Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 104, kokku 166 EsimeneEsimene ... 45494102103104105106114154 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 061 kuni 2 080, kokku 3319
  1. #2061
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lugesin ka selle maraton teema läbi.

    Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

    Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

    Edu.ee

    Vilkar

  2. #2062

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  3. #2063
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ok kutid, mis te sellest arvate:

    http://www.pocketfives.com/tournament/1083012/

    Sellel scoopi turkal mis läks stake sisse on mängitud mõlema kontoga, nii Hotamy1985 ja Madis Very.


    midagi on väga fishy

  4. #2064
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Selle multiaccountingu võib mõni paranoiline investor ka reeglite rikkumiseks lugeda. Kuigi diilis kirjas polnud, siis vaevalt aktsepteerinuks mõistlikud investorid seda, et nad finantseerivad mingit pettust, mille välja tulemisel kogu raha konfiskeeritakse.

    Mulle tundub, et kaevatav auk läheb üha sügavamaks. Meenutab natuke mõnd 2+2 teemat, kus community mõne pettuse grammhaaval laiali harutab, kuivõrd igasse selgitusse pannakse mõni pisivale, mis põhjalikul kontrollimisel pilti ei sobi.

  5. #2065

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Lugesin ka selle maraton teema läbi.

    Need, kes ei taha selles projetkis osaleda peavad Madisega kokkulepele jõudma, mis osas rahad neile tagastatakse ja teised siis, kes veel soovivad jätkata teevd seda priivatselt kuskil. Siin teemas juba suht laadaks läinud.

    Kirvega või backflipidega raha taga ajada ei vii tulemuseni .... parem las inevestorid saavad päris elus Madisega kuskil kokku ühise laua taga ja arutavad asjad läbi ning jõuvavad mingi ühise arusaamani. Minu meelest oleks mõistlik solution. Või Madis teeb skypes listi kus kõik investorid sees ja arutavad seal.

    Edu.ee

    Vilkar
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.

  6. #2066
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.

  7. #2067

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas ma midagi missind või lihtsalt 800miljon ytles et see tema teine account? Kuidas ta teab seda 101% Mingi kinnitus vms olemas? Või ma olen mõned olulised postid missind..

  8. #2068
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas ma midagi missind või lihtsalt 800miljon ytles et see tema teine account? Kuidas ta teab seda 101% Mingi kinnitus vms olemas? Või ma olen mõned olulised postid missind..
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...384#post435384

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.

  9. #2069
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.
    Mina ei postitanud poolteist kuud mitte midagi siia, lootsin et Madis saab asja korda ja ei ühinenud laadaga. Aga kuna selgus et asi ei saa lahendust ning investorid iseseisvalt sellele siin midagi välja ei mõtle, siis panin enda 10 cents siia.

    Enda arust ei ole ma kordagi Madist rünnanud ja üritanud faktidele põhineda



    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu poolt starsi multiaccountingu kohta kiri saadetud.
    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd

  10. #2070
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    kes seda räpast raha ikka tahab

  11. #2071
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    Ega see investorite probleem ei ole,sel juhul tuleb Madisel kahjud hüvitada.

  12. #2072
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Karta on et sinna investorite rahad kinni ka jäävad nüüd
    kui reegleid on rikutud, siis ma loodan, et rahad konfliskeeritakse. see ei tähenda, et Madis pääseks stake summa tagasimaksmisest. pigem on jälle üks punkt juures, mida võib reelgite rikkumiseks nimetada.

  13. #2073

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kui tuleb mingid tüüp kivi alt välja sitaga käsi pesema, siis võiks kogu steigi juba ammuilma välja osta, et asi vaigistada, asi läheb juba naeruväärseks.
    Mis iganes supernova-user accountid ja mis kõik veel... kas tõesti on 5k seda kõike väärt kui nii epic-super-hyper-mega-ballerid in da haus
    minul on muust savi, aga ma ei suuda kuidagi enda jaoks mõistetavaks teha seda, et mingid super ballerid ja lähedased sõbrad, kes peaksid inimest hästi tundma ja vouchima hea mänguoskuse suhtes, lasevad niimoodi siis trollidel kõik tükkideks rebida. imege muna, siin on nii palju samefaggimist et paha hakkab

  14. #2074

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Lõpuks üle pika aja jälle üks normaalne postitus , imelik, et investorid ise on suht rahulikud aga
    nn. maailmapäästjad (maxi, 800 miljonit, pumper , rambo aka svenza jt.) on tagajalgadel.
    laske asjaosalistel ise asi korda ajada, keegi pole ju Teie abi palunud.
    Mis teema nende paar posti päästjatega on, kes vaikust karjuvad. See on avalik foorum, tänu sellele foorumile ja nendele maailmapäästjatele teavad nüüd investorid, mis jama on korraldatud. Kui üks osapooltest tahab omavahel rääkida asju selgeks lõpuks, siis see foorum pole kunagi selleks sobiv koht olnud vaid pigem mingi skype grupp vms.

  15. #2075

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kui reegleid on rikutud, siis ma loodan, et rahad konfliskeeritakse. see ei tähenda, et Madis pääseks stake summa tagasimaksmisest. pigem on jälle üks punkt juures, mida võib reelgite rikkumiseks nimetada.
    On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
    raha kättesaamine veel raskemaks läheb.

  16. #2076
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Praegu leidsin et ka 180manne on mängitud mõlema konto alt

    Tournament Info: $8.00 NL Hold'em [180 Players, Turbo]

    32
    Madis Very $0.00
    33
    HotAmy1985 $0.00

    Tundub et on kahjuks collusion siiski

  17. #2077
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
    raha kättesaamine veel raskemaks läheb.
    ma pole siin rõõmustanud. nagu kirjutasin - kui reegleid on rikutud, siis loodan starsi poolt adekvaatset reaktsiooni. madis oli teadlik, et selline asi võib juhtuda.

  18. #2078
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    võtame olukorra, kus ma lasen end stakeda 100 eurostele turniiridele kokku 10 000 euro eest. olen mänginud veidi aega ja sattunud olukorda, kus stake rahast on alles 7 000 eurot. siis juhtub äkki ime ning võidan viking lotoga miljon eurot ning mingitest 100 eurostest rotiturniiridest ei taha lõhnagi tunda. seega piisab mul stakest pääsemiseks ainult mängida üks 200 eurone turniir (mis on üle kokkulepitud turniiride buyinist) ning ongi olukord jokk. tunnistan üles reeglite rikkumise, karistuseks lõpetatakse stake 3 000 eurose miinusega ning mängija on kohustustest vaba. kas see on sinu arvates õiglane?
    See pole ennekuulmatu, et steik lõpetatakse enne ära, kui kogu raha pole maha mängitud, või kasumid pole pilvedes.

    Samamoodi võib investor auto alla jääda ning mängijalt raha küsida, et raviarveid tasuda selle rahaga. Kas see on sinu arvates õiglane?

    It goes both ways. Elame ja õpime. Oleme targemad järgmine kord. Igale situatsioonile pole must-valgelt trahvi ja karistust olemas, mis kõik osapooled rahuldaks. Kui stake jookseb miinusesse, siis üsna kahtlemata on üks või mõlemad osapooled pettunud.

    Sinu näites toodud 3000 eurot ei olnud tänavale visatud raha. Teoreetiliselt ei olnud kindlasti lihtsalt -3000, kui just meelega ei otsitud situatsioone, kus raha ära anda. Nii et ma leian, et oleks ebaõiglane, kui mängija peaks selle raha tagastama, kui ta tahab poole pealt lõpetada.
    Alati on järgmised korrad ja nö maine.

    Ma ei ütle, et mul on õigus, aga ma ütlen, et teil ei ole ilmtingimata õigus. :D See on minu arvamus. Ma tänan sind selle teoreetilise situatsiooni esitamise eest. :) Selliseid asju tuleks arutada, muidu mingid poksiässad arvavad, et neil on vastus olemas kõikidele maailma probleemidele.

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Ma ei saa aru kuidas saab jahuda sellele, et reeglites pole kirjas, ta pole eksind. Reeglites on kirjas et EMV ei lähe stakei alla? Mina küll näiteks ei näind, pange see hitt sinna potti siis otsa kui reegleid vaja järgida.
    Jrgn hell kirjutas eile väga häid poste stake tavadest jne. mida oodatakse standardina jms. see asi nii laiali läind et ei leidnud neid ülesse atm.
    Online stake pidi olema, aga muidugi, vastikult hägused tingimused ja detailid. :P
    Ma leidsin sinu eest Jrgn helli postituse. Kuldne! :P

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks seda reaalsustaju kaotanud ahvi peaks üldse nii pulgal hoidma. Kuidas üldse keegi saab veel öelda, et ei ole stake tingimusi rikkunud? Konkreetselt ju insvestoritele (kes ise ka eriti häält teha pole tahtnud) pähe lasknud.

    Milles üldse probleem on, et veel peab seda agooniat pikendama ja kummi venitama?
    Masterpuppet ütles slegelt, et isegi juhul kui stake tingimustes polnud kirjas kõike üli täpselt, siis on tavaõigus(?) ja mingi üldine hea tava, mis reguleerib seda ka. ERITI VEEL, ET TEGU ON EESTI MEISTRIGA, KES LEIAB ALATI PÕHJUST SELLE MAINIMISEKS, JA TEAB ISE VÄGA HÄSTI, MIS ON INVESTORITEL NORMAALNE OOTUS STAKE RAAMES. NING MIS ON ÜLE ROLLI MÄNGIMINE.

    Maids, sa oled korralik idioot, et sa leiad mingied õigustusi! Täielik idioot!
    800milj, svenza ja udikaz on väga õigel teel.

    Kui see omal planeedil vaimuhaige lapsemeelne idioot(mida, sa Madis, oled) tahab hakata ajama sellist mula, et kuna polnud reeglites kirjas siis on pohhui, võtaks mina seda invetsorina väga otsese solvanguna, rääkimata oma graphide peitisest jne.

    Seoses solvava tundega hakkaks ka ajama näpuga järge konkreetselt. Kui oli kirjas et ONLINE stake, siis oligi online ja see kuhu raha jõudis ei määra rolli, sest stake oli online ja EI OLNUD KIRJAS, ET STARSI!!!! STAKE. POHHUI JU POLNUD KIRJAS.

    Edasi, graphidega on juba pmst näide olemas, et on üle roli laksnud (ka Sorm, ke ssiiamaani kõige neutraalsem ja Very õigusi ka kaistev pool on kirjutanud. Paranda, kui eksin.)
    JÄRELIKULT ON OLEMAS KINDEL TÕESTUS, ET ON RIKUTUD STAKE TINGIMUSI, SETS VERY EESTI MEISTRI JA EPIC POKER LIFESTYLE BALLANA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, NAGU KA KIRJUTAS STAKE TINGIMUSTES.

    KUNA TA TEAB, MIS ON VARIATSIOON, SIIS TA TEAB, ET LASI ÜLE ROLLI - Rikkus reeglit ja stake head tava ja käitub nagu viimane m*nn - tingimusi on rikutud - maksu tagasi!

    Kuna saab vahekohtunikke määrata, siis keegi võiks võtta selle rolli enda peale ja ajada selle asja korda. Foorumi üldine arvamus ja vahekohtuniku otsus oleks sel juhul lõplik ja see et Very teiselt planeedilt on ja ei taha aru saada milletski, ei tähendask enam mitte midagi.

    Naeruväärne

  19. #2079

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    On arusaadav miks Madis ei tahtnud avaldada avalikult teisi kontosid aga ma ei saa aru ok2aa mida sina rõõmustad, et investoritel
    raha kättesaamine veel raskemaks läheb.
    Sellised kkkkk.. ja Viimsi sarnaste meeste arvamus on totaalne null ja neile ei pea isegi vastama.
    Vastan miks mina siin teemas hakkasin sõnavõtma, kuna nõustan Pokkeriprod.com-i, siis on mul kohustus aidata ka foorumiliikmeid - täpselt seda ma ka tegin, ei enamat (va vahel viskas suur lollus pildi eest ja natuke avaldasin arvamust ka).

  20. #2080
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kkkkkk on üks investoritest, tal on absoluutselt sõnaõigus ju. Mina olen see, kes siin tühja mulli ajab, aga vaba maa õnneks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES