Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 116, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1666106114115116117118126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 320, kokku 3319
  1. #2301

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis sulle mõned küsimused.

    1) Kas HotAmy1985 on sinu konto? (Sa esitasid ju selle inimese graafikud)
    * Kui jah, siis mis kuupäevast enam sinu konto pole?
    2) Henri72 ütleb, et ta pole sinuga stake teemal rääkinud ja kindlasti pole ta sulle soovitanud edasi mängida $109+ turkasid.
    Sina väitsid, et tema soovitas.

    Ps. Life ban tuleb siis kõnealla, kui see teema/lugu lukus.
    ( Click to show/hide )

  2. #2302
    Julm Donk Kasutaja ponoke avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    97

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid.

    vastus: siis ei teatud ju veel, et su graafikud rämedas miinuses on.

    hea üritus end odavalt välja osta.

  3. #2303

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas siis reeglite järgi lähevad su kõik mujal mängitud turniirid ka stakei alla? Paluks siis teiste saitide graphe hotamy1985.

  4. #2304
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pure AIR

  5. #2305
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    oota ma ei saa aru. Madis lõpetas stake omapoolselt ilma stakejatega arutamist? mina diili reeglitest sellist punkti välja ei loe (*Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.). usun, et kellelgi ei oleks sellega probleemi, kui sa oleks kandunud tagasi kogu stake raha, aga hetkel kandsid tagasi ju vaid alles jäänud summa. stakeja peaks rumal olema, et sellega nõustuda arvestades kõike, mis viimase kuu jooksul toimunud on.

  6. #2306
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ning üks foorumikasutaja väitis, et on sind isiklikult näinud mängimas teise kontoga, kas ta valetas?
    omapoolsete nõudmistega praegu välja tulla on eriline nahhaalsus, mitmed investorid on juba endapoolse nägemuse asjast(reegleid on rikutud ja100% rahast tagasi koos põhjendustega esitanud, mis sellest saab?
    Oled jäänud juba korduvalt vahele erinevate valedega ning praegu pakud jällegi oma väidete tõestamiseks oma sõna (vt kinnitan, etpole teise kontoga mänginud jne). praegu on vaja midagi enamat sinupoolsest kinnitusest.
    Tore, et said sõprade abiga lõpuks ühe tõsises toonis postituse tehtud aga lõpeta ülbitsemine ja hakka seletama, kuidas asjad tegelikult on. Sa oled selle võlgu oma investoritele.

  7. #2307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    A) On eksinud mõistliku BR-management kriteeriumi vastu: Jah (x) Ei() - sellele mingil määral vastatud, keskmise BI järgi br management. Madis ise seda varem kasutanud ja ei leidnud, et see oleks suur probleem. Seega enda arvates pole reeglit (vähemalt suurel määral) rikutud. Mitmed arvavad muidugi teisiti.
    B) Investoreile valeinformatsiooni esitanud: Jah(x) Ei () - sellele oleks vaja Madise poolt pikemat selgitust graafikute sarnasuse jms osas. Millal kasutati kontot ise jne.
    C) Investoreid eiranud: Jah(x)Ei() - Suhteliselt nõus, ei tea küll kui palju foorumiväliselt investoritega suhelnud
    D) On stakele pühendunud: Jah() Ei(x) - Kohati nõus, probleemide tekkimisel oleks võinud tihedamalt vastata.
    E) Starsi reeglite vastu rikkunud:Jah(x) Ei () - Nõus, tõenäoliselt siiski multiaccountingut ühel ja samal ajal sama isiku poolt ei toimunud. Ehk mängiti erinevate kasutajatega erinevatel ajahetkedel.
    F) Ootaks ka kommentaari Henri72 kohta seonduvale. - ise arvan, et kunagi jutu sees tuli muuseas esile. Ei saa seda kinnitada muidugi, kuna polnud ise kohal.
    G) Chipdumpingu kindlaks välistamiseks oleks vaja lisainfot, näiteks HH. Enne sind uskuma ei jääda, kui pole solid tõendust sellele.

    Kopeerisin küsimused kasutaja "Davy" postist, mis ilmselt on jäänud Madisel märkamata+ lisaks mõned, mis endale silma hakanud.
    Minu enda silmis pole reegleid (vähemalt mitte otseselt ja pahatahtlikult) rikutud, sest reeglid on terve aeg olnud umbmäärased. Kui pakkumine algselt esitati, võis sealt minu arvates välja lugeda, et volüüm ei pruugi olla oodatav ning br kasutatakse suhteliselt oma äranägemise järgi. Antud juhul BR management tõesti ei ole ka minu arvates kõige optimaalsem, aga kui mängija on ise seda varem kasutanud, ja edukalt, siis endal selles vallas pretensioone ei oleks.

    See post on mõeldud selleks, et saaks veelgi konkreetsemaid vastuseid. Ehk tuleb kasuks
    Viimati muudetud Toomasl poolt : 10.06.12 at 15:16

  8. #2308
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Et siis asjad käivad sinu arvates nii, et see keda kahtlustatakse mingisuguses pettuses otsustab ise, kuna teema lõpetada ja mis temale sobilik karistus on ?

  9. #2309
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ootame järgmise pühapäevani uut ebaselget vastust

  10. #2310

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    oh god. see ei vii mitte kuskile. on vaja näost näkku rääkimist. korraldagem kohtumised Tartus ja Tallinnas. nt täna kell 20 tartu raekoja platsis ja homme kell 18 tallinna raekoja platsis.

  11. #2311

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    nagu mis mõttes üldse avalikus foorumis sellise summa ümber käivat huinjaad nii aeglaselt ja trollidega koos üritatakse lahendada???

  12. #2312
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.06.12 at 15:14 Põhjus: trollimine väärib vastu trollimist

  13. #2313
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    his*

  14. #2314
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mina sain oma 500 euri madiselt kätte ja rohkem mul talle pretensioone pole.
    Juhtus siis nii et küsisin nädal-kaks tagasi madiselt endalt stake 450€.Peale seda kui kõik see sitt siin välja koorus lõpetasin mängimise ja täna otsustasin tasaarvelduse teha . Roll oli lõpetamise hetkeks 825$ ehk 659€.Ehk siis kasumiosa 104,5€ mulle ja 104,5€.Sellest arvestasin maha 50€ mis 500€-st puudu oli ja kannan uuel nädalal talle 54,5€ tagasi+selle osa mis madis preagu mulle tagasi saatis(118€ vms).

  15. #2315

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid.
    Lõigu esimene pool vastab lõigu teisele poolele. Oleks kohe algusest "Madis Very" pokerstarsi account nähtav olnud poleks ka shokki. Madis Very graph, mida sa korduvalt ütlesid, et on peidetud kuna ei taha regularidele näidata kui epicult seal prinditud on, on kaotava MTT ja keskpärase SnG regi graph. HotAmyst polnud enne stake algust juttu ja kõik eeldasid sinu kasutajaks Madis Very. Hilisem "Omg see on nii sick ja ei tea kuidas SS valetad" on bs, sest olid korduvalt väitnud, et tead täpselt kui hea Madis Very graafik on SS-s.

    Minu väide alguse kohta, kus ma ütlesin antud projekti kohta "Max EV long run stakeamentz printingzgzgz jms" oli tõsi. Ma ei ole Eestis avalikult näinud suuremate võimalustega pikaajalist projekti. Arvatavasti ka see kutsus investoreid rahast pimestatuna panustama vabade reeglitega hobusele.
    Kergelt vastuoluline sinu eelmise lõiguga. Results oriented saab ka öelda, et vale. Madis Very kasutaja on MTT loser.

    Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
    Jep, shote peab võtma. Lisaks see oli $109r turniir. See, et sa ei teinud/või ei olnud valmis tegema rebuyd tähendab, et fieldiga võrreldes võtsid sa veel suurema gambli ja andsid endale palju kehvema võimaluse turniiri võita/cashida ja on long runis suurem gamble ja -EV.

    Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust.
    Esitasid peale Madis Very keskpäraste tulemuste väljatulemist HotAmy graphi enda tulemuste pähe. Seega sa a) valetasid investoritele b) Panid investorite rahad automaatselt riski alla, tegeledes aktiivselt multiaccountimisega.

    Kahe kasutajaga korraga mängimine ? Sellise asjaga jääks ju insta vahele ning bännitaks mõlemad kontod mõtlemata. Kui sellist asja teekski peaks ikka päris debiilik olema, kui sa hakkad seda nii väikestes turnades ehk 180manides omavahel all in minema. Sa kaotad ainult enda equityt ning teise suurem stack ei tee tasa ühe mängija väljakukkumist. Selline loogika lükkab antud süüdistuse juba ümber ja plaan ei ole kasumlik ning teeb su enda elu raskemaks.
    See lõik on kõige suurem vale ja olin 100% kindel, et sa sellega ei tegelenud, siis see vastu on lihtsalt nii halb, et isegi mina hakkan vaikselt kahtlema. Ehk siis copyn pokernewsi posti : "Lol. Isegi kui on kaodanud teise kontoga viimasel ajal pole ju vahet, sest kui stake konto on miinuses, siis madis freerolliks teise kontoga omale parema võimaluse turniiril deep minna. Stake kontoga kaotades oleks suva ja kaotaks teiste raha, seega pole vahet kui lähed busti, aga oma kontole tuleks kogu raha otse taskusse ja stake kontolt chipide saamine annab lihtsalt sulle parema võimaluse turniiril ja samal ajal konto, mis kaotas chipid teda ei huvita, sest tema sellest kahju absoluutselt ei kannata, vaid investorid.

    See kõik siis teoorias ja midagi pole tõestatud.


    Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/4.htm#readable"

    Kuid tulevikus kindlasti antud foorumiga ei taha enam tegemist teha. Ma poleks arvanud, et paljud inimesed keda respectisin ning hindasin kainet mõistust lähevad siin hundikarja teooriatega kaasa ning venitavad sääsest jõehobu kokku. Sellega ei soovi enam tegemist teha ja vabatahtlik life-bani soovin siit kindlasti. Valesti tõlgendamist on siin ikka nii massiivselt olnud. Mul poleks aega kõigile trollimis postidele vastatagi ja nagu näha minu esitatud lauseid enamasti ei loetagi või, kui tundub liiga realistlik heidetakse kõrvale ja/või leitakse uus asi mille kallal norida.
    Kammoon, see pole koht kus sa peaksid ja saaksid isegi hakata solvuma. Nn. norimiseks nimetad sa suhteliselt räigeid süüdistusi, mida pole õhust võetud ja millele oled sa ise alust andnud? Sa oled seni andnud vastuseid iga paari päeva tagant ja väga ümmargust juttu rääkinud, seega kuni sa pole ise andnud põhjust "norijaid" vaigistada ei ole sul alust ka solvunut mängida ja seda vabanduseks tuues ära minna.


    Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.
    Reaalselt kõige hullem lause mis sa võisid siia posti kirjutada. Absoluutselt kohutav.

    Olen antud probleemist rääkinud juba kümnete inimestega IRL ning minu hetkel pakutavat ekstra 50% kohta öeldakse jube mõttetu ning rangete reeglite puudumisele ei ole ma kohustatud midagi juurde maksma. Eriti tugevalt seisid sellele vastu ühe väiksema kasiino reksid, kellel peaksid elus olema kogemused igasuguste selliste probleemidega.
    Samamoodi nagu rääkisid Henriga? Väga vastutulelik sinust tõesti. Ma arvan, et ära paku isegi seda neile, täiesti mõttetu. Oled rääkinud inimestele oma versiooni ja sorri, aga hetkel oled sa reaalsustaju kaodanud.

    Kahjuks sekkub asjasse liialt inimesi kellel pole asjaga mingit seost. See, et ma tänu sellisele suhtumisele siit foorumist ka olen vahete-vahel ise ülbelt rääkinud ei puutu nö tagastamisse absoluutselt. Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.
    lol, tänu sellele:)

  16. #2316
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Wp Madis.. Kirjutame pika teksti ja samas ei vasta me mitte ühelegi küsimusele. Ok sa ei chipdumpinud, ma usun. Aga räägi meile sellest teisest kasutajast natuke. Kes sellega mänginud on siis selle viimase 5 kuu jooksul? ( Kuskil 100 turnat lastud sellega ).
    Samas sa ju ikkagi edastasid valesid graphe. Seleta seda ka.

    Kuigi ma investor ei ole, siis kettasse ajab siuke vend ikka. Loodevasti Svenza poolt tuleb mõnus KO.

  17. #2317
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
    Mina sain oma 500 euri madiselt kätte ja rohkem mul talle pretensioone pole.
    Juhtus siis nii et küsisin nädal-kaks tagasi madiselt endalt stake 450€.Peale seda kui kõik see sitt siin välja koorus lõpetasin mängimise ja täna otsustasin tasaarvelduse teha . Roll oli lõpetamise hetkeks 825$ ehk 659€.Ehk siis kasumiosa 104,5€ mulle ja 104,5€.Sellest arvestasin maha 50€ mis 500€-st puudu oli ja kannan uuel nädalal talle 54,5€ tagasi+selle osa mis madis preagu mulle tagasi saatis(118€ vms).
    So much win :D

    Aga arvesta, et Madis seda asja nii küll ei jäta. Stake reeglite rikkumisse suhtub ta väga resoluutselt (ei viitsi seda screenshotti välja otsida).

  18. #2318
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    So much win :D

    Aga arvesta, et Madis seda asja nii küll ei jäta. Stake reeglite rikkumisse suhtub ta väga resoluutselt (ei viitsi seda screenshotti välja otsida).
    Sain juba ähvardusi, et teeb asja avalikuks. Tegin siis ise.

  19. #2319

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Vähemalt ühe investori probleem on lahendatud Madise poolt. Edasiminek !

    WP fikuuu.

  20. #2320

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.
    Üsna nahhaalne ikka öelda, et teised on sinuga SITASTI suhtlenud ja rääkinud. Äkki alustaks endast? Kui sa oleks natukenegi näidanud austust kasvõi investoritele, poleks miski Svenzad siin sellisel kujul sõna võtnud ja lubanud sulle kannaga pähe lüüa.

    Ja no mis tingimusi sina siin sead? "Kui ei ole selleks ajaks ühendust võtnud siis on NII" on ikka eriti üleolev lähenemine. Sinul ei ole siin ühepoolselt enam mingit sõnaõigust.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES