Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 124, kokku 164 EsimeneEsimene ... 2474114122123124125126134 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Siis see kasutaja Madis ka vast pole tema oma vaid made up.
    Sest kirjas on, et antud kasutajal ja billaivil on sama e-mail: http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/
    2p2 kasutaja tehtud sama mailiga või mis sa mõtlesid selle all. et sama email aadress??
    Sest "Madis" on confirmitud ka tema enda poolt tema 2p2 accountiks.


    edit: ei arva isegi 1%, et Madis oleks 2p2 mingit sitta teinud vms. Lihtsalt kui 2p2 konto tehtud sama emailiga, siis confirmed wtf ja Madis Erit võrduks Tanel Taal lol, mis oleks küll awesome, aga ilmselt siiski mitte tõsi.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 12.06.12 at 03:38

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Siukse vastuse sain aint.



    .
    Sain sama kirja ja ma üsna kindel, et billaivi aka Tanel Taal esindas end Madis Very all ja seega sai Madis banni, kuna moded ei teadnud seda.

    Tanel Taal ehk dunkdown ehk billaivi ei ole seatud Madisega. Ta üritanud esindada end paljude erinevate inimestena.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...IS-20EUR/page2
    Minu kunagine teema :D Lasi üle aga sain talt rahad tagasi, kuna ähvardasin igasuguse jamaga.

    --

    Madis. See koht, kus sa kirjutasid Starsile, et: õpetasid oma ema/isa mängima. Paremat vabandust tõesti ei leidnud? Ja kuidas sa põhjendad seda, et te olete mänginud samadel 180 man turniiri (del)?
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 11.06.12 at 19:51

  3. #3
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

    Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
    Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

    + igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
    1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
    2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

    Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
    Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

  4. #4

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.
    Loodame nii :)

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Madis on teadlikult rikkunud siiski paljusid stake reegleid ja sihilikult valetanud.

    Alguses väidab, et ei ma ei tea midagi sellest HotAmyst ja ma ei võta enda omaks seda kasutajat.
    Siis kui enam kuhugi pääsu pole, tunnistab et Jah see siiski minu kasutaja. Samas jällegi tõstatab uue küsimuse, et kes sellega siis mängis kui mitte sina? See et su ema/isa mängis. No halloo. Sa ei suuda onlines piisavalt volüümi anda aga samas suudad sa live taguda meeletult, coachida oma ema/isa, trippida mööda laia maailma ringi ja hoorasid üleval pidada. Sa seadsid stakejata rahad väga suure ohu alla oma tegevusega.

    + igasugused muud valed, mis su suust on tulnud oleks õige kui:
    1) tagastaksid kõik rahad 100%iliselt
    2) gtfo siit foorumist ja läheksid kirja inimesena, kellega tulevikus diile ei ole soovitav teha.

    Ma arvan, et investorid soovivad ka näha hand historyt selle ajajooksul. Veel üks asi, millest sa kiivalt üritad eemale põigelda.
    Sa lasknud märkimisväärseskoguses Heads up-e. Kõik sooviks ju kinnitust, et neil samadel heads-upidel pole osalenud HotAmyt või muid kahtlaseid kasutajad, kes kuidagi võivad sinuga seoses olla.

    Mu viimane post siin :) Soovin edu investoritel rahade kättesaamisega.

    ????

    Mis see foorum on mingi elitaarne klubi, et valitud inimesed võivad tiksuda?

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Enne kui mölised, veendu, et oled asjaga kursis. Enne räägiti juba, et ta tahtis ühte boonust lahti mängida. Kooskõlastas investoritega ja kõik olid nõus. 50eur ongi tema välja girnditud boonus.

    (Loodan, et ma nüüd ise sain õigesti aru, aga sellised postid ajavad küll närvi.)

  7. #7

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

    E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Ise ei hakka ütlema, et kust see info pärineb(kui see inimene ise tahab, siis ehk confirmib ise, aga kahtlen), aga suht veendunud, et Madis selle kontoga on stake ajal m2nginud ehk selle aasta sees ja dogers sai kh selle info minult...

    E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist...
    lahe postitus
    ma nyyd suvepuhkusele. paikest ja pokkeri6nne grinderitele!

    sygisel kohtub.

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tõesti hea, üks hetk väidetakse, et "hotamy1985 on kindlalt madise konto, Ema nime all. Olen ise isiklikult kõrvalt näinud kuidas ta selle kasutaja alt "prindib" ja nüüd "E: ja et vanemate konto pole 100% kindel, aga midagi taolist... "

  10. #10

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tra saa üle lohh, kui sa ei näe siis see jutt oli juttumärkides, et pole mina seda näinud ffs...

  11. #11

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ok, minu viga.

    Samas antud teemaarengu korral peab siiski iga siin teemas sõnavõtnu arvestama kohtus tunnistuse andmise võimalusega, seega jutumärgid nagu eriti ei loe. Välja on toodud ka kriminaalasja paragrahve, seega võibolla tuleb koguni uurijale aru anda.

  12. #12

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Hotamy1985 konto on siis nagu rändauhind??? Tulevikus hakkavad Madise lapsed ka siis vanaema konto alt mängima?? Kes siis praegu haldab seda kontot?? Kuidas toimus seal rahade liigutamine ja kuidas toimub praegu, kuna buddytransfer pole eestis lubatud.

  13. #13

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    madis, kui su inglise keel nii sitt on, siis kas sul on erit.eu-l varikirjutaja (nagu savisaarel oli)?

  14. #14
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust
    madis, kui su inglise keel nii sitt on, siis kas sul on erit.eu-l varikirjutaja (nagu savisaarel oli)?
    Sa ei ole veel aru saanud, et erit.eu inglise keel on suht rubbish?

  15. #15

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja heido24 avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    UK
    Postitusi
    402

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


    NAER.....kujutan ette sellise näoga ta seda juttu siia trykkibki :D

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ahhahahahha.

  18. #18

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  19. #19

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    hahaha WP!

  20. #20

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    :D võimas

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES