Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 113, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1363103111112113114115123163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 241 kuni 2 260, kokku 3319
  1. #2241

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    lol @ ufo

  2. #2242

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nägin mõned päevad tagasi Madist emajõe ääres koeraga jalutamas. Rääkisime paar sõna juttu ning ta mainis, et steigiteemas on mingi paanika lahti läinud. Ma ütlesin, et vaatan üle ja ta ütles, enda kohta harjumatult murelik pilk silmis, et ma seda kindlasti teeks. Igaljuhul lugesin ma selle teema eile öösel läbi ja ei osanud arvata, et asi võib nii tõsine olla. Alguses olin üsna hämmastunud, et siin selline bashimine ja aususes kahtlemine toimub. Samas paljud kahtlejad ei tunne Madist ning kogu see teema võib sel juhul tõesti üsna sketchy tunduda.

    Jutt multiaccountimisest (selgelt ebaeetilisel viisil) ja chipdumpimisest on absurd. Need 2 sarnast graafikut, mis välja on toodud on ilmselt tingitud sellest, et ta andis konto millega varem mängis, sõbrale kasutada. Pokkerisaidi poolt küll keelatud, aga alaealiste mängijate hulgas üsnagi levinud teguviis. See 1 pilt, millega chipdumpimine on „ära tõestatud“, ei näita tegelikult muud, kui, et inimene, kes hotamy kontot kasutama hakkas, mängis sama turniiri, mis Madis ja nad mängisid täiesti usutava jaotuse.

    Jutt sellest, et Madis oleks valetanud oma varasemate tulemuste kohta on samuti absurd. Graafikute ja tulemuste esitamisel on arusaadavaks probleemiks alaealisus. Nägite ise, mis juthus, kui kasutajanimed välja tulid – inimesed hakkasid teda multiaccountimises ja chipumpingus süüdistama. Samuti oleks pokkerisaitide poolt probleemid kerged tulema. Madis oli ka valmis läbi usaldusväärse erapooletu isiku need avaldama. Kuigi mul pole ülevaadet tema raamatupidamisest võin üsna kindlalt öelda, et võidetud kogusumma võib olla 100k ringis ja suurem osa on võidetud enne täisealiseks saamist, mille tõttu on selle tõestamine raskendatud. Tema elustiilist peaks olema üsna selgelt näha, et on olnud millest elada. Seda olen näinud nii mina, kui ilmselt ka paljud teised foorumikasutajad. Varem pole olnud mingeid probleeme ega isegi jutte sarnastest „pettustest“ (va. Roosa Topi Müsteerium) ning ka mina pole midagi kahtlast märganud. Ilma tõendideta öelda, et ta sai sellist elustiili lubada tänu eelnevatele pettustele on lihtsalt kole.

    Suhtumine pärast EMV võitu on steikijate vastu tõesti ebasobiv olnud. Ka jätkusuutlikku BRM-i on eiratud. Steigi reeglite koha pealt pole Madis minu meelest siiski eksinud. Selgelt on kirjas, et ta võib mängida, mida tahab ja et steikijad peaksid teda usaldama. Kõik steikijad olid sellega nõus. Ilmselt on inimesed küll pettunud, et Madis nende usaldust kergelt ära kasutas(kusjuures vaevalt, et pahatahtlikult), aga see ei kvalifitseeru vähemalt minu hinnangul reeglite rikkumisena. Ka süüdistused, et Madis midagi varjab võib ei vasta talle esitatud küsimustele tunduvad mulle alusetud. Ta postitused kogu teema kohta on minu meelest piisavalt informatiivsed ning kirjutatud viisil, mis ei ole kohane valetava inimese eneseväljendusele. See, et ta viimastel päevadel pole vastanud teeb halba nii talle endale, kui ka teistele, aga oletatavalt süütult niivõrd tõsiste süüdistustega tegelemine oleks ka mulle väga ebameeldiv. Ma usun, et osasid häirib ta „epic balla printingz“ suhtumine, aga sellest ei peaks kindlasti süüdistamisel lähtuma. Kokkuvõttes on kogu see asi minu silmis tugevalt üle puhutud. Ainuke, milles mina teda süüdistaksin on suhtumine steiki pärast EMV võitu ja väga kaheldav BRM. Esiteks pole kumbki neist otseselt steigi reeglitega vastuolus ning teiseks pole muud süüdistused kindlaid tõendeid leidnud. Seda arvestades pole tema tehtud vead proportsioonis hetkel leviva üldise arvamusega, et tegu on petturi ja ebaausa inimesega. Ma olen üllatunud, et see arvamus on nii kiiresti omaks võetud ja vähesed, vähemalt kirjalikult, oma kahtlustest märku annavad. Kogu teema on mu arvamust siinsest pokkerikommuunist omajagu alla tõmmanud. Olen ma millestki väga valesti aru saanud? Kui jah, siis keegi võiks välja tuua millest. Seda võiks teha arukalt, vältides liigseid emotsioone ja rämpspostitusi. Süüdistused on tõsised ja see ei ole koht kahjurõõmsaks teise inimese üle naermiseks.

    Mida teha? Mulle meeldib Imre välja pakutud variant. Kogu steigitud summa tagasimaksmise nõudmine tundub mulle millegi väljapressimise sarnasena, kuni on leitud kindlad tõendid, et Madis tõepoolest steigi reegleid rikkus või muul moel pettur on. Ainuke põhjus miks kogu summa koheselt tagasi maksta, oleks teema kiirem vaibumine. Täielikku tagasimakset võidakse näha ka kui Madise poolset süü omaksvõtmist, mida ta süü puudumisel kindlasti vältida tahaks. Steik on olnud algusest peale ilmselgelt mäda, aga mina olen valmis sellega jätkama. Madis on üles näidanud omapoolset algatust „august välja tulemiseks“, sealjuures valmisolekuga võtta arvesse steikijate poolt püstitatud nõudmisi. Ma loodan, et teema laheneb rahumeelselt ja kõikidele osapooltele sobivalt.

    Kinnitan, et kkkkkkk pole Madise varikonto ja tegu on usaldusväärse inimesega.

  3. #2243
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust
    enda kohta harjumatult murelik pilk silmis
    kas umbes nagu 800m mees, kes pidi ringi käima häbinägu peas? cool story bro, aga stake ajal reeglite rikkumine on alati üheselt käsitletav - stake summa tuleb tagastada. lisaks käitus OP stakejatega nagu m*nn. see, et sa ta sõber oled, on muidugi kurb.

  4. #2244

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mis reeglit rikuti?

  5. #2245

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Rikutud on stakemise head tava.

  6. #2246

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Rikutud on stakemise head tava.
    õige, aga see pole põhjuseks, et stake 100% välja maksta.

  7. #2247
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kirjutasin ise PN-i foorumi Madise steigi teema alla hiljuti TõnisL-ga sarnase mõtteavalduse. Tundub, et hundikari on asja tugevalt üle võimendanud ning tembeldanud Madise pätiks, kaabakaks ja ebaausaks inimeseks enne reaalselte tõendite selgumist, mis seda kuidagi kinnitaks. On loogilisem ,et asjadele on mõistlik seletus nagu see sõbrale konto kasutada andmine, varemalt multiaccount, kuna oldi alaeline. Nüüd, mil hakkavad juba artiklid ka meediasse jõudma teemal, et tegemist ilmselt petturiga-see hakkab juba tõesti liiale minema. Juhul kui ta mingis chipdumpingus või muus otseses kelmuses/pettuses siiski süüdi pole, siis saan täiesti aru, miks ta seda foorumit väldib ja vbl enam siia kunagi midagi ei kirjuta-saada hundikarja poolt puretud on väga valus ja paha kogemus.

  8. #2248
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust
    Kuigi mul pole ülevaadet tema raamatupidamisest võin üsna kindlalt öelda, et võidetud kogusumma võib olla 100k ringis ja suurem osa on võidetud enne täisealiseks saamist, mille tõttu on selle tõestamine raskendatud. Tema elustiilist peaks olema üsna selgelt näha, et on olnud millest elada. Seda olen näinud nii mina, kui ilmselt ka paljud teised foorumikasutajad. Varem pole olnud mingeid probleeme ega isegi jutte sarnastest „pettustest“ (va. Roosa Topi Müsteerium) ning ka mina pole midagi kahtlast märganud. Ilma tõendideta öelda, et ta sai sellist elustiili lubada tänu eelnevatele pettustele on lihtsalt kole.
    Loomulikult on kõige tähtsam, et Madis ikka oleks selle 100K teeninud, see vajab koguaeg mainimist, igas "sõbra" postis. mADISE elustiilist on näha, et tegemist jõuka tüübiga, peaks olema investoritele hea uudis. Stakeback + kompensatsioon ja balla Madis võib oma teed minna.

  9. #2249

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    "Madis Eritit tabanud juba hoopis tõsisemad süüdistused, kus teda kahtlustatakse muuhulgas tahtlikus valeandmete esitamises oma seniste mängutulemuste kohta, mitme konto samaaegses kasutamises ning chipdumpingus" by pokernews ja lisaks on hetkel tõestatud vale BR management.
    Madis vbolla ei saa sellest aru aga ca 50% sellest probleemist on põhjustanud tema enda suhtumine. Tema mängib Tallinnas livet !? ja laseb siin ainult rahval puid alla visata. Ma ei suudaks vist sekunditki midagi muud teha kui minu maine niimoodi kõiguks.

  10. #2250
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust

    Jutt multiaccountimisest (selgelt ebaeetilisel viisil) ja chipdumpimisest on absurd. Need 2 sarnast graafikut, mis välja on toodud on ilmselt tingitud sellest, et ta andis konto millega varem mängis, sõbrale kasutada. Pokkerisaidi poolt küll keelatud, aga alaealiste mängijate hulgas üsnagi levinud teguviis.
    Ma ei saa sellest jutust midagi aru. Inimene ju postitas oma nn. winnings graafiku mis on identne hotamy SC graafikuga. Kui sa väidad, et hotamyga mängis hoopis sõber siis ilmselgelt ei postitanud kodanik ju enda graafikut vaid sõbra oma, samal ajal väites, et need tema winningsid.
    See on selge ju, et need kaks graafikut on üks ühele samad ja sama inimese omad.
    Saan ma midagi valesti aru siin?

    Jutt käib siis nendest graafikutest.
    Vasakul pool oleva postitas siis madis enda winningsitest ja paremal pool olev on hotamy SC. Sa väitsid hetkel, et sõber mängis üldse selle kontoga... seega postitati kellegi teise graafik? Graafikud on ju yks yhele samad. Aina BSimaks kisub.
    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.06.12 at 01:38

  11. #2251

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    "Madis Eritit tabanud juba hoopis tõsisemad süüdistused, kus teda kahtlustatakse muuhulgas tahtlikus valeandmete esitamises oma seniste mängutulemuste kohta, mitme konto samaaegses kasutamises ning chipdumpingus" by pokernews ja lisaks on hetkel tõestatud vale BR management.
    Madis vbolla ei saa sellest aru aga ca 50% sellest probleemist on põhjustanud tema enda suhtumine. Tema mängib Tallinnas livet !? ja laseb siin ainult rahval puid alla visata. Ma ei suudaks vist sekunditki midagi muud teha kui minu maine niimoodi kõiguks.
    !!!

  12. #2252
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.

  13. #2253

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Naljakas on see, et need staari poolehoidjad hirmstasti tahavad stake jätkata, olles näinud kõiki graafikuid (Stars -9k usd, FTP, -3k usd vms). Mis mõttes nagu?

  14. #2254
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida.
    ( Click to show/hide )


    Jäi lihtsalt silma tl;dr postis see, et kontoga mängis hoopis sõber ja selleks ka juhtisin tähelepanu.
    Antud graafikud on 1:1.

  15. #2255
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Kirjutasin ise PN-i foorumi Madise steigi teema alla hiljuti TõnisL-ga sarnase mõtteavalduse. Tundub, et hundikari on asja tugevalt üle võimendanud ning tembeldanud Madise pätiks, kaabakaks ja ebaausaks inimeseks enne reaalselte tõendite selgumist, mis seda kuidagi kinnitaks. On loogilisem ,et asjadele on mõistlik seletus nagu see sõbrale konto kasutada andmine, varemalt multiaccount, kuna oldi alaeline. Nüüd, mil hakkavad juba artiklid ka meediasse jõudma teemal, et tegemist ilmselt petturiga-see hakkab juba tõesti liiale minema. Juhul kui ta mingis chipdumpingus või muus otseses kelmuses/pettuses siiski süüdi pole, siis saan täiesti aru, miks ta seda foorumit väldib ja vbl enam siia kunagi midagi ei kirjuta-saada hundikarja poolt puretud on väga valus ja paha kogemus.
    Sorry, aga millest sa siiani aru ei saa? See on mingi süüdimatute gamblerite värk, et reaalse maailmaga on raskusi?

  16. #2256

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.
    Marko sa paned segast. Siit ussipesast sai ta ju mängimseks raha ja inimestel on õigus olla ärritunud kui asjad on segased ja Madis ise tegeleb hoopis muuga kui selle jama klaarimisega

  17. #2257
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.
    äkki jh kui tal tuju tuleb sis selgitab, enne pole mõtet

  18. #2258

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nii Naxer.

    Ühesõnaga kutt oli alaealine ja mängis HotAmy1985 all, kuna oli alaealine. Selge.
    ( Click to show/hide )


    Küsimus sulle. Kuna sai "Madis Very" täisealiseks?
    ( Click to show/hide )


    Ps. Stake käib ka mingi paar kuud, kui mitte rohkem. Sry. Täpset alguskuupäeva ei tea.
    Viimati muudetud Lowry poolt : 10.06.12 at 02:11

  19. #2259
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Graafiku puhul ju loogiline, et varemalt ja suuremad võidud on Madise enda mängitud, hiljem lõpuosa võis ehk juba keegi teine mängida. Ehk ta ise seletab selle ükskord lahti kui tal on tõesti üldse enam tuju nina "ussipessa" pista. Eks steikijatega saaks ka suhelda privaatselt. Btw ma pole Madise irl sõber ega advokaat, kuid sellest hoolimata tundub, et süüdistamise, sõimamise, trollimise ja ähvardustega on selgelt liiale mindud.
    Asi ei oleks kindlasti nii hulluks kiskunud, kui madis ei oleks algusest peale käitunud nagu täielik m*nn ja stakejatele pm pähe kusenud. see, et tema sõbrad võib-olla leiavad, et tema suhtumine ja käitumine on ok, ei muuda reaalsust.

  20. #2260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ma ei suuda siiani uskuda kuidas see teema juba nii kaugele on läinud, tulevad mingi tõnised ja markod ning hakkavad foorumit nimetama mingiks ussipesaks, kus vastuste andmine on rohkem selline balla värk, et kui tahad siis võid a no ei pea, livecrushing ikka tähtsam imo

    ning mis mõttes on käest läinud see teema? ise ta ei tee selle peatamiseks MITTE MIDAGI, ballatimes elustiiliks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES