Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 134, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3484124132133134135136144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 3319
  1. #2661
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oh MadisMadisMadis...

  2. #2662

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ma olen muidugi kõrvaltvaataja ja ei peaks siin võibla üldse sõna võtma, aga kui te siin oma viha välja valate, siis imo pole sellest piirist, millest ühel pool kirute et loo kangelane on jobu ja kelm ning teisel pool ähvardate tal suht konkreetselt hambaid välja peksma hakata, üleminek just kõige mõistlikum. pärast peate viimaks ise kuskil mingeid seletuskirju kirjutama, härra seadusesilmale aru andma vms.
    Pluss üks Hr. Sheriffile

  3. #2663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  4. #2664
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mina ka Tartus matkata ei julgeks.

    ( Click to show/hide )

  5. #2665
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui madis sellest jamast lõpuks rahasid 100% tagasimaksmatapääseb, siis kehtib täielikult see, et väiksed sulid võllas,suured sulid tõllas!, sest siiani on igasugused 20€-petised ja raamatu-mitte-saatjad kiirelt varaste listi sattunud.

  6. #2666

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    Kui madis sellest jamast lõpuks rahasid 100% tagasimaksmatapääseb, siis kehtib täielikult see, et väiksed sulid võllas,suured sulid tõllas!, sest siiani on igasugused 20€-petised ja raamatu-mitte-saatjad kiirelt varaste listi sattunud.
    Õigus.insta spämmiti mikro skämmereid et googlis ikka esimene leid oleks.Väga kreisi situatsioon ikka.

  7. #2667
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oh seda saatuse irooniat http://erit.eu/archives/276

  8. #2668
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Väljavõte madise blogipostist:
    Ja mul peaks olema piisavalt suur ustavus eesti pokkerimaastikul, et kui keegi mõtleb tema stakemise peale peab ta ikka päris idioot olema.
    Madis millal sa nüüd siis küsimustele vastad ??? Kes on need salapärased väikse kasiino regularid, kes kõike on näinud ? Kes on need kümned inimesed kellega sa sellest irl oled rääkinud ja kõik ühestsuust leiavad, et poisid teevad liiga internetis ?

  9. #2669

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
    Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

    Sinu kommentaar:
    "Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

    Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
    "Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
    ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!


    Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.

  10. #2670

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ArgoH Vaata postitust
    Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
    Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

    Sinu kommentaar:
    "Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

    Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
    "Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
    ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!


    Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.
    Siin pole mõttet enam midagi küsida, Madys vastab ainult nendele küsimustele mis talle sobivad.

  11. #2671
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ArgoH Vaata postitust
    Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
    Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

    Sinu kommentaar:
    "Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

    Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
    "Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
    ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!


    Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.
    Veits mõttetu tema käest midagi küsida jah aga alguses ta väitis:

    Seda kontot ma omaks ei tunnista

    siis
    On küll minu konto aga pole seda kasutanud stake raames
    siis
    Ma õpetasin oma ema/isa mängima selle konto all
    Ehk siis ema/isa mängis tal stake perioodil ligi 100 turnat ja kaotas 1k$.

    what a douche

  12. #2672
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tegin mina ikka suuri silmi kui Madist märtsi lõpus või aprilli algul Tartu Olympsis 1EUR donkamenty mängimas nägin. Algul ei tahtnud kuidagi uskuda, et Eesti meister nii "suure" buy inniga turkasid laseb. Lõppes see turka siis selliselt, et tegime spliti, kuna ei näinud mõtet flipata mingi 30 eurtsi peale. Rääkisin oma sõbrale, et kas sa näe, ma ikka peris hea mängija, splittisin just Eesti meistriga :D Kuna polnud siin foorumis vist alates septembrist käinud (pokkerimängimise mott onlines oli kui tina tuhka kadunud ning käisin kord-paar kuus lihtsalt kasinnis õlut kaanimas ning kõrvale pokkerit tagumas), siis sõber soovitas, et piilu pro`desse, kuna Madisel on käimas üli epic stake siin. Ja ennäe imet, millega meie iidol ja eeskuju siis hakkama saanud. Minu jaoks on see ikka übergigamegahyper epic kui kutt, 5k€ stake endal käimas ning siis tulla 1€ donkamenti mängima. Ja foorumis kirjutada, et sry stakejad, pole lihtsalt aega mängida. Rohkem polegi nagu vaja kommenteerida. Iga € mis te talt nüüd välja pigistate on win stakejatele. Kusjuures käekiri on scammeritega suht sarnane, tuleb igasuguseid lubadusi aga teod ei järgne sõnadele (rahad kandmata, küsimustele vastamine jne).

    Igatahes stakejatele jõuda ja jaksu ning Madisele soovitaks ennast kokku võtta ning tegutsema hakata.

  13. #2673
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    lol@inimesed, kellele madis oli iidol/eeskuju. Lugemisoskamatud olite ?

  14. #2674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nüüdseks on küll selge, et ta lihtsalt täiesti süüdimatu inimene ja ilmselt pole peas kõik omal kohal.
    Eile postitatud oma +++++ev live stake all:
    "Ning live läks metz kõik. Viimasel side evendil sain 20 koha midagi peale 7t tundi, kuid 10 said raha pole sellest kasu. 500sel MEl mängisin KK üle, kuid muidu tundus turna üllatavalt hea."

    Haters gonna hate!

  15. #2675
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    No Eesti meistrit võib ju eeskujuks võtta :D

    Tahtsingi öelda, et kõik mis hiilgab pole veel kuld

  16. #2676
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ArgoH Vaata postitust
    Kui tekib aega võib vastata ka järgmisele küsimusele.
    Selgus, et HotAmy1985 on sinu vanemate nimel olev kasutaja, kes seda kontot hetkel kasutab ?

    Sinu kommentaar:
    "Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames."

    Tsiteerin ühte postitust teisest fooorumist
    "Selle kontoga mängitud sel aastal (ainult?!) 5-13.maini (laupäev kuni järgmine pühapäev) aga kuna selles vahemikus
    ainuke täiesti mänguvaba päev 8.mai, millal (ainukesena sel perioodil)Madis mängis Olympsis pisikest live!!


    Paratamatult olukorda arvestades tekitab küsimusi.
    Seda kontot kasutas Madis nendel kuupäevadel ja see on fakt.

  17. #2677
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Tegin mina ikka suuri silmi kui Madist märtsi lõpus või aprilli algul Tartu Olympsis 1EUR donkamenty mängimas nägin. Algul ei tahtnud kuidagi uskuda, et Eesti meister nii "suure" buy inniga turkasid laseb. Lõppes see turka siis selliselt, et tegime spliti, kuna ei näinud mõtet flipata mingi 30 eurtsi peale. Rääkisin oma sõbrale, et kas sa näe, ma ikka peris hea mängija, splittisin just Eesti meistriga :D Kuna polnud siin foorumis vist alates septembrist käinud (pokkerimängimise mott onlines oli kui tina tuhka kadunud ning käisin kord-paar kuus lihtsalt kasinnis õlut kaanimas ning kõrvale pokkerit tagumas), siis sõber soovitas, et piilu pro`desse, kuna Madisel on käimas üli epic stake siin. Ja ennäe imet, millega meie iidol ja eeskuju siis hakkama saanud. Minu jaoks on see ikka übergigamegahyper epic kui kutt, 5k€ stake endal käimas ning siis tulla 1€ donkamenti mängima. Ja foorumis kirjutada, et sry stakejad, pole lihtsalt aega mängida. Rohkem polegi nagu vaja kommenteerida. Iga € mis te talt nüüd välja pigistate on win stakejatele. Kusjuures käekiri on scammeritega suht sarnane, tuleb igasuguseid lubadusi aga teod ei järgne sõnadele (rahad kandmata, küsimustele vastamine jne).

    Igatahes stakejatele jõuda ja jaksu ning Madisele soovitaks ennast kokku võtta ning tegutsema hakata.
    lol@eesti meister.

    Olgu ta scammer või mitte, miski üks turniirihitt ei tee kellestki head mängijat. Siin foorumis veel neid maailma ja SCOOP, WCOOP ja POOP meistreid, kes reaalsuses ei biidi 10NL-igi.

    Aga see post anyway on appikarje tühjas kõrbes. Aasta pärast too teema on unustatud ja on jälle uusi "WTF" teemasid ning inimesed astuvad samasse ämbrisse jälle ja jälle. Tegelt vist on õige aeg tsiteerida einsteini: ma usun, et kaks asja on lõpmatud - universum ja inimese lollus. Esimeses neist ei ole ma nii kindel...

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    No Eesti meistrit võib ju eeskujuks võtta :D

    Tahtsingi öelda, et kõik mis hiilgab pole veel kuld
    Ja kõik, mis läigib see libiseb? :)

  18. #2678

    Re: Veryne Madis, kes kotib investoreid

    kõik mis läigib võib mitte olla kuld aga võib olla ka kuld. (eesti vanasõna)

  19. #2679

    Re: Veryne Madis, kes kotib investoreid

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kõik mis läigib võib mitte olla kuld aga võib olla ka kuld. (eesti vanasõna)
    kõik mis prindib võib olla printer aga võib olla ka madis erit

  20. #2680
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Veryne Madis, kes kotib investoreid

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    kõik mis prindib võib olla printer aga võib olla ka madis erit
    heeee hahhahaha n1 ;D weeeee donkaments :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES