Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 117, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1767107115116117118119127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 321 kuni 2 340, kokku 3319
  1. #2321

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kahju, et sellise Eesti meistri saime omale. Isiklikult, kui saaks siis ma võtaks talt selle meistritiitli staatuse ära.

    ( Click to show/hide )

  2. #2322

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Kahju, et sellise Eesti meistri saime omale. Isiklikult, kui saaks siis ma võtaks talt selle meistritiitli staatuse ära.
    Ning tuleval pokkeri gaalaõhtul ei tahaks küll näha, et härra veel miski diplomi saab. Häbiväärne isik.

  3. #2323

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, nartsissismi teooria oled sa endale ilmselgelt väga korralikult selgeks teinud. Aga soovitan sulle vahelduseks ka veidike teistsugust teooriat lugeda. Võib-olla on sinu maailmavaadetega vastuolus, kuid ehk siiski aitab. http://en.wikipedia.org/wiki/Empathy
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 10.06.12 at 15:48

  4. #2324
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

    Tra mis kelbast sa suust ajad. Täiesti haige mis suhtumine su on.

    100% nagu sinult sooviti ja alusta maksmist juba täna. See on ka hästi läinud, kui sind niigi lihtsalt ära lastakse. Dafoq ja sina tuled investoritele deadline panema. mida iganes gtfo wannabe pokkeriproff.

    +1 fikuu-le.. Ütle talle, et AGA KUS KOHAS OLI STAKE REEGLITES KIRJAS, ET MA EI VÕI SEDA RAHA LIHTSALT ENDALE VÕTTA. Vaevalt et siuke reegel teil oli :D
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 10.06.12 at 15:56

  5. #2325
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
    Sain juba ähvardusi, et teeb asja avalikuks. Tegin siis ise.
    Kas see on level?

  6. #2326
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis kas vastab tõele, et sind olla jälle kolimas nähtud?

    ( Click to show/hide )


    Ära seepi maha unusta

    ( Click to show/hide )

  7. #2327
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis kas 17.6 BB on sinu jaoks paar big blindi turniiris?
    Viimati muudetud con poolt : 10.06.12 at 16:43

  8. #2328
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.
    see on ikka kirss tordi peal. mees sa kadusid mitmeks nädalaks ära ja tulid tagasi ja kirjutasid, et käisid reisil ja ei saanud seetõttu kokkuvõtteid teha kuigi siia foorumisse ei kirjutanud midagi. saad selle foorumlaste käest papi kätte, aga tahad, et nemad võtaks ühendust sinuga fb kaudu või jälgiksid sinu tegemisi pokernewsis. siis käid veel live turniire tagumas samal ajal kui investorid ja terve pokkerikommuun tahab sinult vastuseid. ja pärast kõike seda tuled välja sellise postitusega. maksa kogu stake tagasi ja mine kiiremas korras arsti juurde palun.

  9. #2329
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
    Ehk antud projekti raames ei olnud fikseeritud jäik 100x sisseostu või ei või seda turniiri mängida. Sellised reeglid on minul aga kõigi mu enda mängijatega (Kellest üks on ka antud projekti investor Fikuuu, kes saab seda kinnitada). Olen üllatunud, et selliste reeglitega diil üldse edasi lasti. See oli küll aasta alguses, kuid tundub ebareaalne igale osapoolele, et sellise põhimõtteliselt ilma reegliteta diili me nüüd saame rahulikult ilma probleemideta lõpetada.
    See shottide võtmise jutt on ikka natuke ilustatud. Vaata enda HEM või audit või sharkscope ise üle millal, milliseid üle kalliemaid turniire mängisid. 95% nendest on kas $109 turbo rebuy (1R1A või tavalised) või $82 hyper turbod. Põhimõttelislet puhas gambuul turnad. Lisaks siis mõned shotid veel 200R turbodes.

    100BI reegel kehtib tavaliselt mitturbo ja 1-2 laua sngdele. Kui on turniiri struktuur turbo/hyperturbo või siis MTT oleks normaalne BI kogus ikka korades suurem, kui tahaks variatsiooni vältida ja 100% pringz money olla.

    Kui nüüd mõelda, et algne roll oli sul umbes $6000, siis sellega üldse 200R turbos shoti võtmine on ikka ajuvabadus (min kulu ju 600), rääkimata $2300 rolliga 100R turbode ja $82 hyperurbode korduvad shotid (sellesmõtes täpse rolli kohapealt võin ma eksida ja see võis vabalt neid shotte tehes kokkuda 3k pealt 2.3k peale - nii täpselt ei viitsinud sharskcope vaadata, sest kellaajalist filtrit panna ei saa).

    Tahad shotti võtta, siis miks sa sunday milli või minda muud kallimat turniiri deep struktuuriga ei proovinud. Seal tulevad ju sinu oskused paremini välja ja vaevalt oleks investoritel ka midagi ette olndu heita, kui algse rolliga oleks iga pühapäeva õhtal tehtud sundya milli ja warmupi.

    Kokkuvõttes sa mitte ei võtnud shotte vahel vaid lasid tuimalt koguaeg hypergigaturborebuygamblet!

  10. #2330

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Täpselt nii nagu sorm ütleb, selles stakes on sees tohutu gambling-tilting-chasing losses-egotrip, millega ükski investor su kirjapandud reegleid lugedes ei osanud arvestada.
    Sellele foorumile pole siin küll midagi ette heita, kõik on pokkerimängijad, kõik teavad misasi on variatsioon, isegi kui 4000€ oli rollist läinud, oli ikka veel vaikus ja usk (ja täiesti reaalne võimalus üles grindida), mida sa ei proovinudki teha. Kõik see, mida sa sellest hetkest alates oled tootnud, on nii üle mu mõistuse. Aga vahet pole, sinu graafikuid vaadates sa niikuinii mänge enam ei biidi, õppimisvõimeline sa kah pole, nagu näha, aasta paari pärast oled sa unustatud niikuinii, jääb ainult loota, et sa järglasi ei saaks. Ma out siit teemast.

  11. #2331
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Heh, Madis, kui mõned päevad tagasi oli sul lootust oma mainet veel kuidagimoodi taastada, siis nüüdseks oled enam kui 1000 lugeja silmis confirmed degen.

  12. #2332

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Sa ei vastanud mitte ühelegi esile kerkinud küsimusele

    Ühtegi vastust su postist, mis on sama selgelt ja asjakohaselt kirjutatud, kui allolev lõik stakejad pole saanud..
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?) . Siin oli mingi käsi, kus oli näha vist paari BB shove(con: 17,6BB) KQga EPlt...
    Nagu ma su jutust välja loen, siis sinu esitatud fakt see, et sa ei tea kes selle hotamy konto omanik on.

    Hotamy graafik identne sellega, mida sa esitlesid enda omana. Seega pole sa esitanud enda tulemusi kajastavat graafikut vaid kasutasid valeandmeid, et saada stake.

    Kokkuvõttes kallutad sa fakte, viid teemat kõrvale ja vastad küsimustele, mille sa oled omalt poolt tõstatanud ja neilegi puudulikult. Võiks võtta ükshaaval iga lõigu su sisutühjast wall of textist ette aga on jäämas väga tugev tunne, et sa teed seda teadlikult. Vähemalt on seda juba nähtud igas su postis, mis on järgnenud korduvatele arupärimistele.

    Mis neisse trollidesse puutub, siis nende kümnete inimeste asemel, kes on siin sadade eurodega sees oleks ma neile väga tänulik, et keegi on nende eest seismas. Ja samas kas need ongi trollid kes need konkreetsed skeemid on paljastanud? Ei tasu kõike ühte punti panna ning öelda, et siin käib ainult laimamine ja trollimine.

    Sa oled korduvalt stakejatele oma postides öelnud, et mingisugust algsumma tagastamist ei hakkagi toimuma.
    Arvestades seda kõike mis on välja tulnud ei näe ma kuidagi, kuidas see teema olekski üldse saanud kuidagi teisiti areneda. Ja seda saab öelda pelgalt faktide ja su vastuste põhjal jättes välja kogu selle nahhaalselt üleoleva suhtumise inimestesse, kes laenasid sulle heauskselt raha.
    Viimati muudetud con poolt : 10.06.12 at 17:45

  13. #2333
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas tõesti keegi ei julge talle seda kahtlustatav pettuses stataust panna. Ammu on põhjust küllaga, ükskõik mida siin kokku spinnitakse.

    Nagu Laas juba mitu korda välja toonud ja mida ta ka ise öelnud, et see kellegi teise konto vüi et ei nõustu ega lükka ümber: Ta on kas eistanud invetsoritele oma graafiku pähe kelegi teise graafiku, või on multiaccountinud diili ajal, kuna sel ajal ka oli neid mängitud selle kasutajaga.

    Ainuüksi sellest piisab.

    Rääkimata sellest, et tõmbas Henri72 siia teemasse sisse, vabandades, et ei taha seda teha, ega teda süüdistada. Isegi nii alaarenenud debiilikuna peaks aru saama, et kisub ta sisse, eriti lollilt. Või sa ei saa?

    Kui ta siiamaani jahub, et reegleid ei olnud, siis miks te vastu ei nussi. Ta kirjutas selgelt all, et stake osapooled peavad aru saama MTT variatsioonist! SEEGA TA KINNITAB, ET TA SABA ISE KA ARU SELLEST. kÕRVUTAGE SORMI POSTIGA JA ON SELGE, ET TA ISE KA TEAB, ET LASI RÄIGELT ÜLE ROLLI JA SElLEST TA VÄLJA EI KEERUTA. + kõik muu.

    Põhjust on enam kui küllalt. Ja ta ei ole siiamaani millelegi otseselt vastanud.

    Edasi, kuna oli online stake, siis hakake nussima ka reeglitega, et oli online ja paluks kõikide erinevate lehtede, mis ta ise välja tõi (trio, paf?) kõiki graakuid invetsorite nõudmisel.

    Räige solvang invetsoritele, et see debiil veel hakkab mingeid tingimusi ja kitsendusi määrama.

  14. #2334

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.

    MIDA PERSET? Nii naglat kukke pole ma varem näinud.

  15. #2335
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Vend käitub mitu korda nahhaalsemalt, kui enamus väga obv case scämmerid ja pmst ei juhtu taga mitte midagi.

    See Henri imaginary talki sisse toomine oli sleles teemas new low.

  16. #2336
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Selle kahtlustatav pettuses staatuse võlu oleks juba see, et normaalne inimene (vb. selle ufo puhul ei tööta) näeks vaeva, et asjasse reaalselt selgust tuua, mitte demagoogia 101 iga postiga.

    Selle jaoks selline staatus ongi. KAHTLUSTATAV - Lükka ümber, siis ei ole enam.

  17. #2337

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Kas tõesti keegi ei julge talle seda kahtlustatav pettuses stataust panna. Ammu on põhjust küllaga, ükskõik mida siin kokku spinnitakse.
    Ma ka ei saa aru miks ei ole veel pandud.

    PP-dest võiks keegi lõpuks mingi seisukoha võtta.

  18. #2338
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Peale viimast Madise postitust oli see tõepoolest paratamatu.

  19. #2339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Дон проклятый ты еще полный самозванец защитить вас и ваших друзей, которые также имеют портативные геев, особенно в КРИС, которые являются для Вас приятно между его мелко hotamy1985 konot разговор.

  20. #2340
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kas siin on võimalik teha nii, et tehtud postitusi ei saa muuta/kustutada, et hiljemaks uurimiseks oleks tõendid olemas

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES