Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 136, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3686126134135136137138146 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 701 kuni 2 720, kokku 3319
  1. #2701

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Viitsid kopi tekst siia ka. Hirmsasti tahaks lugeda, kuidas see Eesti meistriks saamine käib? Vara üles, hilja voodi, higi, pisarad, virnade viisi raamatuid, range dieet, meditatsioon, oksendamisega lõppevad vastupidavustreeningud jne...
    + regulaarne matkamas käimine

  2. #2702
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    + regulaarne matkamas käimine
    Ilmselgelt ei maksa ka regulaarset kolimist unustada.

  3. #2703
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Veryne Madis, kes kotib investoreid

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    hahahaaa
    <<<--- didnt get the joke but lmao anyway.

    Mis sellesse teemasse puutub, siis ma võtaks madise sugulastega ühendust ja avaldaks nende kaudu survet. Vahel maksavad vanemad poja võlad ära aga noh antud juhul on summa päris suur. Siiski oleks see üks hea legaalne mõjutusvahend.
    Olen päris kindel, et selle venna puhul ei aita see.

    Tegelikult on mul siiani küsimus: MIDA ***** INVESTORID TEEVAD? Vahivad pealt w? Tra selline tunne, et paneks investoritele ka kõrvakiilu nii passiivse oleku pärast.

  4. #2704
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    See on muidugi nii nunnu, et Madist hoitakse ja ei lisata petturite teemasse :) Vähemasti niikauaks, kuni saab oma asjad klaaritud, mis ilmselgelt venib nagu kaameli ila. Feim tuleb igati kasuks!

  5. #2705
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    See on muidugi nii nunnu, et Madist hoitakse ja ei lisata petturite teemasse :) Vähemasti niikauaks, kuni saab oma asjad klaaritud, mis ilmselgelt venib nagu kaameli ila. Feim tuleb igati kasuks!
    Ma ei viitsigi enam varjata. Mille alusel petturite nimekirja lisada? Selle alusel, et ta küsis tagastamatut laenu ja kõik suure hurraaga andsid?!

  6. #2706
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Kui Madis enne matkale minekut investoritega kokkuleppele jõudis ja vb osaliselt ka võlad kattis, siis on vaikus normaalne, vastasel juhul on tõesti uskumatu ükskõiksus ja minnalaskmine.....ehk siis järgmise korrani, kindlasti tekib varsti uus särav Eesti meister, kellele pole samuti kahju mõni K€ litside jaoks annetada.

  7. #2707
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ilmselgelt ei maksa ka regulaarset kolimist unustada.
    regulaarne klolimine on selleks et ei peaks iga kuu üüri maksma, otsid koha kus ettemaksu ja tagatist ei taheta ja kuu lõpus liigud edasi

  8. #2708

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    1998 - Walt Disney World Resort admitted its 600-millionth guest.
    Disney movies, music and books

    2002 - The U.S. Supreme Court ruled that juries, not judges, must make the decision to give a convicted killer the death penalty.

    2002 - A painting from Monet's Waterlilies series sold for $20.2 million.

    2003 - In Paris, France, manuscripts by novelist Georges Simenon brought in $325,579. The original manuscript of "La Mort de Belle" raised $81,705.

    2010 - Apple released the iPhone 4.

    2012 - Madis Erit posts in his epic topic?

  9. #2709

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Pühapäev... updates ?

  10. #2710
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Viimaste andmete kohaselt läks härra matkale.

    // Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (4 registreeritud kasutajat 18 külalist)

    lol, praegu, täiesti lambisel kellaajal, on seda teemat vaatamas 22 inimest, kuigi 'action' on vaibunud juba ammu aega tagasi. Epic feim.
    Viimati muudetud fyte poolt : 25.06.12 at 00:29

  11. #2711

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.


  12. #2712
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.


  13. #2713
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    4:28 pigem.. see veits tarded :D

  14. #2714
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    huvitav palju ta eesti tsikkide eest välja käis, et koos matkata? peaks odavam ikka kui 2.8k tulema.

  15. #2715
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Kuidagi kaua matkab.. Ilmselgelt eelarve GPSi ei lubanud ja nüüd eksleb metsas kuskil.

  16. #2716
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Mobiil vilkus!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kuidagi kaua matkab.. Ilmselgelt eelarve GPSi ei lubanud ja nüüd eksleb metsas kuskil.
    Maybe ajendatuna toonasest Paksude Marsist Tallinn-Tartu maanteel tegi ta uue trendi: Scammerite marss kuskil Pihkva-Moskva vahelisel võsas, maskeerituna loomulikult.

  17. #2717

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Vähemalt valis "head ilmad" matkamiseks - Jaanipäev

  18. #2718
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    going to the cinemas, almost everyday i wake up and go have a super breakfast at some restaurant and read a book besides that, red wine :P , hanging out and talking about whatever with my friends to get away from my epic poker lifestyle, live poker, drinking a big can of Mojito on the town with Liisu at 5 AM after some wine and waterpipe at some relaxing places this stuff really stops the time and u can have the time of your life
    Millest te aru ei saa? Inimene peab ju oma eepilisest elust vahepeal puhkama. Ilmselt igapäevane superhommikusöök polnud enam piisav.

  19. #2719
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Vahe kokkuvõte. Sellest tuleb ka uudis pealehele.



    Juuni alguses lahvatas skandaal valitseva Eesti pokkerimeistri Madis «Very» Erit stake teema üle. Stake võeti aasta alguses summas 5000 eurot ja kogu selle teema vältel Madis väitis, et kõik laabub sujuvalt aga hiljem selgus, et diil on sügavas miinuses, investoritele edastas väga vähe ja väärat informatsiooni, mängis erinevate kontodega ning tegeles pideva valetamise ja vassimisega.

    Tänase päeva seisuga ei ole investoritele raha tagastatud ja Madis Erit jätkab oma ignorantse ja passiivse käitumisega. Viimane postitus pärineb 18. juunist kui Madis andis napisõnalised kommentaari ja lisas, et ta on jälle eemal ning tegeleb matkade ja muu sellisega.

    Kokkuvõtte Madis Erit stake teemast

    Mängimist alustas ta 2012. aasta jaanuaris ja esimene kuu möödus tõusvas laines. Pärast seda Madis Erit muutus foorumites passiivsemaks ja väga napisõnaliseks. Investorid pidid otsima Madist kolmandate kanalite kaudu, et saada temalt uuendusi stake hetkelise olukorra kohta.

    Kui PokkeriProd.com foorumi liikmed ja investorid nõudsid Madiselt juuni alguses SharkScope graafikuid siis neid ta keeldus avalikustamaks. Esimesena tõi ta põhjuseks, et SharkScope ei saa tunniks lahti teha ja üleüldse eestlased ei saa vajaliku summat SharkScope läbi PokerStarsi saata. «Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms.», kirjutas Madis. Ta lisas «Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse. Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.»

    Mõned tunnid hiljem oli Madis Eriti SharkScope graafik imekombel avanenud ja see näitas hoopis teist pilti, mida Madis kogu aeg väitnud oli. PokerStarsi kahjumiks oli tal väidetava kasumi asemel hoopis -6749 dollarit ning stake alustamise päevast (18.01.2012) oli kogu kahjum 5500 dollarit.

    Lisandus veel tunnike kui foorumisse tuli tagasi Madis Erit isiklikult, kes andis tekkinud olukorrale oma kommentaari: «Wow! Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.». Selle peale saatis ta hoopis teistsuguseid graafikuid, väitis, et SharkScope valetab ja kõik on tegelikult korras ning ei ole tal aimdust, kuidas üldse selline eksitus on saanud tekkida.

    Päev hiljem saabus foorumisse kasutaja kkkkkk, kes väitis olevat üks praegusi ja endisi Madis Erit stakejaid ning tema sõnade kohaselt on Madis Erit kasutanud erinevaid kontosid. kkkkkk kirjutab, «Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.»

    Sama päeva pärastlõunal postitas kasutaja Junken kaks graafikut. Üks oli postitatud Madis Eriti poolt eelmisel päeval, et stake on kõik täiesti OK ning teine graafik kuulub SharkScope HotAmy1985. Graafikud on täiesti identsed ja see tõestab, et Madis Very postitas investoritele valesid graafikuid ja valetas.

    ( Click to show/hide )


    Eelmisel päeval aga Madis kirjutas oma postituses vikile vastuseks, kes ütles, et Madis ei ole valesid graafikuid postitanud: «Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi. Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa».

    Sharkscope andmetel andmetel HotAmy1985 mängis viimati 12. mai 2012 ehk teisisõnu kasutas vähemalt kahte PokerStarsi kontot stake vältel, seda juhul kui HotAmy1985 kuulub Madis Veryle. Madis Very aga andis oma postitustes mõista, et see kasutaja ei kuulu temale vaid hoopis ta sõbrale ning täiendab hiljem: «Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames.»

    Meile teadaolevate aga anonüümseks soovivate usaldusväärsete allikate sõnul kasutas HotAmy12 kontot 7-9 mail Madis Erit ja konto on tehtud Madise ema nimele ning see ei kuulu ta sõbrale. Vihje esimest poolt kinnitab ka kasutaja k2snakas. Seega Madis Erit valetab nii seda, et see kuulub ta sõbrale kui ka seda, et ta ei ole kontot stake raames puutunud.

    Kirsiks tordi peal leidsid foorumi kasutajad, et 6. mail toimunud SCOOP-01-L: $27 NL Hold'em [6-Max, $250K GTD] turniiril mängisid kasutajad Madis Very kui ka HotAmy1985. Selle peale saatis ok2aa PokerStarsile teavitusega kirja multikontode kasutamise kohta. Kasutaja Junken postitas veel kummalise screenshoti kus 11. mail olid Madis Very ja HotAmy1985 olid koos ühes lauas ning Madis Very kaotas HotAmy1985 kontole stäki.

    ( Click to show/hide )


    Madis Erit oma viimases postituses väidab, et PokerStars tegi mõlemad kontod lahti.


  20. #2720
    FPP Pro Kasutaja MarxVoss avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    211

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    www.pokerprolabs.com andmetel tundub küll, et mõlemad on väga lukus,, või näitab see seda, et ei avalda andmeid.
    Viimati muudetud MarxVoss poolt : 26.06.12 at 11:10

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES