Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 164 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.

    Tule taevas appi, ütleks Ansip praegu sulle.

    Te 2 pole kindlasti asjast õigesti aru saanud.

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea

  5. #5

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea
    Linnamäed on OK vennad, selle vastu ma ei vaidle. Kahju lihtsalt, et coca pidi neid ka mainima oma kurikuulsas tsitaadis.
    Aga aitab off topicust. Kas siis tõesti pole ühtegi inimest kes võtaks selle pasa ette, et asi lõplikult klaaritud saaks. Investorid, rohkem julgust. See ei ole küll koht kus häbeneda, et küsida tagasi oma 100%

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    mida ***** tont? täiesti lambist viksad minu nime sisse? ma pole siin teemas kordagi sõna võtnud ja eeldasin, et pärast seda sinu stake teemat jääb ka seda sitta natuke vähemaks.

    Isegi kui tahtsid oma postiga mingit huumorit teha, siis minu nimi ei sobi siia posti mitte kuidagi kohe.

  7. #7

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
    Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

    Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
    Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

    See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
    Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

    Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
    Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

    See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.
    Rahu, Rahu.
    Vist jah ei öelnud hetkel, et pole suures arvutis vaid läpakas ja ei saa uurida. Hakkame varsti autoga tlna poole liikuma ning proovin selle aja jooksul auditist näha kõik mis vaja.

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Official poker rankings http://www.officialpokerrankings.com/psp.html

    *US, DK, FR, EE Residents: Please email support@pokerstars.com and ask them to opt you in if you are not able to make the required transfer in the PokerStars software.

    *Please allow a total of 4-8 days for your request to be fulfilled.

    saada meil ära tont ja paned screenshoti ka et oled saatnud !
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 08.06.12 at 12:41

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui õigesti EV joon töötab turniiride puhul? Kui üsna õigesti, siis idee - mis oleks, kui maksta EV järgi tagasi? Loomulikult tuleb vaadata eri buy-ine eraldi mitte EV BB graphi ja seda ei teeks Madis vaid keegi kolmas isik kellele Starsi poolt e-mailile saabuks kogu HandHistory. Bad run/good run väljendub ka paljus muus, aga kõike pole võimalik arvesse võtta ja oleks vähemalt mingisugune kompromiss. Bad run e. alla EV jooksmine pole Madise süü ja selle kannaks investorid oma kuludesse, halva mängu ehk kaotused mis ei ole alla EV kannaks Madis oma kuludesse.

    Võib-olla väga puudega idee, ärge kannaga näkku lööge :)

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Inimesse, kes sulle kaarega pähe kuseb ja mõnitamistest ma ei hakka rääkimagi, ei tasu suhtuda viisakalt ja austusega, sest nagu näha on Härra sellest aina indu juurde saanud...

    Sellesmõttes on Svenza "testsugune" lähenemine minumeelest Madisele hoopis vastuvõetavam, hingelähedasem ja kordaminevam, kui mingit viisakat lahendust siia otsima jäädagi...

  12. #12

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
    needs moar svenza

  13. #13

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
    needs moar svenza
    Ei, sa pole ainus.

  14. #14
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Ei, sa pole ainus.
    Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
    Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
    Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
    Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
    Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.
    Kui tsitaati õigesti analogiseerida(?) ei oska, parem ära tsiteeri üldse.

  16. #16

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis palju hetkel bankroll on ??

  17. #17
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    Madis palju hetkel bankroll on ??
    Vastan tema eest.

    Bankroll: 1,068.68$ + 458.09 T$ = 1526.77$

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuidas saab minna live mängima kui selline sitt kaelas ?
    Isegi kui tegelt oleks kõik ilus siis jätaks ma selle 2laua sng seal tartu olympsis kyll vahele ja yritaks selle asja siin joonde ajada. Rääkimata siis tallinnasse reisimisest ja siin stake eest turnat mängima tulla.

  19. #19
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    http://sport.postimees.ee/869972/com...kohta#comments
    trollid on juba vist väga täis feeditud

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    huvitav et ta andresele vastata ei jõudnud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES