Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 42
  1. #1

    HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Nimelt kavas alustada teekonda heads-up rahalaudades.
    Hetkel on teadmised kesised, kuid mis kõige tähtsam mäng ise pakub huvi ja tunnen ennast seal hästi.

    Ilmselt tuleb mängu omandamiseks maksta teatud õpirahad, seega loodan limiite vallutada alates kõige madalamatest ja järk järgult tõusta järgides BM-ti.

    Siia siis punktid, millist pokkerituba loodan leida:
    kõige madalamad limiidid pokkeriilmas, mis võiksid boonusena olla ka atraktiivsed
    parimad hüved, mis tagavad reigi võimaliku suure tagasimaksmise
    ütleme nii, et donke võiks ka olla, aga see pole niivõrd oluline, sest edasi on vaja areneda


    Kes teab/oskab soovitada andke pokkeritoast teada (limiidid, rakeback, mängijate arv, soft jne).


  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tere arvamusliider,

    Kuna ise HU ei mängi, siis jään vastuse võlgu.

    Tahtsin lihtsalt hoiatada, et Ongame võrgus on väga karm rakeback, selle alla kuuluba ka Toweri pokkerituba, kus on muidugi väga head boonused. Tase on seal kohutav muidugi ning HU mängud algavad limiidist 10NL, kahjuks rake on seal selline röövel, teiste tubade kohta ei oska öelda.

    Tean, et HU on tihti rake päris suur, siis peaksid ehk valima mõne toa, kus on alguses madalamad limiitide rake caped mõistlikult. Samuti kuna HU ei mängi korraga paljudes laudades, sobivad ka mõned vähem tuntud pokkeritoad, muidugi tasub olla, siis alati ettevaatlik.

    Parimat soovides,

    Tigrano

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    ongame või FTP

    ongame plussid juba tigrano rääkis (+tase on seal mini-minimaalne)
    FTP's saad üldjuhul alati actionit ja olemas ka rakeback ja kõige parem soft

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Heads-Up'is kõige tähtsamaks oskuseks on TABLE SELECTION. See siis tähendab seda, et mängida ainult vastase vastu, kes on sinust halvem ja kelle üle on sul eelis. Sa võid ise olla väga kohutav mängija aga kui su vastane on veel halvem, kui sina, siis võid näidata suuremat kasumit, kui näiteks tipp-staar Daniel Negreanu.

    Seega vali pokkerituba HU mängimiseks eelkõige softi, mitte boonuste või üldise taseme järgi, kuna HU-s peaks olema keskendumine 100% põhjas. Kui pokkerisoft suckib ja tõmbab pidevalt mängult tähelepanu ära teistele probleemidele (ok2aal oli hea näide - Primas beti suuruse arvutamine, kui oled juba raha sisse pannud), siis see mõjub ka su mängule - ei tee A mängu, mis omakorda võib põhjustada tildi tekke ja HU-s tiltamine on kõige jubedam ja kallim tildivorm IMO.

    Ma vastaks sinu küsimusele hoopis nii: Kõik muu aga mitte Stars, kuna halva vastase leidmiseks võib kuluda väga palju aega.

    PS!
    Pacific pidi hea olema, isegi donk Codecci näitab seal väga suurt kasumit :D:D:D:D



  5. #5
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Seega vali pokkerituba HU mängimiseks eelkõige softi, mitte boonuste või üldise taseme järgi, kuna HU-s peaks olema keskendumine 100% põhjas.
    //
    Pacific pidi hea olema


    Does not compute

  6. #6

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Kui sind huvitab, siis nn. "tinglik cashback" Pacificus (ja ka Littlewoodsis) on 2%.
    Aga ma olen seda ka enne väitnud, et ei soovita valida pokkerituba kindlasti ainult rakebacki v. boonuste põhjal, kui sa ei kavatse seal just $3K+ rake/kuus genereerida. Pacificu omapäraks on vastaste tõeliselt **** tase, mis kaalub paljugi üle.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Pacificul on otsene rakeback olemas ja pakutakse läbi rakeback saitide (kasuta googlet). Kui su account on ilma rakebackiga (vana account), siis ma tõesti ei tea, kas Pacific tuleb sulle vastu uuendades su rakeback affiliatet või mitte, seda peab räägima keegi targem või saada kiri supporti.


  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Does not compute
    Pacific oli pokkerituba, mis oli valel ajal vales kohas :P Oleks codecci primas mänginud, oleks öelnud prima jne.

  9. #9

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Pacificul on otsene rakeback olemas ja pakutakse läbi rakeback saitide (kasuta googlet). Kui su account on ilma rakebackiga (vana account), siis ma tõesti ei tea, kas Pacific tuleb sulle vastu uuendades su rakeback affiliatet või mitte, seda peab räägima keegi targem või saada kiri supporti.
    Tõsiselt? Minu teada pole ühelgi affiliatel juba mõnda aega õigust pakkuda mingit rakebacki Pacificus ja eriti uutele liitujatele. Võibolla mingid ussim...i diilid on võimalikud aga neid ma ei tea. Rakebacki ei paku seal ka maailma suurim rakeback sait, mille infot ma täielikult usaldan. Vabanda kui eksin.

    Btw. googeldades leiab kahjuks igast paska. Rakeback- ja muid affiliatesid on maailmas tuhandeid, enamus neist lihtsalt ei viitsi oma infot uuendada ja siis see seisab seal üleval ja eksitab mängijaid. Just uurisin seisu Littlewoodsi koha pealt. Leidsin Google esilehelt (!) mitmeid rakeback-saite, kes usinalt pakkusid rakebacki Littlewoodsi pokkeritoas, mis asub Cryprologicu (!!!) võrgustikus. Mis sellest, et ta sealt ammu ära kolinud ;D ja uues võrgustikus ei pakuta pokkeritoa klienditoe andmetel mingit rakebacki, va. specifiilised hüved mõnele üksikule vahendajale.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tundub, et selle pacificu rakebackiga on väga keeruline olukord :S Alguses, kui mina registreerisin (üle kahe aasta tagasi) ei saanud mingit rakebacki. Siis ilmusid saidid, mis hakkasid rakebacki pacificule pakkuma ja seda teadsin mina kuni tänase päevani. Kui nad nüüd jälle rakebacki ei paku, siis seal toas ma kindlasti ei mängiks ega soovitaks ka sõbrale.

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Vahepeal oli jah mingi jutt, et enam ei pakuta, aga sain ise veel rakebacki vahetult peale seda juttu ja sai ka sõber paar kuud hiljem :P
    Minu arust avalikult enam ei pakuta, aga peaks ikka saama.

    OP, saatsin sulle pm-i lingiga, ei tea, kas avalikult sellest juttu võin teha.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Handgrabberit on vaja, dataminingu kohta ei oska sõnagi 8elda.

  13. #13

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    you!

    Minu sõber Peep, kes mängib LuckyAcePokeris (kasutab pacificu võrku) saab ka rakebacki, sest tema tuttav on nö affiliate vms :).
    Samas, kui oled mõnusalt võitev mängija ja maksad head raket, siis on ka rakeback suurem, irw

  14. #14

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Seletage mulle palun ära, kuidas saab affiliate pakkuda uuele liitujale rakebacki, kui ta seda ise ei saa. Olen nõus, et nn. "vanad arved" võivad tõesti olla tagasiulatuva jõuga ja saada ka praegu rakebacki (läbi affi), aga see on teine teema. Ma olen kuulnud ka laialdaselt pakutavast "teenusest", millega pakutakse uuele liitujale võimalus osta ära mõni "vana arve", kuid hoiatan ette, et sellel puhul on tegemist konkreetse huiamisega, mis võib lõppeda sellega, et pannakse see account kinni ja jääd kõigest oma rahast + loodetud rakebackist ilma.

    Muuseas see, et Pacificu võrgus rakebacki ei saa, on suht uus asi, nii et see "kui sõber paar kuud tagasi sai", ei tähenda, et sõber ka nüüd saaks. Ma ei välista, et olemas mingid kavalad "skeemid", kuid palun veenduge liitumisel, et see ei kujutaks ohtu teile, teie mainele ega rahakotile.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Ise ma Pacificus ei mängi ja seega ma rääkisin suht "kuulujuttudega levinud" teemast ning võin oma mütsi ära süüa, et mingil ajahetkel Pacific pakkus rakebacki läbi affiliate saitide! See, kas nad ka seda tänasel päeval teevad, seda mina ei tea ja enam ei ole valmis mütsi ära sööma.

    Aga ma eeldasin, et kui hakati rakebacki pakkuma, siis seda enam tagasi ei võeta ja samuti ei ole üheski foorumis kuulnud teemast, et Pacific lõpetas rakebacki pakkumise. Kui nad seda tõesti on teinud, siis on see neil väga halb poliitika IMO ja mina ei näe küll, miks uued mängijad peaksid tänasel päeval ilma rakebackita mängima ja kahtlen, et selline tuba kaua suudab jätkata, kui ta just kaudselt ei hakka rakebacki andma.

    Tegin ka ülikiire google - "pacific rakeback" ja see leidis tohutult rakeback pakkujaid aga ei suutnud leida ühtegi teemat, kus räägitakse, et pacific enam rakebacki ei paku.

    Millal sa üldse kuulsid, et Pacific enam rakebacki ei paku? See juhtus alles hiljuti?

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Uurisin ka 2p2 Pacific pokkeri rakeback teemat, ei leidnud ühtegi viidet, et rakebacki ei pakuta ning iga nädal (s.h. ka eile) oli päris mitu rakebacki tahtjat. Seega rakeback diil peaks siiani seal võrgus kehtima nii uutele, kui ka vanadele kasutajatele ja arvaks, et Maheaatom on ajanud midagi segamini?

    Suht segane teema IMO.

  17. #17

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ise ma Pacificus ei mängi ja seega ma rääkisin suht "kuulujuttudega levinud" teemast ning võin oma mütsi ära süüa, et mingil ajahetkel Pacific pakkus rakebacki läbi affiliate saitide! See, kas nad ka seda tänasel päeval teevad, seda mina ei tea ja enam ei ole valmis mütsi ära sööma.

    Aga ma eeldasin, et kui hakati rakebacki pakkuma, siis seda enam tagasi ei võeta ja samuti ei ole üheski foorumis kuulnud teemast, et Pacific lõpetas rakebacki pakkumise. Kui nad seda tõesti on teinud, siis on see neil väga halb poliitika IMO ja mina ei näe küll, miks uued mängijad peaksid tänasel päeval ilma rakebackita mängima ja kahtlen, et selline tuba kaua suudab jätkata, kui ta just kaudselt ei hakka rakebacki andma.

    Tegin ka ülikiire google - "pacific rakeback" ja see leidis tohutult rakeback pakkujaid aga ei suutnud leida ühtegi teemat, kus räägitakse, et pacific enam rakebacki ei paku.


    Millal sa üldse kuulsid, et Pacific enam rakebacki ei paku? See juhtus alles hiljuti?
    Info pärineb maailma suurimalt RB saidilt, mida ma täielikult usaldan: Loyalty Program / None at Present - Existing players at 25%. See näitab selgelt, et uued mängijad ei saa mingit rakebacki, aga vanad saavad jätkuvalt 25%. See lehekülg uuendab oma andmeid vähemalt korra päevas ning igasugune valereklaam või huvi suurt pokkerituba (kui ta pakuks rakebacki) mitte reklaamida on täiesti välistatud.

    Google kohta ma juba rääkisin: internetis on tuhandeid rakeback- ning affiliate saite; lõviosa neist on täielikud lambikad, millest paljud ei ole oma lehte viimase aasta (!!!) jooksul isegi kordagi uuendanud ning kahtlemata on ka neid, kes esitavad valereklaami sihilikult. Oma kohad Google.com otsingute esilehtedel saadakse läbi oskusliku e-turunduse (lingid, märksõnad) ning siin pole mitte mingit pistimist tegeliku mängijate käibe või usaldusväärsusega.

    Kaljukindla vastuse RB puudumise kohta sain siis, kui alustasime PN koostööd Littlewoodsiga e. eelmisel nädalal. Rääkisin nendega pikalt ning nad väitsid selgelt, et Pacificu võrgustikus EI PAKUTA rakebacki ühelegi uuele liitujale. Aga minu teada ei saanud seda ka suvel ja võimalik, et isegi kevadel. Päris kindel ei ole, kuna täpselt ei mäleta. Kunagi sa Pacificus küll rakebacki, ei eita. Mul on endalgi seal rakeback olemas, kuigi vandusin eelmisel aastal tuld ja tõrva et ei saanud seda teise aff`i alla tuua.

  18. #18

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Uurisin ka 2p2 Pacific pokkeri rakeback teemat, ei leidnud ühtegi viidet, et rakebacki ei pakuta ning iga nädal (s.h. ka eile) oli päris mitu rakebacki tahtjat. Seega rakeback diil peaks siiani seal võrgus kehtima nii uutele, kui ka vanadele kasutajatele ja arvaks, et Maheaatom on ajanud midagi segamini?

    Suht segane teema IMO.
    See, kui 2p2 otsitakse usinalt "rakebacki pakkujaid" näitabki minu arvates, et niisama sealt rakebacki ei saa ja otsitakse teisi "skeeme". Sest mis point on saada rakebacki läbi mingi x-rüübi, kui kordades lihtsam ning turvalisem on liituda läbi mõne maailma suurima rakebacki vahendava portaali, kust saad esiteks ausa diili ja 24h suppordi; teiseks tõenäoliselt parema reigi % (affi protsent sõltub käibest) ja võimaluse osaleda erinevates kampaaniates (rake race`d, eriturniirid jne.)

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    Jep. Nüüd suvatsesin ka vajutada google linkidel ja kõik rakebacki pakkuvatel saitidel oli kiri, et enam ei pakuta rakebacki või rakebacki diile pole uutele mängijatel enam saadaval.

    Seega on asi selge, et diili enam läbi suurte rakeback saitide ei saa ja väikseid või nurgataguseid üksiküritajaid mina ei soovita.

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)

    http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=2081

    Esimene mai "suleti." Mina sain veel paar päeva hiljem, sõber sai kuu-kaks hiljem. Ei ütleks ka, et Tim nurgatagune on
    Pole kindel, kas enam saab, aga te uurige!

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES