

    kui vastane betib poti siis tihedamini on kellelgi vähemalt 33% võid tõenäosust.. ehk tihedamini callitakse..

Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES