Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 109, kokku 166 EsimeneEsimene ... 95999107108109110111119159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 3319
  1. #2161

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Ega see hand historyte välja näitamine enam tal midagi ei päästa nagunii. Kõik valed graafikud ja ütlused on tõestatud juba ja võiks teema hoida rahade maksmise juures.
    Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

    Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
    jumala ees täpiks.

  2. #2162

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Väikse vahemärkusena ei tea ma ühtegi muud teemat, mis oleks nii palju uusi foorumiliikmeid juurde tootnud.

  3. #2163

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib"."

    Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 09.06.12 at 15:00

  4. #2164
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

    Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
    jumala ees täpiks.
    See tekst oli ilmselgelt vale, võrdle neid kahte graphi - Madise postitatud ja see Amy Starsis - need on identsed peale lõpu. Kõik üles-alla liikumised kattuvad.

  5. #2165

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Vale graafiku jutust ma ei saa aru, ta ju postitas teise kasutaja graafiku ja ütles selge sõnaga

    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.

    Naxeri plaan vaadata HH peaks olema parim, kui chpdumping leiab kinnitust kahvatuvad kõik eelmised scammerid
    jumala ees täpiks.

    Peaaegu kõik site´d ehk ainult amyhoti pokerstars?? Ja kust me peaks teadma kas need on tema mängitud või sõbra mängitud kelle nimel see konto on. Kui ongi tema konto siis nüüd mängibki kahe arvuti ja kahe kasutjaga üheaegselt samu mänge?

  6. #2166
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru, siiamaani on mingi VAIDLUSMOMENT siin !?!?!?!

  7. #2167

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
    olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.

  8. #2168

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See tekst oli ilmselgelt vale, võrdle neid kahte graphi - Madise postitatud ja see Amy Starsis - need on identsed peale lõpu. Kõik üles-alla liikumised kattuvad.
    Räägimegi ühest samast asjast Madis üritas lihtsalt tõestada, et ta ei ole kaotav mängija ja näitas oma teise kasutaja graafi,
    see tõestab , et ta tunnistab teise kasutaja olemasolu Starsis aga ei valeta ju kui ütleb et tema mängitud.
    Eks näeb muidugi mis edasi saab.

  9. #2169
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib".

    Kindlad allikad, niiet tehke omad j2reldused!
    Hea, et ära confirmisid.
    --

    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.
    Ehk siis ainult PokerStars. Veel üks pisivale.

  10. #2170

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    madis very on kaotanud ohtralt ka full tiltis


  11. #2171

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    sellest loogikast on raske aru saada kuigi olen mõistev inimene

    Paluks mitte usukda liigseid aluseta oletusi ning pprodes olen kõik siiani avaldatud asju selgitanud.
    Wilderhaas kui madis vs amy lähevad pre all in siis mis eelise ma saan sellega kui ma mängiski mõlemaga ? Mitte mingit vahet pole mis viisil kui mõlemad all in ma kaotaks enda raha, Ei ole just eriti mõtekas.
    Kuid siiski kogu arutelu on ppro foorumis.
    Proovime jätta seda siiski mu live stake teemaks.
    GL kõigile

    Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...tm#post-175975

  12. #2172
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ei noo. Peapoint on ikkagi see, et tema on mõlema kasutaja omanik ja need mõlemad kasutajad on samal ajal samasid turnasid mänginud. See mis kasu ta üritas saada sealt, no eks see on selgumisel. + veel see, et multi accounting on rangelt keelatud ja dafoq, kuidas ta julges seda teha stake ajal.

    Tsitaat Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Sinu jutt on kisub veel segasemaks kui madise oma.......
    Su jutt ka suht segane :D
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 08.06.12 at 20:04

  13. #2173

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ei noo. Peapoint on ikkagi see, et tema on mõlema kasutaja omanik ja need mõlemad kasutajad on samal ajal samasid turnasid mänginud. See mis kasu ta üritas saada sealt, no eks see on selgumisel.



    Su jutt ka suht segane :D
    kasu on ju silmnähtav, stake kandub vaikselt oma kontole , eriti kui 25/75 underdog olles all in minna

  14. #2174
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas mõni madise kontodest on veel võitev ? või kõik vennad,õed ja ka madis ise kaotavad amyle (ehk siis emale) nagu kord ja kodus ?

  15. #2175
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma üldse ei imesta, kui Madis siia kirjutab selle peale a'la "Reeglites polnud midagi selle kohta, et oma kasutajale ei tohi väikest chiptrade teha..."

  16. #2176

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Saage aru, OP on lihtsalt balling out of control oma epic poker lifestyle-ga, tal on ükskõik, et siia teemasse haterid päevas kümneid lehti süüdistusi kirjutavad. Cmon, keda kotib, et tema kohta sajad inimesed solki loevad, kui on võimalus epic live donkamente crushhhhida. Audit lõi kõigil normaalsetel inimestel luugid kinni ja nad kukkusid perseli. Nvm, OP on tõenäoliselt praegu autos sõidab money printima, on lihtsalt väsinud või räägib couchiga. Ta on normaalsetele investoritele kõik selgeks teinud juba, ta on usaldusväärne ja pole kedagi petnud.

  17. #2177
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mul üks palve SC omanikele. Proovige filterida 12.01.2012 - 08.06.2012. Saab näha kui palju volüümi ta tolle kasutaja alt suutis näidata samal ajal kui stake käis.

  18. #2178
    Räme Fish Kasutaja Milvi avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Turku/Finland
    Postitusi
    11

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Jõhker... :(

    ( Click to show/hide )

  19. #2179
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Paluks mitte usukda liigseid aluseta oletusi ning pprodes olen kõik siiani avaldatud asju selgitanud.
    Wilderhaas kui madis vs amy lähevad pre all in siis mis eelise ma saan sellega kui ma mängiski mõlemaga ? Mitte mingit vahet pole mis viisil kui mõlemad all in ma kaotaks enda raha, Ei ole just eriti mõtekas.
    Loodetavasti on kõigile aru saadav, et ühel juhul on tegemist tema rahaga, teisel juhul investorite rahaga.

    Kui lolliks võib üks epic baller teisi pidada?

  20. #2180
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Milvi Vaata postitust
    Jõhker... :(

    ( Click to show/hide )
    for real on see 12.01.2012 - 08.06.2012 ??? whatafak
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 08.06.12 at 20:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES