Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 164 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    Kes sa oled siis siuke?

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    More offtopic, aga ma ei saa mainimata jätta, et end täna Madise "ärialase tuttavana" reklaamida ei võida just väga palju poolehoidjaid. Vähemalt siin nurjatus ja ebaõiglases foorumis. Ja kõrvalt vaadates paistab, et pikalt koos äri tehes hakkavad ka täpselt samasugused ortograafilised vead külge, s.h. komavead ja kokku-lahku kirjutamine. Aga privaatne stake lõpeb teil kindlasti positiivselt veel, kahtlust pole.

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ulme ikka, taaskord mingi Taavet taevakiiker on foorumisse saabunud. In B4 10 640 dollarit girlfriendid.

  4. #4

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........

  5. #5

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........
    Täpselt. Tõin enne sama poindi välja. Väiksem kala oleks ammu kuskil Petturite teemas üleval...

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    loodan, et stars uurib asja ja paneb kõik kontod kinni, kus madis very on mänginud. see on eriline sigadus, et küsitakse 5 000 euri, kui on võimalus, et stars saab mitmete kontode omamisele jälile ja konfliskeerib kogu stake summa.

  7. #7

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru kuidas saab jahuda sellele, et reeglites pole kirjas, ta pole eksind. Reeglites on kirjas et EMV ei lähe stakei alla? Mina küll näiteks ei näind, pange see hitt sinna potti siis otsa kui reegleid vaja järgida.
    Jrgn hell kirjutas eile väga häid poste stake tavadest jne. mida oodatakse standardina jms. see asi nii laiali läind et ei leidnud neid ülesse atm.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lugesin ka selle maraton teema läbi.

    Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

    Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

    Edu.ee

    Vilkar

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Lugesin ka selle maraton teema läbi.

    Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

    Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

    Edu.ee

    Vilkar
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.

  10. #10

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.
    Mis teema nende paar posti päästjatega on, kes vaikust karjuvad. See on avalik foorum, tänu sellele foorumile ja nendele maailmapäästjatele teavad nüüd investorid, mis jama on korraldatud. Kui üks osapooltest tahab omavahel rääkida asju selgeks lõpuks, siis see foorum pole kunagi selleks sobiv koht olnud vaid pigem mingi skype grupp vms.

  11. #11

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
    olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.

  12. #12

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
    olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.

    Siin postis hakkab Madis ise ka aru saama, et ta on pettur.

  13. #13

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ok kutid, mis te sellest arvate:

    http://www.pocketfives.com/tournament/1083012/

    Sellel scoopi turkal mis läks stake sisse on mängitud mõlema kontoga, nii Hotamy1985 ja Madis Very.


    midagi on väga fishy

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Selle multiaccountingu võib mõni paranoiline investor ka reeglite rikkumiseks lugeda. Kuigi diilis kirjas polnud, siis vaevalt aktsepteerinuks mõistlikud investorid seda, et nad finantseerivad mingit pettust, mille välja tulemisel kogu raha konfiskeeritakse.

    Mulle tundub, et kaevatav auk läheb üha sügavamaks. Meenutab natuke mõnd 2+2 teemat, kus community mõne pettuse grammhaaval laiali harutab, kuivõrd igasse selgitusse pannakse mõni pisivale, mis põhjalikul kontrollimisel pilti ei sobi.

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.
    Mina ei postitanud poolteist kuud mitte midagi siia, lootsin et Madis saab asja korda ja ei ühinenud laadaga. Aga kuna selgus et asi ei saa lahendust ning investorid iseseisvalt sellele siin midagi välja ei mõtle, siis panin enda 10 cents siia.

    Enda arust ei ole ma kordagi Madist rünnanud ja üritanud faktidele põhineda



    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.
    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    kes seda räpast raha ikka tahab

  19. #19
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    Ega see investorite probleem ei ole,sel juhul tuleb Madisel kahjud hüvitada.

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    kui reegleid on rikutud, siis ma loodan, et rahad konfliskeeritakse. see ei tähenda, et Madis pääseks stake summa tagasimaksmisest. pigem on jälle üks punkt juures, mida võib reelgite rikkumiseks nimetada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES