Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 3319
  1. #2421

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    steigi kokkulepe oli nagunii selline heas usus raha andmine. Ma arvan et investorid peaksid olema õnnelikud kui mingigi raha tagasi saavad, sest põhimõtteliselt nad nõustusid kõigega, mis MV teeb. Juriidiliselt ma ei näe siin mingit võimalust kuhugi kaevata, vaevalt et on olemas allkirjastatud leping, pigem võiks mente teavitada ähvardustest. Kokkuvõttes: lollidelt tulebki raha ära võtta, that´s poker folks.
    Aga ikkagi MV on suht põlastusväärne tegelane

  2. #2422

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    samuti, kui oleksid kursis stakemisega, siis vähemalt siin foorumis (usun, et ka igal pool mujal) on nii, et diili reegleid rikkudes tuleb tagasi maksta kogu summa (ja sellest, kas ja mis diili punkte rikuti on siin juttu kümneid lehekülgi). nii et sellist "pingutust lahenduse otsimisel" ei olegi tarvis. kõik juba teavad, mis moodi see diil peaks lõppema. ainult Madis on see, kellel on oma ettenägemus diili reeglitest ning karistusest, mis reeglite rikkumisel talle osaks saavad (said).
    Ma arvangi, et ta peaks kogu summa tagasi maksma. Aga ma arvan ka, et talle võiks rahulikult püüda asju veelkord näost näkku selgitada mitte lahmida Svenza stiilis, et "papp kohe siia või tuleb keerulöök kannaga näkku" ... ja tal võib olla vajadus võimaluse järgi tasuda summat mingi aja jooksul. Selline lahmimine ja süüdistamine tõmbab tüübi lihtsalt tilti ja siis tulebki sealt miljonile küsimusele mingit mõttetut möga vastu.

  3. #2423
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    steigi kokkulepe oli nagunii selline heas usus raha andmine. Ma arvan et investorid peaksid olema õnnelikud kui mingigi raha tagasi saavad, sest põhimõtteliselt nad nõustusid kõigega, mis MV teeb. Juriidiliselt ma ei näe siin mingit võimalust kuhugi kaevata, vaevalt et on olemas allkirjastatud leping, pigem võiks mente teavitada ähvardustest. Kokkuvõttes: lollidelt tulebki raha ära võtta, that´s poker folks.
    Aga ikkagi MV on suht põlastusväärne tegelane
    See teeb umbes sama välja. Ma lähen erakliinikusse, loodan saada enda põlvele abi. Kirurg on väga tip top jutuga mees ja paneb diagnoosi ning ütleb, et peab opereerima. Tehakse lõikus ära ja hiljem tulevad tüsistused. Samuti tuleb välja, et kirugil pole pabereid. Siis räägiksid sama juttu, et pole võimalik kuhugi kaevata? Praegu Madis ütles otse välja, et nii +EV stake pole ennem olnud, millega ta otseses mõttes valetas stakejatele.

  4. #2424

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    See teeb umbes sama välja. Ma lähen erakliinikusse, loodan saada enda põlvele abi. Kirurg on väga tip top jutuga mees ja paneb diagnoosi ning ütleb, et peab opereerima. Tehakse lõikus ära ja hiljem tulevad tüsistused. Samuti tuleb välja, et kirugil pole pabereid. Siis räägiksid sama juttu, et pole võimalik kuhugi kaevata? Praegu Madis ütles otse välja, et nii +EV stake pole ennem olnud, millega ta otseses mõttes valetas stakejatele.
    wtf, sa vist ei tea kuidas diagnoosi panemine käib
    Sama lugu on võib-olla selles mõttes küll, et ise oled loll kui lähed ainult sõna peale lauale, ilma et isegi mingeid uuringuid oleks tehtud ja vajadusel teise arstiga konsulteerimata. Nagu antud juhul investorid andsid sõna peale 5 kilo
    Viimati muudetud KraindOnMaind poolt : 11.06.12 at 14:53

  5. #2425
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui jaanalind oma pea liiva alla peidab, siis p***e jääb ikkagi maapeale.

  6. #2426

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    wtf, sa vist ei tea kuidas diagnoosi panemine käib
    Sama lugu on võib-olla selles mõttes küll, et ise oled loll kui lähed ainult sõna peale lauale, ilma et isegi mingeid uuringuid oleks tehtud ja vajadusel teise arstiga konsulteerimata. Nagu antud juhul investorid andsid sõna peale 5 kilo
    Jah aga kui tegemist on oma alal ühe parima arstiga(ma ei väidaks ikka veel et MV halb pokkerimängija on) ja ta ütleb sulle et tegemist on väga lihtsa ja kiire operatsiooniga siis sa ei lähe veel kümne inimese käest nõu küsima...

    Mis ma öelda tahan on see et igale argumendile saab vastuargumendi tuua, seega on selline võrdluste toomine mõttetu :)

    Asi siin polegi niivõrd selles kuidas operatsioon lõppes aga pigem selles et arst unustas haava kinni õmmelda ja kuses ka veel sinna sisse :)
    Viimati muudetud Miisu poolt : 11.06.12 at 15:15

  7. #2427

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See, et ärme lahenda asju avalikult ega tiri kangelast meediasse, kuna see heidab Eesti pokkerile halba varju, on ikka küll naeruväärne. Mees peab saama, mis ta on välja teeninud. Elu õpetab.

  8. #2428

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    minu arust on asi juba ammu nii kaugel,et kui Madis maksaks isegi 5000 euri tagasi,et sellest ei piisaks,sest kui sa lähed näiteks kohtusseja kaotad siis sa ei maksa aint algsummat,vaid ka igasugused mjuud kulud ja ajakulud ja palju on inimesed pidand kannatama tema pärast,õiglane oleks kui Madis maksaks enda taskust 1000 - 2000 euri juurde mis jagataks siis kõigi steikijate vahel vms

  9. #2429

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ruuky Vaata postitust
    Tüüpiline näide ennatlikust järeldusest, mis varsti on kindlasti TÕESTATUD fakt kõigi trollide jaoks.

    Pole sõber, eilseni isegi ei teadnud, et selline tont on olemas.

    Ma saan aru, et pokkerimängijate heaks isikuomaduseks ongi soov oma vastane kaasmängija nii öelda ära hävitada ja tühjaks teha ning vaadata teda walk of shame`mas aga elu ei ole ainult pokker ja avalikuse ees kellegi sittamine ei aita kaasa ei sitatavale ega sittajatele (arvate, et tüübi mott tõusis nüüd hullult üldse kellelegi midagi maksta?).
    Pole ühtegi trollimis posti siia teemasse püstitanud. Aga mida arvata uutest kasutajatest, keda tänu sellele teemale on tekkinud nagu seeni peale vihma? Peaksin kinnisilmi uskuma, et tegemist on ausate kodanikega, kes soovivad oma neutraalset arvamust postitada ja päästa pokkeri mainet? Nagu juba varem öeldud, siis varjata pole siin midagi enam mõtet - elus paraku on positiivseid ja ka negatiivseid külgi.

    Minu eesmärgiks ei ole kellegi totaalne põrmustamine ning hävitamine. Ma lihtsalt soovin, et selliseid juhtumeid esineks võimalikult vähe. Selleks on vaja rakendada natuke karmimaid meetmeid ja näidata tuleviku potetntsiaalsetele scammeritele, et neid võetakse vastutusele. Paraku on siin foorumis nii mõnigi varajasem stake lõppenud sellega, et investoritel on oma rahast suva ja keegi teenitud karistust huvi puudumisel ei saa. See paraku tekitab soodsa kasvulava tulevastele scammidele. Sellest aru saada ei tohiks olla väga raske.

    Mis konkreetsesse juhtumisse puutub, siis anti Madisele korduvalt võimalusi see asi viisakalt ära lõpetada, mille peale tuli aina uusi ja uusi valesi ning ümmargust juttu. Inimesele ei pea andma kümmet uut võimalust kõik ausalt üles tunnistada.
    Fakt on see, et ta eiras mõistliku BRM ning fakt on see, et ta tiris H.Käsperi siia teemasse, postitades kõige sulaselgema vale, mille Henri on tänaseks isiklikult ümber lükanud.

  10. #2430

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    muideks, esimese pretensiooni härra multiaccoundingu kohta tegin juba mitu aastat tagasi, kui ta unibetis mitme kontoga mängimise üles tunnistas. siis oli sama reaktsioon - miks sa teed, eesti meister, halb maine blablabla. olukorra maha vaikimisele aitas kaasa omalt poolt ka küündimatu unibeti klienditugi hr erplanderiga eesotsas.
    Hämmastav, sa pole ka siiani sellest kibestumusest üle saanud, et tookord Madisele alla jäid. Aga sulle veelkord rahustuseks: mingit multiaccountingut ega collusionit Unibet/Microgaming siis ei tuvastanud. Madis mängis enda konto alt ja sel ajal oli 18 seaduslik vanus. Mingi blogiposituse põhjal polnud mul ega Unibetil ka võimalust kedagi süüdi mõistma hakata, nagu sa kangesti soovisid.

    Nagu ei mõistnud Pokerstars ega ükski teine pokkeriruum tagantjärele süüdi ka Annette Obrestadi, kes täiesti varjamatult paljudes intervjuudes korduvalt tunnistas, et mängis juba 15-aasta vanuselt vastavatel pokkerisaitidel reaalse raha peale pokkerit. Ilmselt lähtus Unibet ka oma mainest ja võimalikest tagasilöökidest, kui Madis näiteks ise oleks kohtusse läinud sel juhul Unibeti vastu, kui Unibet tõesti olekski otsustanud tühistada selle tiitli või muid sanktsioone rakendada paljalt blogipostituse põhjal.

    Nii et veelkord vabandused, et ei suutnud sind tookord aidata, pidanuksid ehk siiski ise kohtu poole pöörduma.

    Kusjuures ma sugugi ei väida, et alaealisena raha peale mängimine oleks õigustatud või seda peaks promoma ajakirjanduses (Obrestadi näitel). Parem kui ei promota.

    See, kas kellestki saab pettur ja skeemitaja, sõltub ikka inimese enda isikuomadustest ja kasvatusest.

    Arvasin pikka aega, et Madise puhul on tegu pigem Eesti Mike “Timex“ McDonaldiga (kanadalane, kes võitis noorimana, 18-aastaselt EPT etapi jpm kõrgeid kohti; kusjuures pole saladus, et ka Timex alustas netis mängimist märksa nooremalt), igati aruka ja teistele eeskujuks oleva noore pokkerimängijaga, kes oma ülikooliõpinguid suudab pokkeriga finantseerida. Pidasin Madist ka oma sõbraks – reaalses elus on ta tõesti pigem tagasihoidlikult käituv ja normaalse huumorimeelega tüüp.

    Kahjuks arvamus tema suhtes hakkas järsult muutuma pärast Eesti meistritiitli võitmist märtsi algul, kui hakkas üleolevalt ja ükskõikselt suhtuma oma käimasolevasse diili ja selle rahastajatesse. Kusjuures, kui need vassimised hakkasid välja tulema, siis kordagi ei muutnud oma tooni ja paistab, et elab siiani edasi oma fantaasiamaailmas ja arvab, et temal on veel mingeid õigusi rahastajatele nõudmisi esitada.

    Ma olen ka täiesti nende poolt, kes väidavad, et sellised juhtumid tuleb avalikustada ja väga hea, et seda on tehtud. Sest tõesti juriidiliselt pole rahastajatel mõtet midagi ette võtta, see ei jõuaks kuhugi. 2+2 foorumis on rida skämmereid, kes võlgu märksa kolossaalsemaid summasid, nt Brad Booth $500,000 ringis, aga nende vastu ei saa midagi teha, vastupidi, tüüp plaanib minna WSOP-le, sest leidis $100,000 väärtuses steikijaid! Rääkimata Ledererist ja Fergusonist, kes petsid pokkerikogukonda poole miljardi dollariga... Kui kohtu kaudu nende vastu midagi teha ei saa, siis vähemalt saab avalikult hukka mõista.

    Nii et selles osas olen ok2aa’ga täiesti nõus:

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    scumbagid tuleks kõik avalikustada. kumb on pokkerile kahjulikum, kas see, kui petturid avalikustatakse, et inimesed oskaksid neist edaspidi eemale hoida või see, et vaikitakse teema maha ning skämmid käivad edasi?
    Viimati muudetud erplander poolt : 11.06.12 at 15:49

  11. #2431

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    fakt on see, et ta tiris H.Käsperi siia teemasse, postitades kõige sulaselgema vale, mille Henri on tänaseks isiklikult ümber lükanud.
    * võib-olla Henri ei mäleta seda vestlust
    * võib-olla räägiti teineteisest mööda
    * võib-olla üks või teine või mõlemad olid purjus
    * võib-olla see vestlus oli kunagi ammu

    Sa ei ole olnud nende vestluste juures. Ometi eeldad by default, et M. lausvaletab ja mingit muud selgitust ei või olla. Elu ei ole nii must ja valge.

    Pealegi pole see konkreetne jutuajamine stake`i teema kontekstis eriti oluline (ei muuda asja sisu). Mõttetu on sellisest asjast kinni hakata ja avalikku ristilöömist korraldada. Just seepärast peakski tüübiga rahulikult rääkima mitte läbi foorumi ja selgelt läbi fustratsiooni "dickswingigu" neid asju ajama.
    Viimati muudetud Ruuky poolt : 11.06.12 at 15:54

  12. #2432

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Praegusel hetkel kui Madis Erit usaldusväärsus on täiesti null, ei saa ühtegi tema esitatud sõna uskuda. Henri Käsperi usaldusväärsus on aga ikka väga väga korralik.

    edit: ja kõik ei ole hall nagu Madis on proovind siin oma õhkpostidega selgeks teha rahvale.
    edit2: miks sa arvad, et rahvas tahab et oleks scammer, petis, valetaja? Mina seda näiteks ei taha, ma oleks väga rõõmus kui tuleks välja et ta ei ole seda aga sellist asja lihtsalt ei saa mitte kui kuidagi enam juhtuda.
    Viimati muudetud vonkartoffel poolt : 11.06.12 at 15:57

  13. #2433

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    2+2 foorumis on rida skämmereid, kes võlgu märksa kolossaalsemaid summasid, nt Brad Booth $500,000 ringis, aga nende vastu ei saa midagi teha, vastupidi, tüüp plaanib minna WSOP-le, sest leidis $100,000 väärtuses steikijaid!
    Booth saab erinevalt teistest samasugustest vähemalt ise aru, et olukord on sitt!
    ( Click to show/hide )

  14. #2434

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    Booth saab erinevalt teistest samasugustest vähemalt ise aru, et olukord on sitt!
    Hm, ei tahaks kuidagi nõus olla, et Booth väga saab aru oma olukorrast või mõistlikult püüab midagi teha sellest väljumiseks, pigem otsib võimalusi, et samas stiilis jätkata ja oma fantaasiamaailmas edasi elada. See video avaldamine oli sisuliselt tal ainus võimalus kõige selle jätkamiseks.

    Vt seda "too eazy" postitust ja mõningaid teisi pärast teda selle teema lõpus: http://forumserver.twoplustwo.com/29...7/index53.html

  15. #2435

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    edit2: miks sa arvad, et rahvas tahab et oleks scammer, petis, valetaja? Mina seda näiteks ei taha, ma oleks väga rõõmus kui tuleks välja et ta ei ole seda aga sellist asja lihtsalt ei saa mitte kui kuidagi enam juhtuda.
    Ma arvan, et pokkeri mainele tehtav kahju avalikkuse silmis on suurem kui mis iganes kasu selle teema üles tõmbamisest (ma nagu ei näe peale emotsionaalse rahulduse, mis trollijad saavad sellest, et tüübile on solgiämber kaela valatud mingit sisulist effekti ... kui keegi näeb siis selgitage mulle ka palun) võiks saada. Mingil hetkel võib see kahju ka olla näiteks reaalselt tuntav kui mõni riigiisa satub jälle uusi seadusi kirjutama ja talle meenub, et selle neetud hasartmängu meistrid petavad omasugustelt raha välja ja selle "poe" võiks sulgeda või vähemalt veel natuke piirata.

  16. #2436

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ei, pigem näitab see seda, et turvalisus on väga hea. Kujuta nüüd ette et sult varastatakse lasnamäel jalgratas ära, kas tulevad sinuga 50 naabrit seda otsima? Siin praegu tuli vähemalt 50 inimest aitama olukorda selgust tooma.

  17. #2437

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Päris karm ongi asi lehes :D
    Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
    Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.

  18. #2438
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ruuky Vaata postitust
    Ma arvan, et pokkeri mainele tehtav kahju avalikkuse silmis on suurem kui mis iganes kasu selle teema üles tõmbamisest (ma nagu ei näe peale emotsionaalse rahulduse, mis trollijad saavad sellest, et tüübile on solgiämber kaela valatud mingit sisulist effekti ... kui keegi näeb siis selgitage mulle ka palun) võiks saada. Mingil hetkel võib see kahju ka olla näiteks reaalselt tuntav kui mõni riigiisa satub jälle uusi seadusi kirjutama ja talle meenub, et selle neetud hasartmängu meistrid petavad omasugustelt raha välja ja selle "poe" võiks sulgeda või vähemalt veel natuke piirata.
    Kuidas sa saad selline põmmpea olla? Arvad, et tuled siia foorumisse ja ütled kuidas päriselt elus asjad käivad? Siin foorumis on väga palju inteligentseid inimesi, kes on siin teema juba sõna võtnud. Ja enamus foorumlastest ongi erapooletud. Sa ei kujuta ette kui palju vastutulelike ja abivalmis inimesi siin on. Sinu väide, et pokkerimängija eesmärk on hävitada on jabur.

    Sa raiud enda arvamust peale ilma, et kuulaks mida teised räägivad. Sa ei ole kõigega kursis ja oled suutnud ennast 10 postitusega tolaks teha.

  19. #2439

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Ei, pigem näitab see seda, et turvalisus on väga hea. Kujuta nüüd ette et sult varastatakse lasnamäel jalgratas ära, kas tulevad sinuga 50 naabrit seda otsima? Siin praegu tuli vähemalt 50 inimest aitama olukorda selgust tooma.
    Vaata mul on pohhh ... lad, et 50 inimest mind aitama tuli - ma tahan jalgratast tagasi mitte tunda end 50-ne inimese poolt aidatuna. Ja see nii öelda abi on üle 800 000 pealise küla kuulutamine, et näed tüüp oli loll ja jättis ratta lukustamata ja nüüd keegi paha loom varastas selle ära. Mul endal on ka mark ja mulle täiesti piisaks kui ma saaksin ratta rahulikult tagasi ja 50 olulist inimest teaks, kes oli varas ja enam selle loomaga tegemist ei teeks.

  20. #2440

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/

    pole hetkel aega uurida aga keegi võiks postid siin läbi lugeda ja selgitada miks petis on ka 2+2 foorumist bännitud
    sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
    see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post28085278

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES