Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 3319
  1. #2641

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.

  2. #2642
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    /Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

    Madis
    Korras kodanik.
    Stake võeti ju pokkeriprod foorumist mitte kuskilt maili kaudu või fb-st.
    Ausalt mees mine ravile, like seriously. Sa elaksid nagu kuskil alice imedemaal vms.
    Korraliku kuklapeki ära teeninud küll, keegi tooge mõistus persest pähe ausalt.
    Ma ei suuda uskuda, et siuke inimene üldse olemas on.

  3. #2643
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    SVEENZAAA kus oled?

  4. #2644

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Ka sellest postist ilmselt ei piisa, et kõiki kahtlustusi ja süüdistusi ümber lükata, aga olen valmis edasistele küsimustele vastama. Sooviksin teiepoolseid täpsustavaid lisaküsimusi, millele proovin põhjalikumaid vastuseid anda. Oodatud on juhised ja soovitused, kuidas saaksin küsitavates kohtades paremini lisainfot anda.
    See oli Madyse eelviimane post, huvitav mitmele küsimusele me siit viimasest postist vastuse saime?

  5. #2645
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Korras kodanik.
    Stake võeti ju pokkeriprod foorumist mitte kuskilt maili kaudu või fb-st.
    Ausalt mees mine ravile, like seriously. Sa elaksid nagu kuskil alice imedemaal vms.
    Korraliku kuklapeki ära teeninud küll, keegi tooge mõistus persest pähe ausalt.
    Ma ei suuda uskuda, et siuke inimene üldse olemas on.
    Ma ei oska muud lisada kui +1.

    Ja tegelikult kahtlen, et tal üldse miski matk vms. on. Elab oma pilvede maailmas ja tahab näidata, et ta on kogu aeg jube busy-scheduled businessman.

  6. #2646

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    päris nõme tegelt, kui tahad suve nautida ja matkata rahulikult, aga mingid vastikud kogu aeg kõrva ääres pinisevad :( õnneks PM-box oli ummistunud, nii et selle kaudu vähemalt ei olnud võimalik tüüdata vahepeal.

  7. #2647

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Tere,

    ma ei oska öelda mis mure nende PMidega on. Ma pole kedagi blokkinud ja nüüd siis saan aru, miks peale 10.06 pole mulle ükski PM sisse enam tulnud. Ei oska midagi öelda selle kohta ei tea põhjust. Kuid võite FBs v meilile ka saata oma vastuse lisaväärtuse kohta.

    Pokerstarsi konto avatud jälle ning raha tagasi peale väikest meilivahetust. Sellise meili sain nüüd 2h tagasi lõpuks kätte. Kas pean kogu meili history ka postitama ? See meil on imo halvasti sõnastatud tahaksin paremat neilt saada, kus selge sõnaliselt öeldakse, et ainuke reegli rikkumine oli alaealisena teise kontoga mängimine ja chipdumpi pole olnud.


    /Olen see nädal eriti harva online, matk jms. Mitte esimesed paar päeva tho. Kuid meiliga peaks alati kätte saama.

    Madis
    R U FKIN KIDDING???

    Tõsielt loodan et sul seal matkal mingi kivi vastu pead kukub, et siis läheb seal kaalikas midagi paika. Kui sa selle nädala jooksul oma asju korda ei aja siis olen kindlasti üks inimestest kes analoogse lehekülje loomisse investeerib http://nickraineyisathief.com/ Eesti Meister või asi, pigem mõttetu lohv..

  8. #2648
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Thats it?? on ikka tolgused maailma loodud..kuidas on õhtuti tänaval ringi käia nii, et koguaeg pead üle õla vaatama? igal oinal on oma mihklipäev. küll sinu oma ka ükskord kätte jõuab.

  9. #2649
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.

  10. #2650

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.
    Saab palju hullemini kutile häbi teha kui hambad välja kütta ja siis ise pärast 4-6k€ plekkida.
    Mingil tüübil viskab niikuinii kopa ette sellest hämast ja kindlasti saab oma karistuse niiviisi ka kunagi.

    Ise peaks teda trehvama siis end tagasi ei hoia, nalja saab paljudele kindlasti

  11. #2651

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.
    +1

    Kuskilt peab midagi tõsisemalt liigutama hakkama, uudis ohtulehes jne ei aidanud ega mõistust pähe toonud siis tuleb hakata kuskilt tema tegusi piirama, seniks kuni hakkab asja klaarima!

    E: noo tegelt ka palgake pundipeale kasvõi mingi töötu kutt teda häbistama päevad läbi, seni kuni mõistus persest pähe tuleb. Ise maksaks tegelt juba üksi vähemalt 100€ sellisele kutile, kindlasti leiab teisi veel. See sitt siin muidu ei lõppegi!
    Viimati muudetud lissavassa poolt : 18.06.12 at 16:03

  12. #2652

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Saab palju hullemini kutile häbi teha kui hambad välja kütta ja siis ise pärast 4-6k€ plekkida.
    Mingil tüübil viskab niikuinii kopa ette sellest hämast ja kindlasti saab oma karistuse niiviisi ka kunagi.

    Ise peaks teda trehvama siis end tagasi ei hoia, nalja saab paljudele kindlasti
    Lähed küüntega näo kallale või?

  13. #2653

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Lähed küüntega näo kallale või?
    Koguaeg peab molli kütma vms? Saab palju efektiivsemalt kuti elu persse keerata.

  14. #2654
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Uued hambad lähevad kallimaks kui 5k, mingi väike kalkulatsioon võiks peast läbi käia.
    Vaevalt see olend üldse võimeline on tegema long term mõtlemist, stake ajal ja omades ka isiklikku bankrolli on meest korduvalt nähtud 1 euristel mängudel aega "surnuks lõõmas"




    Peatselt Veryne hotamy, nädala võid sa juu võita läbi selle, et bluffid, et oled matkamas, kuigi tegelikult istud toas. Ega see nädal peitmist facelifti ära ei hoia. Küsimus sulle: kellega käib matkamas mees, kes peab 2800 EUR`i välja käima, et mingit seltsi saada neidistelt? Kas very matkab koos hotamyga või on veel keegi kambas?


    Asi on nüüd üli konkreetne , kui nädala jooksul rahad ei ole jõudnud investoriteni, löön sul isiklikult näo õigeks olenemata isegi sellest kas matkad endiselt toas.

  15. #2655
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    usun et sa ei ole ainus kes seda teeb. mõtleb ja skeemitab mis ta skeemitab, aga longrunnis ta ikka ei suuda mõelda.

  16. #2656

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/

    Sa peaksid imo seal ära käima ja mingid testid tegema .. Tundub et sa elad mitmes erinevad maailmas korraga.

  17. #2657

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/

    Sa peaksid imo seal ära käima ja mingid testid tegema .. Tundub et sa elad mitmes erinevad maailmas korraga.
    Ilus maja.

  18. #2658

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    OT. Ma tunnen päris vihaseid/tigedaid/võlle asereid kellel aegajalt on kedagi klohmida

  19. #2659
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Olympic võiks näidata solidaarsust ja seda suslikut mitte enne tuppa lasta kui see jama on klaaritud. Neil on täielik õigus kliente valida ja see oleks koht, kus seda kasutada võiks. Hoiaks muuseas nende majas ära ka igasugused ebameeldivad intsidendid, mis susliku ja muu maailma vahel vist vältimatult tulevikus hakkavad aset leidma.
    Alles oli indsident, kus viru taskuvargad olid olympicu regularid(vahepel pandi vist kinni). Küsimuse peale, kas on norm, kui sellised tegelased istuvad kasiinos ja tekitavad kaasinimestele turvariski vastati, et olypicul nendega probleeme pole olnud...
    Teiseks mu tuttav kes g4s korduvalt tagaotsitavaid(tapmises kahtlustaavad) tüüpe kasinnidest ära viinud.

    Seega 0,001%tõenäosusega olympic siin kuidagi tegutseb

  20. #2660

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ma olen muidugi kõrvaltvaataja ja ei peaks siin võibla üldse sõna võtma, aga kui te siin oma viha välja valate, siis imo pole sellest piirist, millest ühel pool kirute et loo kangelane on jobu ja kelm ning teisel pool ähvardate tal suht konkreetselt hambaid välja peksma hakata, üleminek just kõige mõistlikum. pärast peate viimaks ise kuskil mingeid seletuskirju kirjutama, härra seadusesilmale aru andma vms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES