Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 127, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2777117125126127128129137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 521 kuni 2 540, kokku 3319
  1. #2521
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Unfinished Vaata postitust

    Tegemist on tavalise nartsissiga.
    no mõnele meeldivad äkki jorjenid ka

  2. #2522

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Unfinished Vaata postitust
    Tegemist on tavalise nartsissiga.
    ( Click to show/hide )

  3. #2523
    FPP Pro Kasutaja MarxVoss avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    211

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Pole küll stake diiliga seotud, aga lugemist on olnud omajagu (tööd ei saa tehagi). Mina ei peaks Madist scammeriks või vennikeseks, kes nimelt tahab teistelt pappi välja kammida. Ta on piisavalt seda tõestanud, et ta tuleb ja vastab ja annab mingeid lubadusi ja tõestusi. Tekst on küll vahepeal segane ja tekib tunne, et google.translate on taas segast peksnud aga siiski loetav, kuid suht sisutühi.

    Soovitaksin Madisel Maksta tagasi vähemalt 4000Euri ja teha uus teema, kus ta oma 1000 eest teeb ATM printingut ja pritsib selle papi 90/10 investorite kasuks. Mängides kindlat limiiti ja andes julmalt voluumi, kas või kuu aega. Saab oma nime natukenegi puhtamaks ja tõstaks oma usaldust. Ma ei arva tõesti, et tegemist on scammeriga vaid nooruse lolluse ja vedela verega.

    Loodame, et asi saab hea lahenduse!

  4. #2524
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kergelt on hakatud asjaga üle pingutama.
    See, et ta on douchebag ei tähenda et ta peaks tasuta mingi grindima hakkama või 100% + comp kandma. Imho on see kui investorid saaksid oma investeeringu tagasi juba väga suur kordaminek. Kui keegi selle perse läinud diili pealt tahab ikka veel kasumit saada siis peaks ise ka peeglisse vaatama.

  5. #2525

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    100% back + compensation oleks ainuõige. Wasted time = money
    Pidi ju härra olema 100k lifetime winner

  6. #2526
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Madis selgita ka, miks sa 50 EURi otsutasid rohkem CashOutida kui Deposid. Kes sulle selle õiguse andis?
    Enne kui mölised, veendu, et oled asjaga kursis. Enne räägiti juba, et ta tahtis ühte boonust lahti mängida. Kooskõlastas investoritega ja kõik olid nõus. 50eur ongi tema välja girnditud boonus.

    (Loodan, et ma nüüd ise sain õigesti aru, aga sellised postid ajavad küll närvi.)

  7. #2527

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Unfinished Vaata postitust
    Võlaõigusseaduses on selline säte:

    § 4. Mittetäielik kohustus
    (1) Mittetäielik on kohustus, mille võlgnik võib täita, kuid mille täitmist ei saa võlausaldaja temalt nõuda.
    (2) Mittetäielik kohustus on:
    1) hasartmängust, välja arvatud loa alusel korraldatavast hasartmängust ja loteriist tulenev kohustus;
    2) kõlbeline kohustus, mille täitmine vastab üldisele arusaamale;
    3) mittetäieliku kohustuse täitmise tagamiseks võetud kohustus;
    4) kohustus, mille mittetäielikkus on seaduses ette nähtud.
    (3) Mittetäieliku kohustuse täitmiseks üleantut ei saa tagasi nõuda.
    (4) Seaduses kohustuse kohta sätestatut kohaldatakse ka mittetäielikule kohustusele, kui see ei ole vastuolus mittetäieliku kohustuse olemusega.
    [RT I 2004, 75, 522 - jõust. 10.11.2004]


    Koolis oli ühes juuraaines ka antud näide, et viskad kellegagi kahe peale täringuid mingi muheda summa peale, võid ka teha kirjaliku lepingu selle kohta. Kaotuse korral ei ole sul siiski võimalik muhviga nõuda. Ise pole jurist, kuid usun, et see kehtib ka selliste stakediilide kohta kenasti.
    Kahtlen selles, kuna antud sätte mõte on pigem mitte kohustada otseselt õnnefaktoriga seotud tõenäosuslikust tulemusest tulenevate kohustuste täitmist. Antud stake puhul ei ole kohustus otseselt seotud tõenäosusliku tulemusega, vaid raskuspunkt on pigem "teenusel". Aga ega ma tsiviilõigusest suurt midagi ei tea, kuna pole minu teema.

  8. #2528
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma arvan, et ei maksa liiale ka minna.

    Madis vabandas ja tunnistas, et eksis stake reeglite vastu. Järelikult kuulub stake summa 100% (mitte vähem ega rohkem) hüvitamisele.

    Hetkeks pole chipdumping või otseselt mingi muu pahatahtlik tegevus 100% kinnistust saanud. Stars mudugi blokkis ta konto ära, aga seda teevad nad isnta igasuguse kahtluse puhul. Ootame ja vaatame, mis stars lõpuks ütleb. Teise konto alaealisena kasutamine on obv keelatud tegevus, aga alla 21 aastased foorumikaaslased, kas mittekeegi teist ei mängi starsis?

    Kohtusse pöördumine oleks majanduslikult suhtelislet mõttetu tegevus. Ma ei väida, et head advokaatide abiga ei oleks võimalus Madis kohtus süüdi mõista, aga selle mõistlikus vajaks kaalumist. Kuna kõik tingimused on nii hägused, siis on väga ebareaalne, et kohus 100% süüdimõistva otsuse langetaks ja te saaksite kõik kohtukulud Madiselt sisse nõuda. Isegi, kui mõistetakse süüdi, siis osalislet ja see tähendab seda, et 20-40% kohtukuludest jääks ikkagi kaebaja kanda. Mis sellise keerulise case puhul pigem on kordades rohkem, kui selle stake suurus.

    Madis ei ole minuarvates midagi paha ega halba tahtnud kellegile. Ta oli lihtsalt piisavalt loll, et hakkas alguses ülbitsema ja ennast õigustama (eks see noorusest ole). Sai selle ülbitsemise eest oma karistuse kätte ja nüüd on hakanud asjasse suhtuma nii nagu peab. Äkki oleks nüüd teistel ka aeg oma suhtumist muuta?

    Vahel on parem mittemidagi teha, kui kõva häälega karjuma ja haukuma hakata.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud sorm poolt : 12.06.12 at 16:39

  9. #2529

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Ma arvan, et ei maksa liiale ka minna.

    Madis vabandas ja tunnistas, et eksis stake reeglite vastu. Järelikult kuulub stake summa 100% (mitte vähem ega rohkem) hüvitamisele.

    Hetkeks pole chipdumping või otseselt mingi muu pahatahtlik tegevus 100% kinnistust saanud. Stars mudugi blokkis ta konto ära, aga seda teevad nad isnta igasuguse kahtluse puhul. Ootame ja vaatame, mis stars lõpuks ütleb. Teise konto alaealisena kasutamine on obv keelatud tegevus, aga alla 21 aastased foorumikaaslased, kas mittekeegi teist ei mängi starsis?

    Kohtusse pöördumine oleks majanduslikult suhtelislet mõttetu tegevus. Ma ei väida, et head advokaatide abiga ei oleks võimalus Madis kohtus süüdi mõista, aga selle mõistlikus vajaks kaalumist. Kuna kõik tingimused on nii hägused, siis on väga ebareaalne, et kohus 100% süüdimõistva otsuse langetaks ja te saaksite kõik kohtukulud Madiselt sisse nõuda. Isegi, kui mõistetakse süüdi, siis osalislet ja see tähendab seda, et 20-40% kohtukuludest jääks ikkagi kaebaja kanda. Mis sellise keerulise case puhul pigem on kordades rohkem, kui selle stake suurus.

    Madis ei ole minuarvates midagi paha ega halba tahtnud kellegile. Ta oli lihtsalt piisavalt loll, et hakkas alguses ülbitsema ja ennast õigustama (eks see noorusest ole). Sai selle ülbitsemise eest oma karistuse kätte ja nüüd on hakanud asjasse suhtuma nii nagu peab. Äkki oleks nüüd teistel ka aeg oma suhtumist muuta?

    Vahel on parem mittemidagi teha, kui kõva häälega karjuma ja haukuma hakata.

    ( Click to show/hide )
    +1

    kogu ülejäänud tegevus võiks sormi postist lähtuda.
    ps. trollid tagasi offtopicusse

  10. #2530
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sm0ntaan Vaata postitust
    +1

    kogu ülejäänud tegevus võiks sormi postist lähtuda.
    ps. trollid tagasi offtopicusse
    nõustun ka, inimene tunnistas oma viga ja 100% tagasi on õiglane.

    Lähme eluga edasi

  11. #2531

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mind ausalt öeldes ei huvitaks tagant järgi vabandamine .. kui meelega on vale andmeid esitatud tuleb ka selle eest t2ie raha eest saada .. kuidad käitud teistega nõnda ka sulle imo... mind ei huvitaks kes on alaealine või mitte .. sa võiad mujal peale starsi mängida who gives a fuck .. ja vaadates tyybi suhtumist eelmiste postide kaudu .. ma sooviks et teda b2nnitaks nii palju kui voimalik ..

    ma ei uskunud et yks inimene voib niimoodi valetada ... minu silmis SCAMMER astmes 3

    e: pidasin temast lugu ennem kovasti .. kuid nyyd on langenud madlamle kui muru
    Viimati muudetud leits poolt : 12.06.12 at 18:35

  12. #2532
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    mind ausalt öeldes ei huvitaks tagant järgi vabandamine .. kui meelega on vale andmeid esitatud tuleb ka selle eest t2ie raha eest saada .. kuidad käitud teistega nõnda ka sulle imo... mind ei huvitaks kes on alaealine või mitte .. sa võiad mujal peale starsi mängida who gives a fuck .. ja vaadates tyybi suhtumist eelmiste postide kaudu .. ma sooviks et teda b2nnitaks nii palju kui voimalik ..

    ma ei uskunud et yks inimene voib niimoodi valetada ... minu silmis SCAMMER astmes 3

    e: pidasin temast lugu ennem kovasti .. kuid nyyd on langenud madlamle kui muru
    Sellise sisuga poste on siin juba umbes 1000 tykki, kas see muudab midgai, kui neid siia veel 200 juurde tuleb - ma ei usu. Inimest ei ole võimalik 3 korda üles puua!

  13. #2533
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kõigepealt mürgitada ja sisi natuke enne mürgi mõjumist puua ta bensiini sisse kus ta ka ühtlasi upus. Siis hetk enne kiljotineerimist lasta vibuga silma ja siis põöema panna. Peaks olema vist piisav või saab veel paremini! (ahjaa vahepeal annab svenza hyppelt pöördega ka)
    Viimati muudetud sorm poolt : 12.06.12 at 18:47

  14. #2534

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Sellise sisuga poste on siin juba umbes 1000 tykki, kas see muudab midgai, kui neid siia veel 200 juurde tuleb - ma ei usu. Inimest ei ole võimalik 3 korda üles puua!
    who gives a fuck imo ... **** on ****

  15. #2535
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Internetis saab ruum otsa!

  16. #2536
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    viimased madis very nime alt tehtud postitused on suure tõenäosusega kellegi teise poolt kirjutatud, seega ei ole vabandus eriti veenev.

    anname aga kõik andeks ja ootame kuni kangelane uued sigadused välja mõtleb.

  17. #2537
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    ...
    piisaks OP vabandusest+ kinnitusest, et ta ikka 100% on aru saanud, millega ta hakkama sai. endiselt seda pole juhtunud - hädised poolpeeretused võiks OP viimased postid kokku võtta. minu meelest pole seni mõtet teda sinu stiilis nunnutada ja hellitada. mees võiks end kokku võtta ja korraliku postiga lagedale tulla ja kaoks ka ilkumine.

  18. #2538
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=leits;436654]who gives a fuck imo ... **** on ****[/QUOTE]
    this.
    Ja ma ei saa neist kaitsjatest aru, kes siin trolle nahhui saadavad, cocale paneb 100 inimest vostrosid alla ja keegi ei vingu, kui aga petmiskahtlustusega piidri kallal ilgutakse, siis on kohe jube trollimine ja gtfo fast ? wp sirs



    to sorm// polnud sinu pihta, ma räägin üldiselt.
    Viimati muudetud bi0hazard poolt : 12.06.12 at 19:38

  19. #2539
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Arvasin, et kui midagi ütlen, siis selline reaktsioon kohe tuleb. Palun saage aru ma ei kaitse kedagi vaid üritasin hetkeolukorda konstruktiivselt kokku võtta.

  20. #2540
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Arvasin, et kui midagi ütlen, siis selline reaktsioon kohe tuleb. Palun saage aru ma ei kaitse kedagi vaid üritasin hetkeolukorda konstruktiivselt kokku võtta.
    kordan - kuni OP lahendava postituseni ongi pigem parem, et söed hõõgvel hoitakse ja teemal vaibuda ei lasta. kas sulle tõesti ei tundu nii?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES