Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 166 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 3319
  1. #3041

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Sirvisin Eriti blogi, rofl:
    "Stake others = Get scammed by persons who had good well known players to give them respect, lol or Give stake, end up with a good result but it takes time to get my money back "

  2. #3042

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Muutsin mõneks ajaks enda blogi backgroundi.
    Madisel võiks midagi sarnast olla...


    http://hotcocacola.blogspot.com/

  3. #3043

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    ty, ülimugav taust

  4. #3044

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Vahetasin ära, 15min oli piisav

  5. #3045
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    reporteri taustaks ikka midagi klassikat

  6. #3046

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.


  7. #3047
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tea kas elab veel? 4 päeva tagasi postitasin FB-s seinale, et kuidas Vegases läheb, siiani pole vastanud ega ära ka kustutanud postitust...

  8. #3048
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Madis Erit'i FB profiil on üleüldse paksult kulda täis ja sellest saaks kirjutada eluloo raamatu nimega: «Erit'i Persekukkunud Gämbleri Pihtimused», kus noor poiss loobub koolist, gämblib ja lõpus lõpetab suurtes võlgades Las Vegase rentslis. Stu Ungari lugu Eesti moodi :)


    • 1. peatükk: Hasartmängusõltuvuse tekkimine 8. november 2010: «Riiga raha tooma. Cya :D»
    • 2. peatükk: Hasartmängusõltuvuse süvenemine 25. november 2010: «Tallinna Ülikooli meister pokkeris !! Ilus !! Lõpuks uus karikas ja suur chipi kohver jne :) iiiiz nicee»
    • 3. peatükk: Koolist loobumine mängude pärast 30. november 2010: Goodbye Tallinn/University! Hello good life?
    • 4. peatükk: Võidulaine jätkub 31. jaanuar 2011: **yeaaaaaaaaaah** Jaanuar 2011= parim kuu mu elus *online pokkeris. Teenisin viimase 3 kuu kasumi pluss väike 250$ tip peale :D. Tegin kõik oma online rekordid üle ja kavatsen paari järgmise paari kuuga veel seda parandada. Ülikoolist akadeemilise võtmine oli ikka väga õige otsus. Elu on ilus ! Peace friends
    • ....
    • ....
    • ...
    • X. peatükk: Downswing & Võlad See teema siin
    • X+1. peatükk: Probleemide eest põgenemine Tuleb mängu termin «Matkama»
    • X+2. peatükk: Las Vegas & Vaikus Tähe kustumine ja kahetsemine



  9. #3049
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    n1 ranka.
    Alati kui uus post siin teemas, siis südame alt käib jõnks läbi, sest lootus lihtsalt nii suur, et Madis võttis lõpuks mõistuse pähe ja tunnistab end süüdi.

  10. #3050
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    n1 ranka.
    Alati kui uus post siin teemas, siis südame alt käib jõnks läbi, sest lootus lihtsalt nii suur, et Madis võttis lõpuks mõistuse pähe ja tunnistab end süüdi.
    sama siin, samas nagu loodan et stakejad ka midagi räägiks, või on juba lootus kaotatud?

  11. #3051

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    n1 pikk.

    Madis ja tunnistab end süüdi.

  12. #3052
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Mul on Madisest natuke kahju isegi. See €3500 polnud väärt, et oma elu ära rikkuda. Kui tegu on tõsisema mängijaga, siis on see üks live cashi suur pank. Selle asemel saada beat "fucked up my reputation for life" on ikka üsna brutaalne.

    Samas on tegu tehtud ja seda enam välja ei lunasta. Kui tüüp ka homme välja ilmuks ja üritaks oma nime tagasi osta, siis enamiku jaoks on see kaugelt liiga hilja. Kõike seda suust välja aetud virtsa ei saa mingi vabanduse või rahaga sinna tagasi toppida.

  13. #3053
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Ma julgen pakkuda, et tal suht savi sellest repist siin.
    Ennast nii palju pushinud, et probably välismaa "pokkerisõpru" on nii palju, et stake saab iga kell jne.

  14. #3054
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma julgen pakkuda, et tal suht savi sellest repist siin.
    Ennast nii palju pushinud, et probably välismaa "pokkerisõpru" on nii palju, et stake saab iga kell jne.
    Mida see stake aitab, kui ta ei biidigi ju pokkerit. Laenuga laenu maksmine ehk halva edasi lükkamine.

  15. #3055
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma julgen pakkuda, et tal suht savi sellest repist siin.
    Ennast nii palju pushinud, et probably välismaa "pokkerisõpru" on nii palju, et stake saab iga kell jne.
    Nah, kindlasti ei ole. Eestis ehitas ju ka kõvasti reppi, keegi väitis, et Olympicu pro diil tulemas jne.

  16. #3056
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Samas on tegu tehtud ja seda enam välja ei lunasta. Kui tüüp ka homme välja ilmuks ja üritaks oma nime tagasi osta, siis enamiku jaoks on see kaugelt liiga hilja. Kõike seda suust välja aetud virtsa ei saa mingi vabanduse või rahaga sinna tagasi toppida.
    Oi kui kuldsed sõnad.

  17. #3057

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nah, kindlasti ei ole. Eestis ehitas ju ka kõvasti reppi, keegi väitis, et Olympicu pro diil tulemas jne.
    ma arvan, et pro diile ei saa Olympicult niipea keegi ja jätkatakse ainult cocaga. persetunne........

  18. #3058
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Ma olen enam, kui kindel, et Madise poolt ei tule ühtegi reaktsiooni selle teema suhtes. Tema on enda jaoks asja lahendanud. Maksnud midagi tagasi ja endale selgeks teinud, et ei rikkunud reegleid oma mõistuse piires! Istub kodus või Vegases ja ootab steikijate järgmist sammu. Sõim ja mustamine on tema peale hetkel, kui haneselga vesi.

  19. #3059

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tulevikus see kindlasti nii ei ole, kunagi saab see egotrip läbi, seda kiiremini see juhtub, mida vähem kütust eepilisele elustiilile raha näol peale pritsib.

  20. #3060

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    See on nagu huumorikool siin ja mulle meeldib, et neid iroonilisi kommentaare pole ära kustutatud modede poolt.Mina isiklikult soovitaksin lugu "Poeg tuli koju" mis on Soome keeles originaalis, kui hokipoisid said MM kulla jäähokis.Kui poeg saabub koju, siis peaks tõesti olema vastuvõtt-väike saun ja õlled, väike viin ehk...Aga ma kardan, et õhtu lõpuks tuleb väike lööma, mis päädib sellega, et matkamees on EMO-s.Keegi ütles siin, et keegi niikuinii ei peksa teda.Svenza tegi õigesti, et sitta ei puutunud, aga mina annan küll kaks kasvatuslikku laksu vastu hambaid.Ei peksa, aga et natuke mõistaks, et midagi on valesti.Pole investor aga tatipulk peaks aru saama, et elu on vaja elada nii, et suudaks teiste inimestega ilma tülli minemata evida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES