Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 114, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1464104112113114115116124164 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 3319
  1. #2261

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    PProde foorumis mingi 100+ lehte, siin ka võtab hoogu. Ma tõmbaks pidurit. On suht selge, et see 5K netisteik kärssab. Madis võiks 24h jooksul rahad tagasi kanda, tekitatud segaduse eest siiralt vabandada ja püüda edaspidise käitumisega respekti saada.
    Selle live-stake lõpetamise idee lähtudes solidaarsusest on minu arvates ka õige. Olgu seal +EV või mitte - raha pole alti peamine. Noortel meestel peab väärtushinnangud paika saama, muidu läheb kogu elu mingil hetkel p...e.
    by Henri Käsper
    Nüüd oleks äkki aeg jälle Henri juttu kuulata??

  2. #2262
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vinney Vaata postitust
    ma ei suuda siiani uskuda kuidas see teema juba nii kaugele on läinud, tulevad mingi tõnised ja markod ning hakkavad foorumit nimetama mingiks ussipesaks, kus vastuste andmine on rohkem selline balla värk, et kui tahad siis võid a no ei pea, livecrushing ikka tähtsam imo

    ning mis mõttes on käest läinud see teema? ise ta ei tee selle peatamiseks MITTE MIDAGI, ballatimes elustiiliks
    Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.

  3. #2263

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.

    Tore, et sa Madisega suur sõber oled, aga ma tõepoolest ei leia, et vinney oleks midagi kohatut öelnud.

  4. #2264

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sorry, aga mida ****, selline käitumine, mis siin praegast toimuba peaks iga inimese tagajalgadele ajama. inimene n konkreestselt nussind teisi näkku ja tema varinonktod ya sõbrad vms kiidavad asj umbes takka. elu nii ei toimi,

  5. #2265

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ka minule on paljud asjad ebaselged ja ootan Madise selgitusi. Kuni nende tulekuni ei ole minu meelest tema sõimamine vajalik ega aita kedagi. Jah, ta peaks kiiremas korras endast märku andma, aga selle kordamine ei muuda ka midagi.

  6. #2266
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Ja kes sa selline üldse oled? sa ei sa sulaselgest eesti keelestki aru(coni postitus) ja võtad täiesti tühja koha pealt siin teemas sõna. Kuna tõnis on investor siis tal ka mitu korda rohkem sõnaõigust kui sul.
    "Olen aus inimene ja võtan asju ratsionaalselt".

  7. #2267
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
    Tore, et sa Madisega suur sõber oled, aga ma tõepoolest ei leia, et vinney oleks midagi kohatut öelnud.
    wtf? invesotrid ise hakkavad lõpuks sõna võtma ja oma arvamust asja kohta avadama ja siis mingi random vend hakkab nende arvamust maha tegema? Kuidas see asi üldse lahenduseni jõuda saab?


    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    "Olen aus inimene ja võtan asju ratsionaalselt".
    ja endiselt ka väidan seda, sest minu postitused ei ole suunatud kuidagi madisele vaid tõnisele
    Viimati muudetud yolpa poolt : 10.06.12 at 02:33

  8. #2268

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  9. #2269
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    wtf? invesotrid ise hakkavad lõpuks sõna võtma ja oma arvamust asja kohta avadama ja siis mingi random vend hakkab nende arvamust maha tegema? Kuidas see asi üldse lahenduseni jõuda saab?
    Sa ikka tead, et 7 investorit on varem sõna võtnud?

  10. #2270
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust
    Ka minule on paljud asjad ebaselged ja ootan Madise selgitusi. Kuni nende tulekuni ei ole minu meelest tema sõimamine vajalik ega aita kedagi. Jah, ta peaks kiiremas korras endast märku andma, aga selle kordamine ei muuda ka midagi.
    Kuna ta ise ilmselgelt ei teadvusta endale kui tõsine ta olukord tegelikuses on, siis sina kui hea sõber(kellel on ka kindlasti ta number olemas)võiksid talle natukenegi ajuraasukest pähe panna ja teha talle selgeks, et ta peab sellega tegelema RIGHT NOW. mitte siis kui what ever tegevuse kõrvalt aega saab.

  11. #2271
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Sa ikka tead, et 7 investorit on varem sõna võtnud?
    jh, okei võibolla väljendasin ennast valesti, mida ma mõtlesin siis, et kuidas saab inimene, kes pole asjaga mitte kuidagi seotud, hakata invesotri postitust maha tegema? Kui ta oma rahasi tagasi ei taha ja veel kaitsebki madist, siis ju see tema enda asi ja tema enda rahad.

    Miks ma tegelikult siia üldse postitasin on see, et väga palju spämmi siin teemas on tulnud sellepärast, et random kasutajad ei loe asjalikest postitustest seda välja mida öelda tahetakse(coni post) ja siis kohe sekundiga, enne et midagi üldse läbimõeldakse, visatakse mingi labane kommentaar sellele.

  12. #2272

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Naljakas mõelda, et pidasin OPd SNG/MTT crusheriks. Küllap "epic baller lifestyle" pani seda uskuma. Ei tea kas ma ainuke, aga mul natuke OPst kahju, et ta sellise jama otsa sattunud, muidugi 100% nõus investoritega, kes nõuavad raha tagasi ning ma ei kannata ise absoluutselt seda "epic baller lifestyle" teksti jne. Tõsiselt on suutnud Madis Very ennast pokkerimaastikul minujaoks esindada rohkem nr.1 douche bag'ina kui valitseva Eesti meistrina. Loodan, et investorid ja OP suudavad oma probleemid lahendada ilma Svenza roundhouse kickita, oleks lihtsalt positiivsem OP enda imidži jaoks, kui ta köhiks pleki välja. Samas kokkuvõtteks Madisel oli õigus oma steigiteemas, et nii +EV diili pole kunagi foorumis olnud, kui pidades silmas, et EV on entertainment value.

  13. #2273

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ta ilmselgelt teab, et siin on mingi läbu toimumas ja teda oodatakse. See, et ta vastamist edasi lükkab on temapoolne pask, aga ma ei hakka teda sundima ka.

  14. #2274
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust
    Ta ilmselgelt teab, et siin on mingi läbu toimumas ja teda oodatakse. See, et ta vastamist edasi lükkab on temapoolne pask, aga ma ei hakka teda sundima ka.
    olen nõus, et siin on mõttetuid troll postid, aga samas on siin ikka palju rohkem asjalikke postitusi, mis vajaksid OP tähelepanu. see on kahjuks avalik foorum ja ei saa kontrollida mida keegi siia kirja paneb. praegu ta lihtsalt jätab pokkerirahvale mulje, et ta mõtleb alles mingit plaani välja ja sellepärast ei vasta midagi - see ei pruugi vastata hetkel tõele kuid sellise mulje ta paratamatult oma käitumisega jätab. süütul inimesel ei ole midagi varjata.

    E: kui op oleks minu sõber, siis ma kasvõi sunniks teda jama klaarima, but thats me. vb sulle ei lähe korda mis su sõbrast tulevikus saada võib.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 10.06.12 at 03:10

  15. #2275
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Eks jah-ta peab selgitama/üles tunnistama obv. Kas siin või siis investoritele eraviisiliselt. Nagu ka PN-s mainisin kui tõesti oleks chipdumping või muud koledat, siis parem üles tunnistada. enne kui see mujalt ära tõestatakse-siis ilmselt keegi kriminaalasja vähemalt algatada ei viitsiks kui investorid oma rahad kätte saavad (või kui siiski leidub hater, kes viitsib, siis saaks vähem aastaid ja katseaega ilmselt).

    Samas kui midagi sellist pole toimunud, mida ma siiski loodan ja eeldan- ka siis on tarvis selgitada ja tõestada, mis on toimunud ja kuidas lood on. Graafikud, HH-d jne,mitte vaid segane jutt. Ühesõnaga...Madis, mõtle hästi läbi, mida Sa järgmisena ütled-samas pead olema aus...endaga ja teistega.

  16. #2276
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oma point on mõlemal osapoolel. Ühelt poolt tekkinud kahtlused, mis vajavad selgitamist ja küsimused, millele on vaja vastata, nagu küsitav brm, graafikute ja kasutajate päritolu. Mis puudutab kokkumängu siis arvan, et see oli pigem loll juhus, sattus oma "vana" konto vastu ühte lauda ja edasi mängis see käsi suht ise. Ma ei usu, et keegi on niiii loll, et nii lihtlabast pettust korraldama hakkaks, mida on starsis kerge kontrollida ja millega kaasneks lifeban, risk ja kasutegur pole võrreldavad. Veelgi olulisem on, et Madis vastaks kõikkidele küsimustele konkreetselt ja arsaadavas keeles, sest minu arvates sellest kogu asi alguse saigi. Mingit jama poleks tekkinud kui algusest peale oleks antud selget informatsiooni, ilma 50-50 ingliskeelse urbansõnavarata.
    Mõistagi on tagantjärgi stake tingimused ajuvabad ehkki tõenäoliselt pandi need kirja ikkagi heast tahtest mitte soovist kedagi huiata. Kahjuks järgnenud sündmusteahel on asja viinud praegusesse hetke. Ma jätkuvalt ei kahtle selles, et Madis on võitev mängija, EMV tiitel päris supiauruga ka ei tule. Ka kõige parematel on halbu ja veel halvemaid hetki, seda enam, et Madis lubas täna erapooletule kohtunikule kõikke näidata. Mis puutub teemas trollmisse siis tänu sellele ongi tekkinud küsimused, mis vajavad otseseid vastuseid. Hetkel on Madise kaitsmine paras harakiri tema sõpradele ja selles on Madis ise süüdi oma väljendusviisiga.
    Mitmed varasemad stake küsijad on sunnitud kogu raha tagasi maksma, kuna on saanud mingi lollusega hakkama(ka mina nende hulgas). Hetkel oleks siiski soovitav nagu Naxer juba ütles, kogu lugu ära rääkida ja võimalikult kiiresti asi ära klaarida.

  17. #2277
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas TõnisL Vaata postitust

    ...
    Olen ma millestki väga valesti aru saanud? Kui jah, siis keegi võiks välja tuua millest. Seda võiks teha arukalt, vältides liigseid emotsioone ja rämpspostitusi. Süüdistused on tõsised ja see ei ole koht kahjurõõmsaks teise inimese üle naermiseks.
    ...
    Siin on tegemist võõra rahaga, seetõttu ei kehti lõdvad reeglid.

    Konkreetselt ilma teemat uuesti läbi lugemata mõned võtmepunktid:

    A) On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu: Jah (x) Ei()
    B) Investoreile valeinformatsiooni esitanud: Jah(x) Ei ()
    C) Investoreid eiranud: Jah(x)Ei()
    D) On stakele pühendunud: Jah() Ei(x)
    E) Starsi reeglite vastu rikkunud:Jah(x) Ei ()

    Investori varad stake 1 sekundist peale ohtu seadnud, sellest ainuüksi juba piisab.

    Ja teised, kes madist näha tahavad-> koostage küsimustik (jah ja ei vastustega ... lugedes tema poste, ta ei anna teile muidu konkreetseid vastuseid).
    Viimati muudetud Davy poolt : 10.06.12 at 05:01

  18. #2278
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    teades kui aus inimene on Madise isa, siis poissi on ootamas korralik "ketukas"....loodan ainult et sa oma isa ärisid selle diiliga persse ei keera !!!!!!

  19. #2279

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu arust pole siin ka mingit kysimust, et ta ei peaks kogu summat tagasi maksma. On rikkunud yhte reeglit on stake läbi ja kogu summa investoritele tagasi. Üle BR mängimine on stake reeglite rikkumine ja see tähendab raha tagasi.

  20. #2280
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Esc82 Vaata postitust
    Minu arust pole siin ka mingit kysimust, et ta ei peaks kogu summat tagasi maksma. On rikkunud yhte reeglit on stake läbi ja kogu summa investoritele tagasi. Üle BR mängimine on stake reeglite rikkumine ja see tähendab raha tagasi.
    See on absurd, nii jäik ei saa olla. Olen siin teemas küll kõrvaline, kuid mulle meeldis Imre pakutud lahendus. Alternatiivina võiks sealt stake summast välja jätta kõik "ebamõistlikud turniirid" ja teha kokkuvõtte stake alla läinud turniiridest ja neist järgi jäänud rahast. GL kõigile osapooltele.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES