Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 164 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

    Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....

  2. #2
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

    Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....
    Tulin oma arust vastu hetkel. BRM reegleid kirjas pole ning mängisin oma mõistuse piires nagu ka seal stake alguses kirjas on. Olen terve elu nii mänginud ning eeldasin, et see süsteem voolab ka sellest siin läbi. Saan nüüd teie reaktsioonist aru, et pole nii mõtekas. Eeldan, et natukenegi reaalsem oleks mitte üle 2x oma avg buy in nädalavahetustel mängima panna (eks oleneb inimese riskialdisusest ?). Ehk kui stake ajal oli normaalne 27sed siis sellest 4x suuremaid teha kui roll oli 100se jaoks 25buy ini täiesti lollus.

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    opr on nüüd juba paar kuud kõigil default varjatud http://officialpokerrankings.com/psp.html

  4. #4

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
    Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.

  5. #5
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
    Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.
    Ollakse nõus jätkama (chris näiteks - rohkem pokkerialane hea tuttav) ning natukene tempot maha võtma.
    Täiesti reaalne jutt reeglite suhtes ala br reeglid kirja, teavitamine kirja, plaan kirja mida mängida ja kuhu liikuda kui x summa käes.
    Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.

  6. #6

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

    Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

    Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.

  7. #7
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
    Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

    Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

    Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.
    Juba stake alguses ütlesin, et iga hetk saavad investorid nõuda auditit. Täiesti loogiline lisa projektile.
    Lives on alati iroonia naljadel põhi ning lõbusate inimestega palju nalja tehtud. Miks see halb on ?

  8. #8

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
    üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike.
    Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa.
    Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.
    Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.
    ilmselgelt on kogu üritus ikka mõnuga perse kukkunud

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Proovin küll võimalikult vähe siia postitada, kuna ma asjaga seotud pole, aga ma tõsiselt ei saa aru, miks MV siin oma kasutajanimesid nii agaralt varjab. Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.

  10. #10

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.
    See polegi oluline antud juhtumil. Ega see antud stake ei muuda, kas ta on varem võitnud midagi või mitte. Seega jällegi üks täiesti ebaoluline kõrvalteema, mis aitab OP-l häma ajada.

    Ja investorid on ilmselt vait sellepärast, et neil on tõenäoliselt kuratlikult piinlik, et üldse sellisesse olukorda sattusid...

  11. #11
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Bingo?

  12. #12
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Bingo?
    Bingo indeed ei ole just raske seda mõista.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Aga mis vahet sellel enam on, poiss ju 21 täis. Nüüd võib avaldada küll kontod. Ilgelt palju on varjata nagu oleks mingi Ivey.

  14. #14
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Hehe, huumorisse viiduna on asi täpselt nii.
    Tore siin näha neutraalseid kvaliteet huumori poste kah :)

  16. #16

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.

  17. #17
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    Ma arvan, et tänase päevaga sa ennast kõigega kurssi viia ei saakski, selleks oleks pidanud seda teemat mitu kuud kõrvalt vaatama ja see, kuhu see kõik on jõudnud on minu silmis täiesti loogiline jätk sellisele USKUMATULE suhtumisele ja stakele...

    Isegi on üritatud seda asja kuude viisi VIISAKALT lahendada, aga ilmselgelt pole see tulemust toonud, ega too ilmselt ka tulevikus.
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 08.06.12 at 12:40 Põhjus: typo

  19. #19

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    Kuule naljamees, siin on tegu otsese reeglite rikkumisega, graafikute kohta hämamisega, üle BR-i mängimisega jne jne. Loe viimased 50 lehte läbi, saad ka äkki järje peale

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    u so funny
    Svenza tuleb ka sulle külla, i hope

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES