Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 42
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008

Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

Pacific/PS madalaim HU lauad on ka ju NL50?
    Ja bodogis polegi HU laudu :(

Kas HU sitngod ei huvita? Rake väiksem ja õppimiseks palju väikseid limiite.

Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Pacific/PS madalaim HU lauad on ka ju NL50?
    Ja bodogis polegi HU laudu :(
    Pacific alates NL25

Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008

Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Tundub, et selline tegevus pole võimalik. Mis tegelikult on hea, kuna olen seisukohal, et info jaoks pead ikka vastavalt ka maksma.
    Aga kas hiljem on näha vastaste muckki visatud käsi?
    FTP võib datemineda. imo

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

Tere!

Esiteks, arvestades, mida soovid, oli FTP väga hea valik! Aga kas sa ikka liitusid "Maheaatomi lingi" kaudu? Sest sul oleks kahju, kui sa seda ei teind... :-\

Jah, FTPs saab mõnusasti datamineda. Observer hand historyd salvestatakse ikka sinna samma HandHistory kausta aga mitte ühegi konkreetse kasutaja alamkausta vaid otse HandHistorysse. Pane aga tähele, et kui laua kinni paned, siis need observeri failid kustutatakse. See aga ei ole probleem, kui kasutad trackeri (vms.) auto importi ja kohe jooksval kõik käed jooksevad sul andmebaasi ja selleks ajaks on info juba kogutud kui FTP failid kustutab. Siit ka vastus su HUD küsimusele - jah, sama ilusti jookseb HUD ka laudadele mida ainult jälgid. Ühesõnaga võtmesõna on auto import.

Ma pole küll mingi HU spets, kuid teada on, et HU skilli saad samamoodi ära kasutada ja täiendada nii cashis kui HU sngdes. 2+2 näiteks on ühine alafoorum nii cashi HU kui SNG HU teemade jaoks. Ja kui see cashi miinimumlimiit esialgu suur tundub siis ongi ideaalne lahendus alguses sngdega alustada. FTPs on selleks jällegi väga head tingimused - juba mõnest dollarist (!) algavad sisseostud ja on olemas mõnus "rematch"-nupp, et sama dongiga kohe järgmine sng teha kui ta eelmises mõnusalt end ära donkas.

Pacific networki rakeback, mille üle vaidlete. Ausõna, eksisteerib, ka praegu. Mul sõber, see sama Heiko (kauumi, chaomi) kes PN suvepäevadel oli, on näiteks Lucky Ace jm. RB affiliate.

Ja tere foorum. :)

Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008

Tundub, et FTPs on õnneks võimalik neid kirjusid taustasid kuidagi muuta meelepärasemaks.
    Endale valisin juba valmis layoudi...
    [img width=560 height=390]http://i207.photobucket.com/albums/bb176/fozzy71/Main%20Folder/psycho.jpg[/img]
    ROFL

EDIT: mul silmad juba pahupidi

Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008

Tsitaat Algselt postitas Tisko
    Jah, FTPs saab mõnusasti datamineda. Observer hand historyd salvestatakse ikka sinna samma HandHistory kausta aga mitte ühegi konkreetse kasutaja alamkausta vaid otse HandHistorysse. Pane aga tähele, et kui laua kinni paned, siis need observeri failid kustutatakse. See aga ei ole probleem, kui kasutad trackeri (vms.) auto importi ja kohe jooksval kõik käed jooksevad sul andmebaasi ja selleks ajaks on info juba kogutud kui FTP failid kustutab. Siit ka vastus su HUD küsimusele - jah, sama ilusti jookseb HUD ka laudadele mida ainult jälgid. Ühesõnaga võtmesõna on auto import.
    Tere, Tisko!

Mina mainiks ära, et dataminemine on FTP-s keelatud. Nagu eelnevalt öeldud, teoreetiliselt võimalik, kuid minu meelest üsna ebaeetiline ja riskantne(kuna toad teavad, mis su arvutis parajasti toimub).

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

Ahnii. Tunnistan, et seda ma ei teadnudki. Polnud ausalt öeldes mõelnudki selle peale, sest pole seda ise peaaegu teinudki - ainuke asi, mis kvalifitseeruks, oli see, kui ükskord avasin oma mängitava turniiri lobbyst ka teiste sama turniiri laudade aknaid, ehk siis sain infot vastaste kohta, kelle vastu ma mingis mõttes juba mängisin sel hetkel, kuigi ei istund samas lauas. Mis te arvate, kas selline asi kvalifitseerub keelatud dataminemiseks? Ma kardan küll.

Ise cashi ei mängi seal aga see laudade sortimine on vist tõesti lubamatult kehv. Sind vist ei lohuta, kuid turniiride ja sngde sorteerimine on see-eest fantastiline :).

Tsitaat Algselt postitas Tisko
    Siit ka vastus su HUD küsimusele - jah, sama ilusti jookseb HUD ka laudadele mida ainult jälgid. Ühesõnaga võtmesõna on auto import.
    Mul küll ei jookse. Ainult neile, kus olen lauda istunud.

Liitus
    Sep 2008

Hold the horses!

FTP-s datamine on ametlikult keelatud aga kas on juhtumeid, kui kedagi on karistatud? tableratings.com sait elutseb juba pikemat aega ning avalikustab FTP cashmängijate VÄGA TÄPSEID andmeid, ilma, et FTP vahele astuks. Stars on sellised saidi ülikiirelt blokeerinud v.a. sharkscope.com ja OPR.

Ning niipalju, kui mina foorumites olen käinud, siis enamus FTP regulare dataminevad laudu ning mitte keegi pole karistada saanud ja FTP pole ka oma kätt vahele pannud.

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

mul jäävad kogu aeg lauad lahti peale seda kui olen ise nmängimise lõpetanud/olen waiting listis ja auto import töötab.

Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008

saad kingitusi teha teistele - nagu kinkekaart vms.

Tundub, et FTPs on õnneks võimalik neid kirjusid taustasid kuidagi muuta meelepärasemaks.
    [img width=560 height=390]http://i207.photobucket.com/albums/bb176/fozzy71/Main%20Folder/psycho.jpg[/img]
    Tahaks näha mis seisus ollakse, kui sellise layoutiga oled 100k kätt ära mänginud (huvitab mis BB/100 oleks).

Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008

Irw pole näinud ennem seda layouti, päris naljakas, sellise layoudiga vist karjäär üle kuu ei kestaks ;D

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

$5k 50nl mängimiseks on täielik overkill. kanna 1k sisse, saad ju alati kontole juurde kanda kui vaja.

Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008

Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    $5k 50nl mängimiseks on täielik overkill. kanna 1k sisse, saad ju alati kontole juurde kanda kui vaja.
    Ei saa öelda, et see halb on, kui selline bankrolli majandamise strateegia on samas, jätan tihti nl50 jaoks ainult 500$ arvele, sest rohkem mul ei lähe vaja, siiani pole läinud, et sellest korralik summa kokku ajada. Sest miinus päevi on tõsiselt vähe ikkagi kuupeale.

Liitus
    Sep 2008

$5k, 50NL jaoks on jah natuke liiga palju aga "juurde saad alati kanda, kui vaja" ei ole eriti hea nõuanne IMO. Parem hoidke rohkem raha arvel ja LIIKUGE üles, kui vähem raha arvel ning mängite "riskide" peal.

Pokkerimängijale kolm vajalikku punkti, et olla võitev:
    [x] bankroll managment
    [x] distsipliin (siia alla käib ka tildikontroll)
    [x] table selection

Ja kõige halvem mängija võib olla võitev mängija.

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

noh, eks see sõltub inimesest jällegi. osadel on mugav (st turvaline, st teeb head mängi, ei tilta jne) kui on 100buy-ini arvel. minul isiklikult tekib siis pohhui suhtumine ja mäng läheb persse. mingit kindlat valemit või soovitust ei ole - tee nii kuidas sa ise arvad, et on kõige parem.

mul on näiteks eraldi saitidel eraldi bankrollid - ei suuda normaalselt mängida kui on 10 buy-ini ainult kontol (kuigi mõnel teisel saidil on ntks 40 buy-ini olemas).

Liitus
    Sep 2008

noh, eks see sõltub inimesest jällegi. osadel on mugav (st turvaline, st teeb head mängi, ei tilta jne) kui on 100buy-ini arvel. minul isiklikult tekib siis pohhui suhtumine ja mäng läheb persse. mingit kindlat valemit või soovitust ei ole - tee nii kuidas sa ise arvad, et on kõige parem.

mul on näiteks eraldi saitidel eraldi bankrollid - ei suuda normaalselt mängida kui on 10 buy-ini ainult kontol (kuigi mõnel teisel saidil on ntks 40 buy-ini olemas).
    Aga kas sa oled kindel, et see "pohhui" suhtumine on nii halb? Mul on täpselt sama, et buy-ini, või isegi 5 buy-ini võites või kaotades ei liigu mul mitte ükski närv ning jään täiesti kõigutamatuks. Seega tihti loobin oma raha sisse potti, kus tegelikult eriti ei tohiks - väikese EV-ga kohad. Aga ma olen tähelepannud, et long runis on mul sellest rohkem kasu kui kahju:
    a) Bustoks minemiseni on pikk tee
    b) Tilti lähen harvemini
    c) Regularide silmis olen eriti spewy ja makstakse rohkem välja
    d) Mitte ühtegi otsust ei tee rahast sõltuvalt
    e) Ma võin alati liikuda üles, isegi kui ma ei ole selleks valmistunud, sest ma ei hoia kontol kunagi vähem, kui 50BI jagu praegus limiidi ehk 25BI jagu järgmise limiidi jagu raha.

Seega ma leian, et see "pohhuistlik" käitumine on natuke suurem +EV-ga ning kaalub üles need riskid, mis on väiksema bankrolliga. Siis ma hoiaks vähem raha arvel, kui ma ei plaaniks limiitides üles liikuda ning hoiaks 25-30BI ligi raha kontol.

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008

point taken.

ranka: kui mul on pohhui siis tekib "tahan-võita-igat-potti" sündroom.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES