Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 132, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3282122130131132133134142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 621 kuni 2 640, kokku 3319
  1. #2621
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pole küll selle stakega seotud, aga Madist ka ei ole enam näha olnud Tartu mikro Live-del, tahaks küll mõned küsimused esitada tolvanile, aga ei anna näole. Masendav sitahunnik

  2. #2622

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ainult valge ülikond on puudu, aga muidu võtab selle diili lihtsalt kokku.

  3. #2623

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nägin paar päeva tagasi teda Tartus reakojaplatsil mingi naisega jalutamas.
    Ei tea jah miks ta siin enam näole ei anna.
    Investorid, mis asjast saanud on ?

  4. #2624

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    JAH. Teiste raha eest 2$ tunnis teenida on väga hea diil. Kui on nii krdi hea mängija, et moneyflow guaranteed, siis saab ka muid tingimusi kokku leppida. Aga suvalisele tundmatule hobimängijale peaks see ju suurepärane diil olema.
    1,80€/h on hetkel Eestis kehtiv miinimum tunnipalk. Iga töövõtja teenib palka samamoodi "teiste raha eest", seega kas miinimumpalga teenijad on teinud väga hea diili?


    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Muideks tavaline kassapidaja teenib samamoodi 2,3 euri tunnis umbes. Kui on valida, kas teiste raha eest mõnusalt endale 2$ tunnis teenida või tööle minna, siis paljud valiksid siin siiski esimese variandi.
    Tõesti, kui oleks valida, kas kodus arvuti taga istudes garanteeritult 2$/h teenida või müüja ameti näitel tööl käies 2.90$/h teenida, siis mingi % valiksid esimese variandi. Samas nagu stake ja graphide teemadest näha, siis pokkeris on ainus kindel asi see, et tuba võidab alati, kuid ka parimatel on halbu kuid. Rääkimata sellest, et 90% mängijtest kaotab või on BE.

  5. #2625
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Müüa teenib $2.9 tunnis ja jääbki teenima, staketav aga teenib $2/h aga tema plaan on hiljem üles liikuda või stake alt vabaneda, et nii tunnitasu mitmekordistada. Iseasi, kas tal see õnnestub.

  6. #2626
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.

  7. #2627
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Nägin paar päeva tagasi teda Tartus reakojaplatsil mingi naisega jalutamas.
    Mees tõmbas stake algul plussi, siis transfeerris hotamy kaudu välja, 2800 läks teatud kulude katteks, tundub, et uus 2800 käidi paarpäeva tagasi välja, sinna see stake+mikroprofit läkski

  8. #2628
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Päris karmid süüdistused.
    Spekuleerid õhust asju või mingi source millele tugined?

  9. #2629
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Poisid juba harjutavad

    Svenza vist filmis :)

  10. #2630
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.
    Mis OT? Kui mängu ei biidi ja võlad ootavad maksmist on tööalane nõu ju igati asjakohane.

  11. #2631
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imo kisub siin asi ikka väga OT-kuks. on pühapäev. on oodata mingeid uudiseid kas tõesti stars ei vasta kirjadele nädala aja jooksul? ja simbam on ju stakeja, kas tal siis ei olegi õigust mingit infot saada? aa ja see debiilne deadline ka täna ju peale tänast on kõik nõus tema jääk tagasi ja vsjo otsusega !?!? suht imelikuks on asi ikka kiskunud.
    kõigil juba nii pohhui sellest sitast

  12. #2632

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mul ausaltöeldes väga pohhui ei ole, aga lihtsalt pole absoluutselt aega selleks. Mingit raha ma pole ka tagasi saanud ja midagi ei tea ka. Õnneks mul on selle venna nägu teada, saab hambad sisse taguda, kui väga raha vaja järsku läheb. No probs. No muidugi, kui tal need hambad veel alles selleks ajaks on.

  13. #2633
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tere,

    ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

    Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.


    /Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

    Madis

  14. #2634
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kahjuks see mail ei ütle mitte midagi muud peale selle et su account on jälle lahti. Ei räägi ta sellest miks ta kinni pandi, kas mängisid alaealisena või kas tegid chipdumpi või mitte

  15. #2635

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See mail ei ütle ka seda, et kas lahti tehti
    Madis Very või Hotamy1985 konto

  16. #2636

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Matk jms selle ei saa vastata.

    Sul on 500 tähtsamat tegevust alati, kui oma asjad korda ajada.
    So täis tsort oled.

  17. #2637
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Tere,

    ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

    Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.


    /Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

    Madis
    Forwardi kogu maili vahetus ranka@pokkeriprod.com ja postitan selle siia.

    EDIT: tegelt võiksid postitada kogu vahetuse screenshottidega, et võltsimist vältida.

  18. #2638

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, cmon, võta ennast kokku. Sul 5000€-ne jama õhus ja sa räägid mingist matkast? Klaari oma probleemid ja mured ära ning alles siis mine loodust nautima.

  19. #2639
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Matkal praegu kordades turvalisem ja ohutum ringi liikuda kui linnas. Tuled matkalt tagasi, inimesed on unustanud ja andestanud, elu jälle lill. :)

  20. #2640
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Järjest enam tundub mulle, et Madis ei viitsi selle jamaga tegeleda ja pidevalt mingeid tähtsamaid asju ajada. Dafuq, jääb täiesti arusaamatuks selline käitumine, miks inimene ei soovi oma asju korda ajada vaid tegeleb kõige muuga, aru ma ei saa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES